Sociedad

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Sociedad“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Sociedad“.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.
2024-02-14

„Barcelona“ pasiekė rekordą Ispanijoje

Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa. Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0). 15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.
2018-04-14

Artėja prie titulo: „Barcelona“ laimėjo lyderių mūšį

Ispanijos futbolo čempionate svarbią pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė artimiausią persekiotoją Madrido „Atletico“. Katalonų pergalę lėmė ryškiausios komandos žvaigždės įvartis. 26-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Lionelis Messi. „Barcelona“ (69 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Atletico“ (61 tšk.) ir titulą ginantį Madrido „Real“ (54 tšk.
2018-03-04

Ispanijoje – „Barcelona“ ir „Atletico“ pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“. Katalonai sekmadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Villarreal“. Barselonos komandai niekaip nepavyko atrakinti varžovų vartų. Padėtį palengvino patys šeimininkai – 60-ąją minutę raudona kortelė parodyta Dani Raba. Tuo „Barca“ pasinaudojo 72-ąją minutę, kai įvartį pelnė Luisas Suarezas. 83-ąją įmušė ir Leo Messi.
2017-12-11

Lyderių mūšyje – Barselonos futbolininkų išsigelbėjimas

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje susitiko lyderės – „Valencia“ ir „Barcelona“ komandos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Šeimininkai pirmavo po 60-ąją minutę įmušto Rodrigo įvarčio. Svečiams rezultatą pavyko išlyginti 82-ąją minutę, kai puikiu smūgiu kamuolį į Valensijos vartus nukreipė gynėjas Jordi Alba. „Barcelona“ (35 taškai) lieka lygos lydere, lenkdama „Valencia“ (31 tšk.
2017-11-27

„Real“ nesėkmių seriją nutraukė triuškinama pergale

Madrido „Real“ futbolininkai buvo pralaimėję pastarąsias Ispanijos čempionato ir UEFA Čempionų lygos rungtynes, bet sekmadienį reabilitavosi – namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Las Palmas“. Pačioje rungtynių pradžioje vienas prieš vartininką paspruko, bet tiesiai į jį smūgiavo Karimas Benzema. Vėliau šiek tiek tikslumo pritrūko į tolimąjį vartų kampą nepataikiusiam Cristiano Ronaldo. Šeimininkai vargo iki 41-osios minutės, kol galva po kampinio įmušė Casemiro.
2017-11-06

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Ispanijoje – Isco dublis ir „Barca“ pergalė tuščiame stadione

Ispanijoje iš nesėkmingo namų ruožo išsikapstė šalies čempionas Madrido „Real“. Tuo metu „Barcelona“ futbolininkai iškovojo pergalę tuščiame „Camp Nou“ stadione. „Real“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Barselonos „Espanyol“. Madrido komandos pergalę lėmė Isco dublis. 25-erių saugas pasižymėjo 30 ir 71 minutėmis. Tai buvo pirmasis „Real“ laimėjimas namuose šio sezono Ispanijos lygoje.
2017-10-01

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

„Atletico“ sutriuškino „Sociedad“ ir „Primera“ čempionate pakilo į pirmąją vietą

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos "Primera" čempionato XXII-ojo rungtynės. Madrido "Atletico savo žiūrovų akivaizdoje nugalėjo San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolikę ir turnyrinėje lentelėje pakilo į pirmąją vietą. Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Davidas Villa, kuris dar 41-ąją minutę privalėjo palikti aikštę. Kol kas nėra žinoma, ar futbolininkas patyrė rimtą traumą. Kiek vėliau į "Real Sociedad" vartus krito du greiti įvarčiai.