tikras gyvenimas

Švedijos apdovanojimuose žemaitiškai prabilusi reperė netrukus koncertuos Lietuvoje
Švedijos apdovanojimuose žemaitiškai prabilusi reperė netrukus koncertuos Lietuvoje 2016.04.06 10:46 Švedijoje gimusi lietuvių ir sirų kilmės reperė Silvana Imam šią vasarą pasirodys muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai 2016“ Zarasuose. Prestižiniuose Švedijos muzikos apdovanojimuose „Grammis 2016“ Silvana vasario pabaigoje laimėjo metų atlikėjos titulą. Stokholme vykusioje iškilmingoje ceremonijoje aštrialiežuvė šviesiaplaukė prakalbo žemaitiškai. „Čia nieks nesupranta, ką aš sakau, nieks nesupranta. Ir niekas nežino, kiek aš kentėjau, nu bl.
Kas skatina skurde gyvenančius Mozambiko našlaičius nevogti, būti gerais žmonėmis ir rūpintis broliukais bei sesutėmis?
Kas skatina skurde gyvenančius Mozambiko našlaičius nevogti, būti gerais žmonėmis ir rūpintis broliukais bei sesutėmis? 2015.09.17 12:20 Į jubiliejinę, 5-ąją UNICEF misiją, organizuojamą kartu su TV3 televizija, tolimoje Afrikos valstybėje – Mozambike – išvykę dainininkas Merūnas Vitulskis ir UNICEF Geros valios ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė lanko skurdžiai gyvenančius Mozambiko vaikus bei šeimas. Misijos dalyviai siunčia dienoraščius su mintimis iš trečiosios dienos, praleistos Mozambiko Tete provincijoje.
Kirilas Martynovas rusams: Putinas gyvas, jūs – mirę
Kirilas Martynovas rusams: Putinas gyvas, jūs – mirę (3) 2015.03.13 10:21 Socialinius tinklus Rusijoje tampo saldūs traukuliai. Kalbama, virš Kremliaus praskrido sraigtasparniai. Igoris Ivanovičius (Igoris Sečinas, Kremliaus pilkasis kardinolas, – red. past.) neva atsistatydino. O Dmitrijus Anatoljevičius (Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas, – red. past.) atseit gedi. Į sostą tariamai ateina naujoji valdžia su generolo munduru pasipuošusiu Sergejumi Borisovičiumi (Sergejus Ivanovas, ilgametis Vladimiro Putino patikėtinis, dabartinis administracijos vadovas, – red.
Kas traukė žmones dirbti KGB?
Kas traukė žmones dirbti KGB? (2) 2014.12.22 09:38 Apie ką sovietiniais laikais svajojo jaunuolis, kuris eidavo mokytis į saugumo (KGB) mokyklą ir ryždavosi dirbti šiai organizacijai? KGB akademijoje Maskvoje studijavęs Kastytis Braziulis laidai „Nelaisvės anatomija“ sakė tiesiog norėjęs dirbti užsienyje. Tomas Čyvas, Donatas Valančiauskas, „Žinių radijas“ Mokslai, kaip mokslai? T.Č. Pone Braziuli, jums teko studijuoti tokioje institucijoje, kaip KGB akademija.
Popiežius sulaužė tabu sutuokdamas „nuodėmėje“ gyvenusias poras
Popiežius sulaužė tabu sutuokdamas „nuodėmėje“ gyvenusias poras 2014.09.14 17:10 Vieniša motina, žmonės, kurie buvo susituokę ir anksčiau, poros, kurios gyveno drauge „nuodėmėje“, buvo popiežiaus Pranciškaus sutuokti per tabu laužančią sekmadienio ceremoniją Vatikane. Pranciškus paprašė galimybės sutuokti 40 žmonių iš skirtingų socialinių grupių, kurie realistiškai atstovautų šiuolaikinėms poroms, ir tai yra dar vienas jo popiežiavimo atvirumo signalas. Tad iš viso Šv.Petro bazilikoje sekmadienį nuaidėjo keturiasdešimt „Si“ (it.
Lietuvoje – pasaulį užkariavęs Cirque Éloize šou „Cirkopolis“
Lietuvoje – pasaulį užkariavęs Cirque Éloize šou „Cirkopolis“ 2014.09.09 09:43 Po turų Europoje ir JAV, pasaulyje garsios kanadiečių cirko trupės Éloize naujausia programa „Cirkopolis“ pirmą kartą bus rodoma Lietuvoje. Cirque du Soleil ir Cirque Éloize yra pačios įspūdingiausios cirko trupės visame pasaulyje. Pernai lietuvius užbūrė „Alegria“, o šiemet laukia visame pasaulyje žiūrovus pritrenkęs pasirodymas „Cirkopolis“. The New York Post rašo: „Pasirodymas neeilinis. Yra cirkas ir yra Éloize.
Karjerą baigęs legendinis sportininkas V. Alekna: dabar prasidės gyvenimas
Karjerą baigęs legendinis sportininkas V. Alekna: dabar prasidės gyvenimas 2014.08.15 14:42  Legendinis Lietuvos sportininkas, disko metikas Virgilijus Alekna baigia savo ilgą ir įspūdingą sportininko karjerą. Sportininkas teigė, kad tokį sprendimą jam padėjo priimti rezultatas Europos lengvosios atletikos čempionate, nes du kartus nepatekęs tarp dvylikos stipriausių, suprato, kad kovoti jau yra sunku. Vis dėlto, V. Alekna džiaugėsi, kad disko metimo tradicijos Lietuvoje tęsiasi ir yra gabių jaunų sportininkų, kurie jį pakeis.
Savivaldybės taupymas smogė žmonių saugumui
Savivaldybės taupymas smogė žmonių saugumui (1) 2014.08.09 18:45 Asta Volkovaitė Tamsiuoju paros metu Kelmės gatvėse kaip jonvabaliai žybsi nešami žmonių žibintai ar telefonų šviesos, rašo savaitraštis „Šiauliai plius“. Tai ne fragmentas iš viešo performanso, o tikras gyvenimas. Kelmės miestas, rajono gyvenvietės ir kaimai naktimis paskęsta tamsoje. Taip drastiškai taupo vietinė valdžia. Policijos statistika liudija, kad toks taupumas stipriai atsiliepė gyventojų saugumui.
Teisėkūros cirkas: kaip gavome eurą
Teisėkūros cirkas: kaip gavome eurą (1) 2014.07.29 14:27 Praėjusią savaitę, liepos 23 dieną paskutinė Europos instancija, Bendrųjų reikalų taryba, priėmė sprendimą, kad Lietuva gali įsivesti eurą. Iki 2015 metų sausio 1 dienos tada buvo likusi 161 diena. Sutikite, mažokai, jei eurui pradėtume ruoštis tik dabar, kai jau priimtas galutinis sprendimas ir paskelbtas oficialus keitimo kursas. Kad Lietuvoje kitais metais euras tikrai bus, žinota juk gerokai anksčiau.
Vilniau, eikime prie upės
Vilniau, eikime prie upės 2014.06.18 11:16 Remigijus Šimašius, Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas, Seimo narys Vilnius ilgai stovėjo nusisukęs nuo Neries. Ar tebestovi šiandien? Ką daryti, kad prieitų arčiau? Pasižiūrėkime atidžiau. Gera tai, kad Vilnius yra „ant vandens“ – Neris ir Vilnelė per visą Vilnių išvingiuoja taip vaizdingai, kad tokio kraštovaizdžio ir upės artumo mums gali pavydėti daugelio kitų miestų gyventojai. Pernai vienų britų turistų, kurie Vilniuje praleido dvi savaites, paklausiau, kas jiems labiausiai patiko.
R. Adomaitis: mes, lietuviai, turime vieną labai blogą savybę
R. Adomaitis: mes, lietuviai, turime vieną labai blogą savybę (5) 2014.05.25 16:05 Legendinis kino ir teatro aktorius Regimantas Adomaitis pusiau juokais, pusiau rimtai sako, kad viskas jau praeityje, o jis – visiškai niekam negabus. Aktorius kuklus, bet atviras ir nuoširdus, atvirai sako: „Visi aktoriai, taip pat ir aš, esame garbėtroškos. Ir tai nepagydoma“. Kai susitinkame aktoriaus namuose, jis rūšiuoja nuotraukas ir dienoraščius, sako, norėjęs padaryti archyvą, tačiau supratęs, kad savo gyvenimo į lentynėles sudėlioti nepavyks – visko būta tiek daug.
Klaipėdoje kino mylėtojų laukia lietuviško ir vokiško kino savaitė
Klaipėdoje kino mylėtojų laukia lietuviško ir vokiško kino savaitė 2014.02.26 14:48 Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmai ateinančią savaitę kvies žiūrėti aktualų kiną: dokumentikos mėgėjų laukia naujoji lietuvių kelionių epopėjos dalis „Dviračiais per Himalajus“, o europietiško kino nišą užpildys šią savaitę Vilniuje startuojančios ir netrukus į uostamiestį rinktinę programą atvešiančios „Vokiško kino dienos“. Kovo 5 d., trečiadienį, 17.30 ir 19 val. rengiami VšĮ „Špikis“ pristatomo filmo „Dviračiais per Himalajus“ seansai.
P. Meškėla įvardijo, kuris vyras, pasak jo – tikras šių laikų Romeo
P. Meškėla įvardijo, kuris vyras, pasak jo – tikras šių laikų Romeo 2013.11.15 15:32 Šį šeštadienį žiūrimiausios televizijos TV3 projekte „Romeo ir Džiuljeta“ – pusfinalis. Likę 8 dalyviai susikaus dėl galimybės patekti į finalą ir laimėti pagrindinius vaidmenis roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“. Vienas pretendentų – Tadas Juodsnukis − semiasi vertingos patirties iš savo mokytojo Povilo Meškėlos, kuris pats kadaise buvo šios roko operos Romeo. „Iš Povilo jaučiu didžiausią palaikymą. Ir pasimokyti iš jo turiu ko.
Per LNK – lietuviška „Blogiausios mano gyvenimo savaitės“ versija
Per LNK – lietuviška „Blogiausios mano gyvenimo savaitės“ versija 2013.10.25 09:12 LNK įsigijo teisę kurti BBC transliuotą situacijų komediją „Blogiausia mano gyvenimo savaitė“. Po didžiulės sėkmės Didžiojoje Britanijoje serialas pateko į tarptautinę rinką, buvo sukurtos amerikietiškosios, itališkosios, vokiškosios ir kitų šalių komedijos versijos. Netrukus lietuviškąjį variantą žiūrovams pasiūlys LNK.
Vilniuje studijuojančios dvynukės iš Tauragės mėgaujasi gyvenimu sostinėje
Vilniuje studijuojančios dvynukės iš Tauragės mėgaujasi gyvenimu sostinėje (11) 2013.08.10 10:29 Jos mėgsta vaikščioti sostinės gatvėmis apsirengusios vienodai ir žino, kad taip atkreipia daugelio dėmesį. Tačiau aplinkinių žvilgsniai jų nė kiek netrikdo. Dvynukės Rasa ir Giedrė Vilniuje gyvena daugiau kaip metus. Balsas.lt jos pasakojo, kad vasarą mėgsta leisti kavinėse, miesto parkuose. O susitikimams su draugais dažniausiai renkasi sostinės centrą. „Gedimino prospektas, Užupio rajonas – tos vietos, kuriose galime pabūti draugų kompanijoje.
Rašytoja E. Myles: kuo aiškesnis buvo mano seksualumas, tuo geriau rašiau
Rašytoja E. Myles: kuo aiškesnis buvo mano seksualumas, tuo geriau rašiau 2013.07.21 17:09   Ieva Krivickaitė, Eglė Kačkutė, LRT radijo laida „Kultūros savaitė“, LRT.lt „Galvoju, kad ir literatūroje, ir gyvenime drąsa reiškia tą patį – tai išdrįsti, nebijoti viešai būti tuo, kas esi“, – sako savo homoseksualumo neslepianti amerikiečių poetė, eseistė, romanistė, pankroko ir performanso menininkė prof. Eileen Myles, jau antrąsyk dalyvaujanti Vilniaus „Vasaros literatūros seminaruose“ ir savo kūrybą pristatysianti „Baltic Pride 2013“ kultūrinės programos dalyje.
D. Mertinas per karščius saugo balsą nuo peršalimo
D. Mertinas per karščius saugo balsą nuo peršalimo 2013.06.26 13:14 Aktorius Dalius Mertinas mėgsta, kai vasara lepina šiluma, mat lietus jį vargina kur kas labiau nei dideli karščiai. Tačiau per kaitrą jis mažai jaudinasi dėl galimo saulės smūgio – daug labiau jį neramina galimas peršalimas. LNK šeiminių dramų „Tikras gyvenimas“ vedėjas dirba intensyviu grafiku ir jame nėra vietos užkimusio balso gydymui. „Vasarą labai norisi gėrimų su ledu, bet pasimėgavęs šaltais kokteiliais nė nepajunti, kaip susergi.
Televizijos virtuvė: bučiniai kartais pavyksta tik po kelių dublių
Televizijos virtuvė: bučiniai kartais pavyksta tik po kelių dublių (1) 2013.06.21 13:58 Nėra tokios LNK dokumentinės dramos „Tikras gyvenimas“ serijos, kurioje nebūtų nors vieno bučinio. Šeimyninėse dramose herojai pyksta ir nekenčia, pavydi ir kerštauja, tačiau finale visada nugali meilė, o šiltus jausmus palydi saldūs bučiniai ir karšti apsikabinimai. Ši laida ypač atitinka šios vasaros LNK sezoną ir jo šūkį – „Vasarok aistringai“. Netrūksta „Tikrame gyvenime“ ir meilės trikampių, tada aistros liejasi laisvai.
D. Mertinas: kelionei pakanka ir pusantros paros tarp filmavimų
D. Mertinas: kelionei pakanka ir pusantros paros tarp filmavimų 2013.06.12 14:31 Aktorius Dalius Mertinas vasarą pasitiko darbų sūkuryje, tačiau tai jam netrukdo džiaugtis ir atostogų malonumais. Šeimyninių dramų serijos „Tikras gyvenimas“ vedėjas įsitikinęs, jei tik yra noro, viską galima suderinti. Be to, aktoriui darbas teikia malonumą, todėl jam tikrai netenka dejuoti dėl „parduotos vasaros“. „Darbas man – atgaiva. Patinka dirbti mėgiamą darbą – juk jis susijęs su mano profesija.
Šviesiaplaukės vargai: „per daug graži“ mergina skundžiasi, kad patrauklumas griauna jos gyvenimą
Šviesiaplaukės vargai: „per daug graži“ mergina skundžiasi, kad patrauklumas griauna jos gyvenimą (83) 2013.06.05 20:42 Būti gražiam – tikrai nelengva. Bent jau taip tikina 21-erių metų Dana Adiva, aiškinanti, kad grožis jai yra ir Dievo dovana, ir prakeiksmas. Mergina pasakoja, kad žmonės su elgiasi lyg su princese ir ji lengvai gauna, ko nori, bet nėra vertinama rimtai. Ką jau bekalbėti apie nenusakomą moterų pavydą ir nuolatinį vyrų spoksojimą, rašo Odditycentral.com. Dana, gyvenanti Ilinojuje (JAV), pasirodė MTV televizijos šou „Tikras gyvenimas“ (angl.
„Tikras gyvenimas“: kuo baigiasi surežisuoti žaidimai žmonių jausmais?
„Tikras gyvenimas“: kuo baigiasi surežisuoti žaidimai žmonių jausmais? 2013.06.05 14:08 Šįvakar „Tikrame gyvenime“ per LNK – pasakojimas apie keistai susipynusius dviejų porų gyvenimus. Eleną nuolat kankino įtarinėjimai, kad jos vyras Rolandas jai neištikimas. Rolandą tai labai slėgė, mat žmonos įtarinėjimams nebuvo jokio pagrindo – per visus santuokinio gyvenimo metus jis niekada net nebuvo pagalvojęs apie išdavystę. Tačiau Elena nenurimo. Ji nusprendė išbandyti savo vyrą.
D. Mertinas: kadaise buvau susižavėjęs savo dėstytoja
D. Mertinas: kadaise buvau susižavėjęs savo dėstytoja 2013.06.03 13:28 Kad vyresni vyrai dairosi į gerokai už save jaunesnes merginas – niekam ne paslaptis. Užtat jaunus vaikinus kartais sužavi už juos vyresnės moterys. Šįvakar prsidedančios LNK šeiminių dramų serijos „Tikras gyvenimas“ vedėjas Dalius Mertinas sako, kad pirmuosiuose studijų kursuose jis stipriai simpatizavo vienai iš dėstytojų. Tiesa, dėl jos galvą buvo pametę ir kiti kurso draugai. „Jaunystėje valdo emocijos.
Žvaigždžių vasara: nuo atostogų pas močiutę kaime ir Lietuvos pajūrio iki kelionių po užsienio kraštus
Žvaigždžių vasara: nuo atostogų pas močiutę kaime ir Lietuvos pajūrio iki kelionių po užsienio kraštus 2013.06.01 21:31 Birželio 1 diena, šeštadienis, – šiandien oficialiai taip laukta vasara! Daugeliui karštasis metų sezonas neatsiejamas nuo poilsio ir atostogų. Na o kaip šiemet vasaros žinomi Lietuvos žmonės? Balsas.
D. Mertinas savo naują partnerį lepina sūrio gabalėliais
D. Mertinas savo naują partnerį lepina sūrio gabalėliais 2013.05.29 14:54 Naujo LNK projekto „Tikras gyvenimas“ vedėją Dalių Mertiną pastaruoju metu galima pamatyti miesto parkuose vedžiojantį labradoro retriverių veislės šunį. Galbūt tai dar vienas aktoriaus keturkojis augintinis? D. Mertinas tikina, kad jam namuose kol kas pakanka ir dviejų jau auginamų šunų – šarpėjų veislės Gilės ir špico Kukio, kurių dviprasmiškos pravardės (Kšysia ir Ferencė) buvo sukėlusios tikrą audrą žiniasklaidoje.
LNK vasaros sezono pristatyme – havajietiški žvaigždžių šokiai ir azartiškos varžybos
LNK vasaros sezono pristatyme – havajietiški žvaigždžių šokiai ir azartiškos varžybos 2013.05.27 19:39 Havajietiškos gėlių girliandos, ryškūs drabužiai, egzotiški kokteiliai, trankūs muzikos ritmai – taip pirmadienio popietę LNK televizija pristatė prasidedantį vasaros sezoną, kurio šūkis šiemet – „Vasarok aistringai!“ Spalvingos šventės temą padiktavo vienas iš pagrindinių televizijos karštojo sezono hitų – „Emi“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuotas serialas „Havajai 5.0“. Kiekvienas, atvykęs į renginį, buvo apdovanotas gėlių girlianda, o jo vedėjas, vienas iš keturių infošou „KK2“ šeimininkų Žygi...
Naujame LNK projekte „Tikras gyvenimas“ nusifilmavo rekordinis skaičius – 250 aktorių
Naujame LNK projekte „Tikras gyvenimas“ nusifilmavo rekordinis skaičius – 250 aktorių 2013.05.24 11:21 „Kiekvienas likimas – tai unikalus scenarijus. Kiekvienas gyvenimas – nepakartojamas filmas“,– toks yra naujo LNK projekto „Tikras gyvenimas“ šūkis. Projektas pasirodys jau birželio 3-ąją, nuo naujojo LNK vasaros sezono, kuris pradedamas su šūkiu „Vasarok aistringai!“ „Tikras gyvenimas“ - tai šeimyninių dramų serija, kurią sudaro net 50 skirtingų pasakojimų. Kiekviena serija – tarsi atskiras filmas su skirtingais veikėjais, tad šiame projekte iš viso nusifilmavo daugiau kaip 250 žmonių.
D. Mertinas prieš startą televizijoje: 20 kilometrų pėsčiomis ir 40 minučių plaukimo
D. Mertinas prieš startą televizijoje: 20 kilometrų pėsčiomis ir 40 minučių plaukimo 2013.05.15 11:40 20 kilometrų pėstute ir 40 minučių plaukimo – taip atrodo ideali aktoriaus Daliaus Mertino diena. Naujo LNK projekto „Tikras gyvenimas“ vedėjui tokia mankšta – ne vien pasiruošimas eteriui: be fizinių pratimų savo gyvenimo neįsivaizduojantis aktorius apgailestauja tik dėl vieno – kad ne kasdien gali sau leisti tokį malonumą. „Pasivaikščiodamas galiu nueiti nors ir 20 kilometrų, kad tik būtų, kur eiti. Tiek nužingsniuoju, kai ilsiuosi prie jūros.
Kuo baigsis aktorių R. Dovydaičio ir G. Ryškuvienės pažintis?
Kuo baigsis aktorių R. Dovydaičio ir G. Ryškuvienės pažintis? 2013.05.14 10:52 Kas sieja aktorius Gabiją Ryškuvienę ir Rolandą Dovydaitį? Abu jie – išsiskyrę ir neseniai tapę bendradarbiais. Be to, jie pirmą kartą dirba kartu. Stebint, kaip jaukiai jiedu pietauja susėdę ant sofos ir kaip maloniai šnekučiuojasi, kiekvienam gali kilti klausimas, kuo gi baigsis ši pažintis? „Kai žmones sieja bendra gyvenimiška patirtis, tikrai gali kas nors užsimegzti, gal net rimti santykiai“, – svarsto aktorius R. Dovydaitis.
Aktorius D. Mertinas – naujo projekto vedėjas
Aktorius D. Mertinas – naujo projekto vedėjas 2013.05.06 11:45 Prieš metus klastingą ligą įveikęs aktorius Dalius Mertinas grįžta į televizijos eterį – jis taps vasarą startuosiančio naujo LNK projekto veidu. Žiūrovams D. Mertinas pristatys netikėtų ir gyvenimiškų istorijų seriją „Tikras gyvenimas“. „Man visada naujas projektas yra įdomus, ne vieną sezoną esu dirbęs panašų darbą. Tačiau „Tikras gyvenimas“ unikalus tuo, kad jame pasakojamos skaudžios, netikėtos istorijos, kurios neretai pakrypsta labai nenuspėjamai.
Gerumo akcijos su žvaigždėmis – reklama ar tikras nuoširdumas?
Gerumo akcijos su žvaigždėmis – reklama ar tikras nuoširdumas? 2013.04.11 13:38 Verslo ir pramogų žvaigždės dažnai sužiba pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Tačiau kartais tas ryškumas atrodo toks dirbtinis, kad net gali supykinti.
Į viršų