vyru erogenines zonos

Vyrų erogeninės zonos (N-18)
Vyrų erogeninės zonos (N-18) 2013.10.16 18:46 Be moterų pamėgtų erogeninių zonų - lūpų, veido ir pirštų galiukų, vyrui malonius pojūčius kelia prisilietimai prie kitų tam tikrų kūno vietų, pavyzdžiui, pečių, delnų, nugaros, krūtinės ir spenelių. Glostomi ir bučiuojami vyro speneliai teikia ne tik didelį malonumą, bet ir padidėja, sukietėja - tai susijaudinimo požymis. Į menkiausią prisilietimą reaguoja visa vyro lytinių organų sritis. Joje daug ypatingų taškų, kuriuos verta patyrinėti ir atrasti.
Slaptos vyrų erogeninės zonos (N-18)
Slaptos vyrų erogeninės zonos (N-18) (1) 2013.02.22 14:13 Vyrų erogeninės zonos gali atsirasti ten, kur jų visiškai nesitiki moteris. Pavyzdžiui, itin jausminga kūno dalis yra delnai ir riešas, rašo suaugusiesiems.lt Ant delnų yra daug nervinių galūnių, 80 proc. receptorių yra susiję su mažojo dubens organais. Tačiau ši grandinėlė „įsijungia“ tik kraujyje atsiradus hormonų, kurių išsiskiria vyrui lytiškai susijaudinus. Vyras, kurio delnas švelniai glostomas pirštų galiukais, jaučia stiprų malonumą.
Slaptos vyriškos erogeninės zonos (N-18)
Slaptos vyriškos erogeninės zonos (N-18) 2012.12.15 13:17 Vyrų erogeninės zonos gali atsirasti ten, kur jų visiškai nesitiki! Pavyzdžiui, itin jausminga kūno dalis yra delnai ir riešas. -27% Pakraunamas vibratorius LELO GIGI (rožinis) Pakraunamas vibratorius LELO GIGI (rožinis) Kodėl tai jautrios vietos? Ant delnų išsidėstę daug nervinių galūnių, iš kurių 80 proc. receptorių yra susiję su mažojo dubens organais. Tačiau ši grandinėlė „įsijungia“ tik kraujyje atsiradus hormonų, kurie išsiskiria esant lytiniui susijaudinimui.