anglijos premier lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anglijos premier lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anglijos premier lyga“.

Keturi Cole‘o Palmerio įvarčiai padėjo „Chelsea“ ekipai sutriuškinti „Everton“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Chelsea“ klubas namuose 6:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus.  Cole‘as Palmeris per trisdešimt šių rungtynių žaidimo minučių pelnė tris įvarčius ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Nicolas Jacksonas pirmojo kėlinio pabaigoje taip pat pridėjo įvartį ir dar labiau padidino pranašumą 4:0. C. Palmeris antrajame kėlinyje realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo jau net 5:0. Po keitimo aikšt...
Prieš 13 val.

Iš stringančios „Everton“ ekipos už taisyklių pažeidimus atimti dar du taškai

Londono „Everton“ ekipa sulaukė dar vienos baudos, kai už pelno ir tvarumo taisyklių pažeidimus Angijos „Premier“ lygoje buvo atimti dar du taškai.  „Everton“ tai jau antroji nuobauda: dar lapkritį iš jų buvo atimta 10 taškų, nors po apeliacijos buvo grąžinti 4 iš jų.  Dar vieni kaltinimai buvo pateikti sausio mėnesį, kai „Everton“ ekipos dokumentai buvo perduoti nepriklausomai komisijai.
2024-04-08

Dramatiškose rungtynėse „Chelsea“ pergalę nulėmė du įvarčiai mačo pabaigoje

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 4:3 įveikė „Manchester United“ futbolininkus. Rungtynes aktyviau pradėjęs „Chelsea“ po tikslaus Conoro Gallagherio smūgio greitai išsiveržė į priekį 1:0. Cole’as Palmeris vos po 15 minučių sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino rezultatą 2:0. Visgi „Man Utd“ per likusį laiką pavyko apversti situaciją.
2024-04-05

„Premier“ lygos Londono derbis baigėsi lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Londono miesto derbis tarp „West Ham United“ ir „Tottenham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Brennanas Johnsonas susitikimo pradžioje tiksliai uždarė Timo Wernerio perdavimą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Visgi greitai Kurtas Zouma puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Pirmojo kėlinio pabaigoje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Jamesas Wardas-Prowse’as. Antrajame kėlinyje abi komandos toliau kūrė progas puolime.
2024-04-03

„Manchester City“ ir „Arsenal“ progų neišnaudojo ir pasidalino po tašką

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.  Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė puolime panašiai progų, atliko atitinkamai 3 ir 4 smūgius, tačiau pasižymėti nepavyko. „Man City” antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą, dažniau kontroliavo kamuolį ir atliko daugiau smūgių nei varžovai.
2024-03-31

Anksti įgytą deficitą panaikinęs „Liverpool“ susigrąžino lyderio poziciją

Lyderių poziciją Anglijos „Premier“ lygoje dar labiau įtvirtino „Liverpool“. Anksti įgautą deficitą pašalinę jie 2:1 įveikė „Brighton“ futbolininkus.  Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Brighton“ jau antrąją rungtynių minutę, kai kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Danny Welbeckas. Visgi „Liverpool“ netruko panaikinti deficito.  Dar pirmame kėlinyje, 27-ą minutę, pelnė Luizas Diazas ir išlygino mačo rezultatą.
2024-03-31

Dramatiškose rungtynėse įvarčius „Manchester United“ bei „Brentford“ pelnė per pridėtą laiką

„Manchester United“ komandai nepavyko iškovoti pergalės „Premier“ lygos rungtynėse. Dramatiškai susiklosčiusioje akistatoje „Manchester United“ 1:1 užbaigė akistatą su „Brentford“ klubu. Visų rungtynių metu aktyviau progas kūrė „Brentford“ žaidėjai, kurie visų rungtynių metu atliko kone trigubai daugiau smūgių (31 prieš 11). Visgi, arčiau pergalės buvo būtent „United“. Svečiai jau šeštąją pridėto laiko minutę įsiveržė į priekį.
2024-03-31

„Premier“ lygoje „Chelsea“ įsirašė nelengvą pergalę

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.   Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai.
2024-03-12

Heung-Min Sono žybsnis padėjo „Tottenham“ nušluoti principinius varžovus

Anglijos „Premier“ lygoje įvyko akistata tarp dviejų turnyrinėje lentelėje greta žengiančių komandų, pretenduojančių į kito sezono Čempionų lygą. Ketvirtoje vietoje žengianti Birmingamo „Aston Villa“ namuose 4:0 buvo sutriuškinta „Tottenham Hotspur“ ekipos.  Pirmajame kėlinyje daugiau atakavo šeimininkai, bet nei jiems, nei jų varžovams nepavyko atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą. Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje.
2024-03-10

Anglijos legendos įvertino Erlingo Haalando nesėkmę: „Viena blogiausių neišnaudotų progų“

Vienas garsiausių visų laikų Anglijos puolėjų Gary Linekeris pasisakė apie „Manchester City“ puolėjo ir vieno geriausių planetos futbolininko norvego Erlingo Haalando iššvaistytą progą sekmadienio „Premier“ lygos rungtynėse.  Miesto derbyje prieš „Manchester United“ auksinės progos rezultatyviausias lygos futbolininkas neišnaudojo per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai į tuščius vartus nenukreipė komandos draugo Philo Fodeno galva adresuoto perdavimo.