nuogos

Internete pasirodė visiškai nuogos Jolantos Leonavičiūtės nuotraukos
Internete pasirodė visiškai nuogos Jolantos Leonavičiūtės nuotraukos 2016.02.03 13:32 Gražiu kūnu galinčios pasigirti Jolantos Leonavičiūtės vardas ir vėl aidi žiniasklaidoje. Prieš kiek daugiau nei metus internete išplito keli vaizdo klipai, dėl kurių žinoma moteris dar ir šiandien neretai pavadinama „masažiste“. Dėl itin erotiškų filmukų Jolantai Leonavičiūtei teko ilgai raudonuoti. Moteris atgailavo, prisipažino, kad tai – jaunystės klaidos. Deja, šį antradienį socialinėje erdvėje pasirodė ir dar keli seni įrašai, kuriuose televizijos projektų žvaigždė – visiškai nuoga.
Į avariją patekęs Sasha Song prabilo apie naują albumą: man patinka nuogos moterys
Į avariją patekęs Sasha Song prabilo apie naują albumą: man patinka nuogos moterys 2016.01.29 22:30 Praėjusią savaitę į nelaimę patekęs dainininkas Sasha-Song, tikrasis vardas Dmitrijus Šavrovas, pasirodė didžiausiame šių metų pramogų pasaulio renginyje – Lietuvos muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A 2016”. Sveikas, tačiau sukrėstas atlikėjas tik tv3.lt atskleidė, kad jį suspaudė du automobiliai, jis buvo išvežtas į traumatologinį, tačiau rimtų sužeidimų pavyko išvengti.
Moteris gerbti raginanti protestantė aikštėje prastovėjo visiškai nuoga
Moteris gerbti raginanti protestantė aikštėje prastovėjo visiškai nuoga 2016.01.11 21:52 Sukrėsta Naujųjų metų nakties įvykių Vokietijoje, Kelne, menininkė Milo Moire pasiryžo didžiulės drąsos reikalaujančiam protestui. Išsirengusi visiškai nuogai ji visą vakarą prastovėjo prie legendinės Kelno katedros. Jauną protestantę sukrėtė pranešimai apie bene šimtą išprievartautų, apiplėštų bei kitokį smurtą Naujųjų metų naktį patyrusių moterų. Bene visi tą vakarą užfiksuoti įvykiai įvyko Kelno traukinių stoties apylinkėse. „Gerbkite mus.
Brangiausios nekaltybės pasaulyje: merginų istorijos šokiruoja
Brangiausios nekaltybės pasaulyje: merginų istorijos šokiruoja 2015.12.19 23:00 Jos visos turėjo skirtingų tikslų ir siekių, tačiau praturtėti siekė vieningai. Nors šiais laikais internete gali nusipirkti viską, šios gražios ir jaunos moterys pardavė savo nekaltybes. Šiame sąraše rasite brangiausių nekaltybių istorijas, kurios ir jus šokiruos. 5. Alina Percea: 14 tūkst. 900 dolerių „Man jis buvo patrauklus, todėl man visai patiko“, - sako aštuoniolikmetė rumunė, kuri savo nekaltybę pardavė aukcione.
Slaptame vaizdo įraše – nuoga Rihanna pjauna vyro ranką
Slaptame vaizdo įraše – nuoga Rihanna pjauna vyro ranką (9) 2015.10.31 15:06 Matėme ją pusnuogę ir prisidengusią perregima suknele, tačiau tokios nuogos Rihannos dar nebuvome matę... Ištrintose vaizdo klipo filmavimo scenose garsi atlikėja įsisukusi į permatomą celofaną. Šitaip ji atrodė scenoje, kurios metu aštriu peiliu žalojo vyrą. Skamba lyg šiurpiausias satanisto sapnas... Belieka tik pamatyti.
Dan Bilzeriano konkurentas: „Instagram karalius" savo žmoną vedžioja kaip šunį
Dan Bilzeriano konkurentas: „Instagram karalius" savo žmoną vedžioja kaip šunį (4) 2015.10.12 22:16 Panašu, kad šis turtuolis siekia pasiglemžti Dan Bilzeriano – „Instagram" karaliaus titulą. Gražuolių apsuptyje, prabangoje ir turtuose besimaudantis australas Traversas Beynonas nuolatos rengia pašėlusius vakarėlius savo 3,7 mln.  JAV dolerių vertės viloje, kurioje gyvena kartu su savo žmona Taesha.
Už seksualias nuotraukas – pribloškianti suma modeliui Gisele Bunchen
Už seksualias nuotraukas – pribloškianti suma modeliui Gisele Bunchen 2015.09.24 12:07  Turtingiausios pasaulio supermanekenės Gisele Bundchen sąskaitą banke greitai vėl turėtų papildyti nemenka suma – brazilų gražuolė rengiasi pristatyti riboto leidimo fotoalbumą, kuris kainuos 700 JAV dolerių. Vokietijos leidyklos „Taschen“ vadovai Gisele karjeros 20-mečio proga išleis naują albumą su 300 gundančių jos nuotraukų, o ji pati pasirašys visą tiražą, kurį sudarys 1 000 egzempliorių.
7 negirdėti faktai apie „The Hunger Games“ žvaigždę Jennifer Lawrence
7 negirdėti faktai apie „The Hunger Games“ žvaigždę Jennifer Lawrence 2015.09.10 22:18 Aktorė Jennifer Lawrence paskelbta daugiausiai šiais metais uždirbusia aktore visame pasaulyje. Jos turto vertė yra per 60 milijonų dolerių, o jai dar yra vos 25-eri metai. Pasirodymas ypač pelningose kino juostose „Bado žaidynės“ ir „Iksmenai“, nuolatinis darbas tai vienoje, tai kitoje filmavimo aikštelėje bei darbas „Dior“ mados namuose aktorei Jennifer Lawrence atsipirko – per pastaruosius metus ji uždirbo net 52 milijonus dolerių.
Subtili erotika: modeliai Joan Smalls ir Candice Swanepoel pozavo nuogos
Subtili erotika: modeliai Joan Smalls ir Candice Swanepoel pozavo nuogos 2015.08.26 10:24 Modeliai Candice Swanepoel (26 m.) ir Joan Smalls (27 m.) kaitina gerbėjų aistras. Vyriškoji auditorija turi puikią galimybę paganyti akis į tobulų kūno linijų gražuoles. Mat duetas įsiamžino naujausiojo vyrams skirto žurnalo „Lui“ numerio fotosesijoje. Neseniai su ilgamečiu širdies draugu modeliu Hermannu Nicoli susižiedavusi „Victoria‘s Secret“ gražuolė Candice Swanepoel erotiškai, tačiau be galo skoningai pozavo vos pridengusi intymiausias vieteles.
TOP-6 žvaigždūnų paslaptys, kurias išpliurpė jų apsauginiai
TOP-6 žvaigždūnų paslaptys, kurias išpliurpė jų apsauginiai (3) 2015.08.19 18:25 Garsiausi pasaulio žmonės savo asmens sargybiniams moka labai didžiulius pinigus. Visgi jie saugo ne tik savo gyvybę, privatumą, tačiau ir asmenines paslaptis. Deja, tačiau šių žvaigždžių apsauginiai buvo atleisti, todėl jie atrišo savo liežuvius. Išgirskite apie garsenybių gyvenimą iš labai artimo šaltinio: Jennifer Aniston Gražuolės aktorės asmens sargybinis išdavė, jog moteris po savo namus mėgsta vaikščioti pusiau nuoga.
Aktorė Naya Rivera pikantiškoje fotosesijoje parodė nėščiosios pilvuką
Aktorė Naya Rivera pikantiškoje fotosesijoje parodė nėščiosios pilvuką 2015.08.12 13:05 Buvusi populiaraus televizijos serialo „Choras“ žvaigždė Naya Rivera pasekė kai kurių garsių savo kolegių pavyzdžiu ir atviroje fotosesijoje apnuogino savo nėščiosios pilvuką. Aktorė su vyru Ryanu Dorsey pirmagimio turėtų susilaukti rudenį. Apie šį malonų laukimo laikotarpį N.Riverai primins ir nuotraukos iš „Yahoo! Style“ fotosesijos, kuriose ji įsiamžino ir nuoga.
Storuliukai: 5 garsenybės, kurioms kilogramai kilo lyg ant mielių
Storuliukai: 5 garsenybės, kurioms kilogramai kilo lyg ant mielių 2015.08.06 08:00 Nors jie turi savo įspūdingas karjeras, tačiau dalį jų šlovės lėmė jų išvaizda. Vis dėlto šie žmonės žiniasklaidos dėmesio nusipelnė ne dėl nepriekaištingų formų, bet dėl jų vis kylančių kilogramų. Beth Ditto Grupės „The Gossip“ vokalistė Beth Ditto stebina ne tik savo pasisakymais, mados sprendimais, bet ir savo fotosesijomis. Kai Beth pasauliui viešai paskelbė apie savo biseksualumą, nusifotografavusi meiliai apsikabinusi vyrą ir moterį, ji ir toliau nesiliovė stebinti.
Gražuolė Dawn Richard dėl žudomų gyvūnų kovoja nuoga
Gražuolė Dawn Richard dėl žudomų gyvūnų kovoja nuoga 2015.08.03 10:53 Pasaulinės organizacijos „Peta“ kova už žudomus gyvūnus sutraukia vis daugiau žinomų žmonių. O šie, iš didelės meilės gyvūnams, nesibodi nusimesti net visų drabužių. Tokios fotosesijos dalyvė tapo ir žinoma dainininkė, dainų kūrėja Dawn-Angeliqué Richard, kurios visiškai nuogos nuotrauka puoš daugelį reklaminių stendų. Veganinę mitybą skatinanti gyvūnų saugojimo organizacija „Peta“ kviečia rinktis tik daržoves, jei nori turėti tokią puikią figūrą.
Paviešintos nematytos nuogos kino žvaigždės Marilyn Monroe nuotraukos
Paviešintos nematytos nuogos kino žvaigždės Marilyn Monroe nuotraukos (4) 2015.07.31 16:17 Svaiginanti karjera, aistringi romanai ir vienatvė. Taip dažnas atsimena visų laikų seksualiausią moterį – Marilyn Monroe. Kino žvaigždė, kurios tikrasis vardas Norma Jeane Baker, iki šių dienų žinoma ir dėl savo įspūdingų fotosesijų. Apvalumai, žaisminga šypsena ir perlamutrinė oda – tokia buvo ir atmintyje išliko Marilyn. Visgi paviešintos dar nematytos jos nuotraukas atskleidžia ir kitą – erotiškąją, pusę.
Įspūdinga protesto akcija: modeliai nuogomis krūtimis puolė teismą
Įspūdinga protesto akcija: modeliai nuogomis krūtimis puolė teismą (4) 2015.07.27 20:34 Niujorko mieste, Manhetene, pirmadienio rytą visų žvilgsniai krypo link pagrindinio miesto teismo, kurį apsupo būrys nuogų modelių. Vis dėlto tokia įdomi atrakcija turi rimtesnį tikslą – čia vyko protestas. Fotografas, kurio vardo žiniasklaida neatskleidžia, pelnė daugiau nei milijono dolerių ieškinį, kai ant vieno dangoraižio stogo nufotografavo krūtinę atskleidusį modelį. Todėl būtent taip merginos nusprendė palaikyti žinomą menininką – jos nuogomis krūtimis užsipuolė teismą.
Nudistų šeimos ir nuogi besideginantys vyrai: mus diskriminuoja!
Nudistų šeimos ir nuogi besideginantys vyrai: mus diskriminuoja! (1) 2015.07.27 20:10 Šventosios poilsiautojai jaučiasi diskriminuojami: čia yra tik bendras ir moterų paplūdimiai, o savo vietą degintis nori turėti vyrai bei nudizmą propaguojančios šeimos. Ministro įsakymo dėl atskirų paplūdimių įrengimo savivaldybė vykdyti neskuba, mat viskam reikia pinigų. Vidurdienis Šventojoje, bendrojo ir moterų paplūdimių riba: poilsiautojai deginasi, tačiau vyrai gali tik pavydžiai dairytis į dailiosios lyties atstoves, kurios saulės voniomis mėgaujasi visiškai nuogos.
Nuogos tarp žiedų: amerikietė pristatė prieštaringą fotosesiją, atskleidusią tikrąjį moterų grožį
Nuogos tarp žiedų: amerikietė pristatė prieštaringą fotosesiją, atskleidusią tikrąjį moterų grožį (4) 2015.07.24 11:27 Visai nesvarbu, koks jūsų amžius, rasė ar kūno sudėjimas. Jūs esate graži – toks lakoniškas apibūdinimas atspindėtų amerikietės fotografės Carey Fruth fotosesiją, pavadintą „American Beauty“. C. Fruth atkūrė populiariojo režisieriaus Samo Mendeso filmo „American Beauty“ sceną – fotografės pristatytos ir tūkstančius jau sužavėjusios fotosesijos kadruose nuogutėlės amerikietės pozuoja prisidengdamos tik violetinės spalvos žiedlapiais.
Vilniečius šokiravo nuogos merginos ant Žaliojo tilto: policininkai patys norėjo pasižiūrėti
Vilniečius šokiravo nuogos merginos ant Žaliojo tilto: policininkai patys norėjo pasižiūrėti (28) 2015.07.24 08:35 Penktadienio rytą sostinės senamiestyje praeiviai stebėjosi išvydę neįprastą vaizdą. Savaitės pradžioje nuo Žaliojo tilto postamentų nuėmus sovietines skulptūras, liaudyje pramintas „balvonais“, ant jų užsiropštė pusnuogės merginos. Jos, prisidengusios tik kelnaitėmis ir balta skraiste, viena kitą apsikabinusios pozavo garsiam Vilniaus fotografui Vincui Alesiui.  Idėjos autoriaus teigimu, tokia mintis jam kilo spontaniškai.
 Turisto žinynas: ko negalima daryti, jei JAV ruošiatės vaikščioti be liemenėlės
Turisto žinynas: ko negalima daryti, jei JAV ruošiatės vaikščioti be liemenėlės (3) 2015.07.20 22:53 Liberalėjanti visuomenė ir besikeičiantys įstatymai keičia požiūrį į apnuogintą kūną. Nėra nieko keisto, jog karštas vasaras prie vandens telkinių vyrai leidžia be marškinėlių, tačiau tokia pati situacija negalioja moterims. Vis dėlto tokiose šalyse, kur moters nuogumo nedraudžia religija, įstatymai, galima vis dažniau išvysti ir apsinuoginusias moterys. Netikite? Nuvykite į Jungtines Amerikos Valstijas, kur net 33 iš 50 valstijų įgalino moterų nuogumą.
Nuogos Kim Kardashian fotosesija – naujas pajuokos objektas
Nuogos Kim Kardashian fotosesija – naujas pajuokos objektas 2015.07.17 10:01 Gražuolė Kim Kardashian ketvirtadienį gerbėjams atskleidė fotosesijos užkulisius, tačiau sulaukė priešingos reakcijos, nei pati tikėjosi. Sidabriniais dažais padengtas Kim kūnas, reikia pabrėžti, atrodo nepriekaištingai, tačiau net ir ištikimus gerbėjus juokina tokie įmantrūs sumanymai.
Sprogo internetas: manekenės paplūdimiu džiaugiasi nuogomis krūtimis
Sprogo internetas: manekenės paplūdimiu džiaugiasi nuogomis krūtimis (13) 2015.07.07 21:18 Vienos iš žinomiausių Brazilijos modelių – Juliana Reis ir Veronica Moreira Basso, susprogdino internetą. Savo atostogų Floridoje metu gražuolės užfiksuotos besidžiaugiančios gražia saule, jūros bangomis, tačiau pagrindinis akcentas - merginos maudėsi visiškai nuogos. Įspūdingų figūrų savininkės tikrai nesijaudino, ką pagalvos aplinkiniai, todėl drąsiai šokinėjo per jūros bangos, o savo grožybių net nebandė prislėpti.
1000 nuogų Nicki Minaj užpakaliukų „apsėdo“ Helsinkio katedros laiptus
1000 nuogų Nicki Minaj užpakaliukų „apsėdo“ Helsinkio katedros laiptus 2015.06.11 20:04 Atlikėja Nicki Minaj, pirmą kartą surengsianti savo koncertą Suomijoje, „Summer Up“ festivalyje, nustebino Helsinkio gyventojus neįprasta staigmena: vakar evangelikų liuteronų katedros laiptus nuklojo tūkstantis dainininkės kartoninių atvaizdų, kuriuose Nicki užpakaliuką „dengia“ tik kelnaičių juostelė.  Tiesa, prie kiekvieno kartoninio Nicki Minaj atvaizdo smalsūs praeiviai rado po bilietą į reperės pasirodymą. Galima pagalvoti, jog atlikėja – ypatingai dosni.
Vis nuogesnės: kaip per 100 metų pasikeitė bikinio mados
Vis nuogesnės: kaip per 100 metų pasikeitė bikinio mados (1) 2015.06.08 10:30 Pabodo vyresniosios kartos atstovių, mamų ir senelių nesibaigiantys pasipiktinimai dėl to, kad šiais laikais merginos – nei nuogos, nei apsirengusios? Tuomet atsiverskite apdulkėjusius nuotraukų albumus: jūsų mamos taip pat vilkėjo daug „nuogesnius“ maudymosi kostiumėlius nei močiutės, o močiutės jaunystėje rinkosi kur kas drąsesnius bikinius nei jų mamos...   Taigi, jaunos damos gali nusimesti.
Juozas Statkevičius: nesuprantu vyrų, kurie nešioja „stringus“
Juozas Statkevičius: nesuprantu vyrų, kurie nešioja „stringus“ 2015.06.06 12:20 Jokia paslaptis, suorganizuoti susitikimą su žymiausiu Lietuvos dizaineriu Juozu Statkevičiumi nėra paprasta. Kaip pats dizaineris sako, manymas, kad mados pasaulio atstovai tik smaginasi žvaigždžių vakarėliuose, yra visiška netiesa. Juodas darbas – štai kuo gyvena mados industrijos įžymybės. Tačiau „Power hit radio“ laidų vedėjui Vaidui Leliugai pakviesti Juozą į studiją, nors ir ne po pirmo telefono skambučio, vis dėlto pavyko.
Garsenybių akibrokštai ant raudonojo kilimo: nei nuogos, nei apsirengusios
Garsenybių akibrokštai ant raudonojo kilimo: nei nuogos, nei apsirengusios (5) 2015.06.01 17:20 Kokiam drąsiam reikia būti, kad į viešumą prisiverstum išeiti nuogas? Garsūs žmonės supranta, kad tai yra viena iš didžiausių populiarumo kainų. Pristatome 10 skandalingiausių įvykių ant raudonojo kilimo, kuomet žvaigždės pasirodė nei apsirengusios, nei nuogos.  Jennifer Lopez Jennifer Lopez menkai savo moteriškas grožybes pridengė ruošdamasi į „Billboard“ Muzikos Apdovanojimus 2015-aisiais.
Kodėl mums reikalingi miškai?
Kodėl mums reikalingi miškai? 2015.05.11 17:48 Senovėje miškas žmogui buvo betarpiškas maisto ir kitų gėrybių šaltinis. Neveltui liaudies patarlė byloja: „Jei ne grybai ir ne uogos, dzūkų mergos būtų nuogos.“ Šiuolaikiniame pasaulyje žmogus sugrįžta į mišką atsipalaiduoti ar pamedituoti. Tačiau kokią realią naudą, kurios kartais nematome, teikia miškas? O kokią grėsmę mūsų gamtai ir klimatui kelia miškų kirtimas ir niokojimas? Nyksta Žemės plaučiai Miškų plotų mažėjimas – viena iš priežasčių, sukeliančių klimato kaitą.
Nyotaimori – japoniško maisto valgymas nuo nuogos moters kūno
Nyotaimori – japoniško maisto valgymas nuo nuogos moters kūno 2015.04.30 23:11 Taip vadinama praktika, kurios esmė yra japoniško maisto valgymas nuo nuogos moters kūno. Nyotaimori pažodžiui gali būti verčiamas taip: nyo (女) – moteris tai (体) – kūnas mori (盛り) – paruošimas, serviravimas etc. Dažniausiai Nyotaimori yra verčiamas kaip „moters kūno pristatymas“. Be abejonės, vyro kūnas, nors ir pakankamai retai, taip pat tampa gyva lėkšte ir yra vadinamas Nantaimori. Toks maisto patiekimo būdas atsirado Japonijoje, kaip pasiturinčių yakuzos narių pramoga.
Klaipėdos bibliotekoje vandalas aptaškė nuogos moters paveikslą
Klaipėdos bibliotekoje vandalas aptaškė nuogos moters paveikslą (1) 2015.04.29 20:40 Jovita Gaižauskaitė, Žinios.lt Neregėtas išpuolis bibliotekoje – baltais dažais užpaišytas čia eksponuojamas paveikslas. Vandalas iš keliolikos darbų nusižiūrėjo tą, kuriame pavaizduota nuoga moteris. Dailininkas savo darbą yra įvertinęs tūkstančiu eurų. Klaipėdos Ievos Simonaitytės bibliotekos prieigas filmuojančios vaizdo kameros fiksuoja ryte į biblioteką ateinantį vyrą. Juodai apsirengęs žmogus, prieš įžengdamas į biblioteką, kažko ieško savo rankinėje.
Sekso kaleidoskopas vyrams: didžiausios klaidos lovoje (II)
Sekso kaleidoskopas vyrams: didžiausios klaidos lovoje (II) 2015.04.09 09:31 Klaida nr. 11 – sustoji atsikvėpti. Moterys, skirtingai nei vyrai, nesusijaudina taip greitai. Jei jau tau teko sustoti kažkurioje intymioje vietoje, negrįžk ten atgal, o pradėk jaudinti nuo pradžių: bučiniai, glamonės ir t.t. Klaida nr. 12 – nurengi kaip žaislinę lėlę. Moterys nemėgsta atrodyti kvailai, bet jos taip jaučiasi, kuomet nurengi kaip nevėkšla. Tai yra, nuvilkdamas megztinį, palieki jį užstrigusį ties galva arba nusmauki liemenėlę kaboti ant juosmens.
Sporto pasaulio gražuolės, prieš objektyvus pozavusios visiškai nuogos
Sporto pasaulio gražuolės, prieš objektyvus pozavusios visiškai nuogos 2015.04.02 16:42 Būkime atviri. Sporto pasaulyje sukasi daugybė nuostabių moterų. Nesvarbu, ar tai būtų atletės, ar žiniasklaidos atstovės, ar palaikymo mergaitės – jos traukia gerbėjų žvilgsnius. Tiesa, tik nedidelė dalis leido nusimesti visus drabužius ir pažvelgti į jas nuogas. Alejandra Omana Ruiz Po to, kai komanda „Deportivo Cucuta“ užsitikrino pirmąją vietą Kolumbijos reporterė išlaikė duotą pažadą ir pozavo nuoga žurnalui SOHO.