aleksandras okunskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras okunskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras okunskis“.

LKL pagerbė anapilin iškeliavusį buvusį „Ryto“ žaidėją

Lietuvos krepšinio lyga ir Vilniaus „Ryto“ klubas pagerbė šią savaitę mirusį Ukrainos krepšininką Aleksandrą Okunskį. 47-erių buvęs krepšininkas kovojo su onkologine liga. A. Okunskis 1999-2000 m. sezone atstovavo Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai ir padėjo jai pirmą kartą istorijoje tapti LKL čempione. „Jei tau būtų blogai, jis visada padėtų, – buvusį komandos draugą „Lietuvos ryte“ prisiminė Andrius Šležas.
2019-01-26

„Rytas“ kvies padėti anapilin iškeliavusio buvusio žaidėjo šeimai

Šią savaitę krepšinio pasaulį pasiekė tragiška žinia, kuri itin skausminga Vilniaus „Rytui“ – anapilin iškeliavo prie pirmojo LKL titulo komandos istorijoje prisidėjęs buvęs krepšininkas Oleksandras Okunskis. 47-erių Ukrainos krepšinio legenda ilgą laiką kovėsi su vėžiu, o užgesus gyvybei sudėtingoje situacijoje liko jo šeima.
2019-01-23

Mirė buvęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkas

Pirmadienį Kijeve mirė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Aleksandras Okunskis. Skelbiama, kad vidurio puolėjo pozicijoje žaidęs ukrainietis pralaimėjo kovą su sunkia liga. 214 cm ūgio krepšininkas jau kuris laikas kovojo su vėžiu. Ukrainietis sostinės klubo marškinėlius vilkėjo du sezonus (1999-2000 ir 2002-2003 m.) Pirmąjį sezoną aukštaūgis su tuometiniu „Lietuvos ryto“ klubu tapo LKL čempionu, antrą kartą – lygos vicečempionu.
2019-01-21

Lietuvos krepšininkai nugalėjo ukrainiečius

Ispanijoje prasidėjo trijų komandų, besiruošiančių Europos krepšinio čempionatui, kuris rugsėjo 5-14 dienomis vyks Švedijoje, turnyras. Pirmajame susitikime sekmadienį Lietuvos krepšininkai 79:73 (19:19, 31:19, 12:16, 17:17) įveikė Ukrainos ekipą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Arvydas Macijauskas ir Ramūnas Šiškauskas, pelnę atitinkamai 19 ir 12 taškų. Po 11 taškų į varžovų krepšį įmetė Donatas Slanina ir Darius Songaila.
2003-08-25

LKL superfinalas 5: specialistų nuomone "Lietuvos rytas" išnaudojo "savų sienų" pranašumą

Po šeštadienį įvykusių ketvirtųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) superfinalo serijos iki keturių pergalių rungtynių, kuriose Vilniaus "Lietuvos rytas" 103:99 po pratęsimo įveikė Kauno "Žalgirio" ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą 2:3, BNS kalbinti krepšinio specialistai teigė, kad vilniečiai išnaudojo "savų sienų" pranašumą.
2003-05-18

Šeštojoje finalo dvikovoje - "Lietuvos ryto" pergalė po pratęsimo 103:99

Šeštadienį Vilniaus "Lietuvos ryto" arenoje sužaistose penktosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) superfinalo dėl aukso žiedų rungtynėse Vilniaus "Lietuvos rytas" po pratęsimo nugalėjo Kauno "Žalgirį" 103:99 (24:31, 20:22, 27:21, 21:18; 11:7) ir dar neleido kauniečiams iškovoti titulo.
2003-05-18

Kauno "Žalgirio" krepšininkus nuo LKL aukso žiedų skiria viena pergalė

Trečią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale iškovojo vicečempionas Kauno "Žalgiris", trečiadienį namie ketvirtosiose rungtynėse 81:74 (20:21, 21:16, 13:16, 27:21) įveikęs nugalėtojo titulą ginantį Vilniaus "Lietuvos rytą" ir pirmaujantis serijoje iki keturių pergalių 3:1 Pirmąsias dvejas LKL finalo rungtynes kauniečiai laimėjo 82:80 ir 85:81, o trečiosiose patyrė nesėkmę 63:75. Trečiadienio mače 18 taškų nugalėtojams pelnė ir 8 kamuolius po krepšiais atkovojo Kornelis Davidas.
2003-05-15

"Lietuvos rytas" švelnina LKL finalo serijos rezultatą

Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trečiosiose finalo iki keturių pergalių serijos rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos rytas" namie 75:63 (19:16, 18:10, 20:18, 18:19) įveikė šalies vicečempioną Kauno "Žalgirį" ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2. Lemiamą persvarą reguliariojo sezono nugalėtojai susikrovė atrojo kėlinio antroje pusėje, kai paskutinių 5 kėlinio minučių atkarpą laimėjo 12:2. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Arvydas Macijauskas (4 rezultatyv...
2003-05-11

LKL finalas: "Lietuvos rytas" - "Žalgiris" 80:82

Antradienį Vilniuje prasidėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serija iki keturių pergalių, kuriame dėl aukso žiedų penktą kartą iš eilės kovoja Vilniaus "Lietuvos ryto" ir Kauno "Žalgirio" komandos. Po pirmojo kėlinio rezultatu 20:14 pirmauja reguliariojo sezono nugalėtojai ir čempionų titulą ginantys "Lietuvos ryto" krepšininkai.
2003-05-07

LKL finale Kauno "Žalgiris" vėl susikaus su Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda

Dešimtajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale čempiono titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos ryto" klubas serijoje iki keturių pergalių rungtyniaus su Kauno "Žalgirio" komanda, o mažajame finale dėl bronzos medalių rungsis "Šiaulių" ir Alytaus "Alitos" ekipos.