Nesėkmingai pirmuose sezono mačuose sužaidę Vilniaus „Riteriai“ atsitiesia – laimėjo trečią kartą iš eilės.

Sostinės klubas 9-ojo turo susitikime rezultatu 2:0 (1:0) įveikė ik tol per šešis mačus dar nepralaimėjusį „Panevėžį“.

„Riteriai“ pirmą žingsnį pergalės link žengė 18-ąją minutę: Gytis Paulauskas įsiveržė į baudos aikštelę ir išprovokavo Hugo Figueredo pražangą, o teisėjo skirtą baudinį užtikrintai realizavo Mindaugas Grigaravičius.

Trečią sezoną sostinės klube žaidžiantis saugas pasižymėjo jau ketvirtą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Kiek vėliau standartinės padėties metu vartų konstrukciją sudrebino Lukas Kochanauskas.

Panevėžiečiai pirmame kėlinyje galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau Matheuso Bissi galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, be to, „Panevėžys“ buvo priverstas atlikti du priverstinius keitimus – vietoje Ernesto Veliulio ir Jorge'o Eliaso į kovą buvo mestas Jeffrey Sarpongas bei Sebastianas Vasquezas.

Pastarasis legionierius iš Kolumbijos turėjo dvi geras progas išlyginti rezultatą antrame kėlinyje, tačiau puolėjo smūgiuotus kamuolius atrėmė susižeidusį Armantą Vitkauską pakeitęs Lukas Paukštė.

61-ąją minutę šeimininkai padvigubino rezultatą – po M. Grigaravičiaus pakelto kampinio oro dvikovą laimėjęs Olaide Badmusas smūgiavo nepriekaištingai.

Po šio epizodo S. Vasquezo dar vieną smūgį atrėmė L. Paukštė, tačiau per likusį laiką sostinės klubas žaidė užtikrintai ir išlaikė sau palankų rezultatą.