27-ajame „Optibet A lygos“ ture Vilniaus „Riteriai“ iškovojo įtikinamą pergalę. Miguelio Moreiros auklėtiniai antrajame kėlinyje įmušė keturis įvarčius ir nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ 4:0 (4:0).

„Riteriai“ jau rungtynių pradžioje užkūrė pirtį svečių baudos aikštelėje. Viena pavojingiausių situacijų įvyko 15 minutę – puikiai sužaidė kėdainiečių vartininkas Robertas Granauskas, kai atrėmė Mindaugo Grigaravičiaus šūvį, o netrukus puikiai blokavo Aleksandro Levšino smūgį iš arti.

Nors sostinės komanda daugiau kontroliavo kamuolį, bet paskutinėje atakos fazėje jiems stigo kokybiško išpildymo. Tam koją kišo ir tai, jog „Nevėžis“ gynėsi didelėmis pajėgomis. Nors prie savų vartų darbavosi sėkmingai, Dariaus Gvildžio auklėtiniams atakas regzti sekėsi sunkiai.

Po pertraukos „Riteriai“ svečiams sudavė ankstyvą nokdauną. 49 minutę Rokas Filipavičius įsiveržė į baudos aikštelę dešiniajame krašte ir atliko sėkmingą perdavimą prie tolimojo virpsto išnirusiam M. Grigaravičiui, kuris nesunkiai pelnė įvartį į tuščius vartus. Vos po kelių minučių šeimininkai padvigubino pranašumą, kai po ilgo perdavimo į priekį sprintavęs M. Grigaravičius nuginklavo prieš jį likusį R. Granauską.

Vėliau žaidimas kiek sulėtėjo, bet vilniečiai galėjo pelnyti ir trečiąjį įvartį. 78 minutę R. Filipavičius buvo labai arti tikslo, kai jo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o netrukus R. Granauskas išgelbėjo komandą nuo pavojingo Mato Ramanausko smūgio.

Iš karto po šių epizodų „Riteriai“ pelnė du įvarčius. Po „Nevėžio“ klaidos aikštės viduryje. Valdas Paulauskas atliko perdavimą į priekį pabėgusiam Maksimui Marusyčiui, o šis nesunkiai susitvarkė su vartininku. Vos po kelių minučių M. Marusyčius vėl buvo atakos epicentre – jo smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo Biliaminu Nurudeeno kūno įkrito į vartus.

„Riteriai“ (38 tšk.) po iškovotos pergalės žengia šešti. Aštuntą pralaimėjimą iš eilės patyręs „Nevėžis“ (9 tšk.) išlieka lentelės dugne.