a lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a lyga“.

10-ojo A lygos turo apžvalga: netikėti poros svečių sprigtai favoritėmis laikomoms ekipoms

Per ketverias „TOPsport A lygos“ 10-ojo turo rungtynes nepritrūko netikėtų rezultatų. Nesėkmė. FA „Šiauliai“ pirmą sykį per tris sezonus namuose pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“ – 0:1. Nesėkmingu šiauliečiams tapo epizodas antrame kėlinyje, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Sigitas Olberkis. Saulės miesto atstovai savo kraityje turi 10 taškų ir nusileido į 8-ąją poziciją. Reabilituotis FA „Šiauliai“ galės artėjančio sekmadienio dvikovoje su Gargždų „Banga“. Baudiniai.
Prieš 36 min.

Vilniuje lijo įvarčiais – lyderiai nepaliko vilčių svečiams iš Alytaus

„TOPsport A lygos“ antrojo rato įžangoje didžiausia pergale šiame sezone džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas 10-ajame ture savo sirgalių akivaizdoje net 4:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Svečiams pirmame kėlinyje teko atlikti priverstinį keitimą – mačo tęsti negalėjo svarbus vidurio gynėjas Glibas Gračiovas. „Žalgiris“ nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą bei pelnė du įvarčius.
Prieš 21 val.

A lygoje „Banga“ užtikrintai pranoko „Kauno Žalgirį“, o „Hegelmann“ atsirevanšavo naujokams

Gargždų „Banga“ „TOPsport A lygos“ 10-ajame ture pateikė vieną iš netikėčiausių rezultatų šiame sezone. Gargždiškiai išvykoje net 3:0 (2:0) nuslopino iki tol tris pergales iš eilės iškovojusį „Kauno Žalgirį“. Davido Afonso kariaunai mačo pradžia susiklostė fantastiškai. 2-ąją minutę Carlosas Eduardo pakėlė kampinį, o jo tautietis Antonio Lara galva nukreipė kamuolį į vartus. Tai nebuvo pabaiga: po 4 minučių trečiame mače iš eilės pasižymėjo Valdas Paulauskas.
Prieš 22 val.

Svečiuose rungtyniavusi „Sūduva“ atlaikė šiauliečių atakas

Antrasis „TOPsport A lygos“ ratas startavo Saulės mieste, kuriame svečiavęsi marijampoliečiai pirmą kartą laimėjo Gytarių stadione –  Marijampolės „Sūduva“ pergalę prieš FA „Šiauliai“ šventė rezultatu 1:0 (1:0). Pirmasis kėlinys buvo blankus abejoms ekipoms – bandymą į vartų plotą sykį atliko Motiejus Burba, tačiau Lukas Paukštė žaidė užtikrintai, kitoje barikadų pusėje Domantas Šimkus smūgiavo iš toli.
2024-04-23

A lygos turo apžvalga: antrojo rato startas ir planus pakeitęs sniegas

„TOPsport A lygoje“ antradienį ir trečiadienį bus sužaisti keturi 10-ojo turo mačai. Rungtynės tarp „Panevėžio“ bei Telšių „Džiugo“ dėl Panevėžyje nukritusio gausaus sniego ir netinkamos vejos kokybės bus perkeltos į rezervinę datą. FA „Šiauliai“ – Marijampolės „Sūduva“. Balandžio 23 dieną, 19 val. Šiauliai, „Gytarių“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:0. Saulės mieste antradienį susigrums turnyro lentelės kaimynės.
2024-04-23

„Panevėžys“ atsisveikino su lietuviu

„Panevėžio“ futbolo klubas pasuko skirtingais keliais su saugu Mindaugu Grigaravičiumi. Su 31-erių futbolininku galiojusi sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu. Klaipėdietis šio sezono „TOPsport A lygoje“ sužaidė trejas rungtynes, taip pat aikštėje pasirodė ir „TOPsport LFF Supertaurės“ metu.
2024-04-22

A lygos turo apžvalga: vicečempionai tolsta, o „Kauno Žalgiris“ atsigauna

„TOPsport A lygoje“ rungtynėmis Vilniuje baigėsi pirmasis čempionato ratas. Rezultatyviausias. „Kauno Žalgiris“ namų stadione džiaugėsi trečiuoju laimėjimu iš eilės, po atkaklios kovos 2:1 buvo palaužta Marijampolės „Sūduva“. Pirmąjį komandos įvartį pelnęs Armandas Kučys vėl tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju, panevėžiečio sąskaitoje – 5 taiklūs smūgiai. Akcentai.
2024-04-22

A lygos lyderių dvikovoje „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę

9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“. Per pirmąsias 10 minučių pavojų kėlė Joelio Bopeso atliekami perdavimai, kurie kelis sykius virto į smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė I. Baturinas, Luko Ankudinovo smūgį atrėmė Arpadas Tordajus.
2024-04-21

„Hegelmann“ namuose išplėšė lygiąsias

Rezultatyvus 9-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Laikinojoje sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Gargždų „Banga“. Svečiai į priekį išsiveržė jau 3-iąją minutę, kai greitoje atakoje po Pijaus Srėbaliaus perdavimo taiklus buvo Valdas Paulauskas. Greitu metu gargždiškiai bėgo į dar vieną ataką, tačiau iš Cesinhos perdavimo sulaukęs P. Srėbalius nepasižymėjo.
2024-04-21

A lygos lentelės dugne esančios ekipos Panevėžyje sužaidė lygiosiomis

Paskutiniame pirmojo rato „TOPsport A lygos“ ture ginklus surėmė dvi apatinės čempionato ekipos – „Panevėžys“ savo sirgalių akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda. Mačo pradžioje pavojinga situacija kilo prie panevėžiečių vartų, kai po pakelto kampinio atšokusį kamuolį iš už baudos aikštelės smūgiavo Gustas Jaruševičius, bandymą sustabdė Vytautas Černiauskas.