nuoga

Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų – A. Ambrosio – savo brazilišką grožį atskleidė pozuodama nuoga
Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų – A. Ambrosio – savo brazilišką grožį atskleidė pozuodama nuoga 2012.12.04 20:20 Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų -–modelis Alessandra Ambrosio, turėjusi garbės podiumu eiti vilkėdama 2,5 milijono vertės liemenėlę, savo gerbėjus pamalonino dar vienu pikantišku reginiu – fotosesija, kurioje tobulų formų gražuolė pasirodė...visiškai nuoga. 31-erių metų manekenė pozavo žurnalui „Made In Brasil“, todėl savo brazilišką grožį atskleidė su kaupu: modelis pozavo nuogut nuogutėlė paplūdimyje, viliojamai žvelgdama į objektyvą.
Modelis A. Rose paviešino atviras savo nėštumo nuotraukas
Modelis A. Rose paviešino atviras savo nėštumo nuotraukas 2012.12.03 11:44 JAV modelis Amber Rose, besilaukianti pirmagimio nuo sužadėtinio reperio Wizo Khalifos, pademonstravo savo gerbėjams dar labiau suapvalėjusį pilvuką. Ir nors vienoje iš „Twitter“ socialiniame tinklalapyje paviešintų nuotraukų ji atrodo visiškai nuoga, savo fanams modelis suskubo pasiaiškinti: „Prisiekiu, toje nuotraukoje aš su šortukais, tiesiog mano pilvas toks didelis, kad jų nesimato.
Anglijoje sulaikyti raganiai – prievartautojai
Anglijoje sulaikyti raganiai – prievartautojai 2012.11.30 09:18 Du save „baltaisiais raganiais“ vadinantys vyriškiai yra kaltinami mergaičių prievartavimu pagoniškų ritualų metu. Manoma, jog jie tai darė daugiau nei 40 metų, rašo Daily Mail. 72-ejų Peteris Petrauske yra kaltinamas dėl trijų išžaginimų ir vieno išprievartavimo, o 69-erių Jackas Kempas – 15 mažamečių lytiniu išnaudojimu. Raganių aukos teigė, jog jos buvo apsvaigintos alkoholiu, o tada išrengtos prieš minią mantijas vilkinčių vyrų.
„Tour de France“ nugalėtojas neatsispyrė nuogai moteriai
„Tour de France“ nugalėtojas neatsispyrė nuogai moteriai 2012.11.26 12:28 Garsus ispanų dviratininkas Alberto Contadoras, kartu su komanda „Saxo Bank“ besitreniruojantis Kanarų salose, tapo smagaus epizodo liudininku. Trasoje, kur sportinę formą palaiko „Saxo Bank“ dviratininkai, netikėtai pasirodė visiškai nuoga prancūzė. Ten ji buvo kartu su sutuoktiniu, kuris ėmėsi fotografuoti savo moterį. Šioje improvizacinėje fotosesijoje sudalyvavo ir A. Contadoras – pravažiuodamas pro nuogalę jis pristabdė ir išsiėmęs telefoną nufotografavo.
Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus
Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus 2012.11.26 11:46 Rihanna savo gerbėjus džiugina ne tik įspūdingais koncertais, bet ir dalindamasi asmeninio gyvenimo akimirkomis. Praėjusį šeštadienį ji paviešino nuotrauką, kurioje jos ilgametis vaikinas Chrisas Brownas pusnuogis guli ant lovos – po daugybės skandalų, muštynių, išsiskyrimų ir susitaikymų 24 metų Rihanna ir 23 metų Chrisas vėl kartu.   Na, o šią savaitę „Twitter“ dainininkė paskelbė nuotrauką, kurioje iki pusės nuoga – jau ji pati.
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje (2) 2012.11.19 15:20 „Aš kiekvieną rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga einu paplaukioti lediniame vandenyje“, – vos įžengusi į TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją su šypsena ištars į Seimą nesėkmingai mėginusi pakliūti Kristina Brazauskienė. Jau rytoj, antradienį, 20.00 val. TV3 eteryje ponia Kristina negailės atvirų pasisakymų ir pateiks itin patrauklų pasiūlymą vienam iš laidos vedėjų – baletmeisteriui Jurijui Smoriginui. J. Smoriginas, pasirodo, taip pat mėgsta maudytis nuogas šaltame ežero vandenyje.
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas 2012.11.19 13:37 Sekmadienio vakarą Niujorke vyko filmo „Hitchcock“ premjera, kurioje ypatingo dėmesio sulaukė dvi filme vaidmenis atlikusios aktorės Scarlett Johansson ir Jessica Biel. 27 metų Johansson ant raudonojo kilimo pozavo su juoda žaliais gėlių raštais dekoruota mini suknele, tuo tarpu neseniai su J. Timberlake'u sumainiusi žiedus J. Biel buvo pasipuošusi sidabro spalvos žėrinčiu kostiumėliu, kelnėmis bei pusilge palaidine.
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18)
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18) 2012.11.18 07:24 Sekso patarimai gali būti ilgi ir sudėtingi, tačiau šie – lengvai ir greitai „virškinami“, todėl nepraleisk progos jais pasinaudoti! Jeigu sunku patirti orgazmą Prieš seksą masturbuokis, tačiau sustok dar iki orgazmo. Kai pradėsi sekso žaidimus su partneriu, bus lengviau pasiekti kulminaciją! Jeigu niekada neturėjai orgazmo Masturbuokis! Sekso metu naudok PC raumenis Naudodama PC raumenis, suspausk vaikino varpą makštyje. Tai daryk jai įeinant ir išeinant.
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai 2012.11.13 13:27 Seksualioji atlikėja iš Barbadoso, Rihanna, vėl išsirengė nuogai, šįkart - vyrų žurnalo „GQ“ gruodžio numerio viršeliui. 24 metų mergina fotosesijos metu pozavo visiškai nuoga, intymiąją vietą prisidengusi rankomis ir su ant pečių užmesta trumpa odine striuke, kuri leidžia gerbėjams pasigrožėti ne tik jos tobulu kūnu, bet ir tatuiruotėmis.
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga 2012.11.07 13:09 Aktorė ir mados ikona laikoma gražuolė Sienna Miller, kuri savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais, panašu, kad dėl meno ryžosi padaryti daug daugiau, negu iš jos kas nors galėjo tikėtis. Besilaukdama kūdikėlio S. Miller žinomam britų tapytojui Jonathanui Yeo ryžosi pozuoti nuoga.  Moteris tai padarė dar liepos mėnesį, likus kelioms savaitėms iki dukrelės gimimo. Šis portretas bus eksponuojamas Berlyne esančioje „Circle Culture“ galerijoje.
Nusikaltimo „palikimas“ – prievartos vaisius
Nusikaltimo „palikimas“ – prievartos vaisius (20) 2012.11.06 13:01 100 000 litų už sutryptą svajonę būti vienuole ir visiškai pakeistus gyvenimo planus neketinus tapti motina. Taip savo skaudžius išgyvenimus įvertino labai religinga akla kaunietė (21 m.), po išžaginimo tapusi nėščia ir ryžusis gimdyti prievartos vaisių. O kita panašaus likimo mergina – tauragiškė (19 m.) – tokią savo padėtį pavertė šou reginiu.
Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės (II dalis)
Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės (II dalis) 2012.10.23 07:10 Praeitoje dalyje pristatėme įžanginę dalį ir trumpai supažindinome su „žaidimų“ sąvoka ir esme. Šioje dalyje pristatysime keletą „žaidimų“. Pirmąją straipsnio dalį skaitykite čia. „Žaidimai“ apima visas mūsų gyvenimo sritis – tai galima pastebėti iš „žaidimų“ klasifikacijos: gyvenimo, sutuoktinių, vakarėlių, seksualiniai, nusikaltėlių pasaulio, „žaidimai“ psichiatrijos kabinete ir panašiai.
Kaip elgtis su moters krūtimis? (N-18)
Kaip elgtis su moters krūtimis? (N-18) 2012.10.20 11:43 Lygiai taip pat kaip vyrui svarbu penio dydis, moteriai – krūtinės. Todėl jei norite sugundyti moterį intymiems santykiams, niekada nesakykite jai, kad jos krūtinė negraži arba maža. Visada kalbėkite damai, kaip jums patinka jos krūtys. Sėkmingi komplimentai šiems papuošalams tikrai jums padės.
J. Smoriginas: užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti
J. Smoriginas: užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti (4) 2012.10.19 11:43 „Tegul žmonės meta į mane akmenį, jei jiems nepatinka, kad aš viešai apsinuoginau, ir dar tokiame amžiuje. Prieš tai aš išpopuliarinau save ir savo talentą, o užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti“, – įsitikinęs baletmeisteris Jurijus Smoriginas, kurio apsinuoginimą TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žiūrovai išrinko labiausiai šokiruojančiu. Pikantiškas Lietuvos garsenybių, nusimetusių drabužius, dešimtukas – jau šįvakar, spalio 19-ąją, 17.10 val.
Apie ką tyli vyrai (N-18)
Apie ką tyli vyrai (N-18) (1) 2012.10.18 11:37 Būkime atviri: seksualinis švietimas pasiekė neregėtų viršūnių. Vyrai aptarinėja statistinius duomenis, kokio pobūdžio orgazmą patiria dauguma moterų, o moterys prieš intymų aktą dalykiniu tonu teiraujasi: "Ar turi prezervatyvą?" Mes jau reiškiame savo emocijas beveik neraudonuodami. Bent jau tada, kai kalbame apie svarbiausias vertybes. Tačiau pačius intymiausius niuansus vis dėlto nutylime ir kritikuodami partnerį demonstruojame neapsakomą delikatumą. Kurgi ne.
Tvirkinimu kaltinama moteris nežino, kas jos vaiko tėvas – 15-metis ar 17-metis?
Tvirkinimu kaltinama moteris nežino, kas jos vaiko tėvas – 15-metis ar 17-metis? (2) 2012.10.10 22:20 Claire Louise Roundill yra  32 metų ištekėjusi moteris, kuri augina tris vaikus, tačiau šiuo metu ji dienas leidžia kalėjime, o nėščiai moteriai pateikti kaltinimai itin rimti, rašo dailymail.cu.uk. Moteris kaltinama seksualiai išnaudojusi 15-metį ar 17-metį jaunuolius, kurie yra broliai. C. L. Roundill siuntė savo nuogos fotografijas 15-mečiui, o vėliau su juo turėjo intymių santykių savo automobilyje.
Gimdyti iš užsienio – į tualetą Lietuvoje
Gimdyti iš užsienio – į tualetą Lietuvoje (1) 2012.10.09 19:40 Nors Lietuvoje yra jau aštuoni gyvybės langeliai, pradėti steigi nuo 2009-ųjų lapkričio, nužudytų naujagimių sąrašas vis tiek ilgėja. „Akistatos“ paskaičiavimu, per tuos beveik trejus metus, kai gyvybės langeliai pas mus veikia, Lietuvoje buvo aptikta mažiausiai 20 negyvų kūdikių (kasmet panašiai tiek, kiek ir iki 2009-ųjų) – miške, griovyje, vandens telkinyje, šiukšlyne, krosnyje, savo lovelėje... Tiesa, ne visi šie kūdikiai buvo nužudyti – kai kurie mirė neprižiūrėti, tiesiog numesti.
JAV karių žmonos išsirengė, kad padėtų jiems įveikti depresiją
JAV karių žmonos išsirengė, kad padėtų jiems įveikti depresiją (2) 2012.10.09 14:45 JAV karininkų, tarnavusių karštuosiuose taškuose, žmonos nusprendė savo vyrus, siekiančius sugrįžti į normalų gyvenimą, nestandartiškai palaikyti. Daugelis karininkų, išgyvenusių realius karo veiksmus Irake ir Afganistane, kenčia nuo potraumatinių sutrikimų. Paaiškėjo, kad kariuomenės vadovybė neskiria pakankamai dėmesio savo veteranų reabilitacijos procesui. Karininkų žmonos nusprendė atkreipti dėmesį į šią problemą, praneša newsru.com.
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30 (2) 2012.10.03 11:02 Kaip protingiausia atsikratyti to beviltiško praėjusios nakties tipo? Ką apsirengti, kad po penkių minučių atrodyčiau super? Ką daryti, kad nuotraukos visada būtų puikios? Mūsų gyvenimo būdo ekspertai atskleidžia geriausius triukus, kurie tavo gyvenimą padarys daug malonesnį ir stilingesnį! 1. Greitai susikurk super stilių. Skubi į pasimatymą ir turi tik penkias minutes pasipuošti. Be to, parlėkei iš darbo vos gyva.
12 šokiruojančios išvaizdos gyvūnų iš viso pasaulio
12 šokiruojančios išvaizdos gyvūnų iš viso pasaulio (2) 2012.09.30 12:00 Sakoma, kad visi pasaulio padarai yra gražūs, o ypač maži. Tačiau šie mažieji „monstriukai“ tikrai neprimena mielų gyvūnėlių. Nors, besiplaikstant ekstravagantiškiems šių laikų vėjams, visko gali būti, kad atsiras ir tokių, kuriems šie gyvūnai pasirodys ne keisčiausi, o gražiausi. Šikšnosparnis „Yoda“ 2010-aisiais atogrąžų miškuose buvo atrastas keistas žalianosis padaras, panašus į „Žvaigždžių karų“ personažą Jedi Master.
Nuogalių maudynėse netrūko drąsuolių
Nuogalių maudynėse netrūko drąsuolių 2012.09.25 15:59 Šimtai nuogalių praėjusį šeštadienį Draridžo įlankoje bandė sumušti rekordą ir tapti didžiausių pasaulyje nuogalių maudynių dalyviais. Jungtinėje Karalystėje, Nortumberlande esančioje įlankoje, kylant saulei vienu metu į Šiaurės jūrą šoko daugiau nei 200 ištvermingų entuziastų. Organizatorė, 34 metų Jacqueline Higginson, sakė, kad nors per šį labdaros renginį pavyko surinkti tūkstančius svarų psichikos sveikatos organizacijai „Mind“, rekordui reikiamo dalyvių skaičiaus nepavyko pasiekti.
„Mis Pasaulis 2003“ nugalėtoja: nusifotografavusi žurnalui „Playboy“, įveikiau savo kompleksus
„Mis Pasaulis 2003“ nugalėtoja: nusifotografavusi žurnalui „Playboy“, įveikiau savo kompleksus 2012.09.21 11:07 Rosanna Davison, kuriai 2003 metais buvo įteikta „Mis Pasaulio“ karūna, tapo pirmąja Airijos „Playboy“ viršelio mergina ir išdrįso atsikirsti kritikams, kurie iškeikė ją dėl paskutinės fotosesijos, kurios metu mergina pozavo iki pusės nuoga. Moteris taip pat pridūrė, kad fotosesija padėjo jai įveikti kai kuriuos kompleksus. Interviu metu „Sunday Independent“ Rosanna sakė: „Kaip ir dauguma moterų, savo kūnui ir sau daugelį metų buvau labai kritiška.
Aktorė Maggie Q: išbridusi iš skurdo apspardė B. Willisui užpakalį
Aktorė Maggie Q: išbridusi iš skurdo apspardė B. Willisui užpakalį 2012.09.19 14:58 Pagrindinį agentės vaidmenį seriale „Nikita“ atliekančios amerikiečių aktorės Maggie Q gyvenimo istorija - tikras užsispyrimo ir sėkmės pavyzdys. Stulbinanti išvaizda ir kovos menų išmanymas padėjo Maggie Q tapti veiksmo filmų žvaigžde. Gimusi Havajuose, amerikiečio ir vietnamietės šeimoje, Maggie Q vos aštuoniolikos išvyko į Aziją, tikėdamasi tapti manekene.
Spaudoje – nuogos K. Middleton nuotraukos
Spaudoje – nuogos K. Middleton nuotraukos (2) 2012.09.14 09:55 Panašu, kad bręsta dar vienas karališkosios šeimos skandalas. Prancūzų žurnalas „Closer“ pareiškė, kad publikuos Kembridžo kunigaikštienės Catherine Middleton nuotraukas, kuriose ji nuoga iki pusės. Kaip teigė vienas šaltinis iš karališkosios aplinkos, šeima labai sunerimusi dėl šių nuotraukų. Britų žiniasklaida pasigardžiuodama aptarinėja šią naujieną. Ir nieko keista, juk nuogo princo Hario nuotraukos sukėlė didžiulį žmonių susidomėjimą.
Fetišistai ir bandažistai seksualiai išniekino kapines (N-18)
Fetišistai ir bandažistai seksualiai išniekino kapines (N-18) 2012.09.12 14:37 Jungtinėse Valstijose, Sietlo mieste tiriamas karo veteranų kapinių „Evergreen Washelli“ išniekinimo atvejis. Interneto puslapyje, skirtame fetišizmui ir erotinei praktikai, vadinamai bandažu, kurios metu seksualinis pasitenkinimas išgaunamas apribojant objekto judėjimo galimybes, pavyzdžiui, jį surišant, pasirodė keletas atvirų nuotraukų, padarytų būtent šiose kapinėse, praneša newsru.com.
Princo Hario asmens sargybiniai ginami nuo priekaištų dėl jo nuogo nuotraukų
Princo Hario asmens sargybiniai ginami nuo priekaištų dėl jo nuogo nuotraukų 2012.09.12 11:17 Skotland Jardo vadovas ėmėsi ginti princo Hario asmens sargybinių, kuriems žiniasklaida priekaištavo dėl jo nuogo nuotraukų. Bernardas Hoganas Houvas parlamento komitetui Londone sakė, kad asmens sargybinių užduotis yra garantuoti saugomo asmens saugumą. Jiems esą turi būti sudarytos sąlygos gyventi „normalų gyvenimą“, o policija turi „rasti pusiausvyrą tarp kišimosi į jų gyvenimą ir jų saugumo“, praneša agentūra AFP.
Skotland Jardas gina princo Hario asmens sargybinius nuo priekaištų
Skotland Jardas gina princo Hario asmens sargybinius nuo priekaištų 2012.09.11 20:22 Skotland Jardo vadovas ėmėsi ginti princo Hario (Harry) asmens sargybinių, kuriems žiniasklaida priekaištavo dėl jo nuogo nuotraukų. Bernardas Hoganas Houvas (Bernard Hogan-Howe) parlamento komitetui Londone sakė, kad asmens sargybinių užduotis yra garantuoti saugomo asmens saugumą. Jiems esą turi būti sudarytos sąlygos gyventi „normalų gyvenimą“, o policija turi „rasti pusiausvyrą tarp kišimosi į jų gyvenimą ir jų saugumo“, praneša agentūra AFP.
Internete pavojingiausia ieškoti informacijos apie E. Watson
Internete pavojingiausia ieškoti informacijos apie E. Watson 2012.09.11 11:22 Interneto apsaugos kompanija McAfee praneša, jog daugybė internetinių puslapių, kuriuose yra pateikiama informacija apie britų aktorę Emmą Watson, į kompiuterius automatiškai atsiunčia kenkėjiškas programas, praneša the Telegraph. Viena iš aštuonių interneto svetainių su Hario Poterio filmų žvaigžde yra sukurta programišių tam, kad į jas užėję vartotojai to nežinodami į savo kompiuterius atsisiųstų programas, kurios vagia asmeninę informaciją arba trikdo kompiuterio darbą.
Lemtingi žodžiai prieš mirtį: šiandien mane nužudys, žinokit – aš mėgau baltas rožes
Lemtingi žodžiai prieš mirtį: šiandien mane nužudys, žinokit – aš mėgau baltas rožes (125) 2012.09.09 14:33 Šiaulių apygardos teismas atvertė septyniolikmetės Nedos nužudymo bylą. Teisiamųjų suole – Š. Šalkauskio gimnazijos mokinės Viktorija Vaitiekaitytė bei Viktorija Lietuvninkaitė. Abi devyniolikmetės. Juokaudama apie mirtį septyniolikmetė Neda net neįtarė, kad eina į pasalą, o į ją viliojančios bendramokslės V. Vaitiekaitytė ir V. Lietuvninkaitė jau paruošusios kraupią kruviną puotą.
7 dalykai, kurių nežinojai apie Lindsay
7 dalykai, kurių nežinojai apie Lindsay 2012.09.04 11:24 Susipažink: šita karšta gražuolė yra vardu Lindsay Marie Ellingson. Kalifornietė, 24 metų blondinė mėlynomis akimis, kuriose norėtų nuskęsti turbūt kiekvienas heteroseksualus planetos vyras. Nori sužinoti daugiau? Štai septyni faktai apie amerikietišką grožybę, vardu Lindsay. 1. Ji saldi kaip cukrus Lindsay mėgsta patrinti savo lūpas cukrumi – kad jos būtų minkštesnės ir saldaus skonio. Niam. 2. Ji – angelas.