www.tv3play.lt

Į Kongresų rūmų sceną šokėjos taikosi ir aukštakulniais
Į Kongresų rūmų sceną šokėjos taikosi ir aukštakulniais 2015.10.09 12:12   Likus mažiau nei dviems mėnesiams iki projekto „Red Bull Flying Bach“ premjeros paaiškėjo 15 šokio komandų, kurios toliau kovos dėl galimybės „apšildyti“ pasaulio čempionus lapkričio 26-ąją pasirodysiančius Vilniaus Kongresų rūmuose.
Vaidas Baumila dalyvaus geriausios Lietuvos šokių trupės paieškose
Vaidas Baumila dalyvaus geriausios Lietuvos šokių trupės paieškose 2015.09.29 09:48 Net pusšimtis Lietuvos šokių kolektyvų bei porų susidomėjo galimybe pasirodyti vienoje scenoje su į Lietuvą pirmąkart atvykstančia pasaulio breiko čempionų trupe „Flying Steps“ Atrinkus 15 komandų, kurios dalyvaus TV realybės šou, vokiečių šokėjai galiausiai patys nuspręs, kurie lietuviai lapkričio 26-ąją kops į Kongresų rūmų sceną.
Vyrų krepšinio rinktinės kovas šįmet matė per 2 mln. televizijos žiūrovų
Vyrų krepšinio rinktinės kovas šįmet matė per 2 mln. televizijos žiūrovų 2014.11.13 16:03 Žiniasklaidos tyrimai rodo, kad susidomėjimas susidomėjimas Lietuvos krepšinio, ypač vyrų rinktinės, televizijos transliacijomis auga. Savo ruožtu televizijos ateityje žada daugiau naujovių, kurios populiariausią Lietuvoje sporto šaką padarys dar prieinamesne sporto aistruoliams.
M.A.M.A. 2014 naujiena: populiariausio muzikinio klipo rinkimai internete
M.A.M.A. 2014 naujiena: populiariausio muzikinio klipo rinkimai internete 2014.10.06 14:30 Ateinančių metų sausio 30 d. įvyksiančiais Lietuvos muzikos apdovanojimais M.A.M.A. 2014 jau ketvirtą kartą bus pagerbti šalies kūrėjai. Komisija vertins geriausius metų kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai. Naujovė: vaizdo klipo nominacijoje savo nuomonę galės pareikšti ir internautai. Vieną muzikinio klipo laimėtoją rinks komisija, kitą – televizijos internete TV3 Play lankytojai.
Vlada Musvydaitė apie incidentą tiesioginiame eteryje: džiaugiuosi, kad neišlindo pašaliniai žodžiai
Vlada Musvydaitė apie incidentą tiesioginiame eteryje: džiaugiuosi, kad neišlindo pašaliniai žodžiai (6) 2014.10.01 12:28 TV3 sporto žinių vedėja Vlada Musvydaitė antradienio vakarą pateko į kuriozišką situaciją, kai neperspėta pateko į tiesioginį eterį. „Praskaidrinau nuotaiką ne tik sau, bet ir kitiems“, – Balsas.lt komentavo dėl incidento pernelyg nesijaudintanti žurnalistė. Antradienio vakarą prieš skaitydama sporto žinias televizijos žiūrovams V. Musvydaitė pateko į tiesioginį eterį visai to nesitikėdama.
Muzikinės sėkmės formulė: misija neįmanoma?
Muzikinės sėkmės formulė: misija neįmanoma? 2014.09.24 09:35 Ar sunku jaunoms muzikos grupėms „prasimušti“ į populiariąsias scenas? Kas lemia tai, kad vieni muzikantai tampa žinomi, o kiti taip ir lieka grojantys tik sau ir draugams? Šiuos ir panašius klausimus sau kelia turbūt kiekvienas pradedantis lipti į sceną, pats vienas ar su grupe. Nors vyksta įvairūs jaunų grupių konkursai, festivaliai, neretai iš šalies gali atrodyti, kad sėkmę lemia tik atsitiktinumas ar pažintys.
Atskleistos intriguojančios socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ ištraukos
Atskleistos intriguojančios socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ ištraukos (4) 2014.03.28 15:01 Jau pirmadienį per žiūrimiausią televiziją TV3 prasidėsiančiame socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“ žiūrovai turės unikalią galimybę stebėti išskirtinai atvirai pateiktus tėvų ir vaikų tarpusavio santykius.
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė kumščius laikys už D. Stagniūną ir I. Tobias
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė kumščius laikys už D. Stagniūną ir I. Tobias 2014.02.05 15:05 Sočio olimpinėms žiemos varžyboms jau visiškai priartėjus, sporto aistruoliai su nekantrumu laukia kaip seksis mūsų šaliai atstovausiantiems sportininkams. Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės žaidėjai išsidavė ypač įdėmiai stebėsiantys per TV6 dailiojo čiuožimo rungtyje pasirodysiančius Deividą Stagniūną su Isabella Tobias, teigiama pranešime spaudai. Ledo ritulio profesionalai palaikymą mūsų dailiojo čiuožimo atstovams išreiškė ir televizijos ekrane, nufilmavę jiems specialų palinkėjimą.
Moterų televizijoje TV8 – artima pažintis su režisieriumi R. Tuminu
Moterų televizijoje TV8 – artima pažintis su režisieriumi R. Tuminu 2014.01.17 15:25 Vienintelė televizija Lietuvoje, skirta išskirtinai moterims, TV8 kviečia savo žiūroves į susitikimus su teatro režisieriumi Rimu Tuminu. Sekmadieniais 21.40 val. TV8 eteryje – netikėti, atviri, negirdėti pokalbiai su žinomu kūrėju dokumentinių laidų cikle „Užkulisiai“. „Užkulisių“ kūrybinė grupė R. Tuminą filmavo ir Lietuvoje, ir Maskvoje, todėl TV8 žiūrovės iš arti pamatys, kokioje aplinkoje kuria žinomas režisierius, su kokiais žmonėmis kasdien bendrauja, kaip vyksta pasiruošimas spektakliui.
Filmo „Inspektorius Mažylis“ dainą įrašinėjo trys žvaigždės ir keturkojis herojus
Filmo „Inspektorius Mažylis“ dainą įrašinėjo trys žvaigždės ir keturkojis herojus (1) 2014.01.13 15:51 Jau rytoj, antradienį, 20.00 val. dešimt metų žiūrimiausia televizija TV3 pristatys detektyvinį nuotykių filmą ,,Inspektorius Mažylis“, pasakojantį apie provincijos policininko Andriaus Mažylio ir jo mylimo pagalbininko – vokiečių aviganio Mažylio nuotykius provincijos miestelyje.
Tiesioginiame TV3 eteryje – pirmųjų lietuviškų palydovų kelionė į kosmosą
Tiesioginiame TV3 eteryje – pirmųjų lietuviškų palydovų kelionė į kosmosą 2014.01.09 16:27 Raketos, dėl saulės išdaigų vakar negalėjusios į kosmosą pakelti pirmųjų lietuviškų palydovų, skrydis planuojamas jau šį vakarą. Jei viskas vyks kaip numatyta, TV3 televizijos žiūrovai 20.00 val. šią unikalią kelionę galės stebėti tiesiogiai, o jau 19.30 val. prasideda tiesioginė televizijos internete TV3 Play transliacija. Tiesiai iš NASA skrydžių bazės JAV raketos pakilimą stebės ir specialus TV3 Žinių korespondentas Vytautas Dovydaitis.
„Išsipildymo akcija“ kviečia ištiesti pagalbos ranką komos ištiktiems vaikams
„Išsipildymo akcija“ kviečia ištiesti pagalbos ranką komos ištiktiems vaikams 2013.12.16 11:50 Pirmą kartą žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ istorijoje pagalbos reikia vaikui, kuris šiandien yra komos būsenos. Mažąjį Danielių koma ištiko po vienos nesėkmingos vasaros išvykos. Berniuko tėtis turbūt niekada neužmirš, kai atostogavo prie vandens ir trejų metukų mažylis, regis, tik sekundei išsprūdo iš tėvų akiračio. Tuoj pat pastebėję Danieliaus dingimą, puolę jo ieškoti, tėvai savo mažylį rado paskendusį.
Šv. Kalėdų išgelbėjimo planas pagal B. Nicholson
Šv. Kalėdų išgelbėjimo planas pagal B. Nicholson 2013.12.12 10:00 Kuo toliau, tuo labiau šv. Kalėdų laukimas siejasi ne su gėrėjimusi pirmuoju sniegu, ramybe ar pirma užžiebta girlianda, bet su didžiuliu galvos skausmu – ką padovanoti savo artimiesiems, kolegoms ar kaimynams. Žiūrimiausios televizijos TV3 kulinarinės laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson turi pasiūlymą, kaip išgelbėti šv. Kalėdas nuo šio nereikalingo streso.
K. Ivanova įgyvendino seną savo svajonę
K. Ivanova įgyvendino seną savo svajonę 2013.10.04 13:40 Šį sekmadienį TV3 laidoje ,,Sportuok su mumis“ – dainininkė, verslininkė Kristina Ivanova įgyvendins savo svajonę – vienai dienai taps balerina. ,,Visi žino, kad baletą šokti gali tik tie, kas tai darė nuo vaikystės. Iš dalies tai tiesa, baletas – didžiulio pasirengimo ir atsidavimo reikalaujantis menas. Tačiau baletą gali mėginti visi“, – tvirtina vienas garsiausių Lietuvos baleto šokėjų Nerijus Juška.
„X Faktoriuje“ sužibėję žemaitukai užkariauja ir internetą
„X Faktoriuje“ sužibėję žemaitukai užkariauja ir internetą 2013.10.03 16:32 Praėjusį sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje startavo populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ antrasis sezonas, o gardžiausia „vyšnia ant torto“ premjerinį vakarą tapo du vaikinukai iš Žemaitijos. Linas ir Ovidijus ne tik spėjo pabendrauti su kone visomis projekto atrankoje Klaipėdoje buvusiomis merginomis, prikaustė teisėjų dėmesį, bet ir kas akimirką darosi vis populiaresni internete.
J. Kazlauskas lietuviams per minutės pertraukėlę: pagąsdinkit prancūzų juodaodžius
J. Kazlauskas lietuviams per minutės pertraukėlę: pagąsdinkit prancūzų juodaodžius (1) 2013.09.14 13:05  TV3 televizija pateikia žiūrovams išskirtinius minutės pertraukėlių kadrus, kurių rungtynių metu žiūrovai negirdi ir nemato. Juose galima sužinoti, ką Jonas Kazlauskas kalba per minutės pertraukėles, kaip paragina arba pabara savo žaidėjus. Minutės pertraukėlių su Prancūzijos rinktine metu J. Kazlauskas labiau ragino ir aiškino krepšininkams, ką daryti nei pyko. Vaizdo įrašą galite pamatyti ČIA.
J. Kazlauskas lietuviams per minutės pertraukėlę: jūs vyrai ar ne vyrai?
J. Kazlauskas lietuviams per minutės pertraukėlę: jūs vyrai ar ne vyrai? 2013.09.08 11:30  Šiame klipe pamatysite tai, ko neturėjote išvysti – Lietuvos rinktinės gyvenimą minutės pertraukėlių metu. Veiksmas vyko Europos čempionato mače su Latvija, kuris pasibaigė pergalingai – 67:59. Išvysite audringus Jono Kazlausko nurodymus savo auklėtiniams, nenurimstantį Liną Kleizą, be galo gerti norintį ir trenerio nebeklausantį Joną Mačiulį ir daug kitų įdomių vaizdelių. Vaizdo įrašą galite pamatyti ČIA.
Pietų Amerikoje šokėja M. Jašinskytė-Pankevičienė įveikė savo kompleksus
Pietų Amerikoje šokėja M. Jašinskytė-Pankevičienė įveikė savo kompleksus 2013.07.09 11:18 „Kasmet kelionėse tekdavo praleisti bent tris mėnesius, tačiau pastaruosius pusantrų metų dėl projekto „Šok su manimi“ ir šokio akademijos atidarymo iš Lietuvos išvažiuodavau tik savaitei ar dviem. Man, kaip keliautojai, tai labai mažai. Įdomi profesinė veikla iš dalies kompensavo nuolatinį poreikį keliauti, tačiau kelionė po Peru ir Boliviją buvo nusipelnyta ir laukta.
M. Rainys: siekiant įkvėpti kitus, pirmiausia teko įveikti save
M. Rainys: siekiant įkvėpti kitus, pirmiausia teko įveikti save 2013.06.06 14:34 Kadaise radijuje dirbęs, profesionalios krepšininko karjeros siekęs TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys iš Kauno į Vilnių atvažiavo, kaip pats sako, trumpam, tačiau čia sėkmingai darbuojasi iki šiol. Kad nuo krepšinio persimes ant šokių parketo, Mindaugas visai negalvojo. „Gyvenime nebuvau šokęs. Atėjęs į projektą nemokėjau nė vieno žingsnelio, o ritmo skaičiuoti neišmokau iki šiol.
Ant iškritimo ribos „X Faktoriuje“ balansavęs P. Daunys patyrė lengvą šoką
Ant iškritimo ribos „X Faktoriuje“ balansavęs P. Daunys patyrė lengvą šoką (2) 2012.12.17 15:31 „Kartą pastovėjęs ant bedugnės krašto daugiau sau neleisiu jokios kitos veiklos, nekryptingų minčių ir laiko švaistymo. Nuo vakar aš – abiem kojomis tik „X Faktoriuje“, – liūdesio neslepia vos per plauką premjerinėje tiesioginėje TV3 televizijos projekto „X Faktorius“ transliacijoje išlikęs Petras Daunys.
Erotinėmis fotosesijomis ant uolų išgarsėjusiam realybės šou dalyviui Gruzijoje trūko tik sporto salės
Erotinėmis fotosesijomis ant uolų išgarsėjusiam realybės šou dalyviui Gruzijoje trūko tik sporto salės (1) 2012.12.10 16:22 Nors žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje realybės šou „Pilis“ premjera įvyko praėjusį antradienį, toli gražu dar ne visos kortos atverstos. Išlikti, prasimanyti maisto, pelnyti kitų dalyvių simpatijas, be klaidų įveikti užduotis – šiems įvairiems išbandymams dalyviai rinkosi vis kitokią strategiją. Jau rytoj, antradienį, 19.20 val. TV3 eteryje paaiškės, kas slėpėsi už kitų nugarų, o kas savo arogancija siekė pelnyti kuo daugiau dėmesio? „Man svarbus mano kūnas.
Dramos teatro aktorė A. Metalnikova: „X Faktorius“ – kaip skrydis su parašiutu
Dramos teatro aktorė A. Metalnikova: „X Faktorius“ – kaip skrydis su parašiutu (1) 2012.11.27 12:07 Analogų Lietuvoje neturintis visame pasaulyje populiariausias muzikinis projektas „X Faktorius“ sekmadieniais 19.30 val. prie televizijos ekranų pritraukia tūkstančius šio šou gerbėjų ir leidžia tiesiog žavėtis atrastais talentais. Kai kurie jų priverčia net aikčioti – „x faktorius“ tikrai slypi jaunų dainininkų širdyse! Tokiu epitetu tikrai galima apibūdinti „X Faktoriuje“ pasirodžiusią rusų dramos teatro aktorę Aleksandrą Metalnikovą. „Jaučiuosi tiesiog nuostabiai, išgyvenu euforiją.
Jausmų proveržis „X Faktoriaus“ dalyvei vos nekainavo svajonės
Jausmų proveržis „X Faktoriaus“ dalyvei vos nekainavo svajonės 2012.11.20 12:03 „Padainavusi supratau, kad mano svajonė jau dūžta. Nebegalėjau suvaldyti savo emocijų. Net nesulaukusi teisėjų komentarų puoliau į ašaras...“ – jausmų proveržį lemiamą akimirką „X Faktoriaus“ teisėjų atrankose prisimena Ingrida Toleikytė. Mergina prisipažįsta – jai nepavyko milžiniško jaudulio palikti nuošalyje, tačiau būtent jaudulys pavergė ir tūkstantinę salėję buvusių „X Faktoriaus“ gerbėjų minią.
Vestuves atšokusi I. Norkutė jau planuoja motinystės atostogas
Vestuves atšokusi I. Norkutė jau planuoja motinystės atostogas 2012.09.05 15:59 „Metus laiko seriale „Moterys meluoja geriau“ atidirbinėjau už motinystės atostogų pasiėmusias mano koleges – Editą Užaitę ir Jūratę Budriūnaitę. Dabar atėjo mano eilė!“ – jau šįvakar TV3 žiūrovams pareikš žiūrimiausio lietuviško serialo žvaigždė Inga Norkutė, vos daugiau nei prieš savaitę tapusi Žviniene. Išskirtinis aktorės interviu – 19.10 val.
TV3 tęsia tradiciją: jubiliejiniame sezone – ypatingas dėmesys vaikams
TV3 tęsia tradiciją: jubiliejiniame sezone – ypatingas dėmesys vaikams 2012.08.28 11:04 Liko vos penkios dienos iki jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono, kurio atidarymas – jau rugsėjo 2-ąją, kai žiūrimiausia televizija Lietuvoje pakvies susipažinti su ypač kokybiška ir intelektualia programa. TV3 dvidešimtmečio kino teatro repertuare – naujos puikiai kritikų įvertintos ir visame pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukusios kino juostos, kuriomis galės mėgautis visa šeima.
Skaiva vasaros pabaigoje taps močiute
Skaiva vasaros pabaigoje taps močiute (9) 2012.07.26 17:28 TV8 laidos „Keturkojis šou“ vedėja Skaiva Jasevičiūtė vasarą ne tik intensyviai ruošiasi naujam televizijos sezonui, bet ir rūpinasi gausiu savo augintinių būriu – su keturkojais nuolat lankosi šunų parodose ir vieną po kito skina apdovanojimus, o jau vasaros pabaigoje Skaiva galės didžiuotis ir nauju – močiutės – statusu. „Draugai iš manęs juokiasi ir vadina būsima močiute, nes vienas mano keturkojų – šiurkščiaplaukis triušinis taksas Rišelis vasaros pabaigoje planuoja tapti tėčiu.
L. Kleiza debiutuos populiariame seriale
L. Kleiza debiutuos populiariame seriale 2012.07.20 15:14 Jau kitos savaitės pradžioje populiariame TV3 seriale „Be namų“, kuris rodomas pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.10 val., įvyks ilgai lauktas įvykis – vaikų globos namuose apsilankys tikra krepšinio pasaulio garsenybė. Tai – Toronto „Raptors“ puolėjas Linas Kleiza, ką tik perėmęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitono vairą. TV3 serialas „Be namų“ pasakoja apie jautrias vaikų globos namų auklėtinių svajones, besisukančias ne tik apie šiltų namų židinį, bet ir apie krepšinio lanką.
V. Radzevičius užsimojo užsieniečiams atskleisti Lietuvos grožį
V. Radzevičius užsimojo užsieniečiams atskleisti Lietuvos grožį 2012.07.16 15:00 Pasitinkant jubiliejinį – dvidešimtąjį – TV3 televizijos sezoną, jau rugpjūtį kelių serijų filme „Kitą kartą Pietų Amerikoje“ įspūdžius iš savo ekstremalios kelionės po spalvingąjį žemyną pasakos laidų vedėjas Martynas Starkus ir žurnalistas, sporto komentatorius Vytaras Radzevičius.
Serialo „Be namų“ hitas pretenduoja pakilti į klausomiausiųjų topus
Serialo „Be namų“ hitas pretenduoja pakilti į klausomiausiųjų topus (1) 2012.07.05 13:50 Populiariausias lietuviškas serialas „Be namų“, TV3 eteryje karaliaujantis pirmadienio–ketvirtadienio vakarais 20.10 val., spėjo susilaukti ir profesionalių aktorių, ir žiūrovų pripažinimo.
Atsinaujinę „Išminties rakčiukai“ pasakos apie žmogaus rankas, darančias stebuklus
Atsinaujinę „Išminties rakčiukai“ pasakos apie žmogaus rankas, darančias stebuklus 2012.07.03 14:43 Jau nuo liepos 7 dienos šeštadieniais 11.00 val. su TV8 žiūrovėmis vėl sveikinsis laidos „Išminties rakčiukai“ vedėja Agota Panavienė. Nuo šiol kiekvienoje naudingų patarimų laidoje vis kitokias temas nagrinės patyręs ekspertas – Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos direktorius Aidas Vaičiulis. Premjerinėje laidoje – ekologiški namai, rankomis užaugintos arbatžolės ir prieskoniai bei įkvepiančios kelionės dviračiais.
Į viršų