Pirmasis „Optibet A lygos“ favoritų susidūrimas 8-ajame ture buvo pažymėtas labai atkaklia kova ir vicečempionų pergale.

Vilniuje vykusiame mače vietos „Žalgiris“ rezultatu 1:2 (1:1) Marijampolės „Sūduvai“.

Pirmame kėlinyje netrūko permainingos kovos. Žalgiriečiai kėlinyje turėjo progą išsiveržti į priekį – 23-iąją minutę uždirbo baudinį, kurio realizuoti stojo Hugo Videmontas. Prancūzo smūgis buvo galingas, tačiau kamuolys sudrebino vartų virpstą.

Kitoje aikštės pusėje netrukus kilo gaisras: Giedrius Matulevičius nepasinaudojo puikiu šansu, jo smūgį atrėmė komandą išgelbėjęs Edvinas Gertmonas.

Visgi 28-ąją minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Buvęs žalgirietis Serge'as Nyuiadzi baudos aikštelėje išprovokavo Sauliaus Mikoliūno pražangą, o nuo 11 metrų atžymos tiksliai smūgiavo Nicolas Gorobsovas.

„Žalgiris“ kėlinio pabaigoje įvartį į rūbinę. Pirmą pridėtą laiko minutę taikliu tolimu smūgiu pasižymėjo Milenas Gamakovas. Tai buvo pirmasis bulgaro įvartis šiame sezone

Atrodė, kad antrame kėlinyje nepavyks pasižymėti nė vienai komandai, tačiau savo žodį 86-ąją minutę tarė po keitimo aikštėje pasirodęs baltarusis Aleksandras Makasis.