nuogos

Stilistas Joringis Šatas pakomentavo „Sidabrinės gervė“ viešnių įvaizdį
Stilistas Joringis Šatas pakomentavo „Sidabrinės gervė“ viešnių įvaizdį 2016.05.17 13:07 Lietuvoje vis dažniau rengiami ir organizuojami prabangūs ir didelio visuomenės dėmesio susilaukiantys renginiai. Vienas iš tokių – tradiciniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Gegužės 27-ąją, jau devintą kartą rengiami apdovanojimai į iškilmingą ceremoniją sukvies būrį Lietuvos kino, verslo, politikos ir pramogų pasaulio įžymybių, kurios stengsis pademonstruoti nepriekaištingą ir prabangų stilių.
Kim Kardashian pažadas: nuoga fotografuosis iki mirties
Kim Kardashian pažadas: nuoga fotografuosis iki mirties 2016.05.17 12:09 Kim Kardashian pažadėjo niekada nesiliauti nusirenginėti asmenukėms. 35 metų realybės televizijos žvaigždė pirmadienio vakarą Niujorke per interneto apdovanojimų „Webby“ ceremoniją atsiėmė pirmą kartą įteiktą prizą „Break the Internet“. Du vaikus turinti Kim „Interneto „Oskarais“ vadinamų apdovanojimų ceremonijoje atrodė pribloškiamai su juoda Vivienne Westwood suknia.
Apsisaugokite nuo mirties: būdai atpažinti krūties vėžį
Apsisaugokite nuo mirties: būdai atpažinti krūties vėžį 2016.04.27 14:32 Krūties vėžys kiekvienais metais nusineša tūkstančio moterų gyvybes. Ir nors damos yra įspėjamos apie esamą riziką ir būtinybę tikrintis, dažna labai atsainiai reaguoja į medikų raginimus. Daktarai sutaria, jog nuo mirtinos ligos galima apsisaugoti ne tik dažnais apsilankymais pas šeimos daktarą, bet ir asmenine patikra.
Tada ir dabar: Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalijo prieš penkmetį darytomis nuotraukomis
Tada ir dabar: Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalijo prieš penkmetį darytomis nuotraukomis (3) 2016.04.17 09:37 Vartydami senus nuotraukų albumus vieni pasijunta nostalgiškai, kiti – prunkščia į delną vertindami savo ankstesnį stilių, o treti didžiuodamiei gali pasakyti ir dabar, ir tada atrodžiau neblogai. Šeštadienio pavakare Oksana Pikul-Jasaitienė su savo „Facebook“ gerbėjais pasidalijo net keliomis prieš penkmetį darytomis nuotraukomis. „5 metai atgal.
Naktinės linksmybės sostinės klube: šypsenos, palaidi plaukai ir vis daugiau nuogos odos
Naktinės linksmybės sostinės klube: šypsenos, palaidi plaukai ir vis daugiau nuogos odos 2016.04.16 15:03 Pasibaigus darbo savaitei ir įsižiebus vakaro šviesoms, naktiniai klubai ir barai prisipildo muzikos, šėlsmo ir linksmybių išsiilgusių lankytojų. Į vieną populiariausių sostinės kokteilių bare „Pantera“ penktadienio naktį susirinko būrys karštų merginų ir stilingų vyrukų, kurie skambant muzikos ritmams atsipalaidavę linksminosi iki paryčių.
Kim Kardashian ir vėl nuoga: įsiamžino su moterimi ir siunčia žinutę kritikams
Kim Kardashian ir vėl nuoga: įsiamžino su moterimi ir siunčia žinutę kritikams (2) 2016.03.31 09:15 Beveik prieš mėnesį Kim Kardashian (35) pasidalino asmenuke prieš veidrodį, kurioje ji visiškai nuoga. Fotografija sukėlė tikrą audrą internete, buvo kuriami internetiniai memai, o diskusijos netyla iki šiol. Realybės televizijos žvaigždė Kim ir aktorė bei manekenė Emily Ratajkowski trečiadienį sukėlė audrą internete, kai protestuodamos prieš griežtas padorumo taisykles paskelbė bendrą nuotrauką, kurioje jos įsiamžinusios be liemenėlių, rašo garsenybių pasaulio naujienų portalas People.com.
Tik nežiūrėkite žemyn: fotografijos kaina – ties aukščiausių pastatų atbraila
Tik nežiūrėkite žemyn: fotografijos kaina – ties aukščiausių pastatų atbraila 2016.03.29 14:00 Ko gero, daugelis žmonių, žiūrėdami šias nuotraukas, pajus aukščio baimę. Garsus mados fotografas Mar Shirasuna dėl kvapą gniaužiančių kadrų rizikuoja ne tik savo, bet ir modelių gyvybėmis. Iš Japonijos kilęs, tačiau jau tris metus Niujorko mieste gyvenantis fotografas užsiima kiek neįprasta fotografija, tačiau jo darbus dievina tūkstančiai ar net milijonai visame pasaulyje, rašo dailymail.co.uk. Nuotraukų serijose užfiksuoti modeliai pozuoja ant pačių aukščiausių Niujorko pastatų.
68-erių rokeris Iggy Pop sutiko išsirengti visiškai nuogai
68-erių rokeris Iggy Pop sutiko išsirengti visiškai nuogai 2016.03.27 09:00 Jeigu Lietuvoje komentatoriai pliekia dėl net ir mažiausio nuogos krūtinės kraštelio, Holivude viskas kur kas paprasčiau. Čia žvaigždės žino, kad populiarumo kainą mokėti jie privalo ir dėl to jų niekas neteisia. Beje, nuogą kūną čia demonstruoja ne tik moterys, bet ir vyrai. Vis dažniau žiniasklaidoje tenka išvysti, kuomet neva nutekinamos visiškai nepridengtus pasididžiavimus demonstruojančių kylančių žvaigždūnų nuotraukų.
Internautų fantazija: nuogos Kim Kardashian asmenukė buvo išjuokta
Internautų fantazija: nuogos Kim Kardashian asmenukė buvo išjuokta 2016.03.09 13:56 Kas jau kas, bet televizijos žvaigždė Kim Kardashian (35) gerbėjus provokuoti moka. Pripažinkime, lietuvių žvaigždę už tai skausmingai baustų didžiulis būrys komentatorių. O štai Kim susilaukė tik puokštės juokingų nuotraukų, kurios kelią šypseną net pačiai nuogų asmenukių autorei. Socialiniame tinkle „Instagram“ Kim pasidalino itin pikantiška nuotrauka prieš veidrodį, kurioje ji pozuoja visiškai nuoga. Intymiausias moters kūno vietas pridengė tik juodi cenzūriniai brūkšneliai.
Nenusileidžia Kim Kardashian: dainininkė tęsia pusnuogų nuotraukų seriją
Nenusileidžia Kim Kardashian: dainininkė tęsia pusnuogų nuotraukų seriją 2016.03.08 17:24 Panašu, kad dainininkė Rita Ora yra labai konkurencinga, nes tik realybės šou žvaigždė Kim Kardashian paviešino savo nuogos nuotrauką, ji nusprendė atsikirti. Visgi kova nėra lygi, nes Rita Ora socialiniame tinkle įsikėlė nuotrauką su daugiau drabužių. Vis dėlto 25-erių metų moteris priderino kūno spalvos apatinį trikotažą, tad dažnas gerbėjas liko apgautas. Ši nuotrauka taip pat daug dėmesio susilaukė ir dėl atskleistos tatuiruotės, kuri puošia dainininkės kairę ranką.
Kim Kardashian nusirengė, kad parodytų kaip iš tiesų atrodo po gimdymo
Kim Kardashian nusirengė, kad parodytų kaip iš tiesų atrodo po gimdymo (2) 2016.03.08 12:23 Kas jau kas, bet televizijos žvaigždė Kim Kardashian gerbėjus provokuoti moka. Pripažinkime, lietuvių žvaigždę už tai skausmingai baustų ir ja „šlykštėtųsi“ didžiulis būrys komentatorių. K. Kardashian antrą dieną iš eilės pasidalino savo visiškai nuogos nuotraukomis. Po gimdymo formas atgavusi žvaigždė atrodo puikiai. Meniška jos nuogos nuotrauka per kelias valandas tapo interneto hitu, o komentatoriai dėl nuogumo jos tikrai nepliekia. Atvirkščiai, liaupsina dėl puikios išvaizdos.
Lietuvos kariuomenės fotomontažas sukėlė pasipiktinimo bangą
Lietuvos kariuomenės fotomontažas sukėlė pasipiktinimo bangą (5) 2016.03.08 07:26 Lietuvos kariškių sukurtas fotomontažas sukėlė pasipiktinimo bangą. Nuogos moters nuotrauką reklamai panaudoję kariškiai kaltinami seksizmu, o etikos inspektoriai įžvelgia Nepilnamečių apsaugos įstatymo pažeidimą. Tokią reklaminę nuotrauką išvydo Lietuvos kariuomenės socialinio tinklo paskyros „Karys.lt“ lankytojai. 18 tūkstančių sekėjų turinčioje grupėje kilo arši diskusija, ar nuoga moteris gali reprezentuoti karinę struktūrą.
Miley Cyrus grįžo – išėjo apsipirkinėti ir namuose paliko liemenėlę
Miley Cyrus grįžo – išėjo apsipirkinėti ir namuose paliko liemenėlę (6) 2016.03.02 19:53 Kurį laiką mažiau į paparacių objektyvus patenkanti Miley Cyrus ir vėl rado kuo nustebinti. Naujausiose nuotraukose atlikėja pričiupta apsipirkinėjanti be liemenėlės. Užsienio žurnalas „Splash news“ išplatino tuziną fotografijų, kuriose jauna žvaigždutė parduotuvėje sukinėjasi su tinkline palaidine, po kuria aiškiai matyti, jog nedėvi liemenėlės. Nuogos krūtys be abejo buvo užfiksuotos akimirksniu, o nuotraukos susilaukė naujos apkalbų bangos.
Internete pasirodė visiškai nuogos Jolantos Leonavičiūtės nuotraukos
Internete pasirodė visiškai nuogos Jolantos Leonavičiūtės nuotraukos 2016.02.03 13:32 Gražiu kūnu galinčios pasigirti Jolantos Leonavičiūtės vardas ir vėl aidi žiniasklaidoje. Prieš kiek daugiau nei metus internete išplito keli vaizdo klipai, dėl kurių žinoma moteris dar ir šiandien neretai pavadinama „masažiste“. Dėl itin erotiškų filmukų Jolantai Leonavičiūtei teko ilgai raudonuoti. Moteris atgailavo, prisipažino, kad tai – jaunystės klaidos. Deja, šį antradienį socialinėje erdvėje pasirodė ir dar keli seni įrašai, kuriuose televizijos projektų žvaigždė – visiškai nuoga.
Į avariją patekęs Sasha Song prabilo apie naują albumą: man patinka nuogos moterys
Į avariją patekęs Sasha Song prabilo apie naują albumą: man patinka nuogos moterys 2016.01.29 22:30 Praėjusią savaitę į nelaimę patekęs dainininkas Sasha-Song, tikrasis vardas Dmitrijus Šavrovas, pasirodė didžiausiame šių metų pramogų pasaulio renginyje – Lietuvos muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A 2016”. Sveikas, tačiau sukrėstas atlikėjas tik tv3.lt atskleidė, kad jį suspaudė du automobiliai, jis buvo išvežtas į traumatologinį, tačiau rimtų sužeidimų pavyko išvengti.
Moteris gerbti raginanti protestantė aikštėje prastovėjo visiškai nuoga
Moteris gerbti raginanti protestantė aikštėje prastovėjo visiškai nuoga 2016.01.11 21:52 Sukrėsta Naujųjų metų nakties įvykių Vokietijoje, Kelne, menininkė Milo Moire pasiryžo didžiulės drąsos reikalaujančiam protestui. Išsirengusi visiškai nuogai ji visą vakarą prastovėjo prie legendinės Kelno katedros. Jauną protestantę sukrėtė pranešimai apie bene šimtą išprievartautų, apiplėštų bei kitokį smurtą Naujųjų metų naktį patyrusių moterų. Bene visi tą vakarą užfiksuoti įvykiai įvyko Kelno traukinių stoties apylinkėse. „Gerbkite mus.
Brangiausios nekaltybės pasaulyje: merginų istorijos šokiruoja
Brangiausios nekaltybės pasaulyje: merginų istorijos šokiruoja 2015.12.19 23:00 Jos visos turėjo skirtingų tikslų ir siekių, tačiau praturtėti siekė vieningai. Nors šiais laikais internete gali nusipirkti viską, šios gražios ir jaunos moterys pardavė savo nekaltybes. Šiame sąraše rasite brangiausių nekaltybių istorijas, kurios ir jus šokiruos. 5. Alina Percea: 14 tūkst. 900 dolerių „Man jis buvo patrauklus, todėl man visai patiko“, - sako aštuoniolikmetė rumunė, kuri savo nekaltybę pardavė aukcione.
Slaptame vaizdo įraše – nuoga Rihanna pjauna vyro ranką
Slaptame vaizdo įraše – nuoga Rihanna pjauna vyro ranką (9) 2015.10.31 15:06 Matėme ją pusnuogę ir prisidengusią perregima suknele, tačiau tokios nuogos Rihannos dar nebuvome matę... Ištrintose vaizdo klipo filmavimo scenose garsi atlikėja įsisukusi į permatomą celofaną. Šitaip ji atrodė scenoje, kurios metu aštriu peiliu žalojo vyrą. Skamba lyg šiurpiausias satanisto sapnas... Belieka tik pamatyti.
Dan Bilzeriano konkurentas: „Instagram karalius" savo žmoną vedžioja kaip šunį
Dan Bilzeriano konkurentas: „Instagram karalius" savo žmoną vedžioja kaip šunį (4) 2015.10.12 22:16 Panašu, kad šis turtuolis siekia pasiglemžti Dan Bilzeriano – „Instagram" karaliaus titulą. Gražuolių apsuptyje, prabangoje ir turtuose besimaudantis australas Traversas Beynonas nuolatos rengia pašėlusius vakarėlius savo 3,7 mln.  JAV dolerių vertės viloje, kurioje gyvena kartu su savo žmona Taesha.
Už seksualias nuotraukas – pribloškianti suma modeliui Gisele Bunchen
Už seksualias nuotraukas – pribloškianti suma modeliui Gisele Bunchen 2015.09.24 12:07  Turtingiausios pasaulio supermanekenės Gisele Bundchen sąskaitą banke greitai vėl turėtų papildyti nemenka suma – brazilų gražuolė rengiasi pristatyti riboto leidimo fotoalbumą, kuris kainuos 700 JAV dolerių. Vokietijos leidyklos „Taschen“ vadovai Gisele karjeros 20-mečio proga išleis naują albumą su 300 gundančių jos nuotraukų, o ji pati pasirašys visą tiražą, kurį sudarys 1 000 egzempliorių.
7 negirdėti faktai apie „The Hunger Games“ žvaigždę Jennifer Lawrence
7 negirdėti faktai apie „The Hunger Games“ žvaigždę Jennifer Lawrence 2015.09.10 22:18 Aktorė Jennifer Lawrence paskelbta daugiausiai šiais metais uždirbusia aktore visame pasaulyje. Jos turto vertė yra per 60 milijonų dolerių, o jai dar yra vos 25-eri metai. Pasirodymas ypač pelningose kino juostose „Bado žaidynės“ ir „Iksmenai“, nuolatinis darbas tai vienoje, tai kitoje filmavimo aikštelėje bei darbas „Dior“ mados namuose aktorei Jennifer Lawrence atsipirko – per pastaruosius metus ji uždirbo net 52 milijonus dolerių.
Subtili erotika: modeliai Joan Smalls ir Candice Swanepoel pozavo nuogos
Subtili erotika: modeliai Joan Smalls ir Candice Swanepoel pozavo nuogos 2015.08.26 10:24 Modeliai Candice Swanepoel (26 m.) ir Joan Smalls (27 m.) kaitina gerbėjų aistras. Vyriškoji auditorija turi puikią galimybę paganyti akis į tobulų kūno linijų gražuoles. Mat duetas įsiamžino naujausiojo vyrams skirto žurnalo „Lui“ numerio fotosesijoje. Neseniai su ilgamečiu širdies draugu modeliu Hermannu Nicoli susižiedavusi „Victoria‘s Secret“ gražuolė Candice Swanepoel erotiškai, tačiau be galo skoningai pozavo vos pridengusi intymiausias vieteles.
TOP-6 žvaigždūnų paslaptys, kurias išpliurpė jų apsauginiai
TOP-6 žvaigždūnų paslaptys, kurias išpliurpė jų apsauginiai (3) 2015.08.19 18:25 Garsiausi pasaulio žmonės savo asmens sargybiniams moka labai didžiulius pinigus. Visgi jie saugo ne tik savo gyvybę, privatumą, tačiau ir asmenines paslaptis. Deja, tačiau šių žvaigždžių apsauginiai buvo atleisti, todėl jie atrišo savo liežuvius. Išgirskite apie garsenybių gyvenimą iš labai artimo šaltinio: Jennifer Aniston Gražuolės aktorės asmens sargybinis išdavė, jog moteris po savo namus mėgsta vaikščioti pusiau nuoga.
Aktorė Naya Rivera pikantiškoje fotosesijoje parodė nėščiosios pilvuką
Aktorė Naya Rivera pikantiškoje fotosesijoje parodė nėščiosios pilvuką 2015.08.12 13:05 Buvusi populiaraus televizijos serialo „Choras“ žvaigždė Naya Rivera pasekė kai kurių garsių savo kolegių pavyzdžiu ir atviroje fotosesijoje apnuogino savo nėščiosios pilvuką. Aktorė su vyru Ryanu Dorsey pirmagimio turėtų susilaukti rudenį. Apie šį malonų laukimo laikotarpį N.Riverai primins ir nuotraukos iš „Yahoo! Style“ fotosesijos, kuriose ji įsiamžino ir nuoga.
Storuliukai: 5 garsenybės, kurioms kilogramai kilo lyg ant mielių
Storuliukai: 5 garsenybės, kurioms kilogramai kilo lyg ant mielių 2015.08.06 08:00 Nors jie turi savo įspūdingas karjeras, tačiau dalį jų šlovės lėmė jų išvaizda. Vis dėlto šie žmonės žiniasklaidos dėmesio nusipelnė ne dėl nepriekaištingų formų, bet dėl jų vis kylančių kilogramų. Beth Ditto Grupės „The Gossip“ vokalistė Beth Ditto stebina ne tik savo pasisakymais, mados sprendimais, bet ir savo fotosesijomis. Kai Beth pasauliui viešai paskelbė apie savo biseksualumą, nusifotografavusi meiliai apsikabinusi vyrą ir moterį, ji ir toliau nesiliovė stebinti.
Gražuolė Dawn Richard dėl žudomų gyvūnų kovoja nuoga
Gražuolė Dawn Richard dėl žudomų gyvūnų kovoja nuoga 2015.08.03 10:53 Pasaulinės organizacijos „Peta“ kova už žudomus gyvūnus sutraukia vis daugiau žinomų žmonių. O šie, iš didelės meilės gyvūnams, nesibodi nusimesti net visų drabužių. Tokios fotosesijos dalyvė tapo ir žinoma dainininkė, dainų kūrėja Dawn-Angeliqué Richard, kurios visiškai nuogos nuotrauka puoš daugelį reklaminių stendų. Veganinę mitybą skatinanti gyvūnų saugojimo organizacija „Peta“ kviečia rinktis tik daržoves, jei nori turėti tokią puikią figūrą.
Paviešintos nematytos nuogos kino žvaigždės Marilyn Monroe nuotraukos
Paviešintos nematytos nuogos kino žvaigždės Marilyn Monroe nuotraukos (4) 2015.07.31 16:17 Svaiginanti karjera, aistringi romanai ir vienatvė. Taip dažnas atsimena visų laikų seksualiausią moterį – Marilyn Monroe. Kino žvaigždė, kurios tikrasis vardas Norma Jeane Baker, iki šių dienų žinoma ir dėl savo įspūdingų fotosesijų. Apvalumai, žaisminga šypsena ir perlamutrinė oda – tokia buvo ir atmintyje išliko Marilyn. Visgi paviešintos dar nematytos jos nuotraukas atskleidžia ir kitą – erotiškąją, pusę.
Įspūdinga protesto akcija: modeliai nuogomis krūtimis puolė teismą
Įspūdinga protesto akcija: modeliai nuogomis krūtimis puolė teismą (4) 2015.07.27 20:34 Niujorko mieste, Manhetene, pirmadienio rytą visų žvilgsniai krypo link pagrindinio miesto teismo, kurį apsupo būrys nuogų modelių. Vis dėlto tokia įdomi atrakcija turi rimtesnį tikslą – čia vyko protestas. Fotografas, kurio vardo žiniasklaida neatskleidžia, pelnė daugiau nei milijono dolerių ieškinį, kai ant vieno dangoraižio stogo nufotografavo krūtinę atskleidusį modelį. Todėl būtent taip merginos nusprendė palaikyti žinomą menininką – jos nuogomis krūtimis užsipuolė teismą.
Nudistų šeimos ir nuogi besideginantys vyrai: mus diskriminuoja!
Nudistų šeimos ir nuogi besideginantys vyrai: mus diskriminuoja! (1) 2015.07.27 20:10 Šventosios poilsiautojai jaučiasi diskriminuojami: čia yra tik bendras ir moterų paplūdimiai, o savo vietą degintis nori turėti vyrai bei nudizmą propaguojančios šeimos. Ministro įsakymo dėl atskirų paplūdimių įrengimo savivaldybė vykdyti neskuba, mat viskam reikia pinigų. Vidurdienis Šventojoje, bendrojo ir moterų paplūdimių riba: poilsiautojai deginasi, tačiau vyrai gali tik pavydžiai dairytis į dailiosios lyties atstoves, kurios saulės voniomis mėgaujasi visiškai nuogos.
Nuogos tarp žiedų: amerikietė pristatė prieštaringą fotosesiją, atskleidusią tikrąjį moterų grožį
Nuogos tarp žiedų: amerikietė pristatė prieštaringą fotosesiją, atskleidusią tikrąjį moterų grožį (4) 2015.07.24 11:27 Visai nesvarbu, koks jūsų amžius, rasė ar kūno sudėjimas. Jūs esate graži – toks lakoniškas apibūdinimas atspindėtų amerikietės fotografės Carey Fruth fotosesiją, pavadintą „American Beauty“. C. Fruth atkūrė populiariojo režisieriaus Samo Mendeso filmo „American Beauty“ sceną – fotografės pristatytos ir tūkstančius jau sužavėjusios fotosesijos kadruose nuogutėlės amerikietės pozuoja prisidengdamos tik violetinės spalvos žiedlapiais.
Į viršų