Po 14-ojo turo arčiau varžovų neprisileido „Optibet A lygos“ lyderė Marijampolės „Sūduva“, kuri iškovojo jau 11-ąją pergalę.

Pirmą kartą „Hikvision“ arenoje šiemet žaidę sūduviečiai 4:0 (2:0) sutriuškino per pastarąsias penkerias rungtynes nelaimėjusią Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje žaidimas iš esmės vyko į vienus vartus – pirmasis įvartis buvo pelnytas jau 13-ąją minutę. Užsitęsusio išpuolio metu kamuolys dėkingai atšoko Romainui Habranui ir šis jį be vargo pasiuntė į vartus.

Tai buvo pirmasis vieno iš greičiausių čempionato žaidėjų taiklus smūgis jam atstovaujant „Sūduvai“ „Optibet A lygoje“.

Savo dominavimą sūduviečiai įtvirtino 22-ąją minutę: R. Habrano spirtą kamuolį Ignas Driomovas atmušė prieš save, tad jį tikslo link nukreipė tinkamoje situacijoje atsidūręs Xabi Auzmendi.

Kėlinio pabaigoje „Banga“ kiek suaktyvėjo, tačiau išsiskyrė tik netaikliu Dariaus Zubausko smūgiu galva, kai jam perdavimą iš dešiniojo krašto atliko Skirmantas Rakauskas.

Antrojo kėlinio viduryje svečiai turėjo nuostabų šansą sugrįžti į rungtynes – tiesa, Karolio Urbaičio bandymą atrėmė vėl įvarčio nepraleidęs Makis Giannikoglou.

Dar kartą 77-ąją minutę pasižymėjo R. Habranas. Prancūzas sulaukė puikaus Jevgeno Jefremovo perdavimo ir nepriekaištingai mušė į tolimąjį vartų kampą, o trečią pridėto laiko minutę įvarčiu džiaugėsi po keitimo aikštėje pasirodęs Aleksandras Makasis.

34 taškus turinti „Sūduva“ užtikrintai laikosi turnyro lentelės viršūnėje, „Banga“ – su 11 taškų žengia 7-oje pozicijoje.