telefonas nexus

„Google“ oficialiai pristatė „Android 5.1“
„Google“ oficialiai pristatė „Android 5.1“ 2015.03.16 17:03 Kompanija „Google“ anonsavo pirmą stambų „Android Lollipop“ atnaujinimą, kuris pažymėtas 5.1 versija. Atnaujinimas turėtų padidinti mobiliųjų įrenginių darbo patikimumą, pridėta keletas naujų funkcijų, atliktas keletas smulkių pakeitimų vartotojo sąsajoje. Viena svarbiausių naujų funkcijų – tai išmaniųjų telefonų su dviem SIM palaikymas. Nors tokių „Android“ telefonų buvo daugybė ir anksčiau, iki šiandien nebuvo vieningo sprendimo, todėl kiekvienas gamintojas spręsdavo šią problemą savaip.
„Android L“ leis programėles paleisti atskiruose languose?
„Android L“ leis programėles paleisti atskiruose languose? 2014.10.16 16:38 Kompanija „Google“ eksperimentuoja su daugybės langų režimu savo naujausioje operacinėje sistemoje „Android L“. Bent jau tokią išvadą leidžia daryti neseniai aptikta funkcija naujausioje OS versijoje. Kol kas sunku pasakyti, ar minėta funkcija pasirodys galutinėje „Android L“ versijoje, tačiau galima spręsti, jog pastaroji galimybė jau kuris laikas traukia „Google“ programuotojų dėmesį.
„Nexus 5“ pasiekė Lietuvą
„Nexus 5“ pasiekė Lietuvą (5) 2013.11.05 12:29 Prieš kelias dienas oficialiai pristatytas LG ir „Google“ išmanusis telefonas „Nexus 5“ jau prieinamas ir Lietuvoje. Išmanusis telefonas veiks su LG programine įranga ir naujausia „Android 4.4. KitKat“ operacine sistema, turės populiariausias „Google“ paslaugas, bus prieinamas 16 arba 32 GB atminties, sakoma LG pranešime.
Išmanusis telefonas „Nexus 5“ bus pristatytas lapkričio 1 d.?
Išmanusis telefonas „Nexus 5“ bus pristatytas lapkričio 1 d.? 2013.10.28 15:46 Su išmaniojo telefono „Google Nexus 5“ charakteristikomis esame seniai susipažinę. „Nexus 5“ gaus 4,95 colių įstrižainės ekraną su IPS matrica, „Qualcomm“ keturių branduolių procesorių „Snapdragon 800“, dirbantį 2,3 GHz dažniu, 16/32 GB talpos duomenų kaupiklį, o bazinės versijos kaina bus 349 JAV dol.
„Google“ išmanusis laikrodis debiutuos per Vaiduoklių šventę?
„Google“ išmanusis laikrodis debiutuos per Vaiduoklių šventę? 2013.10.15 12:48 Bendrovės „Google“ išmanusis laikrodis bus pristatytas spalio 31 dieną, Visų Šventųjų dienos išvakarėse, kuomet JAV ir kai kuriose kitose šalyse švenčiama Vaiduoklių šventė - Helovinas. Apie tai, remdamasi savo šaltiniais, skelbia svetainė „9to5Google.
Įslaptinto „Nexus 5“ telefono nuotraukos iš baro pateko į internetą
Įslaptinto „Nexus 5“ telefono nuotraukos iš baro pateko į internetą 2013.09.17 13:36 Nors būsimasis bendrovės „Google“ išmanusis telefonas „Nexus 5“ dar nepristatytas (manoma, kad tai gali įvykti spalio 15 dieną), internete jau pasklido jo nuotraukos. Pasak svetainės „9to5google“, šio bendrovės LG pagal „Google“ užsakymą gaminamo naujojo „guglofono“ nuotraukos į internetą pateko po to, kai viename bare kažkoks „Google“ darbuotojas paprašė leisti įkrauti savo telefoną. Vienas iš barmenų, susidomėjęs nematytu įrenginiu, slapčiomis jį nufotografavo ir nufilmavo.
Išmanusis telefonas „Nexus 5“ pasirodys spalio 14 dieną?
Išmanusis telefonas „Nexus 5“ pasirodys spalio 14 dieną? 2013.09.16 15:44 Naujos kartos „guglofonas“ „Nexus 5“ ir nauja operacinė sistemos „Android“ versija 4.4 „Kitkat“ turėtų būti pristatyti spalio 14 dieną, pranešė „Ausdroid.net“. Manoma, kad „Google“ 2013 m. išlaikys tą patį „Android“ operacinės sistemos atnaujinimų ciklą: pernai nauja jos versija „Jelly Bean“ taip pat buvo pristatyta spalio mėnesį kartu su naujuoju išmaniuoju telefonu „Nexus 4“ ir planšete „Nexus 10“. Anksčiau internete jau buvo pasirodžiusios „Nexus 5“ telefono nuotraukos.
Viešumoje pastebėtas „Google“ išmanusis telefonas „Nexus 5“
Viešumoje pastebėtas „Google“ išmanusis telefonas „Nexus 5“ 2013.09.05 14:15 Gandai apie tai, kad kompanija „Google“ ruošia naują „Nexus“ serijos išmanųjį telefoną, buvo pasirodę jau anksčiau. Kaip žinia, jie neatsiranda iš nieko, juo labiau, kad dabartinis modelis „Nexus 4“ buvo anonsuotas dar 2012 m. spalio mėnesį. Taigi niekas neabejoja, kad pamaina „Nexus 5“ pavidalu jau testuojama.
„Google“ telefonas „Nexus 4“ – pakeliui į Lietuvą
„Google“ telefonas „Nexus 4“ – pakeliui į Lietuvą 2013.04.03 12:05 Bendrovė LG pranešė apie Lietuvoje pristatomą naujausią „Google“ išmaniųjų telefonų flagmaną „Nexus 4“: pasak LG atstovų, prekyboje mūsų šalyje jis pasirodys balandžio viduryje. Ekspertų ir vartotojų gerai įvertintas telefonas turi LG techninę įrangą, naujausią „Android“ operacinę sistemą bei „Google Apps“ programas. „Nexus 4“ pasaulinėje rinkoje oficialiai pristatytas spalio mėnesį, sakoma LG pranešime.
Pristatytas išmanusis telefonas „Nexus 4“
Pristatytas išmanusis telefonas „Nexus 4“ 2012.10.30 10:19 Bendrovės „Google“ ir „LG Electronics“ pristatė išmanųjį telefoną „Nexus 4“, kuris pasaulinėje rinkoje pasirodys kitą mėnesį. Naujasis „Nexus“ linijos modelis turi LG techninę įrangą, naujausią „Android“ operacinę sistemą bei „Google Apps“ programas. „Naujojo „Nexus“ kūrimas LG kompanijai buvo didelis iššūkis ir garbė tuo pačiu metu.
„Samsung Nexus S“ bus naudojamas NASA vykdomuose kosmoso tyrimuose
„Samsung Nexus S“ bus naudojamas NASA vykdomuose kosmoso tyrimuose (3) 2011.07.19 10:21 „Samsung“ ir „Goggle“ sukurtas telefonas „Nexus S“ bus naudojamas paskutiniame NASA daugkartinio naudojimo kosminio laivo „Atlantis“ skrydyje. Jis bus diegiamas nedideliuose laisvai judančiuose palydovuose SPHERES („Synchronized Position Hold, Engage, Reorient, Experimental Satellites“) ir užtikrins kokybiškesnį ryšį tarp Žemės ir kosmoso erdvės, praplės techninių galimybių ribas.
Nauja alternatyva „Windows“ – „Google Chrome OS“?
Nauja alternatyva „Windows“ – „Google Chrome OS“? (9) 2010.11.04 13:30 „Google“ jau kuris laikas žada naują alternatyvą populiariausioms kompiuterių operacinėms sistemoms, ir panašu, kad netrukus ją jau bus galima išmėginti. Jau daugiau nei dešimtmetį kompiuterių vartotojai turi skurdų pasirinkimą – „Windows“ arba „Mac OS“ (operation system – operacinė sistema). Žinoma, dar yra ir „Linux, tačiau ji vis dar laikoma tinkama tik tiems, kurie gerai išmano kompiuterius, ir niekaip nesuranda kelio iki vidutinio vartotojo.
„Nexus Two“ bus verslo klasės telefonas?
„Nexus Two“ bus verslo klasės telefonas? (2) 2010.01.11 14:55 Nors naujasis „Google“ firminis telefonas „Nexus One“ dar tik pradėjo žygį į rinką (ir, kaip atrodo, jo kelias kol kas techniškai yra duobėtas), bendrovės verslo strategai jau planuoja jo įpėdinio, sąlyginai vadinamo „Nexus Two“, ateitį, praneša „Unwired View“. Naujausiais duomenimis, būsimasis „Google“ telefono mode;lis, naudojantis „Android“ platformą, bus skirtas verslo poreikiams. Apie tai pranešė „Google“ mobiliųjų platformų direktorius Andy Rubinas.
Būsimasis „Google“ telefonas išniro internete
Būsimasis „Google“ telefonas išniro internete (7) 2009.12.22 15:36 Pirmosiomis sausio dienomis turintis pasirodyti firminis „Google“ mobilusis telefonas „Nexus One“ jau vadinamas blogiausiai išsaugota technologijų pasaulio paslaptimi. Tarsi patvirtindamas tokią prielaidą, internete pasirodė dar vienas vaizdo įrašas, kuriame bene aiškiausiai matomos išorinės telefono ypatybės.
Į viršų