nuogos

Kodėl mums reikalingi miškai?
Kodėl mums reikalingi miškai? 2015.05.11 17:48 Senovėje miškas žmogui buvo betarpiškas maisto ir kitų gėrybių šaltinis. Neveltui liaudies patarlė byloja: „Jei ne grybai ir ne uogos, dzūkų mergos būtų nuogos.“ Šiuolaikiniame pasaulyje žmogus sugrįžta į mišką atsipalaiduoti ar pamedituoti. Tačiau kokią realią naudą, kurios kartais nematome, teikia miškas? O kokią grėsmę mūsų gamtai ir klimatui kelia miškų kirtimas ir niokojimas? Nyksta Žemės plaučiai Miškų plotų mažėjimas – viena iš priežasčių, sukeliančių klimato kaitą.
Nyotaimori – japoniško maisto valgymas nuo nuogos moters kūno
Nyotaimori – japoniško maisto valgymas nuo nuogos moters kūno 2015.04.30 23:11 Taip vadinama praktika, kurios esmė yra japoniško maisto valgymas nuo nuogos moters kūno. Nyotaimori pažodžiui gali būti verčiamas taip: nyo (女) – moteris tai (体) – kūnas mori (盛り) – paruošimas, serviravimas etc. Dažniausiai Nyotaimori yra verčiamas kaip „moters kūno pristatymas“. Be abejonės, vyro kūnas, nors ir pakankamai retai, taip pat tampa gyva lėkšte ir yra vadinamas Nantaimori. Toks maisto patiekimo būdas atsirado Japonijoje, kaip pasiturinčių yakuzos narių pramoga.
Klaipėdos bibliotekoje vandalas aptaškė nuogos moters paveikslą
Klaipėdos bibliotekoje vandalas aptaškė nuogos moters paveikslą (1) 2015.04.29 20:40 Jovita Gaižauskaitė, Žinios.lt Neregėtas išpuolis bibliotekoje – baltais dažais užpaišytas čia eksponuojamas paveikslas. Vandalas iš keliolikos darbų nusižiūrėjo tą, kuriame pavaizduota nuoga moteris. Dailininkas savo darbą yra įvertinęs tūkstančiu eurų. Klaipėdos Ievos Simonaitytės bibliotekos prieigas filmuojančios vaizdo kameros fiksuoja ryte į biblioteką ateinantį vyrą. Juodai apsirengęs žmogus, prieš įžengdamas į biblioteką, kažko ieško savo rankinėje.
Sekso kaleidoskopas vyrams: didžiausios klaidos lovoje (II)
Sekso kaleidoskopas vyrams: didžiausios klaidos lovoje (II) 2015.04.09 09:31 Klaida nr. 11 – sustoji atsikvėpti. Moterys, skirtingai nei vyrai, nesusijaudina taip greitai. Jei jau tau teko sustoti kažkurioje intymioje vietoje, negrįžk ten atgal, o pradėk jaudinti nuo pradžių: bučiniai, glamonės ir t.t. Klaida nr. 12 – nurengi kaip žaislinę lėlę. Moterys nemėgsta atrodyti kvailai, bet jos taip jaučiasi, kuomet nurengi kaip nevėkšla. Tai yra, nuvilkdamas megztinį, palieki jį užstrigusį ties galva arba nusmauki liemenėlę kaboti ant juosmens.
Sporto pasaulio gražuolės, prieš objektyvus pozavusios visiškai nuogos
Sporto pasaulio gražuolės, prieš objektyvus pozavusios visiškai nuogos 2015.04.02 16:42 Būkime atviri. Sporto pasaulyje sukasi daugybė nuostabių moterų. Nesvarbu, ar tai būtų atletės, ar žiniasklaidos atstovės, ar palaikymo mergaitės – jos traukia gerbėjų žvilgsnius. Tiesa, tik nedidelė dalis leido nusimesti visus drabužius ir pažvelgti į jas nuogas. Alejandra Omana Ruiz Po to, kai komanda „Deportivo Cucuta“ užsitikrino pirmąją vietą Kolumbijos reporterė išlaikė duotą pažadą ir pozavo nuoga žurnalui SOHO.
Bandymas susprogdinti internetą: Kanye Westas paviešino nuogos Kim Kardashian nuotraukas
Bandymas susprogdinti internetą: Kanye Westas paviešino nuogos Kim Kardashian nuotraukas (1) 2015.03.17 10:46 Realybės šou žvaigždutės Kim Kardashian vyras Kanye Westas labai didžiuojasi savo žmona. Dėl šios priežasties, pirmadienį savo „Twitter“ paskyroje jis publikavo nuogos Kim Kardashian nuotraukas su prierašu: „Aš toks laimingas.
Sekso istorija: Geriau vėliau negu niekada
Sekso istorija: Geriau vėliau negu niekada 2015.02.27 12:26 Rytas buvo tylus, tingus ir lėtas. Dušas – ilgas ir karštas. Kavos puodelis – didelis. Susisupusi į minkštą chalatą įsitaisiau ant sofos ir skaičiau knygą. Spėjau paskęsti svetimos meilės glėbyje, kai į realybė gražino telefono skambėjimas:   - Miegi? – be jokių įžangų paklausė Mylimas. - Ne, – atsakiau irzliai, lyg pažadinta iš miego. - Ką veiki? – toliau kamantinėjo jis. - Nieko, - toliau laikiausi savo. - Tuoj grįšiu. Pyp... Pyp... „Kvailys.
Grupės „69 danguje“ merginos  Vasario 16-ąją sutiko po ispaniška saule
Grupės „69 danguje“ merginos Vasario 16-ąją sutiko po ispaniška saule 2015.02.17 12:35 Kol Lietuvoje kenčiame paskutines iki pavasario likusias šaltas dienas, grupės  „69 danguje“ merginos lepinasi Ispanijos saule. Koncertuoti išvykusi trijulė ragauja gardžius Marbeljos patiekalus, lankosi žymiausiose miesto vietose ir smagiai leidžia laiką.  Čia dainininkės sutiko ir meilės dieną, ir Vasario 16-ąją. Įamžinusios smagias akimirkas ir nuotraukas įkėlusios į „Facebook“, merginos greitai sulaukė ir skandalingojo Jurijaus Smorigino komentaro: „Ai, kaip neįdomu.
Agnė Jagelavičiūtė apie Meilės dieną: nebūkite plastikinės širdutės
Agnė Jagelavičiūtė apie Meilės dieną: nebūkite plastikinės širdutės 2015.02.12 09:35 Stiliaus specialistė Agnė Jagelavičiūtė, sukūrusi šimtus kostiumų teatro spektakliams, kino filmams ir pati ne kartą pripažinta stilingiausia Lietuvos moterimi, netrukus pasirodys naujame TV3 projekte „Aš – stilistas!“ Laidoje daug dėmesio bus skiriama įvairiems aprangos kodams. Artėjant Šv. Valentino dienai, A. Jagelavičiūtė davė kelis patarimus. Daugeliui kyla klausimas, kaip Šv. Valentino dieną tinkama puoštis.
Skandalingasis Jurijus Smoriginas: esu pirmasis nudistas Lietuvoje
Skandalingasis Jurijus Smoriginas: esu pirmasis nudistas Lietuvoje 2015.02.11 15:16 Šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ laukia pikantiškos grožybės, mat laidos kūrėjai ėmėsi apžvelgti gražiausius, skandalingiausius ir drąsiausius Lietuvos nuogalius. Karšta bus ne tik reportažuose, bet ir laidos studijoje, nes kartu su Oksana Pikul-Jasaitiene ir Vitalijumi Cololo laidą ves aštrialiežuvė humoristė Laima Tamulytė-Stončė.
Jei kitoks seksas tik per šventes (N-18)
Jei kitoks seksas tik per šventes (N-18) 2014.12.22 09:06 Sutikite, kad šventės yra šventės, tad ir seksas per jas turėtų skirtis nuo kitos intymios kasdienybės. Šv. Valentino diena – puiki priežastis paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir suteikti vienas kitam aštrius pojūčius ir nepatirtus malonumus. Jau šventės išvakarėse reikėtų gerai apie tai pagalvoti, kaip nudžiuginti savo partnerį, o ir savęs nenuskriausti. Jei jūsų santykiai tik prasidėjo, nieko ir galvoti nereikia.
„Google“ paskelbė populiariausius 2014 m. paieškos raktažodžius
„Google“ paskelbė populiariausius 2014 m. paieškos raktažodžius 2014.12.16 15:01 Robino Williamso (Robino Viljamso) mirtis paskatino žmones visame pasaulyje internete ieškoti informacijos apie garsiojo komiko gyvenimą ir šiais metais tai buvo stipriausia paieškų „Google“ tendencija, antradienį pranešė ši interneto gigantė.
Bažnyčioje apsinuoginusiai „Femen“ aktyvistei Vokietijos teismas skyrė baudą
Bažnyčioje apsinuoginusiai „Femen“ aktyvistei Vokietijos teismas skyrė baudą 2014.12.03 22:40 Vokietijos teismas trečiadienį skyrė 1,2 tūkst. eurų baudą „Femen“ aktyvistei, kuri pernai per Kalėdas protestuodama apsinuogino bažnyčioje. Dabar jau 21 metų studentė iš Hamburgo Josephine Witt (Džosefina Vit), 2013 metų gruodžio 25 dieną ant nuogos krūtinės užsirašiusi „Aš esu Dievas“ užlipo ant altoriaus Kelno katedroje.
Gyvenimas be jokių stabdžių ir atgailos
Gyvenimas be jokių stabdžių ir atgailos (15) 2014.11.29 08:18  Kaip ir kiekvieną kartą, po rezonansinių nužudymų pasipiktinę žmonės reikalauja grąžinti mirties bausmę. Tam pritaria ir kai kurie politikai. Tačiau tokie teiginiai – populistiniai. Visi puikiai supranta, kad tokios bausmės Lietuvoje jau nebus. Saulė nusileido ne laiku Šeštadienį Mažeikiuose, Geidžių kapinaitėse, šeimos kape šalia senelės, buvo palaidoti 20-metės studentės Justinos Šikšniūtės palaikai.
Pusnuogės moterys bandė protestuoti Vatikane
Pusnuogės moterys bandė protestuoti Vatikane (1) 2014.11.14 20:41  Protestais demonstruojant nuogas krūtis garsėjanti moterų teisių gynimo grupė „Femen“ penktadienį savo veiklą pakylėjo į naują provokavimo lygį ir surengė demonstraciją su seksualia užuomina priešais Vatikaną. Per akciją, vadintą protestu dėl popiežiaus Pranciškaus būsimo apsilankymo Europos Parlamente, trys „Femen“ narės Šv.Petro aikštėje pasirodė tik su odiniais mini sijonėliais ir gėlėmis plaukuose.
„Pakeliui“ kūrėjai pirmąsyk lietuviško kino istorijoje išleidžia dvi filmo versijas
„Pakeliui“ kūrėjai pirmąsyk lietuviško kino istorijoje išleidžia dvi filmo versijas 2014.10.20 16:10 Lapkritį Lietuvos kino teatrus pasieksiantis režisieriaus Ričardo Marcinkaus filmas „Pakeliui“ žiūrovams bus pristatytas dvejopai. Pirmą kartą lietuviško kino istorijoje publika turės galimybę išvysti dvi juostos versijas, vieną skirtą šeimai, o kitą – asmenims nuo 16 metų. „Nors pagrindinį Panko personažą persekioja skandalinga ir padūkusi aštrių pojūčių ieškotojo praeitis, filmas „Pakeliui“ – ne tik apie jį. Jo centre ir aštuonerių mergaitė, tad ši juosta skirta gerokai platesnei auditorijai.
Emigranto karjera: buvo striptizo šokėjas, o dabar turi du verslus
Emigranto karjera: buvo striptizo šokėjas, o dabar turi du verslus 2014.10.12 16:15 Akvilė Kavaliauskaitė, LRT Televizijos laida „Emigrantai“, LRT.lt Lietuvis Andrius Hamburge – jaunas, bet jau gerbiamas verslininkas. Greiti automobiliai, egzotiški ir brangūs hobiai, nepriekaištinga apranga – tokį jį pratę matyti Vokietijos verslo žmonės. Bet dauguma jų net neįsivaizduoja, kad šis rimtas vyras dar visai neseniai dirbo striptizo šokėju ir paromis lėbavo vakarėliuose.
12 garsių moterų kurių kandidatūrą atmetė „Playboy“ (II)
12 garsių moterų kurių kandidatūrą atmetė „Playboy“ (II) 2014.10.12 13:10 Sąrašas moterų, kurių kandidatūra fotografuotis „Playboy“ buvo atmesta – išties trumpas. Rodos žurnalo autorius Hughas Hefneris nėra toks išrankus, o juk ir skaitytojų skonis įvairus. Deja, 12 moterų svajonė papuošti žurnalo puslapius taip ir neišsipildė... 7. Farrah Abraham Realybės šou „Teen mom“ (liet. paauglė mama) žvaigždės kandidatūra – paskutinė iki šiol atmesta „Playboy“ žurnalo. Hughas Hefneris viešai pareiškė, jog šios merginos tikrai nenori išvysti nuogos.
TOP 10: sportininkės, kurios fotografavosi nuogos
TOP 10: sportininkės, kurios fotografavosi nuogos 2014.10.10 21:00 JAV sporto naujienų portalas bleacherreport.com pristato sąrašą seksualiausių sportininkių, kurios yra įvairiems žurnalams pozavusios visiškai nuogos.
Rusiją šokiravo paviešintos nuotraukos: šeši jaunuoliai išprievartavo apsvaigusią merginą
Rusiją šokiravo paviešintos nuotraukos: šeši jaunuoliai išprievartavo apsvaigusią merginą (3) 2014.09.26 11:39 Rusijos interneto erdvėje aktyviai aptarinėjama šokiruojanti istorija iš Novosibirsko, kur šeši vaikinai išprievartavo 16-metę Aną Š. vėliau internete paviešino savo „bausmės“ įrodymus – nuogos ir išniekintos merginos nuotraukas. Kai kuriais duomenimis, šiame nusikaltime dalyvavo 5-6 prievartautojai. Fotografija, o taip pat merginos vaikino papasakota „istorija“, akimirksniu užkariavo Rusijos socialinius tinklus.
TOP 100 karščiausių visų laikų atlečių:  Laure Manaudou
TOP 100 karščiausių visų laikų atlečių: Laure Manaudou 2014.09.18 16:26 93. Laure Manaudou Sportas: Plaukimas Metai: 2004-2008; 2011 iki dabar Manaudou iš tiesų gera atletė. 2004-aisiais iš Olimpinių žaidynių ji parsivežė tris medalius, įskaitant auksą ir buvo pirmaujanti iki 2008-ųjų, kada pasitraukė iš sporto. Dabar ji vėl grįžo ir yra pasiruošusi laimėti. Tačiau jos asmeninis gyvenimas nesiklostė taip gerai. Po skyrybų jos nuogos nuotraukos pateko į internetą ir pritraukė jai daugiau fanų.
 Garsios moterys, kurias nuogas matė visas pasaulis (II)
Garsios moterys, kurias nuogas matė visas pasaulis (II) (2) 2014.09.17 22:00  Crackedhistory.com nusprendė pristatyti sąrašą moterų, kurios išgarsėjo (arba tapo dar žinomėsnėmis nei buvo) dėl to, kad visas pasaulis jas matė nuogas. Ne, sąraše nebus “Playboy” zuikučių ir Holivudo žvaigždučių, kurios rūbus nusimeta bent keliuose filmuose. Šis sąrašas skirtas toms moterims, kurių nuogumas turėjo socialinės, kultūrinės ar istorinės reikšmės.
Beprotiška socialinių tinklų mada: liemenėlės ir nuogos krūtys
Beprotiška socialinių tinklų mada: liemenėlės ir nuogos krūtys 2014.09.15 15:51 Socialinis tinklas BeeChallenge priklaustė visų internautų dėmesį po to, kai papilito begalė jo narių nuotraukų, kuriose moterys veidą užsidengusios liemenėlėmis pozuoja nuogomis krūtimis. Kiekviena, publikavusi tokią nuotrauką estafetę turi perduoti trims draugėms, kurios pakartoti procesą turi per 24 val. Akcija primena šalto kibiro iššūkį, tačiau nereikia aukoti pinigų, nesiekiama atkreipti dėmesio į kažkokias svarbias socialines problemas. Moterys tiesiog demonstruoja savo kūną.
Prisirinkę grybų grybautojai nesuranda namų
Prisirinkę grybų grybautojai nesuranda namų 2014.09.10 19:00 Ilgai laukę grybautojai plūstelėjo į miškus. Šiemet kaip niekada pridygo daug baravykų. Tačiau jų prisirinkus pilnus krepšius ne visiems pavyksta sėkmingai surasti namus. Policijos departamentas kasdien informuoja apie pasiklydusius grybautojus. Pirmosios geros žinios apie grybų gausą šiemet pirmiausia plūstelėjo iš Žemaitijos. Internete pasirodė daugybė nuotraukų, kaip žemaičiai iš lapuočių miškų kibirais tempia baravykus. Kai kurie gyrėsi, kad per porą valandų vos ne pilną priekabą pripjovė.
Prestižiniame regbio čempionate – nuogos sirgalės pasirodymas ir dramatiška Australijos pergalė
Prestižiniame regbio čempionate – nuogos sirgalės pasirodymas ir dramatiška Australijos pergalė (1) 2014.09.10 13:19 Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje vyko trečiasis prestižinio „Sanzar“ regbio čempionato (The Rugby Championship) turas, kuriame ir vėl netrūko įspūdingų momentų, teigiama pranešime spaudai. Antrąją pergalę iškovojo ir į pirmąją vietą pakilo Naujosios Zelandijos regbininkai, kurie savo aikštelėje 28:9 (13:6) nugalėjo Argentinos komandą. Čempionės titulą Naujosios Zelandijos ekipą į pergalę vedė Julianas Savea, pelnęs du žeminimus.
Nauja sekso technika: viskas atvirkščiai
Nauja sekso technika: viskas atvirkščiai 2014.08.24 17:17 Sunku išsaugoti santykiuose kibirkštėlę metai po metų naudojant vis tuos pačius sekso triukus. Įvairovė, kompleksų atsikratymas ir noras eksperimentuoti - štai geriausi kokybiško sekso palydovai!   Jūs jau taip seniai kartu, kad, atrodo, nebeturite kuo vienas kitą nustebinti. Niekai! Siūlome jums paprasčiausią metodą, kuris žada kvapą gniaužiančių seksualinių potyrių.
Nusimetė drabužius: irkluotojos nusifotografavo nuogos dėl labdaros
Nusimetė drabužius: irkluotojos nusifotografavo nuogos dėl labdaros (6) 2014.07.19 22:17  Moterų irklavimo universiteto komandos labdaros kalendorius, kuriame jos apsinuogino buvo užblokuotas „Facebook“ tinkle kaip pornografija, skelbia britų portalas dailymail.co.uk. Merginos pardavė nemažai kalendoriaus kopijų, o pinigus paaukojo labdarai. Irkluotojos patalpino kai kurias fotografijas socialiniame tinkle, tikėdamosis susilaukti didesnio populiarumo it surinkti daugiau pinigų, tačiau tinklas tai užblokavo.
Rezonansiniai skandalai pedofilų neišgąsdina
Rezonansiniai skandalai pedofilų neišgąsdina (5) 2014.06.25 07:34 Mažametę tvirkinęs vyras net pats stebėjosi, ką padaręs. Jis tvirtino, kad visiškai nieko, ką veikė tą dieną, neprisimena dėl girtumo, tačiau esą tikrai prisimena, jog jokios nuogos mergaitės savo lovoje negrabinėjo. Panašiai elgiasi visi įkliuvę pedofilai, kurių pastaruoju metu nė kiek nemažėja. Nei Lietuvoje, nei užsienyje.
Viešas maitinimas krūtimi: drausti negalima toleruoti
Viešas maitinimas krūtimi: drausti negalima toleruoti (1) 2014.06.20 21:00 Nuo primityvios dailės iki šiuolaikinių menininkų vaizdavo moteris, maitinančias kūdikius krūtimi. Tai nuo senų laikų kėlė aibę diskusijų, ne kartą tokie vaizdiniai mene ir viešumoje buvo vadinami „nepriimtinais“ ar net „pasibjaurėjimą keliančiais“. Kaip matome, net praėjus šimtmečiams, situacija nepasikeitė ir šiandien. Daugelis net nežinojo, kad socialiniame tinkle Facebook maitinančių moterų nuotraukos buvo uždraustos. Iki tol, kol prieš kelias savaites draudimas buvo pašalintas.
„Akistatos“: rezonansiniai skandalai pedofilų neišgąsdina
„Akistatos“: rezonansiniai skandalai pedofilų neišgąsdina 2014.06.19 20:47 Mažametę tvirkinęs vyras net pats stebėjosi, ką padaręs. Jis tvirtino, kad visiškai nieko, ką veikė tą dieną, neprisimena dėl girtumo, tačiau esą tikrai prisimena, jog jokios nuogos mergaitės savo lovoje negrabinėjo. Panašiai elgiasi visi įkliuvę pedofilai, kurių pastaruoju metu nė kiek nemažėja. Nei Lietuvoje, nei užsienyje.