tauragiskiu balsas

Donalda Meiželytė
Donalda Meiželytė 2009.06.22 11:08 Andrius Ufartas/BFL nuotrauka Donalda Meiželytė (33) renginių, televizijos bei radijo laidų vedėja, dainininkė, muzikos atlikėja, aktorė ir Lietuvos Respublikos Seimo narė. Donalda gimė 1975 m. rugpjūčio 7 d. Šilutėje. Tėtis žurnalistas Tadas Jokūbas Meiželis, o mama pedagogė Albina Meiželienė. Su pagyrimu baigusi mokyklą, mergina išvažiavo gyventi į Vilnių, kur Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institute baigė Žurnalistikos bakalauro studijas.
Seimą šturmuos padedamas laikraščio
Seimą šturmuos padedamas laikraščio (1) 2008.06.05 08:04 Prieš kelerius metus į skandalą dėl informacinio laikraštuko, leisto už mokesčių mokėtojų pinigus, įsivėlusiam parlamentarui Petrui Gražuliui skintis kelią į Seimą padės prieš kelias savaites pradėtas leisti naujas laikraštis, rašo "Respublika". Klaipėdos rajono gyventojai gali džiaugtis: praėjusią savaitę, padedant Seimo nariui P.Gražuliui, čia atsirado naujas laikraštis - „Klaipėdos rajono savaitė“. „Skelbti informaciją įdomiai ir išradingai“, - pabrėžia naujojo laikraštuko redakcija.
Konservatorė teigia, kad socialliberalai ir socialdemokratai varžo teisę į informaciją
Konservatorė teigia, kad socialliberalai ir socialdemokratai varžo teisę į informaciją (1) 2007.02.05 10:38 Pirmadienį Seimo Tėvynės Sąjungos frakcijos narė Vilija Aleknaitė Abramikienė išplatino atvirą laišką „socialdemokratų ir socialliberalų bandymo varžyti visuomenės teisę į informaciją“.Laiške rašoma: „Mano turimomis žiniomis, Tauragės rajono  laikraštis “Tauragiškių balsas “ atsisakė spausdinti straipsnius apie tam tikras politines partijas, motyvuodamas, jog tam prieštarauja laikraščio akcininkai.
Įsivėlęs į Stalino su Kutuzovu dvikovą prarado gyvybę
Įsivėlęs į Stalino su Kutuzovu dvikovą prarado gyvybę 2003.04.14 12:19 Sigitas STASAITIS Šiaulių apygardos teisme Skaudvilės gyventojas Antanas Arvasevičius (61 m.) bandė įrodyti, jog "Valstiečių laikraščio" žurnalistė savo rašiniu neva skaudžiai įžeidė jo garbę bei pamynė orumą. Atsistojęs teismui pagrįsti savo nuomonę, ieškovas staiga susmuko ir mirė. Tačiau iš tikrųjų galima sakyti, jog A. Arvasevičius tapo dviejų žymių Tauragės valdininkų konflikto netiesiogine auka. Sovietmečiu Adakavo kolūkiui vadovavo toks Arūnas Beišys.