www.zebra.lt

Ant kabliuko – 100 tūkstančių litų
Ant kabliuko – 100 tūkstančių litų (1) 2011.12.06 20:25 Į šiauliečių pašto dėžutes vėl plūstelėjo „Didžiojo žaidimo" organizatoriaus laiškai su siūlymais laimėti 100 tūkstančių litų. Į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją plūsta gyventojų skundai dėl „Didžiojo žaidimo", kurio organizatoriai siūlo praturtėti 100 000 litų tiesiog už nieką. Į plūstančiomis reklaminėmis siuntomis užversti gyventojai suabejojo, ar jų duomenys gaunami teisėtu būdu.
Tik nepaliaukite domėtis Naująja Zelandija!
Tik nepaliaukite domėtis Naująja Zelandija! (3) 2011.10.28 18:31 Žiniasklaidos ir visuomenės rūpestis dėl valdininkų komandiruočių paūmėjo maždaug prieš du mėnesius po vienos dabar jau išgarsėjusios kelionės į Naująją Zelandiją. Paskui ta šalis pasimiršo, kadangi sumirgėjo daugiau valdininkų pamėgtų vietų: Indonezija, Kolumbija, kitos šalys. Tą lyg ir išsemtą (tiksliau, primirštą) incidentą vertėtų prisiminti mažiausiai dėl dviejų dalykų.
Nesiveiskite ir nesidauginkite!
Nesiveiskite ir nesidauginkite! (13) 2011.10.18 10:09 Diskusija dėl Valstybinės šeimos politikos koncepcijos dar kartą parodė, kokie nacionaliniai ypatumai nuspalvina vertybinius ir teisinius ginčus. Konstituciniam Teismui pripažinus, jog koncepcija prieštaravo Lietuvos pagrindiniam įstatymui, Seimui netrukus buvo pateiktas įstatymo projektas, leidžiantis įteisinti partnerystę – vyrų taip pat. Iškart susikūrė Seimo narių grupė „Už tradicinę šeimą“, patraukusi 91 seimūną.
Dalia Grybauskaitė suteikė malonę
Dalia Grybauskaitė suteikė malonę (11) 2011.01.17 18:51 Prezidentė Dalia Grybauskaitė suteikė malonę buvusį Alytaus merą Česlovą Daugėlą „žąsinu“ pavadinusiam alytiškiui ir panaikino teismo skirtą 2 tūkst. 600 litų baudą. Kilnu, teisinga, dvasinga, demokratiška ir pagirtina.
Žurnalistės Dalios Grybauskaitės juodraščiai
Žurnalistės Dalios Grybauskaitės juodraščiai (10) 2009.10.25 10:03 Pabandysiu išplėtoti temas, apie kurias kalbėjau LRT radijo komentare spalio 23 d. (jis atspausdintas ir „Balsas.lt savaitė“ Nr. 36). Man rūpi, kaip veikia Lietuvos valdžios mechanizmas, kada valstybę ištinka viešųjų ryšių krizė – tokia, kaip žiniasklaidos skleidžiami įtarimai, jog Lietuvoje iki 2005 m. pabaigos būta slapto CŽV kalėjimo.
commonsense.lt: Šlapiai skudurinė Raimondo Kuodžio logika
commonsense.lt: Šlapiai skudurinė Raimondo Kuodžio logika (3) 2009.06.01 14:51 Skaitau, ir savo akimis netikiu. Tuomet perskaitau dar kartą. Raimondas Kuodis, politikuojantis ekonomistas, viename partiniame sambūryje pareiškė: Priekaištai [Vyriausybei] yra didžiulė logikos klaida.
Kurkite filmus trumpametražių filmų festivaliui
Kurkite filmus trumpametražių filmų festivaliui 2009.05.21 11:45 Penktus metus iš eilės kino centras „Garsas“ visus kino meno gerbėjus kviečia viešai prabilti ir interpretuoti miesto tema. Festivalio „AŠ + MIESTAS = KINAS“ 2009 organizatoriai kviečia pažvelgti į miestą per kino kameros objektyvą bei kurti savo trumpametražius filmus apie tai, kas mus supa ir  kuo mes gyvename. Festivalio tikslas – per kino meną skatinti visuomenės kūrybinę saviraišką.
Poligrafo dainos
Poligrafo dainos (10) 2007.07.04 07:35 Žiniasklaida pranešė apie prabangius daiktus, nupirktus policijai priklausančiam butui, kuriame nakvoja policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius: lovą ir dvi geltonos odos sofas, kainuojančias 5-7,3 tūkst. litų, toršerą už 1,7 tūkst. litų, lovatiesę už 1,5 tūkst. litų, šiukšliadėžę už 250 litų. Tarp šių daiktų išsiskyrė vienas mįslingu ir vaizduotę žadinančiu pavadinimu - "relaksacinė poligrafo kėdė", kainavęs 5,7 tūkst. litų.
Geriausių Lietuvos krepšininkų vardus sužinosime po trijų savaičių
Geriausių Lietuvos krepšininkų vardus sužinosime po trijų savaičių (1) 2007.06.12 14:03 Iki liepos 1 dienos krepšinio aistruoliai dar gali suskubti balsuoti už jų pagarbą bei įvertinimą pelniusius Lietuvos krepšininkus bei trenerius. Tarpiniai balsavimo rezultatai liudija, kad būti įamžintais pirmojoje skulptūroje Lietuvos krepšiniui pretenduoja Arvydas Sabonis, Šarūnas Marčiulionis, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, Modestas Paulauskas bei Jonas Kazlauskas. Už juos savo balsus atidavė beveik visi balsavę krepšinio mėgėjai.
Sostinės miškuose, parkuose ir kiemuose – inkilų kėlimo akcija
Sostinės miškuose, parkuose ir kiemuose – inkilų kėlimo akcija 2007.03.20 10:30 Siekdama įtraukti kuo daugiau atsakingų, neabejingų gamtai piliečių į aktyvią veiklą, Vilniaus miesto savivaldybė kartu su akcine bendrove "Partizanas" šių metų kovo 22-23 dienomis sostinėje organizuoja socialinę inkilų kėlimo akciją. Pasak organizatorių, po praėjusiais metais pasaulyje išplitusio paukščių gripo šiemet jiems reikalingas didesnis žmogaus dėmesys.
Į viršų