uztepeles

Simona Nainė pasidalijo sveikuolišku receptu
Simona Nainė pasidalijo sveikuolišku receptu (2) 2015.05.20 15:50 Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė jau ruošiasi vasarai. Žinoma atlikėja, televizijos projektų vedėja intensyviai pluša treniruotėse bei rūpinasi sveika mityba.  „Lankau grupinius užsiėmimus su TRX diržais, kur visiems pratimams atlikti yra naudojamas visas kūno svoris. Kalbant apie dietas, esu laikiusis ne vienos, tačiau, mano manymu, geriausias būdas atsikratyti kilogramų yra saikingas valgymas ir riebalų atsisakymas“, – naujienų ir pramogų portalui tv3.lt pasakojo Simona.
Sūrius gaminantys ūkininkai: prasigyventi galima ir Lietuvos kaime
Sūrius gaminantys ūkininkai: prasigyventi galima ir Lietuvos kaime (3) 2014.07.27 07:00 Margarita PŪDŽIUVIENĖ Jei pernai Rima Anulienė nebūtų tinkamai užkaitinusi varškės ir pagaminusi pasakiško skonio lydyto sūrio, ko gero, jos vyras Arūnas šiemet ir toliau dirbtų tolimųjų reisų vairuotoju. Lydytą sūrį smaguriavę artimieji pakišo Anuliams mintį, kad iš gaminio būtų galima uždirbti. Vyras metė darbą, su žmona namuose įsirengė sūrių gamybos cechą ir gamina net brandintus bei fetos tipo sūrius. Pradėjo nuo lydyto sūrio – Viskas prasidėjo pernai. Turėjom tik vieną karvę.
Verslo pietūs – kokybiški ir kūrybingi
Verslo pietūs – kokybiški ir kūrybingi 2014.03.25 14:30 Žmonijos išmintis byloja, kad pietus reikia dalintis su draugu. Galbūt bičiuliu ar verslo partneriu. Šiaip ar taip vienam valgyti nuobodu. Ką mes žinome apie verslo pietus, kuriuos siūlo daugelis restoranų? Šįkart verslo pietų idėja domimės „Lauro lapo“ restorane. Jis atsidarė prieš porą metų Vilniaus centre. Nuo pirmos dienos jo įkūrėjai kvietė svečius pietauti. Svarbiausia ir nekeičiama jų idėja – šviežumas.
Žalia mityba: kad viskam užtektų laiko ir jėgų
Žalia mityba: kad viskam užtektų laiko ir jėgų 2012.08.06 17:40 Žmogus gali būti gražus tiek savo išore, tiek vidumi, bet tik tol, kol būna savimi Tai padeda išlikti originaliam ir nuoširdžiam. Juk mums, M-O-T-E-R-I-M-S patinka, kai galime daryti, ką norime, dėvėti ką norime, eiti kur norime ir mėgautis gyvenimu – būti nepriklausomoms nuo aplinkybių, statusų ir rolių gyvenime, emocijų, tiesiog ta, kuri visada yra žavi, įdomi, mylima, paprasta ir gerbiama.
Žaliavalgė: valgydami gyvą maistą, gauname visa geriausia, ką sukūrė gamta
Žaliavalgė: valgydami gyvą maistą, gauname visa geriausia, ką sukūrė gamta (15) 2012.07.18 09:00 Rytas (gal kiek po 10:30), tik kur ne kur iš gatvės ausis pasiekia pratipenančio šunyčio ir jo šeimininko pėdų, besiremiančių į rasotą miesto grindinį, garsai... Durys kiek praviros, pro jas sklinda vaiski vasaros šviesa, žaluma ir gaivus vaisių kvapas bei besisukiojančios grakščios moters siluetas.
Magija Jūsų virtuvėje
Magija Jūsų virtuvėje 2012.05.02 15:26 Visų laikų raganos žinojo, jog esama ryšio tarp mitybos ir jaunatviškos energijos, seksualumo, sėkmės. O pasinaudojus magija savo virtuvėje galima paruošti išties stebuklingų patiekalų! Kad pasinaudotų stebuklingu receptu, kiekvienas, nepriklausomai nuo jo Zodiako ženklo, turi atlikti tam tikras apeigas – pagaminti magnetinį vandenį, kurio pagrindu bus gaminami magiškieji patiekalai.
K. Wilkinson seksualios figūros paslaptis – riešutai
K. Wilkinson seksualios figūros paslaptis – riešutai (4) 2012.01.19 16:12 Kedra Wilkinson atskleidė savo figūros paslaptis, kokios būtent dietos ji laikosi ir kas jai padeda išlaikyti tokias kūno formas. „Aš visą dieną valgau migdolus, pistacijas, riešutus turinčius natrio ir kai kuriuos džiovintus vaisius“, – sekmadienį  sakė Kendra. Tokį maitinimąsi pati žvaigždė vadina „natūralia dieta“, prie kurios jau baigia įpratinti visą savo šeimą. „Valgau juos vienus, gaminu riešutų užtepėles, dedu juos į jogurtą,“ –pasakojo moteris.
Atidaryta gurmaniška L. Samėno krautuvėlė
Atidaryta gurmaniška L. Samėno krautuvėlė (1) 2010.12.23 11:26 Trečiadienio vakarą draugų ir gurmanų būryje buvo pristatyta virtuvės meistro, auksinio šefo Lino Samėno krautuvėlė „Deli Chefs“, prisiglaudusi po prekybos centro IKI sparnu. Nuo šiol užsukę apsipirkti turėtumėte nenustebti pamatę patį L. Samėną už prekystalio. Virtuvės meistras žadėjo visus vaišinti paties bei jo partnerio gamintu maistu, o su smalsiausiais ir pasidalyti geriausių patiekalų receptais.
Burtininkės virtuvė
Burtininkės virtuvė 2010.07.15 07:00 Visų laikų raganos žinojo, jog esama ryšio tarp mitybos ir jaunatviškos energijos, seksualumo, sėkmės. O pasinaudojus magija savo virtuvėje galima paruošti išties stebuklingų patiekalų! Kad pasinaudotų stebuklingu receptu, kiekvienas, nepriklausomai nuo jo Zodiako ženklo, turi atlikti tam tikras apeigas – pagaminti magnetinį vandenį, kurio pagrindu bus gaminami magiškieji patiekalai.
Vieno kąsnio sumuštiniai su pomidorų užtepėle
Vieno kąsnio sumuštiniai su pomidorų užtepėle (3) 2010.06.14 08:45 Greitas, lengvas ir skanus patiekalas vasarai! Lėkštei sumuštinukų reikės: Kepalėlio "Čiabatos" duonos 1 indelio pomidorų užtepėlės Poros gerai prinokusių, mėsingų (geriausia naminių) pomidorų Šiek tiek dešros ar kumpio (jei mėgstate) Druskos, pipirų, baziliko lapelių Kelių skiltelių česnako Duoną supjaustome riekelėmis ir paskrudiname tosteryje arba ant sausos telfoninės ar grilio keptuvės. Iš abiejų pusių įtriname jas česnaku.
Burtininkės virtuvė arba kaip susigrąžinti jaunystę
Burtininkės virtuvė arba kaip susigrąžinti jaunystę (2) 2010.06.01 08:14 Visų laikų raganos žinojo, kad esama ryšio tarp mitybos ir jaunatviškos energijos, seksualumo, sėkmės. O pasinaudojus magija savo virtuvėje galima paruošti išties stebuklingų patiekalų! Kad pasinaudotų stebuklingu receptu, kiekvienas, atsižvelgdamas į savo Zodiako ženklą, turi atlikti tam tikras apeigas – pagaminti magnetinį vandenį, kurio pagrindu bus gaminami magiškieji patiekalai.
Vieno kąsnio sumuštiniai su pomidorų užtepėle
Vieno kąsnio sumuštiniai su pomidorų užtepėle (5) 2009.10.13 07:33 Apsvaiginta Tastyart be galo apetetingų nuotraukų, anądien nulėkiau į parduotuvę "Sveiki produktai" pirkti stebuklingosios užtepėlės. Bėda, kad pakeliui pamiršau, kurią gi užtepėlę reikės naudoti ir, žinoma, nusipirkau ne tą. Ačiū Dievui, paaiškėjo, kad manoji irgi puikiai tinka ir beveik galima daryti išvadą, kad visos jos, matyt, labai neblogos. Tiesa, nepigios.