perlines vestuves

„Barakudų virusas“ puola Lietuvos elitą
„Barakudų virusas“ puola Lietuvos elitą (26) 2009.12.05 08:20 Gira, romane „Raudonmedžio rojus“ pavaizdavęs tarpukario Lietuvos aukštuomenės meilės intrigas ir aistringus lovos reikalus. Į pražūtingos meilės spąstus patenka ir šių laikų visuomenės elitas - nuo politikų iki šou žvaigždžių ir iškiliausių, sugebančių viską apskaičiuoti verslininkų. Miegamojo labirintai iškasa duobę santuokos tvirtovei. Poros išsiskiria ne dėl skirtingų charakterių ar skirtingo požiūrio į gyvenimą, bet draskomos aistros ir naujos meilės.
Kas sudrumstė Teišerskytės „raudonmedžio rojų“?
Kas sudrumstė Teišerskytės „raudonmedžio rojų“? (35) 2009.10.03 08:41 Žinomi kauniečiai 64 metų Seimo narė, poetė ir visuomenės veikėja Dalia Teišerskytė ir 65-erių verslininkas, "Žalgirio" krepšinio komandos veteranas Anatolijus Čupkovas iki šiol laikyti viena laimingiausių ir gražiausių Lietuvos porų. Ji - talentinga, populiari, patraukli moteris, Seimo narė, švytinti TV ekranuose, jis - sumanus, žavus, turtingas vyras. Tačiau nei valdžia, nei šlovė, nei pinigai negali apsaugoti nuo šeimos dramų.
„Super.lt“: „Nekviestos meilės“ aktorių pajamos, Valdo Karklelio mergina ir...
„Super.lt“: „Nekviestos meilės“ aktorių pajamos, Valdo Karklelio mergina ir... 2008.05.16 10:35 Pirmadienį LNK laida „Super L.T.“ kartu su televizijos žiūrovais skaičiuos LNK serialo „Nekviesta meilė“ aktorių pinigus. Sklinda rimtos kalbos, kad kai kurie čia vaidinantys aktoriai per mėnesį uždirba net po keliolika tūkstančių litų. Aktoriai mėgaujasi visais Holivudo žvaigždžių malonumais. Tai prodiuseris Rolandas Skaisgirys savo serialų darbuotojams raudonus kilimus po kojomis kloja, tai po golfo laukus vežioja.
Į viršų