ruta janutiene

J. Nainys: gerai sušokti man svarbiau, nei patikt Smoriginui
J. Nainys: gerai sušokti man svarbiau, nei patikt Smoriginui 2012.09.19 14:21 Jau šį šeštadienį, rugsėjo 22-ąją, 19.00 val. populiariame TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ debiutuojantis bene seksualiausias Lietuvos diskžokėjas Jonas Nainys drąsiai išrėžia, kad jam svarbiau gerai pasirodyti prieš save ir partnerę Justiną Žemaitytę, o ne įtikti komisijos pirmininkui Jurijui Smoriginui. „Ar sušoksim gerai, ar blogai, jam vis tiek neįtiksim.
M. Rainys jaudinasi, kad atostogos Maljorkoje nebūtų buvusios klaida
M. Rainys jaudinasi, kad atostogos Maljorkoje nebūtų buvusios klaida 2012.09.18 14:01 Šeštadienį nusileidęs Vilniaus oro uoste po savaitės atostogų Maljorkoje, TV3 televizijos šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvis Mindaugas Rainys iš karto nuskubėjo į repeticijų aikštelę. Mindaugo šokių partnerė Milana Jašinskytė-Pankevičienė kraipo galvą – per septynias dienas projekto dalyvis pamiršo dalį ča ča žingsnių, o pasiruošimą „Šok su manimi“ apsunkinusios atostogos iš vėžių išmušė ir patį Mindaugą.
„Šok su manimi“ projektu susidomėjo Rusijos žvaigždės
„Šok su manimi“ projektu susidomėjo Rusijos žvaigždės 2012.09.15 16:42 Populiarus TV3 šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ išplaukė į tarptautinius vandenis – paaiškėjo, kad dalyvių pasirodymus stebi tokie muzikos dievai kaip Nikolajus Baskovas, Borisas Moisejevas, Sofija Rotaru ir kitos garsenybės. Šios visame pasaulyje žinomos Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos pop scenos žvaigždės neabejingos čia dalyvaujančiai baltarusių dainininkei Veronikai Gordijevskajai. Nikolajus Baskovas jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val.
M. Niparavičius: šokiuose, kaip ir krepšinyje – strateguoji ir keliauji pirmyn
M. Niparavičius: šokiuose, kaip ir krepšinyje – strateguoji ir keliauji pirmyn 2012.09.13 15:36 „Man trūko sportinio azarto ir adrenalino, norėjau save išbandyti. Juk šioje srityje nieko neišmanau – nežinia, kur viskas nuves“, – sako buvęs krepšininkas, verslininkas, o dabar ir populiaraus šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ dalyvis Matas Niparavičius. Tiesa, šokių jam ragauti vieną kartą teko.
V. Gordijevskaja prisipažino, kad dėmesys ją veikia kaip narkotikai
V. Gordijevskaja prisipažino, kad dėmesys ją veikia kaip narkotikai (1) 2012.09.11 14:04 Neseniai viešai prisipažinusi apie savo seksualinę orientaciją ir visuomenei mylimąją iš Maskvos pristačiusi baltarusių dainininkė populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ dalyvė Veronika Gordijevskaja save vadina menininke ir sako, kad jaudulys jai – nesvetimas, bet vis dėlto filmavimo kamerų šviesa ir žiūrovų plojimai ją veikia lyg narkotikas.
„Šok su manimi“ premjeroje – V. Šapranausko pokštai ir J. Smorigino kalbos apie blondines
„Šok su manimi“ premjeroje – V. Šapranausko pokštai ir J. Smorigino kalbos apie blondines (2) 2012.09.08 20:20 Šį šeštadienį įvyko tai, ko kvapą užgniaužę šokių gerbėjai bei ištikimiausi TV3 žiūrovai laukė daugiau nei septynis mėnesius – populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ griausmingai sugrįžo į TV3 televizijos ekraną.
„Šok su manimi“ dalyvė D. Dargienė: visi mano keliai veda į Kauną
„Šok su manimi“ dalyvė D. Dargienė: visi mano keliai veda į Kauną 2012.09.07 16:54 Populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ premjera – jau rytoj, rugsėjo 8-ąją, 19.00 val. tiesiogiai per TV3, todėl ketvirtojo projekto sezono dalyviai dieną naktį pluša repeticijų salėse, kad ant parketo parodytų tai, ką intensyviai gludino ištisą vasarą. Viena iš „Šok su manimi“ žvaigždžių dainininkė Diana Dargienė šokių epidemija užsikrėtė ne tik pati: nuo mamos repeticijose nesitraukia penkiametė dukrelė Unė. „Repetuojame intensyviai – maždaug po keturias valandas kasdien.
„Šok su manimi“ premjeroje – įspūdingas šokių ir dainų paradas
„Šok su manimi“ premjeroje – įspūdingas šokių ir dainų paradas 2012.09.05 15:35 Šį šeštadienį, rugsėjo 8-ąją, 19.00 val. įvyks tai, ko kvapą užgniaužę šokių gerbėjai bei ištikimiausi TV3 žiūrovai laukė daugiau nei septynis mėnesius – populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ griausmingai sugrįš į TV3 televizijos ekraną.
D. Martinėlė: aš esu barbė-vampyrė
D. Martinėlė: aš esu barbė-vampyrė (1) 2012.09.03 18:08 Jau šįvakar, rugsėjo 3-iąją, 19.10 val. jubiliejiniame TV3 eteryje startuoja atsinaujinusi pikantiškiausių pramoginių žinių laida Lietuvoje – „Be komentarų“. Šviežiausias ir karščiausias aktualijas nuo šiol kartu su šmaikščiuoju Džiugu Siaurusaičiu ir žaviąja Sandra Daukšaite pristatinės bei iki ašarų juokingai komentuos šou ryklys Algis Ramanauskas. Premjerinėje rugsėjo laidoje – išskirtinė medžiaga iš vakar įvykusio grandiozinio, jau dvidešimtojo, TV3 televizijos sezono atidarymo užkulisių.
Naujojo TV3 sezono koncertas: pulkas žvaigždžių ir įspūdingi fejerverkai
Naujojo TV3 sezono koncertas: pulkas žvaigždžių ir įspūdingi fejerverkai (1) 2012.09.02 21:24 Sekmadienio vakarą Katedros aikštėje įvyko jubiliejinio 20-tojo TV3 sezono pristatymo koncertas. Žiūrovai galėjo mėgstamus laidų vedėjus ir muzikos žvaigždes pamatyti įsikūnijus į žinomiausias visų laikų kino ir animacines juostas. Pirmasis šventę pradėjo klounu persirengęs Marijonas Mikutavičius. Po jo į sceną įžengė Jurgita Jurkutė su Vytautu Šapranausku. Vėliau scenoje pasirodė visos „Šok su manimi“ poros. Visi dalyviai virto zombiais ir šoko pagal Lady Gagos kūrinį.
„Šok su manimi“ dalyviui A. Žiurauskui – išbandymų dienos
„Šok su manimi“ dalyviui A. Žiurauskui – išbandymų dienos 2012.09.01 07:34 Populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“, kurio premjera – jau rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3, stovykloje – išbandymų dienos. Intensyviai ruošęsis projekto startui ir atsakingai repetavęs šokių žingsnelius vakar vėlai vakare traumą patyrė projekte dalyvaujantis aktorius, režisierius Andrius Žiurauskas.
J. Butnorius: liaudiškai pasakius – „drožiam“ parketą...
J. Butnorius: liaudiškai pasakius – „drožiam“ parketą... 2012.08.24 09:44 Į populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“, kurio premjera – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone jau rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val., laivą įšokęs „Ventukų“ lyderis Juozas Butnorius drąsiai rėžia: „Taip, aš mėgstu dėmesį!“ Juozas pats nesiryžta sau lipdyti jokios „Mylimas, nemylimas dalyvis“ etiketės ir sako, kad žiūrovai patys nuspręs – šlovinti ar nuteisti.
D. Martinėlė pajuto artimesnį ryšį su kitu šokėju – A. Guogiu
D. Martinėlė pajuto artimesnį ryšį su kitu šokėju – A. Guogiu (1) 2012.08.22 14:01 Populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ žvaigždūnai visą savaitę gyveno prabangiame viešbutyje už Vilniaus „Le Meridien Vilnius“, tame pačiame, kuriame praėjusią naktį apsistojo į Lietuvą atvykusi pasaulinė žvaigždė Lady Gaga. Tarp žvaigždūnų įsisuko permainų vėjai. Vasaros pradžioje dar vos tik pradėję repeticijas, jie į TV3 šokių projektą žiūrėjo kaip į pramogą, o dabar, kaip atrodo, jų veikla projekte jiems pagrindinė.
A. Pilypaitė: tvirtai stoviu ant savo laimės pamatų
A. Pilypaitė: tvirtai stoviu ant savo laimės pamatų (1) 2012.08.13 16:36 „Man tik duok aukštesnį ir statesnį kalną – susidorosiu – juk zodiako ženklas – ožiaragis – įpareigoja!" – šypsosi gerai žinoma dainininkė Asta Pilypaitė, intensyviai besiruošianti artėjančiam naujam populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ sezonui.
R. Janutienė: mūsų parakas dar nesudrėko
R. Janutienė: mūsų parakas dar nesudrėko 2012.08.06 11:32 Liko mažiau nei mėnuo iki jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono, kai žiūrimiausia televizija Lietuvoje visus kvies tapti ypač kokybiškos ir intelektualios programos liudininkais.
R. Janutienė Neryje nardė vilkėdama... vakarinę suknelę
R. Janutienė Neryje nardė vilkėdama... vakarinę suknelę 2012.08.01 17:33 Jau rytoj, rugpjūčio 2-ąją, 21.00 val. jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono šauklys – pikantiškiausių žinių laida „Be komentarų“, turinti išskirtines teises su filmavimo kameromis patekti ten, kur daugiau niekam įžengti nevalia, savo žiūrovams paviešins niekur nematytus ir tikrai nepaprastus kadrus: TV3 nuomonių laidų „Kodėl?“ bei „Paskutinė instancija“ autorė ir vedėja Rūta Janutienė pričiupta vidury dienos nardanti Neryje.
Advokatas G. Černiauskas: būtų baisu, jei tokie žmonės ateitų į valdžią (papildyta  11.15 val.)
Advokatas G. Černiauskas: būtų baisu, jei tokie žmonės ateitų į valdžią (papildyta 11.15 val.) (1026) 2012.07.05 10:58 Emocijos neblėsta. Nors Lietuvą sukrėtę gegužės 17-osios įvykiai Garliavoje šiek tiek aprimo, tačiau pasekmės bei tolesni veiksmai plėtojasi sparčiai ir be atokvėpio. Šįkart solidus žingsnis žengtas Laimutės Stankūnaitės advokato Gintaro Černiausko, kuris dėl kelių žmonių viešų pasisakymų kreipėsi į prokuratūrą. Į juodąjį G. Černiausko sąrašą pakliuvo visuomenininkas Darius Kuolys, Seimo narė Aurelija Stancikienė ir televizijoje dirbanti žurnalistė Rūta Janutienė.
R. Janutienė: J. Smoriginas – kaip gamta, jam priešintis nereikia
R. Janutienė: J. Smoriginas – kaip gamta, jam priešintis nereikia (1) 2012.06.25 13:27 Itin sėkmingai pradėjusi vasarą, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 toliau intensyviai ruošiasi jubiliejiniam, dvidešimtajam, televizijos sezonui, kuris į eterį atneš daug kokybiškos pramogos: grandiozinį dvidešimtmečio muzikinį šou „X Faktorius“, žiūrovų taip mylimos „Beatos virtuvės“ atsinaujinusias laidas, intelektualius ir azartiškus vakarus su „Kas? Kur? Kada?“ žinovais, šiuo metu filmuojamą lietuvišką situacijų komediją „Motina ir sūnus“, fenomenalaus populiarumo serialą „Moterys meluoj...
V. Musvydaitė-Baranauskienė pakvietė sportuoti per 100 garsenybių
V. Musvydaitė-Baranauskienė pakvietė sportuoti per 100 garsenybių (1) 2012.06.01 13:20 Daugiau nei šimtą TV3 žvaigždžių ir Lietuvos garsenybių sportuoti pakvietusi Vlada Musvydaitė-Baranauskienė su gyvenimo būdo dienoraščiu „Sportuok su žvaigžde“ atsisveikina iki jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono. Iš karto žiūrovų dėmesį pelniusioje laidoje jau rytoj, šeštadienį, 18.10 val. Vlada ir būrys žvaigždžių pakvies TV3 žiūrovus paskutinį kartą sveikai praleisti šeštadienio vakarą.
Policija nebeapsikenčia žurnalistės R. Janutienės
Policija nebeapsikenčia žurnalistės R. Janutienės (130) 2012.05.25 12:00 2012 m. gegužės 18 d. interneto svetainėje www.youtube.com patalpintas vaizdo įrašas, kuriame žurnalistė Rūta Janutienė ima interviu iš Kauno aps. vyriausiojo policijos komisariato viršininko Algirdo Kaminsko (reportažas) Žurnalistė įsiveržė į policijos patalpas, darė spaudimą įstaigos vadovui, sudavė pareigūnui bei jį apstumdė.
Kauno pedofilijos byla: antroji mergaitė Vokietijoje dingo tarsi į vandenį
Kauno pedofilijos byla: antroji mergaitė Vokietijoje dingo tarsi į vandenį (238) 2012.05.21 21:22 Kur tarsi į vandenį dingo antroji mergaitė, Kauno pedofilijos byloje minėta kaip dar viena nukentėjusioji, ir kodėl apie ją jau kurį laiką niekas nieko nėra girdėjęs? Šis klausimas buvo užduotas pirmadienio vakarą per TV3 televiziją tiesiogiai transliuotoje diskusijų laidoje „Kodėl?“ Kartu su Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukra Kauno pedofilijos byloje iš pradžių buvo minima ir L. Stankūnaitės sesers, Violetos Naruševičienės, dukra.
Pareigūnų išvarymo planas pavyko
Pareigūnų išvarymo planas pavyko (14) 2012.05.08 09:20 Prokurorai pareiškė įtarimus penkiems buvusiems ir esamiems policijos pareigūnams dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumentų klastojimo. Įtarimai pareikšti remiantis Drąsiaus Kedžio draugo Mindaugo Žalimo parodymais. Spręs teismas? Kad byla dėl įtariamo informacijos slėpimo greitai pasieks teismą, ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas sakė jau prieš mėnesį.
R. Janutienė: gyvenimo kadencija – viena
R. Janutienė: gyvenimo kadencija – viena (8) 2012.04.21 08:21 Televizijos laidų vedėja Rūta Janutienė pastebimai išgražėjo – tuoj pralenks „Olialia pupytes“. Kaip ir kodėl „svieto“ lygintoja Rūta virto žavia blondine, o žodinę giljotiną pakeitė šmaikščia šypsena? Rūta, kodėl pradėjai pašėlusiai sportuoti? Storėjau. Sulaukus vyresnio amžiaus gimdymas palieka pėdsakų. Be to, dirbu nuo ankstaus ryto iki vakaro, smaksau sulinkusi prie kompiuterio – pati rašau scenarijus laidoms.
„Stebuklingos“ J. Smorigino programos dėka lieknėja ir vyrai, ir moterys
„Stebuklingos“ J. Smorigino programos dėka lieknėja ir vyrai, ir moterys 2012.04.11 11:52 Nenumaldomu greičiu savo gerbėjų būrį didinantis sveiko gyvenimo būdo dienoraštis „Sportuok su žvaigžde“ šį šeštadienį, balandžio 14-ąją, TV3 eteryje – jau nauju laiku. Į kiekvieno sportuojančio TV3 žiūrovo namus šį šeštadienį pavasario premjera įžengs 18.10 val. Laidos autorė ir vedėja Vlada Musvydaitė-Baranauskienė maloniai stebisi: „Netikėjau, kad lietuviams sportas yra toks svarbus!" Praėjusį šeštadienį, balandžio 7-ąją, sveiko gyvenimo būdo dienoraštį žiūrėjo net 20,3 proc.
E. Sašenko ir L. Pobedonoscevas svajoja apie gražų kūną
E. Sašenko ir L. Pobedonoscevas svajoja apie gražų kūną (1) 2012.03.24 12:36 Kovo 24-ąją, 17.40 val. TV3 sveiko gyvenimo būdo dienoraštyje „Sportuok su žvaigžde“ rimtai treniruosis gausybė Lietuvos žvaigždžių, tarp kurių – dainininkė Evelina Sašenko, kultūristas Dainius Barzinskas, aktorius Leonardas Pobedonoscevas, žurnalistė Rūta Janutienė ir daugybė kitų! Jie kartu su laidos kūrėja Vlada Musvydaite-Baranauskiene ir olimpiniais čempionais – Laura Asadauskaite, Justinu Kinderiu ir Remigija Nazaroviene mokysis, kaip pasiruošti septynkovei ir šiuolaikinei penkiakovei! D...
V. Musvydaitė: susipykus su vyru, sėkmė nei darbe, nei sporte man nerūpi!
V. Musvydaitė: susipykus su vyru, sėkmė nei darbe, nei sporte man nerūpi! 2012.03.19 16:08 „Daugelis jau tikriausiai yra girdėję istorijų apie ypatingų gebėjimų turinčius – indigo vaikus. Dabar pats metas išgirsti apie naujosios, jaunosios kartos supermoteris ir naujos kartos vyrus – namų šeimininkes!" – jau šįvakar 19.40 val. ištars TV3 laidos „Kodėl?“ vedėja žurnalistė Rūta Janutienė. Šių dienų moterys – laimingos, turinčios daug pinigų ir galinčios pasigirti puikia karjera, tačiau ar laimingi tie, kurie su jomis gyvena? „28-eri metai, du vaikai ir sėkminga karjera.
Onsa nekilnoja sporto salėje svarmenų ir žavisi apvaliomis moterimis
Onsa nekilnoja sporto salėje svarmenų ir žavisi apvaliomis moterimis 2012.03.16 17:21 Jau rytoj, šeštadienį, kovo 17-ąją, 17.40 val. TV3 eteryje startuoja nauja pavasario premjera – sveiko gyvenimo būdo dienoraštis „Sportuok su žvaigžde“ su dviem ilgametėmis televizijos žurnalistėmis priešakyje – TV3 Sporto žinių vedėja Vlada Musvydaite-Baranauskienė ir nuomonių laidų „Kodėl?“ ir „Paskutinė instancija“ kūrėja Rūta Janutiene! Moterys kartu su olimpiečiais mes iššūkį visiems TV3 žiūrovams ir žinomiems žmonėms, nepatenkintiems savo išvaizda, o visus tinginius kvies pakilti nuo sofų ...
D. Martinėlė kalbėjosi su savo mirusios mamos dvasia
D. Martinėlė kalbėjosi su savo mirusios mamos dvasia (5) 2012.03.13 15:43 Jau šįvakar, kovo 12-ąją, 19.40 val. TV3 laida „Kodėl?“ su žurnaliste Rūta Janutiene priešakyje klaus: ar komos ištikti žmonės iš tiesų sugeba pabuvoti anapus ir lengvai sugrįžta atgal? Kokie vaizdai visam gyvenimui įstringa jų atmintyje? Nepaprasta paprastų bei televizijos žiūrovams puikiai pažįstamų žmonių patirtis – akistata su kitu pasauliu – šįvakar kvapą gniaužiančioje „Kodėl?“ diskusijoje „Šviesa tunelio gale“. Parapsichologas Vladimiras Azanovas tikina, kad legendomis apipintas tunelis...
„Pinup Girls“ narė I. Ambrazaitė: elito padangėje yra ir apsileidusių moterų
„Pinup Girls“ narė I. Ambrazaitė: elito padangėje yra ir apsileidusių moterų 2012.03.13 10:07 Jau šį šeštadienį, kovo 17-ąją, 17.40 val. TV3 eteryje įvyks ilgai laukto sveiko gyvenimo būdo dienoraščio „Sportuok su žvaigžde“ premjera! Laidos vairą laikys TV3 Sporto žinių vedėja, Lietuvos čempionė, bėgikė Vlada Musvydaitė-Baranauskienė. Ji kartu su Lietuvos olimpiečiais mes iššūkį visiems TV3 žiūrovams ir žinomiems žmonėms, nepatenkintiems savo išvaizda.
Europarlamentarės pajamos: 6000 eurų algos, 4000 biuro išlaidoms, 20 000 padėjėjams
Europarlamentarės pajamos: 6000 eurų algos, 4000 biuro išlaidoms, 20 000 padėjėjams 2012.02.20 15:24 „Kaip gauti darbą ir padaryti karjerą „švogerių“ krašte“? – jau šįvakar TV3 laidos „Kodėl?“ pašnekovų klaus žurnalistė Rūta Janutienė. Tuo tarpu viena iš jauniausių, vos 28-erių sulaukusi, europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė atskleis savo pajamas: 6000 eurų algos, 4000 – biuro išlaidoms, o dar virš 20 000 – padėjėjų biudžetui.