sokeju

Lietuvos standartinių šokių čempionate suksis pasaulinio lygio poros
Lietuvos standartinių šokių čempionate suksis pasaulinio lygio poros 2015.01.30 08:04 Ateinantį savaitgalį Prienuose vyks Lietuvos standartinių šokių čempionatas ir pirmenybės, kurių metu geriausios Lietuvos šokėjų poros įvairiose grupėse varžysis dėl nugalėtojų titulo. Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojamos varžybos truks dvi dienas, per kurias ant parketo prasisuks virš 500 porų.
Skaistutė Idzelevičienė: Žiogui ir Linai pavydi fantazijos
Skaistutė Idzelevičienė: Žiogui ir Linai pavydi fantazijos 2015.01.29 14:11 Sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ vadovė profesorė Skaistutė Idzelevičienė pasisakė apie savo auklėtinės, „Žuvėdros“ šokėjos Linos Diktanaitės ir jos partnerio Remigijaus Žiogo pasirodymus projekte „Šok su manimi“: „Lina – puiki šokėja, Žiogas – labai energingas, turintis daug fantazijos, viską darantis tik geru noru. Ši pora ne tik šoka, bet ir duoda žiūrovams puikius šou. Kas to nesugeba – jiems pavydi“, – sako sportinių šokių autoritetu Lietuvoje laikoma S. Idzelevičienė.
„Šok su manimi“: paaiškėjo finalo dalyviai
„Šok su manimi“: paaiškėjo finalo dalyviai (4) 2015.01.24 18:59 TV3 eteryje prasidėjo projekto „Šok su manimi“ pusfinalis. Kaip ir praėjusią savaitę, kovą dėl geriausios poros titulo tęsiantys šou dalyviai žiūrovų teismui pristatė po du šokius.  Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad į finalą nepatenka Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Vytautas Viluckis.
M.A.M.A. 2014 – grandiozinis šou, 300 dalyvių, tituluota gražuolė ir slaptas jubiliatas
M.A.M.A. 2014 – grandiozinis šou, 300 dalyvių, tituluota gražuolė ir slaptas jubiliatas 2015.01.23 13:12 Visus metus lauktas renginys M.A.M.A. 2014 jau sausio 30 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje taps tikru saldainiu lietuviškos muzikos gerbėjams. 3 valandų trukmės renginyje pasirodys visi mylimiausi šalies atlikėjai. Metų geriausieji bus pagerbti M.A.M.A. 2014 statulėlėmis, o muzikinės programos dalyviai jau dabar išgyvena tikrą azartą, ruošdamiesi savo pasirodymams, kurių kiekvienas – tarsi atskiras šou. Ketvirtą kartą organizuojami M.A.M.A. apdovanojimai bus tikra lietuviškų superhitų fiesta.
LMKL „Visų žvaigždžių“ mačo dalyvis Alvydas Duonėla: prieš vyrus žaisti paprasčiau nei prieš moteris
LMKL „Visų žvaigždžių“ mačo dalyvis Alvydas Duonėla: prieš vyrus žaisti paprasčiau nei prieš moteris 2015.01.22 14:05 Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Visų žvaigždžių“ dienoje vasario 7 dieną ant parketo išbėgs ir Europos irklavimo čempionas Alvydas Duonėla. Sportininkas su kitais garsiausiais šalies vyrais atstovaus „Lietuvos“ komandai. Praėjusiais metais A.Duonėla atsakingai ruošėsi „Visų žvaigždžių“ rungtynėms ir tam specialiai įsigijo krepšinio batelius, dažnai mėtė į krepšį ir nerimavo, kaip jam tiks krepšinio apranga.
Galbūt merginos, kurios ateis į šventę, susivilios šia sporto šaka
Galbūt merginos, kurios ateis į šventę, susivilios šia sporto šaka 2015.01.21 16:12 Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) ruošiasi bene didžiausiam sezono renginiui – „Visų žvaigždžių“ dienai, kurioje garsiausi šalies vyrai mes iššūkį geriausioms LMKL krepšininkėms. Daugkartinei „Visų žvaigždžių“ dienos dalyvei, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ klubo direktorei ir žaidėjai Rasai Žemantauskaitei-Matlašaitienei jau neužtektų vienos rankos pirštų suskaičiuoti, kiek kartų tokioje šventėje teko dalyvauti. Pirmoji šventė jai buvo 2004 metais.
Simona Nainė skiriasi su vyru?
Simona Nainė skiriasi su vyru? 2015.01.20 11:51 Neseniai pasklido kalbos, kad skiriasi prieš metus susituokusi saldžiausia Lietuvos pora – Jonas ir Simona Nainiai. Gandus stiprina ir tai, kad pora buvo kartą susipykusi. Prieš pat sužadėtuves Jonas tėškė: „Skiriamės - meilės nėra!“. Šį kartą Jonui įtarimai kilo dėl to, kad Simona, išeidama iš namų, ėmė puoštis. Ir pradėjo lankyti sporto klubą. Be to, dainininkė pasisiuvo gundančius drabužėlius, su kuriais scenoje atrodo... beveik nuoga.
„Žalgirio“ šokėjos vėl pretenduoja šokti Eurolygos finalo ketverte
„Žalgirio“ šokėjos vėl pretenduoja šokti Eurolygos finalo ketverte (1) 2015.01.19 17:29 Kasmetinis Eurolygos šokėjų konkursas „EFES Euroleague Dance Challenge“ vėl kviečia balsuoti už geriausias Europos šokėjų komandas. Daugiausiai balsų surinkusi ekipa gaus neeilinį prizą – kelionę į Eurolygos finalo ketverto varžybas Madride. Tradiciškai tarp pretendenčių – ir Kauno „Žalgirio“ šokėjos. Šį sezoną Eurolyga 15 kandidačių burtų keliu suskirstė į dvi grupes.
Virgilijus Alekna apie LMKL „Visų žvaigždžių“ rungtynes: stengsimės parodyti, kad krepšinio nežaidžiantys vyrai šį tą sugeba
Virgilijus Alekna apie LMKL „Visų žvaigždžių“ rungtynes: stengsimės parodyti, kad krepšinio nežaidžiantys vyrai šį tą sugeba 2015.01.19 10:50 Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Visų žvaigždžių“ renginyje pasirodys dukart Olimpinių žaidynių čempionas Virgilijus Alekna. Prieš pasukdamas į lengvąją atletiką vienas tituluočiausių Lietuvos sportininkų pats žaidė krepšinį. Disko metikas pernai jau rungtyniavo vyrų komandoje ir padėjo jai įveikti iš geriausių LMKL krepšininkių sudarytą rinktinę. „Pernai nugalėjome moteris ir pasielgėme ne visai vyriškai. Šį kartą reikia pasielgti vyriškiau.
Psichoterapeutas: graikai lėkštes mėto jausdamiesi laimingi, o ne pykdami
Psichoterapeutas: graikai lėkštes mėto jausdamiesi laimingi, o ne pykdami 2015.01.18 10:18 Tai, kaip valdome savo emocijas, žinoma, ir pyktį, labai stipriai susiję su kultūra, kurioje gyvename, pavyzdžiui, Argentinoje žmonės pyktį išreiškia labai garsiai, atvirai, sprogsta nuo emocijų gausos, o anglams būdingas įmantrus mandagumas, sako argentinietis psichoterapeutas Eduardas Keeganas. „Beje, graikai mėto lėkštes, kai jaučiasi laimingi, taigi tik taikinys, į kurį jos mėtomos, keičiasi.
LMKL „Visų žvaigždžių“ diena – tiesiogiai per nacionalinį transliuotoją
LMKL „Visų žvaigždžių“ diena – tiesiogiai per nacionalinį transliuotoją 2015.01.16 10:03 Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Visų žvaigždžių“ diena Alytuje šiemet žada būti itin įdomi ir žiūrovams dovanojanti daug gerų emocijų. Rungtynes tarp geriausių LMKL krepšininkių ir garsiausių šalies vyrų tiesiogiai rodys Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. Renginio metu žiūrovai išvys tradicinį „Snaiperio“ konkursą ir visiškai naują įgūdžių rungtį, kuri bus pristatyta artimiausiu metu.
Apkūnios striptizo šokėjos – tai ko trūksta Las Vegasui
Apkūnios striptizo šokėjos – tai ko trūksta Las Vegasui 2015.01.15 16:12 Jei esate apkūni ir Jus žavi striptizo šokėjos, tačiau nedrįstumėte nei už ką net prisiartinti prie stulpo su apatiniais, nes kompleksuojate, tai Jums reikėtų apsilankyti Las Vegase! Vietiniai verslininkai pastebi, jog apkūnių striptizo šokėjų poreikis auga kasdien! Pasižiūrėti į jų darbo ypatybes iš arčiau galite žemiau pateiktoje nuotraukų galerijoje.
Greta Lebedeva: sužadėtinio į šokių projektą neleisčiau
Greta Lebedeva: sužadėtinio į šokių projektą neleisčiau 2015.01.15 11:09 Šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ užvirs aistros dėl... aistrų ant šokių parketo. „Neičiau šokti į projektą ir savo žmonos neleisčiau, nes, bevaidinant aistras ant parketo, galima prisižaisti ir iki tikrų jausmų. Prisiminkime, kiek šokėjų susikukavo įvairiuose projektuose – net šeimos iro, vadinasi, tai yra pavojinga santykiams“, – pripažins laidos vedėjas Kristupas Krivickas.
Mantas Jankavičius: kartoti miuziklą žmonės prašė net gatvėj
Mantas Jankavičius: kartoti miuziklą žmonės prašė net gatvėj 2015.01.13 14:12 Milžiniško pasisekimo sulaukęs didžiausias lietuviškas miuziklas “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” atgimsta: kovo 8 d. - Kaune, “Žalgirio” arenoje ir kovo 11 d. - Vilniuje, "Siemens" arenoje. “Simboliška, kad Vilniuje istorinis miuziklas bus rodomas mums visiems brangią ir ypač svarbią dieną – kovo 11-ąją.
Muzikos fabrikėlyje – geros nuotaikos užtaisas
Muzikos fabrikėlyje – geros nuotaikos užtaisas 2015.01.11 23:11 Penki žavūs, talentingi, puikiu humoru pasižymintys vyrukai savo išradingumu stebina ne tik Panevėžio apskritį, bet ir visą Lietuvą. Grupė „Nešpėtni bernai“ atsiranda visur, kur reikia geros nuotaikos. Groja dėl linksmumo Grupė „Nešpėtni bernai“ gyvuoja trejus metus. Per tą laiką dalyvauta įvairiuose festivaliuose, vestuvėse, krikštynose, gimtadieniuose, dainavo labdaringuose koncertuose. Koncertuoti teko ir plaukiant kanojomis.
Vitalijus Cololo gėlė Agness Landau: tau tikriausiai „tos“ dienos
Vitalijus Cololo gėlė Agness Landau: tau tikriausiai „tos“ dienos 2015.01.03 21:30     „Šok su manimi“ scenoje pasirodžiusi Agness Landau pareiškė nepasitenkinimą šokiui pasirinkta Michaelo Jacksono muzika. „Neturėjau teisės išsirinkti muzikos. Man per sunku šokti pagal šią muziką“, – priekaištavo Agness. 8 balų lenteles iškėlusi komisija stengėsi atremti transseksualo priekaištus. „Tau tikriausiai dabar „tos“ dienos“, – salės žiūrovus prajuokino komikas Vitalijus Cololo. Poros trenerė išdavė, jog Agness visą savaitę nesirodė treniruotėse. „Muzika vakar jai tiko.
Jurijus Smoriginas: uraganas iššlavė šiukšles – liko patys geriausi
Jurijus Smoriginas: uraganas iššlavė šiukšles – liko patys geriausi 2015.01.03 19:28       Pirmoji šių metų „Šok su manimi“ transliacija prasidėjo Igno Barkausko ir Jomantės Dapkevičiūtės samba. Pastarąsias 4 laidas žiūrovus stebinęs šuolininkas į vandenį šį kartą išklausė gausybę komisijos narių kritikos.  „Ignai, toks jausmas, kad prieš žengdamas į sceną sužinojote kokią negerą naujieną arba susipykote su šokių partnere“, – komentavo Agnė Jagelavičiūtė. Tačiau šokėjas teisinosi, jog šis šokis jam tiesiog buvo per sunkus.
Lietuvos šokėjai metų pabaigoje puikuojasi pasaulio reitingo lentelės viršūnėje
Lietuvos šokėjai metų pabaigoje puikuojasi pasaulio reitingo lentelės viršūnėje 2014.12.30 08:03 2014-ieji buvo išties sėkmingi metai Lietuvos sportinių šokių atstovams – įvairių grupių šokėjai šaliai padovanojo ne vieną vertingą medalį iš čempionatų ir tarptautinių varžybų. Apie sėkmingus šokėjų metus byloja ir tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio reitingas, kuriame Lietuvos atstovai atstovai užima labai aukštas pozicijas. WDSF pasaulio reitingas parodo, kokią poziciją šokėjų pora užimta tarp visų federacijai priklausančių ir toje grupėje besivaržančių porų.
Šokių virusas plinta nesustodamas
Šokių virusas plinta nesustodamas 2014.12.29 10:15 Lietuvos sportinių šokių federacija švenčia 25-metį ir nelaidoja vilties, kad ši sporto šaka taps olimpine Šiemet Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) švenčia pirmą rimtą jubiliejų – 25-erių sukaktį. „Šis jubiliejus rodo, kad LSŠF dar labai jauna. Tačiau sportinių šokių varžybos Lietuvoje pradėtos rengti prieš gerus 50 metų. Visai neseniai mūsų klubai „Sūkurys“, „Viesulas“ ir „Verpetas“ šventė pusės amžiaus jubiliejus.
Kalėdos sporte: gražuolės šokėjos kaitino kraują su snieguolės apdaru
Kalėdos sporte: gražuolės šokėjos kaitino kraują su snieguolės apdaru 2014.12.29 09:43 Komandų palaikymo šokėjos šv. Kalėdų laikotarpiu pakeitė aprangą – dominuojanti spalva tapo raudona, o visas apdaras priminė amžiną Kalėdų senio palydovę – snieguolę. Kad ir kaip ten būtų – šventiniu apdaru pasipuošusios merginos išties atrodė įspūdingai. Balsas.lt skaitytojams siūlome paganyti akis galerijoje, kur užfiksuoti kalėdiniai šokėjų pasirodymai visame pasaulyje.
Istorinis miuziklas atsisveikino iki pavasario
Istorinis miuziklas atsisveikino iki pavasario 2014.12.27 22:11  Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko paskutinė išskirtinio lietuviško miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ premjera. Miuziklas sulaukė milžiniško populiarumo ir surinko pilnas arenas Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. Rekordinis žiūrovų skaičius – apie 11 000 miuziklą stebėjo “Žalgirio” arenoje. Iškart po premjeros trupė sulaukė daugybės prašymų kartoti kūrinį.
Nepavydėtinas likimas: į džihadistų seksualinę vergiją patekusios merginos pasirenka savižudybę
Nepavydėtinas likimas: į džihadistų seksualinę vergiją patekusios merginos pasirenka savižudybę (3) 2014.12.23 19:14 Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.  Irako jazidų religinės bendruomenės moterys ir merginos žmogaus teisių gynėjams papasakojo, kaip grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojai, džihadistai, jas mušė ir vertė tapti sekso vergėmis, todėl kai kurios jų neištvėrusios nusižudė.
Reperis Pushaz: apie jaunimą, „rebiatas“, Bibliją, alkoholį ir profesiją „reperis“!
Reperis Pushaz: apie jaunimą, „rebiatas“, Bibliją, alkoholį ir profesiją „reperis“! (2) 2014.12.22 10:49  „Skambutis į mobilų, vos spėju jį pakelt, balsas mandagus prašo kokį interviu suskelti. Niekada nežiūriu į tai rimtai, bėgu nuo dėmesio ir atsisakau mandagiai“, - skamba žodžiai Pusho dainoje „Vieno vakaro mintys“. Ši žurnalistams pasiųsta žinutė, kiek baugina. Tačiau susėdus prie kavos puodelio Pushaz tiesiog ištarė „Tardyk“. „Kiekvienas mano rytas prasideda su kava. Deja. Dažniausiai ją geriu vienas“, - prisipažino reperis, nemėgstantis žiniasklaidos dėmesio.
„Šok su manimi“ šou tęsiasi: koviniai šunys, kritika Monikai Šalčiūtei ir kraujas ant parketo
„Šok su manimi“ šou tęsiasi: koviniai šunys, kritika Monikai Šalčiūtei ir kraujas ant parketo 2014.12.20 19:16 Prasidėjo trečioji projekto „Šok su manimi“ transliacija. Laidos pradžioje skambėjo Monikos Šalčiūtės bei projekto vedėjų Indrės Kavaliauskaitės ir Mindaugo Stasiulio dainos. Profesionalių šokėjų ir garsių šalies žmonių šokių kompozicijas šią savaitę vertina: Jūratė Norvaišienė, Jurijus Smoriginas, Vitalijus Cololo bei Agnė Jagelavičiūtė. Pirmieji ant parketo pasirodė „Chorų karų“ generolas Arnas Švilpauskas ir Gintarė Malinauskaitė.
10 įspūdingiausių savaitės sporto kadrų: nuo bėgančių Kalėdų senių iki karštų palaikymo šokėjų
10 įspūdingiausių savaitės sporto kadrų: nuo bėgančių Kalėdų senių iki karštų palaikymo šokėjų 2014.12.19 16:54 Pasaulio fotografų objektyvai nukreipti į įdomiausius sporto įvykius. Balsas.lt pateikia dešimt įspūdingiausių jų užfiksuotų akimirkų. Pasigrožėkite! Kalėdų senių bėgimas. Persirengę dalyviai – kasmetiniame „Carrera de Papa Noel“ bėgime.   „Master Cross“ lenktynėse – persivertęs automobilis. Ulan Batoras, Mongolija.     UFC dvikova – Claudia Gadelha (kairėje) ir Joanna Jedrzejczyk. Fyniksas, Arizona, JAV.
15 įdomių faktų, kurių nežinojote apie Bradą Pittą
15 įdomių faktų, kurių nežinojote apie Bradą Pittą 2014.12.18 09:24 Šiandien naujienų portalo „Balsas.lt“ akiratyje atsidūrusi užsienio žvaigždė yra Bradas Pittas. Pristatome 15 įdomių faktų, kurių nežinojote ir apie Lietuvoje mylimą aktorių.   Tikrasis aktoriaus vardas yra Williamas Bradley Pittas. Bradas Pittas (nuotr. SCANPIX) Jis mėgsta draugiškai pasišaipyti iš savo draugų. Kartą B. Pittas žurnalistams pasakė vesiantis Angeliną Jolie tik tuomet, kai artimas jo draugas, aktorius George’as Clooney, susituoks su vyru. Bradas Pittas (nuotr.
Pamatykite brangiausio lietuviško miuziklo užkulisius
Pamatykite brangiausio lietuviško miuziklo užkulisius 2014.12.16 16:35 Miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės“ premjera Vilniuje jau penktadienį. Tai vienas didžiausių, brangiausių ir sudėtingiausių muzikos projektų nūdienos lietuviškame pramogų versle. Tai ką žiūrovai per dvi valandas (dvi dalis su pertrauka) pamato scenoje – turi ir nematomą pusę: kruopštų ir sustyguotą darbą užkulisiuose. Iš viso miuziklo “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” užkulisiuose dirba maždaug 100 žmonių.
Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai ir finalininkai
Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai ir finalininkai 2014.12.15 08:36 Sekmadienį Šanchajuje (Kinija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Grand Slam Finals 2014”, į kurias buvo pakviesta 13 geriausius rezultatus šiais metais pasiekusių šokėjų porų iš viso pasaulio. Prestižiškiausiose metų varžybose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 4-ąją vietą.
Marijono Mikutavičiaus pasirodymo metu „Siemens“ arenoje liepsnojo scena ir prakiuro stogas
Marijono Mikutavičiaus pasirodymo metu „Siemens“ arenoje liepsnojo scena ir prakiuro stogas 2014.12.13 21:38   „Siemens“ areną sudrebino tautos numylėtinio M.Mikutavičiaus ir jo grupės pasirodymas. 12 000 gerbėjų atlikėją pasitiko sumušdami visus įmanomus garso skambesio rekordus. Ir ne veltui. Naują albumą skambiu pavadinimu „Lengvas būdas mesti klausyti“: 9 pristatinėjantis Marijonas vos užlipęs ant scenos visus pribloškė nuoširdumu. Garantuotai, Marijonas – vis dar svajonių jaunikis.
Antroji projekto „Šok su manimi“ transliacija: pelų maišai, kaltinimai vaikų išnaudojimu ir dovanos komisijai
Antroji projekto „Šok su manimi“ transliacija: pelų maišai, kaltinimai vaikų išnaudojimu ir dovanos komisijai 2014.12.13 18:57 Startavo antroji projekto „Šok su manimi“ laida.  Komisijos narių kėdes šią savaitę užėmė Jūratė Norvaišienė, Agnė Jagelavičiūtė, Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Šou vedėjai juokavo, kad Jurijaus Smorigino vardas "Google" sistemoje aplenkė žodžius "Ebola" ir "Putin". Vakaras prasidėjo intriga, šokėjų balsavimu, ar baletmeisteris Jurijus Smoriginas turėtų grįžti į teisėjo kėdę. Vienbalsiai nuspręsta, kad komisijos narys grąžinamas į projektą.