piligrimines keliones

Trijų berniukų istorija: kai slepiama, iš kur esi
Trijų berniukų istorija: kai slepiama, iš kur esi (2) 2015.10.18 19:51 Kaune gyvenanti Rasa (pavardė redakcijai žinoma), globoja tris berniukus. Moteris sako net nežinanti, kodėl taip nusprendė – gal tai yra jos misija, būdas dalintis meile. Rasa sako, kad vieni turi aistrą auginti gyvuliukus, kiti keliauja į piligriminę kelionę, o ji nutarė pasiimti iš vaikų namų berniukus, kurie, kaip sako mama, auga geri, gražūs ir atviraširdžiai, nuo draugų slėpdami tik tai, kad Rasa – nėra jų tikra mama.
10 faktų apie Lietuvos maltiečius
10 faktų apie Lietuvos maltiečius 2015.04.22 13:12  Pasaulyje daug žmonių, kuriems reikia kitų pagalbos, tačiau netrūksta ir tokių, kurie yra pasiryžę padėti – ne tik lėšomis, bet ir savo neatlygintu darbu: Didžiojoje Britanijoje kasmet savanoriais tampa daugiau nei 20 tūkst. žmonių, Vokietijoje savanoriauja apie 40 proc. visų gyventojų, o bendrai visoje ES savanoryste užsiima beveik 100 mln. suaugusiųjų.
Į Indiją panevėžietis vyksta malonės lazdos
Į Indiją panevėžietis vyksta malonės lazdos 2015.01.12 07:00 Vienoje sodų bendrijoje, name prie miško, 17 metų gyvenantis 53 metų Vladas Abukevičius aplinkiniams atrodo keistuolis. Tačiau ne toks, į kurį žmonės rodo pirštais ar šaiposi. Šviesaus veido, mąslaus žvilgsnio vyras aplinkinius stebina netradiciniu gyvenimo būdu. Jis jau 30 metų praktikuoja krišnaizmą ir gyvena pagal savo tikėjimo principus.
Lenkijoje pastatyta milžiniška Jono Pauliaus II statula
Lenkijoje pastatyta milžiniška Jono Pauliaus II statula 2013.04.10 16:20  Lenkijoje atliekami paskutinieji darbai, ruošiantis atidengti velionį popiežių Joną Paulių II vaizduojančią statulą, kuri, kaip teigia jos mecenatas, bus aukščiausia pasaulyje šio lenko pontifiko statula. 13,8 metrų aukščio balta statula iš stiklo audinio iškils Lenkijos pietiniame Čenstakavos mieste, kuriame yra pagrindinė katalikų piligriminių kelionių vieta šioje šalyje - Jasna Guros vienuolynas.
Senjorai iš Lietuvos kelionei į Šventąją Žemę taupo visą gyvenimą
Senjorai iš Lietuvos kelionei į Šventąją Žemę taupo visą gyvenimą 2013.03.06 05:54 Italija, Prancūzija, Lenkija, Izraelis, Ispanija – tai tik keletas šalių, į kurias keliauja Lietuvos ir pasaulio piligrimai. Atsistatydinus popiežiui Benediktui XVI-ajam turizmo srityje dirbantys specialistai prognozavo, kad smarkiai išaugs kelionių į Italiją paklausa, bet kelionių agentūros teigia norinčiųjų vykti į šią šalį antplūdžio nepajutusios. Kur ir kaip keliauja piligrimai iš Lietuvos? Ieško dvasinių patirčių Lietuvos piligrimų bendrijos vadovas Darius Liutikas naujienų portalui balsas.
Z. Čepaitė: Kaip išmatuoti emigranto meilę Lietuvai?
Z. Čepaitė: Kaip išmatuoti emigranto meilę Lietuvai? (35) 2012.02.04 22:52 Emigrantai apie savo meilę Lietuvai garsiai nešūkauja. (Nors galėtų. Pavyzdžiui, galėtų dėti skelbimus „Myliu Lietuvą“ internete) Bet juk iš asmeninės patirties kiekvienas žinom, kad ar apie meilę garsiai šauksi, ar patyliukais apie tai bylosi, ar gal išvis apie savo jausmus nutylėsi, meilės nuo to nei padaugės, nei sumažės. Tačiau Lietuvoje apie emigrantų nemeilę tėvynei kalbama daug.
Kaip susitaikyti su baisia diagnoze? Pataria psichologas
Kaip susitaikyti su baisia diagnoze? Pataria psichologas (5) 2012.02.04 14:38 Sunki diagnozė... Sužinoję apie tai, žmonės, kuriems ji skirta, neretai puola į paniką. Širdis susigniaužia nuo skausmo ir nevilties. Specialistai į panašius pergyvenimus žiūri jautriai, supratingai. Tačiau vis tiek perspėja: nepasiduokite apatijai! Patyrus baisią tiesą ir išgyvenus pirmąjį šoką, svarbu sugebėti pasirinkti GYVENIMĄ. Mus konsultuoja onkologinių ligonių ir jų artimųjų psichologė Marija Turlinskienė.
Piligrimystė – tapatumo raiškos kelionės
Piligrimystė – tapatumo raiškos kelionės (1) 2009.12.28 11:45 Prieš Šv. Kalėdas Vilniaus šv. Kryžiaus Atradimo (Kalvarijų) parapijos namuose Lietuvos piligrimų bendrija pristatė 2009 m. pabaigoje išleistą socialinių mokslų daktaro Dariaus Liutiko monografiją „Piligrimystė. Vertybių ir tapatumo išraiškos kelionėse“. Tai pirmoji mokslinė monografija Lietuvoje tirianti piligrimines keliones, jų sampratą, piligrimystės ir turizmo ryšį. Pasak knygos autoriaus dr.
Santjago kelyje lietuvės tautiečių nesutiko
Santjago kelyje lietuvės tautiečių nesutiko (19) 2009.11.01 21:21 Krikščionių piligrimų šv. Jokūbo keliu, geriau žinomu Santjago vardu, po Ispaniją žingsniavo dvi lietuvės iš Prienų. Jos pėsčiomis per mėnesį įveikė 500 kilometrų ir pasiekė kelionės tikslą - miestą Santjago de Kompostela. Prienų gyventojos 59 metų Gražina Mikušauskaitė ir 64-erių Dainora Šaltienė tą kelią (iš viso jis driekiasi per 800 kilometrų), tik šiek tiek trumpesnį - 500 kilometrų, pėsčiomis dviese nuėjo per keturias savaites.
Pasitikėjimo piligrimystė Lietuvoje su Taize
Pasitikėjimo piligrimystė Lietuvoje su Taize (1) 2009.04.28 11:04 Gegužės 1 - 3 dienomis Vilniuje vyks Lietuvos tūkstantmečio minėjimo ir Vilnius - Europos kultūros sostinės proga organizuojamas jaunimo  renginys - „Pasitikėjimo piligrimystė Vilniuje“. Jį organizuoja garsi Taizė (Prancūzija) bendruomenė bei Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras. Renginyje dalyvaus 5 - 6 tūkstančiai jaunuolių iš įvairių Lietuvos vietovių bei Europos.
„Visas Nekrošius“ Sankt Peterburgo festivalyje
„Visas Nekrošius“ Sankt Peterburgo festivalyje (5) 2007.11.06 14:47 Rusijos teatrinio gyvenimo centras Spalio mėnesį dviem savaitėm buvo persikėlęs iš Maskvos į Sankt Peterburgą. Taip teigė ne vienas Rusijos teatralas, nuo studento iki pripažintų ir gerbiamų teatro istorikų.
"Backstreet boys" bandys būti minkštai kieti
"Backstreet boys" bandys būti minkštai kieti 2005.04.11 10:00 Pseudogražuolių grupė „Backstreet boys“ sugrįžta. Nesitikėkite saldžių, spenelio pasilaižymus primenančių pophitų. Tikėkitės ne mažiau apsilaižančiai narciziško lengvojo roko a la „Maroon 5“ baladžių. 5 metus berniukai tęsė piligrimines keliones gyvenimo vieškeliais. Nicko solo karjera baigėsi net neprasidėjusi, o po to jis dar buvo apkaltintas sudavęs Paris Hilton. Brianas susilaukė vaikų, prapliko ir įrašė krikščionišką albumą. AJ išliko protingiausiu broliu iš penkių.
Į viršų