Alytaus DFK „Dainava“ „TOPsport A lygoje“ nutraukė penkerių nelaimėtų rungtynių seriją. Sergejaus Kuznecovo treniruojama komanda 13-ajame ture namuose 1:0 įveikė Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje dainaviečiai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau po Chibuike Nwosu smūgio kamuolys atsimušė į virpstą. Po pertraukos tas pats futbolininkas iš Nigerijos sulaukė gero perdavimo iš krašto ir mušė pro šalį.

71-ąją minutę Gustas Zabita atliko perdavimą iš dešiniojo krašto – geroje pozicijoje atsidūręs Aaronas Olugbogi pelnė pirmą sezono įvartį. Po 8 minučių saugas išprovokavo Ivano Koškošo pražangą, ukrainiečiui buvo parodyta raudona kortelė.

Svečiai iki to epizodo turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, bet geroje situacijoje buvęs Povilas Kiselevskis nepataikė į vartus.