aleksandras maslovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras maslovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras maslovas“.

Imtynininkas Igoris Fiodorovas laimėjo jaunių turnyrą Vokietijoje

Vokietijoje vykusio tarptautinio jaunių laisvųjų imtynių turnyro Brandenburgo taurei laimėti svorio kategorijoje iki 100 kg nugalėtoju tapo vilnietis Igoris Fiodorovas. Trenerių Pavelo Gaišinivo ir tėvo Viačeslavo Fiodorovo auklėtinis finale be vargo nugalėjo šveicarą Filipą Huterį (Philipp Hutter). Trečiąją vietą šioje svorio kategorijoje užėmė Jonas Rudavičius iš Pagėgių.
2009-05-21

Lietuviams – bronza

Vokietijoje vykusiame tarptautiniame jaunių laisvųjų imtynių turnyre Lietuvos rinktinė, kurios sudėtyje – du klaipėdiečiai Timotejus Jurevičius ir Aleksandras Maslovas, tarp 19 ekipų iškovojo trečiąją vietą. Vos per plauką nuo aukso medalio liko svorio iki 58 kg grupėje kovojęs T. Jurevičius. Jis pakeliui į finalą nugalėjo vokietį, armėną ir prancūzą, o finale turėjo pripažinti Vokietijos rinktinės lyderio Aleksandro Servisovo pranašumą.
2009-05-21

Imtynininkai vėl džiugina pergalėmis

Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, kuriame sėkmingai kovojo mūsų šalies atletai. Į varžybas vien iš visos Baltarusijos suvažiavo 26 komandos! Vilniuje gal kiek daugiau imtynininkų lanko pratybas... Nepaisant nežmoniškos konkurencijos ir teisėjų spaudimo, mūsų šalies „laisvūnai“ grūmėsi garbingai. Turnyro nugalėtoju tapo klaipėdietis Aleksandras Maslovas (38 kg). Jis finale įveikė Baltarusijos čempioną Vitalijų Slesarenko.
2009-02-18

I. Fiodorovas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas

Kaliningrade vyko tarptautinis jaunių laisvųjų imtynių turnyras, kuriame puikiai kovojo vilnietis Igoris Fiodorovas.Trenerio Pavelo Gaišinovo auklėtinis nugalėjo penkis varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 100 kilogramų.Lietuvos sunkiasvorio komandos draugas Vladislavas Bajurinas svorio kategorijoje iki 69 kilogramų užėmė antrąją vietą.