rastas negyvas

Tūkstančiai migrantų užplūdo Eurotunėlį, jungiantį Prancūziją su Britanija
Tūkstančiai migrantų užplūdo Eurotunėlį, jungiantį Prancūziją su Britanija (1) 2015.07.29 21:30 Naktį apie pusantro tūkstančio migrantų bandė kirsti Eurotunelio kanalą, jungiantį Prancūziją ir Britaniją. Dėl vieno masiškiausių bandymų kirsti sieną kilo tikras šurmulys, vėluoja ir tuneliu keliaujantys traukiniai. O vienam migrantui kelionė baigėsi mirtimi. Taip naktį atrodo Prancūzijos gatvės prie Eurokanalo, jungiančio šalį su Britanija. Emigrantai skuba patekti į Didžiąją Britaniją, jų laukia pavojinga kelionė tuneliais, kuriais dideliu greičiu skrieja traukinių vagonai.
Mįslingomis aplinkybėmis mirė vienas iš Ukrainos savanorių vadų
Mįslingomis aplinkybėmis mirė vienas iš Ukrainos savanorių vadų (5) 2015.07.28 10:51 Ukrainos ultranacionalistų savanorių pulko „Azov“, pasižymėjusio kovose su šalies rytuose veikiančiais prorusiškais separatistais, civilinio korpuso vado pavaduotojas Jaroslavas Babyčius buvo rastas negyvas savo bute, pirmadienį pranešė pulko spaudos tarnyba. „Nebėra mūsų brolio Jaroslavo Babyčiaus, „Azov“ civilinio korpuso štabo viršininko pavaduotojo ir iškilaus teisininko, – rašoma pulko oficialioje „Twitter“ paskyroje. – Jo kūnas rastas liepos 26-osios rytą.
Dingęs Tbilisio zoologijos sodo tigras trys savaitės po potvynio rastas negyvas
Dingęs Tbilisio zoologijos sodo tigras trys savaitės po potvynio rastas negyvas 2015.07.05 22:23  Darbininkai, valantys purvą po potvynio, kuris prieš tris savaites sunaikino Gruzijos sostinės zoologijos sodą, vieno plaukimo komplekso teritorijoje rado paskutinio dingusio tigro gaišeną. Tbilisio zoologijos sodo direktorius Zurabas Gurielidzė žurnalistams sakė, kad sekmadienį rastas tigras yra paskutinis dingęs gyvūnas. Per potvynį žuvo daugiau kaip pusė iš 600 zoologijos sodo gyvūnų, tarp jų – maždaug 20 tigrų, liūtų ir jaguarų.
Gintarė Gurevičiūtė pašiurpusi: po pažinties su krepšininku  – žinia apie jo mirtį
Gintarė Gurevičiūtė pašiurpusi: po pažinties su krepšininku – žinia apie jo mirtį (3) 2015.07.03 10:51 Pirmadienį pasaulį apskriejusi liūdna žinia, kad krepšinis neteko vieno geriausių žaidėjų, buvusio NBA žvaigždės Jacksono Vromano, ypač nuliūdino Gintarę Gurevičiūtę. Pastarąsias tris savaites Los Andžele praleidusi Gintarė apie liūdną žinią sužinojo viena pirmųjų, mat dar šio šeštadienio vakarą, kelionėje susipažinę ir gerais bičiuliais tapę Gintarė ir Jackonas kartu su draugais linksminosi privačiame Nicki Minaj vakarėlyje.
Kraupi atomazga: krepšininko Dovydo Rediko tėvas rastas negyvas
Kraupi atomazga: krepšininko Dovydo Rediko tėvas rastas negyvas 2015.06.17 15:30 Daugiau kaip pusantro mėnesio ieškotas dingęs be žinios krepšininko Dovydo Rediko tėvas Vidmantas rastas Ringuvėnų kaime (Šiaulių r.) esančiame miške. Kaip pranešė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, pasikorusio 55 metų vyro kūnas rastas vakar, apie 20.15 val. Jo kūną aptiko miške vaikštinėjęs žmogus. Tv3.lt primena, kad D. Rediko tėvas Vidmantas iš namų išėjo šių metų balandžio pabaigoje.
Vilniaus restorane rastas negyvas žmogus
Vilniaus restorane rastas negyvas žmogus 2015.06.13 11:04 Penktadienį, apie 18 val. 35 min. Vilniuje, Seinų g., restorane, rastas nenustatytos tapatybės apie 35 metų amžiaus vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių. Įvykis tiriamas.
Vilniuje bute rastas negyvas vyras
Vilniuje bute rastas negyvas vyras 2015.06.11 09:10 Trečiadienį, apie 8 val. 45 min. Vilniuje, D. Gerbutavičiaus g., savo bute, rastas 51-erių metų vyro kūnas su muštine žaizda pakaušyje. Įvykis tiriamas.
JAV mįslingomis aplinkybėmis žuvo vienas žymiausių ekstremalų ir jo kopimo partneris
JAV mįslingomis aplinkybėmis žuvo vienas žymiausių ekstremalų ir jo kopimo partneris 2015.05.18 16:46 Amerikiečių ekstremalaus sporto žvaigždė Deanas Potteris (Dinas Poteris) buvo rastas negyvas sekmadienį, nepavykus šuolio nuo uolos triukui. Vienas garsiausių Amerikos nutrūktgalvių ir jo kopimo partneris Grahamas Huntas (Grejemas Hantas) dingo nušokę nuo 2 300 metrų aukštyje esančios Taft Pointo apžvalgos aikštelės Kalifornijos Josemičio nacionaliniame parke šeštadienį. Šių vyrų kūnai rasti po ilgų ir kruopščių paieškų sraigtasparniu. Šuoliui sportininkai buvo apsirengę specialiais kostiumais.
Vilkiko kabinoje rastas negyvas jaunas Baltarusijos pilietis
Vilkiko kabinoje rastas negyvas jaunas Baltarusijos pilietis 2015.05.10 11:34 Klaipėdos rajone, vilkiko kabinoje, šeštadienį rastas 26-erių metų Baltarusijos piliečio kūnas. Pasak Policijos departamento, apie 9 val. 43 min. Gobergiškės kaime, įmonės teritorijoje, krovininio automobilio „Mercedes Benz 1844“ kabinoje, rastas vyro kūnas buvo be išorinių smurto žymių. Taip pat aptikta, kad aprūkusi automobilio kabina ir apdegusi sėdynė. Įtariama, kad Baltarusijos pilietis mirtinai apsinuodijo dūmais.
„Botulino karalius“ rastas negyvas savo bute
„Botulino karalius“ rastas negyvas savo bute 2015.05.02 22:00 Savaitės pradžioje Majamyje savo bute rastas negyvas „daktaru Holivudu“ pramintas Madonos kosmetologas Fredrikas Brandtas. „Botulino karalius“, kaip skelbia užsienio žiniasklaida, mirė nuo užsitęsusios depresijos. Artimų šaltinių teigimu, 65-erių medikas labai išgyveno, kai pamatė naują serialą „Unbreakable Kimmy Schmidt“, kuriame tapo pagrindinio herojaus prototipu. Tačiau teisėsauga neatmeta ir žmogžudystės versijos.
Kijeve nušautas buvęs prorusiškos Regionų partijos narys
Kijeve nušautas buvęs prorusiškos Regionų partijos narys (3) 2015.04.16 08:54 Kijeve trečiadienį rastas negyvas buvęs parlamento deputatas, kuris yra jau ketvirtasis per pastaruosius du mėnesius įtartinomis aplinkybėmis miręs nušalinto prezidento Viktoro Janukovyčiaus sąjungininkas. Oleho Kalašnikovo kūnas buvo rastas trečiadienį vakare jo namuose, pranešė Vidaus reikalų ministerija. „Mirtis ištiko dėl šūvio“, - rašoma ministerijos pareiškime. Pradėtas mirties aplinkybių tyrimas.
Telšių rajone, savo namuose, rastas negyvas vyras
Telšių rajone, savo namuose, rastas negyvas vyras 2015.03.31 08:51 Pirmadienį, 17 val. 30 min. Telšių rajone, Ryškėnų kaime, savo namuose, rastas 52-ejų metų vyro kūnas su kirstine žaizda galvoje. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.
Per pratybas Pabradėje rastas negyvas karys
Per pratybas Pabradėje rastas negyvas karys (3) 2015.03.10 11:25  Antradienį Pabradėje per pratybas aptiktas negyvas jaunesnysis eilinis M. V. Tai pranešė Krašto apsaugos ministerija. Jo kūnas Silvestro Žukausko poligone Pabradėje po nakvynės lauko stovykloje be gyvybės ženklų rastas apie 7 valandą. Į nelaimės vietą buvo iškviesti karo medikai ir greitoji medicinos pagalba iš Pabradės. Atvykę medikai intensyviai gaivino karį, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko. „Reiškiu gilią užuojautą kario šeimai, artimiesiems ir draugams.
Popiežius traukia į šviesą  Ado Moro pagrobimo ir nužudymo bylos aplinkybes
Popiežius traukia į šviesą Ado Moro pagrobimo ir nužudymo bylos aplinkybes 2015.03.07 16:51 Popiežius Pranciškus nutraukė dešimtmečius trukusią Vatikano tylą, padėdamas Italijai nušviesti vieną liūdniausiai pagarsėjusių nusikaltimų – buvusio premjero Aldo Moro nužudymą 8-ajame dešimtmetyje, šeštadienį pranešė dienraštis „Corriere della Sera“. Pranciškus leido parlamento komisijai apklausti arkivyskupą Antonio Mennini (Antonijų Meninį) , praėjus 37 metams nuo A.Moro pagrobimo ir nužudymo, dėl kurio kalta Italijos ultrakairiųjų ekstremistų grupuotė „Raudonosios brigados“. Kaip pranešama,...
Kaimo parduotuvių plėšikai pasiųsti už grotų
Kaimo parduotuvių plėšikai pasiųsti už grotų (1) 2015.03.03 21:11  22-ejų Sandros Lukavičienės gyvenimas pastaruosius kelerius metus priminė kriminalinį filmą, kuriame nusikaltimus daranti herojė bėga nuo policijos, ritasi į prarają, kol galiausiai ją sustabdo pareigūnai ir įkiša už grotų.
Rasistinis Argentinos prezidentės juokelis sukėlė tarptautinį skandalą
Rasistinis Argentinos prezidentės juokelis sukėlė tarptautinį skandalą 2015.02.05 11:26 Argentinos prezidentė Cristina Fernandez (Kristina Fernandes), kuri anksčiau ne kartą yra patekusi į keblią padėtį dėl savo prieštaringai vertinamų pareiškimų, trečiadienį išprovokavo naują skandalą, kai viešėdama Kinijoje, į kurią atvyko siekdama pritraukti savo šaliai labai reikalingų investicijų, socialiniame tinkle „Twitter“ pasišaipė iš kiniškos tarsenos.
Savo namuose Kazlų Rūdoje rastas negyvas vyras
Savo namuose Kazlų Rūdoje rastas negyvas vyras 2015.01.19 12:13 Sausio 18 d. apie 7 val. 09 min., Kazlų Rūdos sav., Višakio Rūdoje, namuose, rastas 64-erių metų vyro kūnas su durtine žaizda krūtinės srityje. Įtariamasis neblaivus (1,04 prom. alkoholio) 52-ejų metų vyras uždarytas į areštinę.
Tragedija Kaišiadoryse: iš gyvenimo pasitraukė mokinys
Tragedija Kaišiadoryse: iš gyvenimo pasitraukė mokinys (1) 2015.01.17 13:25 Kaišiadorių gyventojai sukrėsti - penktadienį netoli namų esančiame miškelyje rastas negyvas 14-metis moksleivis. Manoma, kad vaikinas savo noru galėjo pasitraukti iš gyvenimo, rašo portalas lrytas.lt. Psichologinės pagalbos tarnyba Telefono numeris Darbo laikas Jaunimo linija Budi savanoriai konsultantai 8 800 28888 I-VIIvisą parą Linija Doverija (parama teikiama rusų kalba) Budi savanoriai konsultantai. Pagalba skirta paaugliams ir jaunimui.
Pasaulis mini rokenrolo karaliaus 80-metį
Pasaulis mini rokenrolo karaliaus 80-metį 2015.01.13 23:50 Justė Navickaitė, LRT Televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt Rokenrolo karaliumi vadintam Elviui Presley šių metų sausį būtų suėję 80-imt. „Jailhouse Rock“, „That's All Right“, „Suspicious Mind“ ir dar daugelis kitų E. Presley dainų šokti ir kartu niūniuoti priverčia net keletą kartų, be to, būriai gerbėjų atiduoda pagarbą atlikėjui lankydami Greislandą - atlikėjo vilą Memfyje. Ji lankytojams atidaryta 1982-aisiais, prabėgus penkeriems metams nuo rokenrolo karaliaus mirties.
Oro gynybos batalione Radviliškyje – negyvas darbininkas
Oro gynybos batalione Radviliškyje – negyvas darbininkas 2015.01.07 17:01 Trečiadienį Oro gynybos bataliono teritorijoje Radviliškyje rastas negyvas remonto darbus atlikęs darbininkas. Kaip pranešė Krašto apsaugos ministerija, pirminiais duomenimis,vyro mirties priežastis yra natūrali. Uždarosios akcinės bendrovės „Žėrutis“ darbininkas atliko remonto darbus bataliono teritorijoje. 13.50 val. remontuojamo administracinio pastato vienoje iš patalpų bendradarbiai rado Z.N. be sąmonės. Iškviesti medikai konstatavo darbuotojo mirtį.
Mįslingomis aplinkybėmis Dakaro ralyje žuvo lenkų motociklininkas
Mįslingomis aplinkybėmis Dakaro ralyje žuvo lenkų motociklininkas (1) 2015.01.07 09:30 Dakaro ralio organizatoriai praneša, kad antradienį, trečiojo etapo 206 –ame kilometre rastas negyvas lenkų motociklininkas Michalis Hernikas. Šiose prestižiniame maratone debiutavęs 39 metų KTM pilotas pirmoji 36-ojo Dakaro ralio auka, o per visą šio ralio istoriją – 66-oji užgęsusi gyvybė. Į įvykio vietą buvo išsiųstas sraigtasparnis, tačiau medikai tik konstatavo lenko mirtį. Motociklininkas buvo aptiktas 300 m nuo pagrindinės lenktynių trasos.
Manhetane nužudytas nužudytas milijonierius verslininkas
Manhetane nužudytas nužudytas milijonierius verslininkas 2015.01.05 08:49  Vieno rizikos draudimo fondo įkūrėjas sekmadienį buvo nušautas savo prabangiuose apartamentuose Niujorke, o JAV žiniasklaida nurodė, kad ginklą prieš tėvą po kivirčo pakėlė sūnus. 70-metį Thomą Gilbertą (Tomą Gilbertą), milijonų dolerių vertės fondo „Wainscott Capital Partners“ įkūrėją vienu šūviu į galvą nužudė 30-metis vyras – kaip manoma, jo sūnus, rašo dienraštis „The Wall Street Journal“, cituodamas vieną teisėsaugos pareigūną.
Svarbiausi 2014-ųjų vasario įvykiai: žudynės Maskvos mokykloje, Sočis ir Rusijos smogikai Kryme
Svarbiausi 2014-ųjų vasario įvykiai: žudynės Maskvos mokykloje, Sočis ir Rusijos smogikai Kryme 2014.12.29 12:00 Pateikiame svarbiausių 2014 metų įvykių chronologiją vasario mėnesį: 1 d. Indonezija: Sumatros salos šiaurėje išsiveržus Sinabungo ugnikalniui, kuris yra vienas iš kelių dešimčių aktyvių Indonezijos vulkanų, žuvo 14 žmonių. Austrija: eidamas 84-uosius metus Insbruko klinikoje mirė austrų aktorius Maximilianas Schellas (Maksimilijanas Šelas), kuris 1961 metais pelnė geriausio aktoriaus „Oskarą“ už vaidmenį filme „Niurnbergo procesas“ (Judgment at Nuremberg). 2 d. Ukraina: daugiau kaip 50 tūkst.
Sužinojęs, jog bare sutikta gražuolė – transvestitas, vyrukas ją paskandino tualete
Sužinojęs, jog bare sutikta gražuolė – transvestitas, vyrukas ją paskandino tualete (3) 2014.12.18 16:32     Filipinų vyriausybės prokurorai JAV jūrų pėstininką Josephą Scottą Pembertoną pripažino kaltu po to, kai šis spalį nužudė pasilinksminimui į motelio kambarį parsivestą gražuolę. Po griausmingo vakarėlio 19-metis J.S.Pambertonas kartu su dar vienu kolega išsinuomavo keletą motelio kambarių, kur tikėjosi pratęsti vakarėlį. Kad būtų smagiau – baruose susirado po moterį.
Šešis giminaičius nužudęs buvęs JAV jūrų pėstininkas rastas negyvas
Šešis giminaičius nužudęs buvęs JAV jūrų pėstininkas rastas negyvas 2014.12.17 07:47  Buvęs JAV jūrų pėstininkas ir Irako karo veteranas, ieškomas dėl savo buvusios žmonos ir penkių jos giminaičių nužudymo, antradienį buvo rastas miręs nuo paties pasidarytų durtinių žaizdų miškuose netoli savo namų, pranešė prokurorai.
„Google“ paskelbė populiariausius 2014 m. paieškos raktažodžius
„Google“ paskelbė populiariausius 2014 m. paieškos raktažodžius 2014.12.16 15:01 Robino Williamso (Robino Viljamso) mirtis paskatino žmones visame pasaulyje internete ieškoti informacijos apie garsiojo komiko gyvenimą ir šiais metais tai buvo stipriausia paieškų „Google“ tendencija, antradienį pranešė ši interneto gigantė.
Žiniasklaidos poveikis: kaip konfliktas dėl 30 rublių virto ksenofobine žmogžudyste
Žiniasklaidos poveikis: kaip konfliktas dėl 30 rublių virto ksenofobine žmogžudyste 2014.12.03 11:02 Ši istorija nutiko Rusijoje, tačiau tie patys žiniasklaidos principai galioja ir kitose šalyse. Neatitinkančios tikrovės, skatinančios neigiamas emocijas, provokuojančios antraštės gali pastūmėti žmones agresijai, kaip tai nutiko Maskvoje. Dar 2010-ųjų gegužę taksistas Soso Chačikianas įsivėlė į tragišką skandalą Maskvoje, savo „Facebook“ paskyroje pasakoja Rusijos žurnalistas Jegoras Skovoroda.
Bronislovo Lubio našlės namuose – lavonas
Bronislovo Lubio našlės namuose – lavonas (2) 2014.11.27 20:26 Bronislovo Lubio našlės Lydos Lubienės namuose rastas lavonas, praneša delfi.lt. Prabangiuose namuose, esančiuose Vilniuje, Birutės gatvėje, ketvirtadienį rastas negyvas apsaugininkas. Policija įvykio nekomentuoja. Manoma, kad vyrą galėjo ištikti infarktas. Tikslią mirties priežastį nustatys ekspertai.
Palestiniečių ataka Jeruzalės sinagogoje nusinešė keturių žmonių gyvybes
Palestiniečių ataka Jeruzalės sinagogoje nusinešė keturių žmonių gyvybes 2014.11.18 09:39  Du peiliais ir kirviais ginkluoti palestiniečiai antradienį nužudė keturis žmones, o dar keturis sužalojo vienoje Jeruzalės sinagogoje, kol galiausiai buvo nukauti policijos, pranešė Izraelio žiniasklaida, vadindama šį išpuolį didžiausiu per kelerius pastaruosius metus. Vienas Izraelio greitosios pagalbos tarnybos atstovas sakė armijos radijui, kad medikai gydo devynis sužeistuosius, iš kurių penki buvo sužaloti kritiškai.
Oficialu: aktoriaus Robino Williamso mirtis buvo savižudybė
Oficialu: aktoriaus Robino Williamso mirtis buvo savižudybė 2014.11.08 14:32  Holivudo aktoriaus Robino Williamso (Robino Viljamso) mirtis galutinai pripažinta savižudybe, penktadienį pranešė pareigūnai. Marino apygardos Kalifornijoje koronerio paskelbtose išvadose sakoma, kad aktoriaus organizme nerasta alkoholio arba draudžiamų narkotikų. Šis Holivudo grandas rastas negyvas savo name šiaurės Kalifornijoje rugpjūčio 11 dieną. Tyrėjų nuomone, R.Williamsas pasikorė ant miegamojo durų, panaudojęs savo diržą.