Justas Tamulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Justas Tamulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Justas Tamulis“.

„CBet“ paliko dar vienas žaidėjas: keliasi į Islandiją

Justas Tamulis palieka Jonavą ir jungiasi prie Reikjaviko „Valur“ ekipos (Islandija). Reikjaviko klubas šiuo metu pirmauja Islandijos čempionate. „CBet“ komandoje Justas praleido beveik du mėnesius ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) sužaidė 4 mačus, kuriuose per 15 minučių rinko 1,3 taško bei 0,8 naudingumo balo. Tuo tarpu į komandą atvyksta Gargžduose sezoną pradėjęs puolėjas - Justas Furmanavičius.
2024-02-01

Avarinės sudėties į Vilnių atvykęs Virginijus Šeškus: „Pasižaidėme savo malonumui”

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) užfiksuotas neeilinis įvykis. Šeštadienį vykusiose rungtynėse tarp Vilniaus „Ryto“ ir Jonavos „Cbet“ klubų jonaviečių garbę gynė vos 6 krepšininkai. Tarp jų buvo tik vienas lietuvis – Justas Tamulis. Rungtynėms buvo registruoti Lukas Kreišmontas ir Edvinas Šeškus, bet jie aikštėje nepasirodė. LKL nuostatai numato, kad į rungtynes turi atvykti bent 8 krepšininkai.
69 2024-01-27

Į Jonavą atvyksta Ispanijos antroje lygoje sezoną pradėjęs lietuvis

Jonavos „CBet“ klubas pranešė, kad prie komandos prisijungs Ispanijos antrosios lygos Meliljos „Melilla“ komandai atstovavęs lietuvis Justas Tamulis. 196 cm ūgio, atakuojančio gynėjo ir lengvojo krašto pozicijose galintis rungtyniauti kėdainiškis prie komandos prisijungs jau šiandien ir turėtų vykti su komanda į FIBA „Europos taurės“ rungtynes Lenkijoje.
2023-12-11

Į „Nevėžį“ po pertraukos grįžta Tamulis

Po dviejų metų pertraukos į komandą grįžta kėdainietis Justas Tamulis. 25-erių atakuojantis gynėjas Kėdainių „Nevėžio“ komandoje yra rungtyniavęs 2014/2015 bei 2017/2018 metų sezonais. Praėjusį sezoną 194 cm ūgio snaiperis pradėjo aukščiausioje Rumunijos lygoje atstovaudamas Piteščio BCM komandai. Vasario mėnesį Tamulis grįžo į Lietuvą ir sezoną užbaigė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje. „Labai smagu, kad į komandą pavyko prisivilioti ne tik labai talentingą, bet dar ir vietinį žaidėją.
2020-06-25

Žalgiriečius nenuilstamais kariais pavertęs jaunuolis: jie stiprūs, nes tiki sistema

Europa aikčioja ne tik dėl Kauno „Žalgirio“ rezultatų, o ir to, kaip Lietuvos čempionai žaidžia rungtynių pabaigas. Liaupsinamas neįtikėtinas komandos fizinis pasiruošimas. Vienas pagrindinių šios stiprybės kalvių – 29-erių Justinas Grainys. Treneris „Žalgiryje“ dirba kartu su 36-erių Nerijumi Navicku. „Justinu ir Nerijumi esame labai patenkinti. Kiek teko girdėti, reta komanda turi du šios srities specialistus. Mums tai suteikia galimybę puikiai pasinaudoti laiku prieš treniruotes ir po jų.
2018-05-02

„Nevėžis“ pralaimėjo Vengrijoje

Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) komanda FIBA Europos taurės antro etapo J grupėje patyrė pirmąjį pralaimėjimą ir svečiuose 79:85 (20:19, 12:17, 31:25, 16:24) nusileido Kormendo „Egis“ (1/1) klubui. Kone visų rungtynių metu komandos žengė pernelyg neatitoldamos viena nuo kitos.
2018-01-10

„Iš pusės žodžio“ rubrikoje – tobulas „Nevėžio“ pasirodymas

Jeigu Kėdainių „Nevėžiui“ aikštelėje sektųsi taip pat, kaip rubrikoje „Iš pusės žodžio“, kėdainiečiai būtų „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės viršuje. Šios komandos duetas Gabrielius Maldūnas ir Justas Tamulis buvo nepriekaištingi „Betsafe-LKL“ žaidime. Jame J. Tamulis užsidėjo ausines ir, negirdėdamas komandos draugo, bandė atspėti, kokius žodžius beria G. Maldūnas. Kėdainiečių duetas buvo nepriekaištingas, visa tai – vaizdo reportaže.
2017-12-15

Dviejų pratęsimų trileryje „Nevėžis“ parklupdė „Vytautą“

Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“. Sudėtingą dvitaškį lemiamoje atakoje pataikęs Mauro Veljačičius leido savo komandai 103:102 įveikti Prienų-Birštono „Vytautą“. Likus minutei iki antrojo pratęsimo pabaigos „Vytautas“ turėjo taško pranašumą (100:99), Egidijus Dimša pridėjo dvitaškį (102:99). M. Veljačičius baudų metimais priartino kėdainiečius (101:102). Paskutinės 24 sekundės antrajame pratęsime prik...
2017-12-12

Viačeslavo Bobrovo vedamos „Pieno žvaigždės“ išvykoje įveikė „Nevėžį“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ ir turnyro lentelėje pakilo į penktąją vietą. Rimanto Grigo auklėtiniai trečiajame kėlinyje iššvaistė 11 taškų pranašumą, tačiau atsitiesė ir 73:68 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Likus žaisti 25 sekundes, „Pieno žvaigždės“ turėjo septynių taškų persvarą (71:64), tačiau netrukus „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki trijų (71:68). Visgi pražangų taktiką naudojusiems kėdainiečiams išsigelbėti nepavyko (73:68) Naudingiausiu rungtynių ž...
2017-11-29

„Lietkabelis“ palaužė „Nevėžį“ ir „Betsafe-LKL“ žygiuoja be pralaimėjimų

Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo septintąją pergalę „Betsafe–LKL“. Aukštaūgis pelnė 24 taškus, o jo vedami panevėžiečiai 83:69 nugalėjo antroje mačo dalyje atsigavusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus. Be jo „Lietkabelio“ gretose taip pat išsiskyrė 12 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius. Darjušas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) surinko po 10 taškų.