a ;yga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a ;yga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a ;yga“.

Gargždų „Banga“ iškovojo pirmą pergalę A lygoje

Gargždų „Banga“ Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus. Robertas Vėževičius 19-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Bangą“ į priekį 1:0. Karolis Urbaitis 44-ąją minutę galingu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Renato Matosas atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką, tačiau pastarajam sėkmingai perkelti kamuolio ir pasiųsti jį į vartų plotą nepavyko.
2020-05-30

„Panevėžio“ direktorius: „Tikėjau, kad išaugsime Pirmos lygos marškinėlius“

Po itin dramatiškos atomazgos praėjusio sezono Pirmos lygos varžybų finiše šampano pursluose maudęsi „Panevėžio“ vadovai nė neįtarė, jog būsimas iššūkis Lietuvos čempionate prasidės taip komplikuotai. Gana solidžią sudėtį subūrusių Lietuvos futbolo A lygos debiutantų variklis galutinai užsivedė tik 10-ajame ture, kai buvo iškovota pirmoji klubo istorijoje pergalė, po pergalingo Rafaelio Ledesmos smūgio įveikus dabartinę pirmenybių autsaiderę.