televizijos bokstas

Į Maskvą turistus vilioja ledo skulptūrų muziejus
Į Maskvą turistus vilioja ledo skulptūrų muziejus 2010.08.11 08:23 Gal dėlto, jog Rusijos sostinę kamuoja rekordiniai karščiai, vis daugiau žmonių pritraukia Rusijos ledo skulptūrų muziejus, rašo „travel.ru“. „Dėl karščio lankytojų sulaukiame vis daugiau. Paprastai tam, jog jie nesušaltų, lankytojams siūlomi specialūs kostiumai, tačiau dabar daugelis jų jo paprasčiausiai atsisako“, - pasakojo galerijos direktorė Jekaterina Senikova.
Televizijos bokštas  toliau deklaruoja optimizmą
Televizijos bokštas toliau deklaruoja optimizmą (9) 2010.03.17 10:23 Vilniaus televizijos bokštą bankams įkeitusi valstybinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC), startuojant bevielio interneto diegimo, pagal „WiMAX“ technologiją projektui, tikėjosi per metus susirinkti 60 000 klientų. Paskelbti skaičiai byloja, kad prie šios ribos net iš tolo nepriartėta, bet įmonės vadovai lieka optimistais. Ryšių reguliavimo tanyba neseniai paskelbė, kad „WiMAX“ interneto paslaugomis praėjusių metų pabaigoje naudojosi kiek daugiau, nei 8 000 klientų.
Migla aplink bokštą nesisklaido
Migla aplink bokštą nesisklaido (12) 2009.12.21 13:39 Valstybės bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC), ką tik netekusi vadovo dėl to, kad ją valdanti Susisiekimo ministerija buvo nepatenkinta verslo plano, diegiant bevielį internetą MEZON, vykdymu, toliau platina optimistinius pranešimus. Tuo tarpu bendrovė „Omnitel“ paneigė gandus, esą ketina pirkti MEZON paslaugą. Pasak „Omnitel“, projektas yra neperspektyvus.
Vadovų šienapjūtė
Vadovų šienapjūtė (24) 2009.12.21 11:16 Tautinio humoro klasikas Juozas Erlickas, apibūdindamas Lietuvos kadrų politiką, taip juokavo: „Greičiau kupranugaris pralįs pro adatos skylutę, nei muitininkas pateks į kalėjimą.“ Senus veltėdžius keičiame Pastaruoju metu Lietuvoje nušienauta daug vadovų. Pagaliau krito Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Povilas Malakauskas ir subraškėjo ambasadoriaus Gruzijoje Mečio Laurinkaus kėdė.
Vilniaus televizijos bokštas laukia naujo vado
Vilniaus televizijos bokštas laukia naujo vado (23) 2009.12.18 10:00 Valstybinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC) netrukus turės naują vadovą. Bendrovė džiaugiasi, kad jai esą gerai sekasi įgyvendinti šimtamilijoninį bevielio interneto diegimo projektą, o ją kontroliuojantis Susisiekimo ministras tvirtina, kad dėl nevykusio verslo plano įgyvendinimo teko pakeisti formaliai savo noru pasitraukusį direktorių Algirdą Vydmontą. Ministras: vadovauta blogai Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis portalui „Balsas.
Televizijos bokšto įkeitėjams teks atsiskaityti
Televizijos bokšto įkeitėjams teks atsiskaityti (43) 2009.12.09 08:26 Šią arba kitą savaitę Susisiekimo ministerija turėtų pareikalauti iš Valstybinės bendrovės Lietuvos radijo ir televizijos centras (LRTC) ataskaitos dėl to, kaip sekasi įgyvendinti verslo planą, kurį vykdant, įkainavus vos 10 miljonų litų, buvo bankui įkeistas Vilniaus televizijos bokštas. Tai patvirtino ministras Eligijus Masiulis.
Seimas domisi „Balsas.lt“ aprašyta Vilniaus televizijos bokšto įkeitimo afera
Seimas domisi „Balsas.lt“ aprašyta Vilniaus televizijos bokšto įkeitimo afera (17) 2009.02.11 12:57 Seimo Audito komitetas trečiadienį ketina sukurti darbo grupę, kuri ištirtų skandalingas Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC) bei „Samsung electronics“ sandorio aplinkybes. Veiksmų parlamentarai imasi reaguodami į daugkartines „Balsas.lt“ publikacijas. Audito komiteto pirmininkė Loreta Graužinienė portalui „Balsas.lt“ patvirtino, jog komitetas ketina sukurti specialią darbo grupę ir tirti visas sandorio aplinkybes, išsireikalauti reikalingus dokumentus.
Televizijos bokšto įkeitimo istorijoje – naujos keistenybės
Televizijos bokšto įkeitimo istorijoje – naujos keistenybės (16) 2008.10.23 05:00 Tęsiasi neaiškumai ir keistenybės dėl Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC) ir bendrovės „Samsung Electronics“ sandorio. Tvirtindami, jog turi Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pritarimą įkeisti televizijos bokštą ir žemę po juo, bendrovės vadovai sakė netiesą. Aiškėja, kad, ko gero, be pagrindo buvo dangstomasi ir Viešųjų pirkimų tarnybos prie Lietuvos Vyriausybės tariamu sutikimu. Kaip jau pranešė „Balsas.
Į viršų