sokeju

Apkūnios striptizo šokėjos – tai ko trūksta Las Vegasui
Apkūnios striptizo šokėjos – tai ko trūksta Las Vegasui 2015.01.15 16:12 Jei esate apkūni ir Jus žavi striptizo šokėjos, tačiau nedrįstumėte nei už ką net prisiartinti prie stulpo su apatiniais, nes kompleksuojate, tai Jums reikėtų apsilankyti Las Vegase! Vietiniai verslininkai pastebi, jog apkūnių striptizo šokėjų poreikis auga kasdien! Pasižiūrėti į jų darbo ypatybes iš arčiau galite žemiau pateiktoje nuotraukų galerijoje.
Greta Lebedeva: sužadėtinio į šokių projektą neleisčiau
Greta Lebedeva: sužadėtinio į šokių projektą neleisčiau 2015.01.15 11:09 Šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ užvirs aistros dėl... aistrų ant šokių parketo. „Neičiau šokti į projektą ir savo žmonos neleisčiau, nes, bevaidinant aistras ant parketo, galima prisižaisti ir iki tikrų jausmų. Prisiminkime, kiek šokėjų susikukavo įvairiuose projektuose – net šeimos iro, vadinasi, tai yra pavojinga santykiams“, – pripažins laidos vedėjas Kristupas Krivickas.
Mantas Jankavičius: kartoti miuziklą žmonės prašė net gatvėj
Mantas Jankavičius: kartoti miuziklą žmonės prašė net gatvėj 2015.01.13 14:12 Milžiniško pasisekimo sulaukęs didžiausias lietuviškas miuziklas “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” atgimsta: kovo 8 d. - Kaune, “Žalgirio” arenoje ir kovo 11 d. - Vilniuje, "Siemens" arenoje. “Simboliška, kad Vilniuje istorinis miuziklas bus rodomas mums visiems brangią ir ypač svarbią dieną – kovo 11-ąją.
Muzikos fabrikėlyje – geros nuotaikos užtaisas
Muzikos fabrikėlyje – geros nuotaikos užtaisas 2015.01.11 23:11 Penki žavūs, talentingi, puikiu humoru pasižymintys vyrukai savo išradingumu stebina ne tik Panevėžio apskritį, bet ir visą Lietuvą. Grupė „Nešpėtni bernai“ atsiranda visur, kur reikia geros nuotaikos. Groja dėl linksmumo Grupė „Nešpėtni bernai“ gyvuoja trejus metus. Per tą laiką dalyvauta įvairiuose festivaliuose, vestuvėse, krikštynose, gimtadieniuose, dainavo labdaringuose koncertuose. Koncertuoti teko ir plaukiant kanojomis.
Vitalijus Cololo gėlė Agness Landau: tau tikriausiai „tos“ dienos
Vitalijus Cololo gėlė Agness Landau: tau tikriausiai „tos“ dienos 2015.01.03 21:30     „Šok su manimi“ scenoje pasirodžiusi Agness Landau pareiškė nepasitenkinimą šokiui pasirinkta Michaelo Jacksono muzika. „Neturėjau teisės išsirinkti muzikos. Man per sunku šokti pagal šią muziką“, – priekaištavo Agness. 8 balų lenteles iškėlusi komisija stengėsi atremti transseksualo priekaištus. „Tau tikriausiai dabar „tos“ dienos“, – salės žiūrovus prajuokino komikas Vitalijus Cololo. Poros trenerė išdavė, jog Agness visą savaitę nesirodė treniruotėse. „Muzika vakar jai tiko.
Jurijus Smoriginas: uraganas iššlavė šiukšles – liko patys geriausi
Jurijus Smoriginas: uraganas iššlavė šiukšles – liko patys geriausi 2015.01.03 19:28       Pirmoji šių metų „Šok su manimi“ transliacija prasidėjo Igno Barkausko ir Jomantės Dapkevičiūtės samba. Pastarąsias 4 laidas žiūrovus stebinęs šuolininkas į vandenį šį kartą išklausė gausybę komisijos narių kritikos.  „Ignai, toks jausmas, kad prieš žengdamas į sceną sužinojote kokią negerą naujieną arba susipykote su šokių partnere“, – komentavo Agnė Jagelavičiūtė. Tačiau šokėjas teisinosi, jog šis šokis jam tiesiog buvo per sunkus.
Lietuvos šokėjai metų pabaigoje puikuojasi pasaulio reitingo lentelės viršūnėje
Lietuvos šokėjai metų pabaigoje puikuojasi pasaulio reitingo lentelės viršūnėje 2014.12.30 08:03 2014-ieji buvo išties sėkmingi metai Lietuvos sportinių šokių atstovams – įvairių grupių šokėjai šaliai padovanojo ne vieną vertingą medalį iš čempionatų ir tarptautinių varžybų. Apie sėkmingus šokėjų metus byloja ir tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio reitingas, kuriame Lietuvos atstovai atstovai užima labai aukštas pozicijas. WDSF pasaulio reitingas parodo, kokią poziciją šokėjų pora užimta tarp visų federacijai priklausančių ir toje grupėje besivaržančių porų.
Šokių virusas plinta nesustodamas
Šokių virusas plinta nesustodamas 2014.12.29 10:15 Lietuvos sportinių šokių federacija švenčia 25-metį ir nelaidoja vilties, kad ši sporto šaka taps olimpine Šiemet Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) švenčia pirmą rimtą jubiliejų – 25-erių sukaktį. „Šis jubiliejus rodo, kad LSŠF dar labai jauna. Tačiau sportinių šokių varžybos Lietuvoje pradėtos rengti prieš gerus 50 metų. Visai neseniai mūsų klubai „Sūkurys“, „Viesulas“ ir „Verpetas“ šventė pusės amžiaus jubiliejus.
Kalėdos sporte: gražuolės šokėjos kaitino kraują su snieguolės apdaru
Kalėdos sporte: gražuolės šokėjos kaitino kraują su snieguolės apdaru 2014.12.29 09:43 Komandų palaikymo šokėjos šv. Kalėdų laikotarpiu pakeitė aprangą – dominuojanti spalva tapo raudona, o visas apdaras priminė amžiną Kalėdų senio palydovę – snieguolę. Kad ir kaip ten būtų – šventiniu apdaru pasipuošusios merginos išties atrodė įspūdingai. Balsas.lt skaitytojams siūlome paganyti akis galerijoje, kur užfiksuoti kalėdiniai šokėjų pasirodymai visame pasaulyje.
Istorinis miuziklas atsisveikino iki pavasario
Istorinis miuziklas atsisveikino iki pavasario 2014.12.27 22:11  Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko paskutinė išskirtinio lietuviško miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ premjera. Miuziklas sulaukė milžiniško populiarumo ir surinko pilnas arenas Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. Rekordinis žiūrovų skaičius – apie 11 000 miuziklą stebėjo “Žalgirio” arenoje. Iškart po premjeros trupė sulaukė daugybės prašymų kartoti kūrinį.
Nepavydėtinas likimas: į džihadistų seksualinę vergiją patekusios merginos pasirenka savižudybę
Nepavydėtinas likimas: į džihadistų seksualinę vergiją patekusios merginos pasirenka savižudybę (3) 2014.12.23 19:14 Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.  Irako jazidų religinės bendruomenės moterys ir merginos žmogaus teisių gynėjams papasakojo, kaip grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojai, džihadistai, jas mušė ir vertė tapti sekso vergėmis, todėl kai kurios jų neištvėrusios nusižudė.
Reperis Pushaz: apie jaunimą, „rebiatas“, Bibliją, alkoholį ir profesiją „reperis“!
Reperis Pushaz: apie jaunimą, „rebiatas“, Bibliją, alkoholį ir profesiją „reperis“! (2) 2014.12.22 10:49  „Skambutis į mobilų, vos spėju jį pakelt, balsas mandagus prašo kokį interviu suskelti. Niekada nežiūriu į tai rimtai, bėgu nuo dėmesio ir atsisakau mandagiai“, - skamba žodžiai Pusho dainoje „Vieno vakaro mintys“. Ši žurnalistams pasiųsta žinutė, kiek baugina. Tačiau susėdus prie kavos puodelio Pushaz tiesiog ištarė „Tardyk“. „Kiekvienas mano rytas prasideda su kava. Deja. Dažniausiai ją geriu vienas“, - prisipažino reperis, nemėgstantis žiniasklaidos dėmesio.
„Šok su manimi“ šou tęsiasi: koviniai šunys, kritika Monikai Šalčiūtei ir kraujas ant parketo
„Šok su manimi“ šou tęsiasi: koviniai šunys, kritika Monikai Šalčiūtei ir kraujas ant parketo 2014.12.20 19:16 Prasidėjo trečioji projekto „Šok su manimi“ transliacija. Laidos pradžioje skambėjo Monikos Šalčiūtės bei projekto vedėjų Indrės Kavaliauskaitės ir Mindaugo Stasiulio dainos. Profesionalių šokėjų ir garsių šalies žmonių šokių kompozicijas šią savaitę vertina: Jūratė Norvaišienė, Jurijus Smoriginas, Vitalijus Cololo bei Agnė Jagelavičiūtė. Pirmieji ant parketo pasirodė „Chorų karų“ generolas Arnas Švilpauskas ir Gintarė Malinauskaitė.
10 įspūdingiausių savaitės sporto kadrų: nuo bėgančių Kalėdų senių iki karštų palaikymo šokėjų
10 įspūdingiausių savaitės sporto kadrų: nuo bėgančių Kalėdų senių iki karštų palaikymo šokėjų 2014.12.19 16:54 Pasaulio fotografų objektyvai nukreipti į įdomiausius sporto įvykius. Balsas.lt pateikia dešimt įspūdingiausių jų užfiksuotų akimirkų. Pasigrožėkite! Kalėdų senių bėgimas. Persirengę dalyviai – kasmetiniame „Carrera de Papa Noel“ bėgime.   „Master Cross“ lenktynėse – persivertęs automobilis. Ulan Batoras, Mongolija.     UFC dvikova – Claudia Gadelha (kairėje) ir Joanna Jedrzejczyk. Fyniksas, Arizona, JAV.
15 įdomių faktų, kurių nežinojote apie Bradą Pittą
15 įdomių faktų, kurių nežinojote apie Bradą Pittą 2014.12.18 09:24 Šiandien naujienų portalo „Balsas.lt“ akiratyje atsidūrusi užsienio žvaigždė yra Bradas Pittas. Pristatome 15 įdomių faktų, kurių nežinojote ir apie Lietuvoje mylimą aktorių.   Tikrasis aktoriaus vardas yra Williamas Bradley Pittas. Bradas Pittas (nuotr. SCANPIX) Jis mėgsta draugiškai pasišaipyti iš savo draugų. Kartą B. Pittas žurnalistams pasakė vesiantis Angeliną Jolie tik tuomet, kai artimas jo draugas, aktorius George’as Clooney, susituoks su vyru. Bradas Pittas (nuotr.
Pamatykite brangiausio lietuviško miuziklo užkulisius
Pamatykite brangiausio lietuviško miuziklo užkulisius 2014.12.16 16:35 Miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės“ premjera Vilniuje jau penktadienį. Tai vienas didžiausių, brangiausių ir sudėtingiausių muzikos projektų nūdienos lietuviškame pramogų versle. Tai ką žiūrovai per dvi valandas (dvi dalis su pertrauka) pamato scenoje – turi ir nematomą pusę: kruopštų ir sustyguotą darbą užkulisiuose. Iš viso miuziklo “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” užkulisiuose dirba maždaug 100 žmonių.
Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai ir finalininkai
Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai ir finalininkai 2014.12.15 08:36 Sekmadienį Šanchajuje (Kinija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Grand Slam Finals 2014”, į kurias buvo pakviesta 13 geriausius rezultatus šiais metais pasiekusių šokėjų porų iš viso pasaulio. Prestižiškiausiose metų varžybose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 4-ąją vietą.
Marijono Mikutavičiaus pasirodymo metu „Siemens“ arenoje liepsnojo scena ir prakiuro stogas
Marijono Mikutavičiaus pasirodymo metu „Siemens“ arenoje liepsnojo scena ir prakiuro stogas 2014.12.13 21:38   „Siemens“ areną sudrebino tautos numylėtinio M.Mikutavičiaus ir jo grupės pasirodymas. 12 000 gerbėjų atlikėją pasitiko sumušdami visus įmanomus garso skambesio rekordus. Ir ne veltui. Naują albumą skambiu pavadinimu „Lengvas būdas mesti klausyti“: 9 pristatinėjantis Marijonas vos užlipęs ant scenos visus pribloškė nuoširdumu. Garantuotai, Marijonas – vis dar svajonių jaunikis.
Antroji projekto „Šok su manimi“ transliacija: pelų maišai, kaltinimai vaikų išnaudojimu ir dovanos komisijai
Antroji projekto „Šok su manimi“ transliacija: pelų maišai, kaltinimai vaikų išnaudojimu ir dovanos komisijai 2014.12.13 18:57 Startavo antroji projekto „Šok su manimi“ laida.  Komisijos narių kėdes šią savaitę užėmė Jūratė Norvaišienė, Agnė Jagelavičiūtė, Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Šou vedėjai juokavo, kad Jurijaus Smorigino vardas "Google" sistemoje aplenkė žodžius "Ebola" ir "Putin". Vakaras prasidėjo intriga, šokėjų balsavimu, ar baletmeisteris Jurijus Smoriginas turėtų grįžti į teisėjo kėdę. Vienbalsiai nuspręsta, kad komisijos narys grąžinamas į projektą.
Penkių vaikų motinos ir glamūrinio modelio Katie Price naujosios krūtys: gal septintas kartas bus paskutinis?
Penkių vaikų motinos ir glamūrinio modelio Katie Price naujosios krūtys: gal septintas kartas bus paskutinis? (1) 2014.12.09 16:03 Modelis po penktojo vaiko gimimo septintąjį kartą pasididino krūtis. Skandalingoji britė Katie Price (36 metų), kuri rugpjūčio 4 dieną penktą kartą tapo motina, pasidalino savo naujų krutų nuotraukomis. Katie Price tikrai stebinanti moteris, kuri sugebėjo nusifilmuoti porno filme (teigiama, jog iš jos juosta buvo pavogta 1999 metais) ir tuo pačiu metu filmuose vaikams, išsaugoti gražią figūrą ir gauti metų mamos ir moters titulą iš žinomo moterų žurnalo Cosmopolitan.
Projekto „Šok su manimi“ premjera: skandalai ir komisijos barniai
Projekto „Šok su manimi“ premjera: skandalai ir komisijos barniai 2014.12.06 19:06 TV3 eteryje prasidėjo grandiozinis šokių projektas „Šok su manimi“. Šou pradėjo bendras dvylikos porų pasirodymas improvizuotomis šokėjų varžytuvėmis, kurių pabaigoje televizijos projekto vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė įnešė laimėtojų taurę. Projekto dalyvius sunkiai į studiją netelpantys žiūrovai pasitiko gausiomis ovacijomis. Penktasis šou sezonas televizijos žiūrovus pasitinka naujovėmis.
Juodasis scenos perlas
Juodasis scenos perlas (1) 2014.12.06 08:00 Kažkada ši grakšti daili moteris labiau buvo žinoma kaip skandalingo menininko draugė, įsimintina dėl įkypų juodų akių ir riestainiais ant ausų susuktų kasyčių. Vėliau ji žibėjo televizijos ekrane kaip vienos dangiškos popgrupės žvaigždutė, netrukus užsirekomendavo ir kaip dainuojanti šokėja, ir kaip šokanti dainininkė, kaip reklamos figūra ir veidas.
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė taps realybės projekto komisijos nare
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė taps realybės projekto komisijos nare 2014.12.04 12:45 Jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3 – premjera: laukiamiausio didžiojo projekto „Šok su manimi“ penktasis sezonas! Su TV3 žiūrovais sveikinsis projekto vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė, o įspūdingus pasirodymus dovanos net dvylika profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių porų. Ne mažesnė intriga – komisijos ketvertas, kurį kiekviename sezono projekte sudaro ryškiausios pramogų pasaulio asmenybės.
„Šok su manimi“ didžioji naujiena: balsavimas internetu ir žiūrovų veidai eteryje
„Šok su manimi“ didžioji naujiena: balsavimas internetu ir žiūrovų veidai eteryje (15) 2014.12.03 13:04 Jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3 – premjera: laukiamiausio didžiojo projekto „Šok su manimi“ penktasis sezonas! Su TV3 žiūrovais sveikinsis projekto vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė, o įspūdingus pasirodymus dovanos net dvylika profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių porų. „Šok su manimi“ kūrėjai atskleidžia vis daugiau staigmenų ir naujovių. Jau nuo šio šeštadienio projekto poras žiūrovai galės palaikyti nauju būdu.
Ministrė A. Pabedinskienė: žmonių su negalia klausimai nebuvo užmiršti ir jų svarba tik auga
Ministrė A. Pabedinskienė: žmonių su negalia klausimai nebuvo užmiršti ir jų svarba tik auga (5) 2014.12.03 10:23 Kiekvienas iš mūsų, tiek turintis negalią, tiek jos neturintis, norime gyventi saugiai ir lygiai su visais dalyvauti visuomenės gyvenime. Negalia yra tai, nuo ko nei vienas nesame apsaugoti, todėl visi kartu – valdžios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivalda ir bendruomenės – turime kurti saugią, individualia pagalba grįstą aplinką, kad negalios ištiktas žmogus neatsidurtų socialinėje atskirtyje.
„Red Bull BC One“ finale Paryžiuje – 16 stipriausių gatvės šokėjų iš viso pasaulio
„Red Bull BC One“ finale Paryžiuje – 16 stipriausių gatvės šokėjų iš viso pasaulio 2014.11.28 20:36 Lapkričio 29-ąją Paryžiuje įvyks svarbiausias gatvės šokių renginys metuose – „Red Bull BC One“ turnyro finalas. 16 jo dalyvių, atrankinėse varžybose JAV, Brazilijoje, Alžyre, Suomijoje, Kroatijoje ir Taivanyje aplenkusių beveik 100 kitų, jau atvyko į Prancūzijos sostinę. Finalo transliaciją tiesiogiai galima stebėti internetu per „Red Bull TV“. Savo favoritus išrinkti ir pakomentuoti sutiko gatvės šokių specialistas, „Šokių Centro Ro“ atstovas Laurynui Zoh.
TOP 10: geriausios NFL lygos šokėjų komandos
TOP 10: geriausios NFL lygos šokėjų komandos 2014.11.26 07:20 Amerikietiško futbolo lygos (NFL) dalyviai ir gerbėjai neįsivaizduoja šių varžybų be profesionalių ir seksualių šokėjų, pakeliančių nuotaiką per rungtynių pertraukas, tobulai atliekančių sudėtingas choreografines kompozicijas ir palaikančių savo komandas, net jei labai nesiseka. Vasario 6 dieną Arlingtone, Teksaso valstijoje, vykusiame amerikietiško futbolo lygos finale daugelis šio sporto gerbėjų liko nuvilti.
Amerikiečio milijonieriaus akiratyje –  šokių projektas „Šok su manimi“
Amerikiečio milijonieriaus akiratyje – šokių projektas „Šok su manimi“ 2014.11.24 10:04 Visai netrukus šeštadienio vakarai TV3 eteryje bus dar patrauklesni: jau gruodžio 6 dieną sugrįžta laukiamiausias, atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Ant projekto parketo suksis įspūdingos profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių poros. Negana to, „Šok su manimi“ sužavėjo milijonierių iš Kalifornijos – pažinčių svetainės „Matchmillion.com“ įkūrėją Aaroną Perezą.
„Šok su manimi“ dalyviai filmavosi klipe, įkvėptame Norvaišų archyvinės juostos
„Šok su manimi“ dalyviai filmavosi klipe, įkvėptame Norvaišų archyvinės juostos 2014.11.21 10:31 Jau nuo gruodžio 6 dienos TV3 žiūrovai nekantriai lauks šeštadienio vakarų, nes 19.00 val. ant atsinaujinusio „Šok su manimi“ penktojo sezono parketo suksis įspūdingos ekrano žvaigždžių ir profesionalių šokėjų poros. Aktyviai besiruošdami startui projekto dalyviai filmavosi specialiame klipe, kurį įkvėpė lietuviškos šokių pasaulio legendos. Naujas projekto anonsas buvo filmuojamas tame pačiame prabangiame viešbutyje, kur neseniai ilsėjosi ir treniravosi „Šok su manimi“ dalyviai.
„Anties“ jubiliejinių koncertų choreografija kuriama keliasdešimčiai šokėjų
„Anties“ jubiliejinių koncertų choreografija kuriama keliasdešimčiai šokėjų 2014.11.20 10:44 Keliasdešimt vienu metu scenoje savo meistriškumą demonstruojančių šokėjų, vienas už kitą labiau stulbinantys ir nuolat besikeičiantys kostiumai, įspūdingas ugnies šou – jubiliejiniai legendinės grupės „Antis“ koncertai, metų pabaigoje įvyksiantys Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, pasižymės ne tik aukštu muzikos lygiu, bet ir Lietuvoje dar nematyta choreografija.