stivenas sigalas

JAV veiksmo filmų žvaigždė Stevenas Seagalas surengė koncertą Kryme
JAV veiksmo filmų žvaigždė Stevenas Seagalas surengė koncertą Kryme (17) 2014.08.10 18:54 Holivudo „kietuolis“ ir muzikantas Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas) savaitgalį surengė koncertą Kryme ir pasirodė scenoje, papuoštoje Ukrainos prorusiškų separatistų vėliava. S.Seagalas ir jo bliuzo grupė šeštadienį vakare koncertavo per baikerių šou Sevastopolio mieste, kur įsikūręs Rusijos Juodosios jūros laivynas. Kovos menų meistras buvo kritikuojamas už paramą Rusijos įvykdytai Krymo aneksijai.
Rusija prašo veiksmo filmų žvaigždės S. Seagalo tapti jos ginklų pramonės veidu
Rusija prašo veiksmo filmų žvaigždės S. Seagalo tapti jos ginklų pramonės veidu (2) 2013.06.04 15:23 Rusija pageidauja, kad JAV veiksmo filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas) taptų šalies ginklų pramonės veidu, Maskvai siekiant tapti pasaulinės ginklų rinkos lydere. Pasak premjero pavaduotojo Dmitrijaus Rogozino, S. Seagalas galėtų atlikti svarbų vaidmenį reklamuodamas pasaulyje Degtiariovo ginklų gamyklą, pranešė Rusijos naujienų agentūros. D. Rogozinas antradienį lydėjo aktorių per ekskursiją į tą įmonę.
TV6 rodys realybės šou „Stivenas Sigalas. Įstatymų sergėtojas“
TV6 rodys realybės šou „Stivenas Sigalas. Įstatymų sergėtojas“ (1) 2010.09.14 17:50 Ateinantį penktadienį, rugsėjo 17 dieną, 22 val. tik ką prasidėjusiame naujame TV6 sezone startuoja ypatingas kovinių filmų legendos, aktoriaus Steveno Seagalo realybės šou – „Stivenas Sigalas.
S. Seagalas Buriatijoje kurs filmą apie Čingischaną
S. Seagalas Buriatijoje kurs filmą apie Čingischaną 2004.01.14 15:00 Garsus amerikiečių kovinių filmų aktorius Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas) šių metų vasarą savo protėvių gimtinėje Buriatijoje ketina nufilmuoti dalį kino filmo apie Čingischaną epizodų. Apie tai žurnalistams pranešė prekybos namų "Sadko" generalinis direktorius Dmitrijus Joninas, kuris su S. Seagalu buvo susitikęs Mongolijoje. Pasak D. Jonino, susitikimo metu aktorius jam atskleidęs, kad jo protėviai kilę iš Pietų Buriatijos miesto Kiachtos.
Įtempto siužeto filmų žvaigždė S. Seagalas davė parodymus prieš mafiją
Įtempto siužeto filmų žvaigždė S. Seagalas davė parodymus prieš mafiją 2003.02.12 13:00 Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį (02.11) Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino šeimos gangsterius.
Dėl blogiausios aktorės apdovanojimo varžysis Madonna ir J. Lo
Dėl blogiausios aktorės apdovanojimo varžysis Madonna ir J. Lo 2003.02.10 15:00 Prognozuojama, kad varžybos dėl geriausios aktorės "Oskaro" šiemet bus labai įtemptos, tačiau ne mažiau atkakli kova vyks ir tarp pretendenčių į blogiausios metų aktorės apdovanojimą - Madonnos (Madonos), Jennifer Lopez (Dženifer Lopes), Britney Spears (Britni Spirs), Winonos Ryder (Vainonos Raider) ir Angelinos Jolie (Andželinos Džoli). Pirmadienį (02.10), dieną prieš "Oskarų" nominacijas, paskelbtos ir už blogiausius filmus bei vaidmenis skiriamų "Auksinių aviečių" nominacijos.
Į viršų