tuokiasi

Skandalo tęsinys: Šarūnas Kirdeikis prabilo apie būsimą kūdikį su nepilnamete
Skandalo tęsinys: Šarūnas Kirdeikis prabilo apie būsimą kūdikį su nepilnamete (5) 2016.05.05 10:25 Šokėjas, televizijos projektų dalyvis Šarūnas Kirdeikis su gerbėjais „Facebook“ pasidalijo netikėta žinia – su drauge laukiasi kūdikio. Namų aplinkoje bendroje fotografijoje su jauna šviesiaplauke įsiamžinęs vyras socialinėje erdvėje pranešė: „Artimiausi draugai jau žino, bet noriu pranešti visiems: mano gyvenime – pokyčių metas“. Tąkart komentatoriams pastebėjus aiškią problemą – būsima mama dar nėra pilnametė, Š. Kirdeikiui teko aiškintis.
Lietuvoje tuokiasi vis vyresni vyrai ir moterys
Lietuvoje tuokiasi vis vyresni vyrai ir moterys 2016.02.14 10:55 Amžiną meilę Lietuvos gyventojai vienas kitam prisiekia trejais metais vyresni nei prieš dešimtmetį. Statistikos departamento duomenimis, 2005 metais pirmą kartą besituokiančių vyrų amžiaus vidurkis buvo 27-eri, o 2014-aisiais - jau 30 metų. Pirmą kartą santuokas sudarančių nuotakų amžius per atitinkamą dešimtmetį pasikeitė nuo 25-erių iki 27-erių. Lietuvos socialinių tyrimų centro mokslininkas Donatas Burneika sako, kad vėlesnes santuokas lemia labiau vakarietišku tampantis gyvenimo būdas.
Parfumeris Aistis Mickevičius: meilės kvapas, turėtų būti šiltas ir jausmingas
Parfumeris Aistis Mickevičius: meilės kvapas, turėtų būti šiltas ir jausmingas 2016.01.28 16:19 Parfumeris, trijų kvapų kolekcijų autorius, kvapų galerijos „FUMparFUM“ įkūrėjas Aistis Mickevičius pataria, kaip pasinaudojus kvapų magija ir namuose sukurti romantišką atmosferą bei pažadinti partnerio aistras. Profesionalus kvapų kūrėjas jaunavedžių poroms siūlo susikurti aromatus šventei, sau, taip pat pirmiesiems bendriems namams.
Egidijus Dragūnas mėgina susigrąžinti Eleonorą?
Egidijus Dragūnas mėgina susigrąžinti Eleonorą? (3) 2016.01.04 12:05 Atrodo, kad Egidijus Dragūnas siekia atversti visiškai švarų, naują gyvenimo lapą. Pirma atlikėjas paskelbė apie karjeros Lietuvoje pabaigą, paskui išsiskyrė su ilgamete širdies drauge ir, kaip pats minėjo, pačia geriausia jo sūnaus aukle Eleonora Sebrova. Būtent šis garsaus atlikėjo žingsnis gerbėjams pasirodė nesuvokiamas. Ne vieną kartą teko matyti straipsnių bei nuotraukų komentatorius raginant Egidijų nedaryti klaidos ir pamėginti susigrąžinti moterį, be kurios, anot jų, atlikėjas žlugs.
Auč: Nicole Kidman nepakviesta į savo įdukros Isabellos vestuves
Auč: Nicole Kidman nepakviesta į savo įdukros Isabellos vestuves 2015.10.06 14:30 Australų aktorės Nicole Kidman įdukra Isabella, kaip pranešama, ištekėjo. N.Kidman su buvusiu vyru, aktoriumi Tomu Cruise'u, Isabellą, kuriai dabar yra 22 metai, įsivaikino 1992-aisiais. Po trejų metų aktoriai įsivaikino ir berniuką Connorą. Kaip skelbia Australijos žurnalas „Women's Day“, Nicole dalyvavo rugsėjo 18 dieną Londone vykusiose Isabellos ir brito Maxo Parkerio vestuvėse, tačiau kiti užsienio dienraščiai tikina, jog garsi aktorė į vestuves neatvyko, nors buvo visai šalia.
Asta Valentaitė prieš vestuves: ruošiuosi svarbiai dienai
Asta Valentaitė prieš vestuves: ruošiuosi svarbiai dienai (2) 2015.08.01 17:38 Kiekvieną vasaros savaitgalį įvairiuose Lietuvos kampeliuose vyksta vestuvės. Vienur tuokiasi ramios, viešumos vengiančios ir vos keletą svečių į šventę besikviečiančios poros, kitur „stogus nusirauna“ prabangą dievinantys elito atstovai. Nesvarbu kaip ir kur – kiekvienose vestuvėse romantiškų įspūdžių apsčiai. Tikriausiai, jų įkvėpta gebėjus suklusti privertė stilistė Asta Valentaitė.
Rusijos valdžia: nieko negirdėjome apie užklausą dėl Baltijos šalių prokuratūrai
Rusijos valdžia: nieko negirdėjome apie užklausą dėl Baltijos šalių prokuratūrai (5) 2015.06.30 20:26 Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, taip pat ir Valstybės Dūmoje esančių frakcijų atstovai, teigia nieko negirdėję apie užklausą šalies generalinei prokuratūrai dėl Baltijos šalių nepriklausomybės pripažinimo teisėtumo ištyrimo. „Nieko negirdėjau apie šią užklausą.
Tapk savo ateities pranašu: žingsnis po žingsnio, kaip viską apskaičiuoti
Tapk savo ateities pranašu: žingsnis po žingsnio, kaip viską apskaičiuoti (1) 2015.05.24 22:30 Jei norite sužinoti, kas jūsų laukia ateityje, išbandykite šį bulgarų aiškiaregei Vangai priskiriamą metodą. Nors garsioji bulgarė buvo aiškiaregė, ir numerologija pagrįstais metodais tikriausiai nesinaudojo, teigiama, kad internete plintantį ateities numatymo būdą sukūrė ji, o šio būdo tikslumas net 90-95 procentai.
Kas dažniausiai tuokiasi, mylisi ir susilaukia vaikų?
Kas dažniausiai tuokiasi, mylisi ir susilaukia vaikų? 2015.04.29 15:40   Žmonės visada kalba, jog vieni tuokiasi per anksti, kiti per vėlai, bet geriausiai visas tendencijas atspindi statistika... Kada laikas tuoktis? Šiandien abi lytys iki santuokos laukia ilgiau. Jaunosios vidutiniškai būna dviem metais jausnesnės už savo išriktuosius. 1960 metais statistiškai dažniausiai tuokėsi 22 metų vyrai ir 20 metų moterys. 1990 – 26 metų vyrai ir 23 metų moterys. Tuo tarpu 2012 – 29 metų vyrai ir 27 metų moterys.
Ką čia dar uždraudus? Nuo paskolų iki sekso
Ką čia dar uždraudus? Nuo paskolų iki sekso (10) 2015.04.25 13:22  Žmogus gyvenime patiria daug iššūkių ir grėsmių. Užtat jį saugo kariuomenė, policija, Lietuvos bankas (LB), Valstybės saugumo departamentas (VSD), uolūs Seimo nariai ir dar didelis kiekis rūpintojėlių su įvairiais antpečiais.
Vedybų sutartis: kas mano – ne tavo
Vedybų sutartis: kas mano – ne tavo 2015.04.20 18:01  Pora, nusprendusi susisaistyti vedybiniais saitais, pasiryžta visą gyvenimą vienas kitą mylėti, palaikyti savo antrąją pusę tiek bėdoje, tiek džiaugsme ir viskuo dalytis, tad posakis „Kas mano – tas tavo“ tampa jaunavedžių gyvenimo moto. Tačiau didėjant skyrybų skaičiui bei augant žmonių teisiniam raštingumui į vedybas pradėta žiūrėti ir iš kitos pusės: kas mano, tai mano, o kas tavo, tai tavo. Tad šiuo metu vis daugiau porų nusprendžia sudaryti vedybų sutartis.
Laimingos santuokos paslaptis skaičiais
Laimingos santuokos paslaptis skaičiais 2015.03.20 12:20 Ar galima skaičiais įvertinti, ko reikia, kad du žmonės gyventų ilgai ir laimingai? Pasirodo, galima. Jei susituoksite po 3,5 metus trukusios draugystės, bučiuositės keturis kartus per dieną ir bent kartą per metus kartu atostogausite užsienyje, jūsų bendras gyvenimas bus ilgas ir laimingas. Laimingos santuokos faktorių sąrašas buvo sudarytas vedybų planavimo tinklapio www.confetti.co.uk atliktos apklausos pagrindu.
Jurgita Valiulienė: "Bendrą laimę griauna asmeninės iliuzijos"
Jurgita Valiulienė: "Bendrą laimę griauna asmeninės iliuzijos" 2015.02.16 22:17 Kai jaučiamės nelaimingi, suvaržyti, išsekę, imame ieškoti priežasčių, kodėl "gyvenimas nesiklosto" taip, kaip norėtume. Kodėl jis nesiklosto taip, kad jaustumėmės laimingi, laisvi, sveiki ir viskuo patenkinti. Dažniausiai tų priežasčių daromės savo artimiausioje aplinkoje: ne taip, kaip norėtume, elgiasi vyras/žmona; ne taip, kaip norėtume, elgiasi vaikai; ne taip, kaip norėtume, elgiasi viršininkas, bendradarbiai ir t. t. Ne taip, kaip mes įsivaizduojame, kad reiktų jiems elgtis, kad.
TOP 10: muzikos hitai, kuriuose dainuojama apie garsius žmones
TOP 10: muzikos hitai, kuriuose dainuojama apie garsius žmones 2015.02.14 20:14   Pramogų pasaulio poros gana dažnai tuokiasi, skiriasi, taikosi. Nesunku suprasti kodėl. Meniškos, trapios sielos žmonėms dažnai reikia inspiracijos kūrybai. Nenuostabu, kad šios dainos tapo tikrų tikriausiais hitais. Juk jas parašyti dainininkus įkvėpė esamos ar buvusios meilės (top10for.com).   10. Gwen Stefani – Hollaback Girl   Gwen Stefani daina „Hollaback Girl“ buvo parašyta apie Courtney Love. Ši daina tapo labai populiari, tačiau pati Courtney niekada dėl to nepyko.
Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Ožiaragis
Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Ožiaragis (1) 2015.01.29 21:00 Santykiai su vyru pagal zodiako ženklą! OŽIARAGIS Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas iš visų zodiako ženklų. Jis ambicingas, praktiškas, disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs. Ožiaragis nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Ožiaragis dažnai laikosi nustatytos tvarkos, rutinos ar tradicijų, todėl vargu ar jums pavyks pakeisti jo nusistovėjusias pažiūras į gyvenimą.
Išprotėję romantikai: keliautojų pora tuoksis 67-ąjį kartą
Išprotėję romantikai: keliautojų pora tuoksis 67-ąjį kartą 2015.01.22 16:11 Įsimylėjėliai, kurie vienas kitam skambųjį „taip“ skirtingose pasaulio šalyse ištarė jau 66 kartus – netrukus ruošiasi į savo vedybų lokacijų sąrašą įtraukti ir Naująją Zelandiją, ir Australiją, rašoma dailymail.co.uk.  Iš Anglijos, Mančesterio kilę Aleksas Pellingas ir Lisa Grant – tikri romantikai. Kaskart vienas kitam pažadėję širdį, prieš Dievą santuoką sutvirtina vis kitas tradicijas puoselėjančiose teritorijose.
Viskas apie Zodiako ženklus: OŽIARAGIS
Viskas apie Zodiako ženklus: OŽIARAGIS 2015.01.06 15:00 Ožiaragis (12.22 – 01.20) Asmenybė Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas visame Zodiake. Jis ambicingas, praktiškas, disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs. Ožiaragis nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Paprastai būna gerai apsirūpinęs senatvėje. Nors užsispyręs, bet neagresyvus. Savo tikslų sugeba pasiekti neskubėdamas ir nelipdamas per kitų galvas.
Prof. V. Kučinskas: ištyrus genus, bus galima išvengti daugelio ligų
Prof. V. Kučinskas: ištyrus genus, bus galima išvengti daugelio ligų 2014.12.20 12:42  Vaida Ražaitytė, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt Ištyrus genomą, paaiškėjo, kad atskiras žmogus turi daug individualių savybių, kurios lemia įvairius jo požymius, tarkim, išvaizdą, sveikatą, intelektinius sugebėjimus, atsaką į vaistus, sako genetikos tyrimų pradininkas Lietuvoje Vaidutis Kučinskas. „Galima kalbėti apie vaistų metabolizmą. Pasirodo, kad genas gali turėti kelias skirtingas būsenas.
Kaip gimimo diena įtakoja jūsų charakterį
Kaip gimimo diena įtakoja jūsų charakterį (1) 2014.12.19 12:15 Žmonės gimę kažkurią tai mėnesio dieną, atsineša ir savo charakterį, būdingą tai dienai. Tikėti Skaičių magija ar ne, Jūsų reikalas, bet visados įdomu palyginti faktus iš realybės su tuom ką pranašauja žvaigždės... Tad, gal nieko nelaukę ir pasižiūrėkime? Skaičius 1 yra pirmasis skaičius - pats pagrindinis, jis pradeda visų kitų skaičių eilę - visi kiti skaičiai eina po jo. Taigi jis yra skaičių šeimos galva. Žmonės, gimę pirmąją bet kurio mėnesio dieną, labai kūrybingi ir išradingi.
Naujausias moterų viliojimo menas: sumenkink ir prisijaukink
Naujausias moterų viliojimo menas: sumenkink ir prisijaukink (2) 2014.11.28 20:05 Garsaus D. Britanijos dienraščio „Daily Mail“ žurnalistė Amanda Platell neatlaikė įtampos ir nusprendė išsiaiškinti, kodėl gi moteris taip traukia vyrai, kurie jas šitaip sumenkina. Ji aprašė savo istoriją. Patalpa buvo vos apšviesta, tačiau tai netrukdė pastebėti įstabaus grožio vyruko sėdinčio prie baro. Jis, žinoma, apsuptas galybės dailių merginų, flirtuoja, šypsosi. Žodžiu, švenčia, kaip ir priklauso. Praleidau valandų valandas kol ruošiausi susitikimui.
Ar meilei netrukdo spygliuotų vielų tvoros?
Ar meilei netrukdo spygliuotų vielų tvoros? (1) 2014.08.19 23:17 Turbūt niekas neatsakys į klausimą, kodėl moterys teka už įkalinimo įstaigose sėdinčių vyrų. Pasak šiose įstaigose dirbančių pareigūnų, priežastys įvairios ir sunkiai suvokiamos – gal iš nuobodulio, gal dėl žemiškųjų malonumų (nors ir retų), o gal moterys verčiamos, nes kažkam kažką skolingos? Priežastys įvairios Panevėžio pataisos namų (PN) administracija pernai gavo 33 nuteistųjų prašymus tuoktis, tačiau buvo įregistruota tik 21 santuoka – mat dalis moterų arba jų vyrų persigalvojo.
Šiaulių mieste ir rajone santuokai renkasi ir netradicines vietas
Šiaulių mieste ir rajone santuokai renkasi ir netradicines vietas 2014.08.09 11:15 Lina Abromavičienė Per 2014 metus iki rugpjūčio pirmos dienos Šiaulių mieste įregistruotos 386 santuokos, iš kurių 71 – bažnytinė. Per tą patį laiką Šiaulių rajone buvo užregistruotos 184 santuokos, iš kurių 30 – bažnytinių.  Vis daugiau jaunavedžių santuokas registruoja tik bažnyčiose.
Meilės kančios būdingos tik neurotikams
Meilės kančios būdingos tik neurotikams 2014.07.30 11:00 Žmonės gimsta genijais, o auklėjimo procese padaromi kvailiais. Meilę daugelis painioja su liguistu kito žmogaus poreikiu. Jeigu žmogus nepaeina per gyvenimą, nes neturi į ką atsiremti, tai reiškia, kad pats neišmoko vaikščioti. „Meilė - tai kai man su tuo žmogumi dar geriau, nors man ir taip gerai.“ Taip samprotauja garsus psichoterapeutas, lektorius, skaitantis paskaitas Europoje ir JAV, populiarių knygų autorius Michailas Litvakas.
 21 smulkmena, kurią reikia sužinoti iki trisdešimtmečio (II)
21 smulkmena, kurią reikia sužinoti iki trisdešimtmečio (II) 2014.07.26 17:43 Trisdešimtmetis daug kam atrodo baisi riba. Juk atėjus tokiam amžiui turėtų kaip ir baigtis jaunystės kvailiojimai, turėtum žinoti, kas esi ir kur eini… Bet ne visiems tai pavyksta. Tiesa, ne visi to ir nori. Svarbiausia, pasak buzzfeed.com, sužinoti ir įsisąmoninti smulkmenas, kurios padarys gyvenimą gražesnį. 11. Atsikratykite netikusių draugų – jie neverti jūsų laiko. 12. Paprašykite tokio atlygio, kokio esate verti. Nepamirškite su savo vadovais kalbėtis be užuolankų.
Nuo nėštumo testo iki laiko kapsulės – 10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų
Nuo nėštumo testo iki laiko kapsulės – 10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų 2014.07.12 20:05 Vasara – vestuvių metas, o gavus pakvietimą, neišvengiamai kyla svarstymų, ką padovanoti jauniesiems. Vokeliai yra įprasta vestuvių dovana, bet daugeliui jie jau pabodę, ir vargu ar gautas vokelis priverčia jaunųjų širdis suspurdėti iš džiugesio ir susijaudinimo. Tereikia pasitelkti fantaziją, ir vokelius pakeis originalios bei linksmos dovanos, kurias jaunieji prisimins ilgai.
25 ženklai, rodantys, kad suaugai (I)
25 ženklai, rodantys, kad suaugai (I) 2014.07.09 10:16 1. Jūsų augalai ant palangės nevysta ir nei vieno iš jų negalite surūkyti. 2. Seksas dvigulėje lovoje nebėra kažkas neįprasto. 3. Šaldytuve yra daugiau maisto nei alaus. 4. 6:00 yra laikas kai jūs keliatės, o ne kai einate miegoti. 5. Jūs išgirstate savo mėgstamiausią dainą lifte. 6. Jūsų laikrodis nebėra mobilusis telefonas. 7. Jūsų draugai tuokiasi ir skiriasi. 8. Iš 130 dienų atostogų lieka tik 14. 9. Džinsų ir megztuko nebelaikai išeigine apranga.
10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų
10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų 2014.07.08 14:33 Vasara – vestuvių metas, o gavus pakvietimą, neišvengiamai kyla svarstymų, ką padovanoti jauniesiems. Vokeliai yra įprasta vestuvių dovana, bet daugeliui jie jau pabodę, ir vargu ar gautas vokelis priverčia jaunųjų širdis suspurdėti iš džiugesio ir susijaudinimo. Tereikia pasitelkti fantaziją, ir vokelius pakeis originalios bei linksmos dovanos, kurias jaunieji prisimins ilgai.
Santuokos įžadai – (ne) amžini
Santuokos įžadai – (ne) amžini 2014.06.29 20:42 Vis daugiau įsimylėjėlių amžinos meilės įžadus nusprendžia vienas kitam duoti tik Dievo akivaizdoje. Bet statistika negailestinga: skirtingais keliais pasuka vos ne kas antra pora. Deja, bažnytinės santuokos, skirtingai nei civilinės, nutraukti negalima, tačiau galima ją pripažinti negaliojančia. Pastebima, kad vis daugiau buvusių mylimųjų nusprendžia santuoką nutraukti ne tik civiliškai, bet ją anuliuoti ir bažnyčioje.
Sociologė: vyrai susituokdami gauna premiją, o moterys – baudą
Sociologė: vyrai susituokdami gauna premiją, o moterys – baudą (9) 2014.06.27 07:05  Aušra Jakubonytė, LRT.lt Žmonės tuokiasi nebūtinai dėl racionalių motyvų, bet skiriasi dažniausiai dėl labai racionalių, mano sociologė Aušra Maslauskaitė. „Vyrai susituokdami gauna žmogų, kuris atlieka daugybę namų ūkio darbų, rūpinasi vaikais, papildo šeimos biudžetą“, – tikina sociologė ir priduria, kad moterims šeimoje tenka daugiau pareigų, tačiau pagalbos iš vyrų jos dažnai nesulaukia, todėl pradeda svarstyti, kokia nauda iš santuokos.
Stipri festivalio „Satta“ naujiena – su Snoop Dogg albumą išleidęs kalifornietis DâM-FunK
Stipri festivalio „Satta“ naujiena – su Snoop Dogg albumą išleidęs kalifornietis DâM-FunK 2014.06.17 10:24 Likus dviems mėnesiams iki alternatyvios muzikos ir meno festivalio „Satta“ debiuto Latvijoje jo organizatoriai pažėrė visą saują muzikinės programos vardų. Rugpjūčio 14-17 dienoms planuojamo sąrašo priekyje – Los Andželo leidyklos „Stones Throw“ atstovas, boogie funk žanro ambasadorius DâM-FunK. Prodiuseris, muzikantas ir vokalistas DâM-FunK studijoje įrašinėja bei scenoje pristato 9-ojo dešimtmečio boogie, modern soul ir electro funk įkvėptą skambesį.
Į viršų