nuoga

Blogiausios „Grammy“ suknelės: nuo dinozauro kostiumo iki žvejo tinklų
Blogiausios „Grammy“ suknelės: nuo dinozauro kostiumo iki žvejo tinklų (3) 2013.02.11 14:42 Per iškilmingus renginius damos stengiasi atkreipti į save dėmesį ir nustebinti kuo originalesniais apdarais, tik vienoms tai pavyksta geriau, kitoms – prasčiau... Sekmadienį vykę „Grammy“ apdovanojimai – ne išimtis. Portalas dailymail.co.uk atrinko garsenybes, kurios sulaukė daugiausiai mados ekspertų kritikos.
Ar gali būti seksas po Cezario pjūvio?
Ar gali būti seksas po Cezario pjūvio? 2013.02.10 15:52 Daugumai moterų seksualiniai santykiai po nėštumo – daugiau psichologinis nei fiziologinis klausimas. Po gimdymo, priklausomai nuo to, ar gimdėte pati, gydytojai rekomenduoja susilaikyti nuo sekso bent jau 6 savaites. Šis laikas reikalingas organizmo atsistatymui, juk nėštumas ir gimdymas – pačios didžiausios organizmo apkrovos per visą moters gyvenimą. O daugiausiai klausimų ir nerimo kalbant apie seksą kyla po Cezario pjūvio.
Dainininko B. Adamso nuotraukų parodoje – nuoga Pink ir velionė A. Winehouse
Dainininko B. Adamso nuotraukų parodoje – nuoga Pink ir velionė A. Winehouse (2) 2013.02.01 16:39 Vokietijos mieste Diuseldorfe duris atvėrė žinomo muzikanto Bryano Adamso fotografijų paroda. Iš Kanados kilusi muzikos žvaigždė niekada neslėpė, kad fotografija – viena iš jo didžiausių aistrų, kuri yra įvertinta ir daugybe apdovanojimų. Nuotraukų parodoje, kuri vyks nuo vasario 2 d. iki gegužės 22 d., galima išvysti tokių garsenybių kaip velionės Amy Winehouse ir maištingosios Pink portretus. Pataroji įsiamžino nusimetusi drabužius ir rūkydama.
Mokytoja, paviešinusi nuotraukas, kuriose ji apsinuoginusi ir apsvaigusi nuo narkotikų, neteko darbo
Mokytoja, paviešinusi nuotraukas, kuriose ji apsinuoginusi ir apsvaigusi nuo narkotikų, neteko darbo (39) 2013.02.01 11:09 23 metų matematikos mokytoja buvo laikinai nušalinta nuo darbo, kai paaiškėjo, kad naujai sukurtoje „Twitter“ paskyroje ji paviešino savo pusnuogės fotografijas bei juokavo apie narkotikų vartojimą mokykloje. Apie mokytojos paskyrą socialiniame tinklalapyje „9News“ žinių kanalui pranešė anoniminis to paties soc. tinklalapio vartotojas.
Ant debesies bulvės neauga
Ant debesies bulvės neauga (30) 2013.01.30 07:02 Regina MUSNECKIENĖ „Gyvenu kaip paukštis. Šokinėdama nuo šakos ant šakos. Bedarbė. Benamė. Registruota prie seniūnijos. Nereikalinga. Gal mano vieta kapuose arba prie konteinerio?“ Taip apie sudėtingą savo būtį kalba meniškos prigimties tytuvėniškė Birutė Volskytė. Kartais aplinkiniai jos nesupranta, nes yra kitokia. Nemoka įkibti į žemiškuosius turtus. Skendi skurde, bet eina iškelta galva. Nuoga patirtis Senas, apleistas namas. Daugelį metų čia niekas negyveno.
Akmeninę sieną taranavusi vairuotoja – girta ir beveik nuoga
Akmeninę sieną taranavusi vairuotoja – girta ir beveik nuoga (1) 2013.01.22 22:45 Vairuotoja, kuri kaip skelbia liudininkai buvo beveik nuoga ir nevilkėdama nieko išskyrus pasegtą švarkelį penktadienį, sausio 18 d. Naujajame Džersyje trenkėsi į akmeninę sieną ir pabėgo iš įvykio vietos greičiausiai bus baudžiama už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Pareigūnas moters automobilį sustabdė praėjus vos kelioms minutėms po avarijos.
Žiopli pardavėjai: kai dviračio nuotraukoje – užpakalis, o virdulio – nuogalius
Žiopli pardavėjai: kai dviračio nuotraukoje – užpakalis, o virdulio – nuogalius (1) 2013.01.17 22:44  Pinigai, gauti už daiktus, kuriuos nusprendžiate parduoti internetiniame aukcione „eBay“ gali išties papildyti jūsų piniginę. Tačiau kartais nutinka taip, kad daugiausiai dėmesio sulaukia visai ne parduodamas daiktas, o jo nuotrauka.
Kvailiausi automobilių vagys: nepagarbūs gestai policininkams, žioplos avarijos ir lavonai bagažinėje
Kvailiausi automobilių vagys: nepagarbūs gestai policininkams, žioplos avarijos ir lavonai bagažinėje 2013.01.17 19:10 Nuvaręs iš gamyklos galingą „Ural-375“, nusikaltėlis turėjo šansą likti nesučiuptas. Tačiau iš džiaugsmo, kad vagystė pavyko, pravažiuodamas pro VAI postą jis policininkams pademonstravo į viršų iškeltą vidurinį pirštą. Už tai vagis buvo sustabdytas ir sulaikytas. Visiškai nuoga amerikietė pasinaudojo policininkų sumišimu ir nuvarė patrulių automobilį. Jos vytis puolė visa miesto policija. Policininkai iki šiol nesupranta – kodėl moteris buvo nusirengusi ir kur buvo jos drabužiai.
M. Petruškevičius: jeigu mergina pigi – su brangia suknia ji gerai neatrodys
M. Petruškevičius: jeigu mergina pigi – su brangia suknia ji gerai neatrodys (2) 2013.01.16 13:12 Stiliaus ekspertas Giedrius Drukteinis ir mados žinovas Mantas Petruškevičius Lietuvos garsenybėms duoda velnių – kur tai matyt, į  prestižinius muzikos apdovanojimus ir ant raudonojo kilimo – su džinsais, kelnėm ar net purvinais batais!? Juk kvietime aiškiai parašyta: būtinas smokingas ir vakarinė suknelė! „Į kai kurias damas pasižiūrėjus, susidaro vaizdas, kad jos į vakarėlį susiruošė per penkiolika minučių”, – vertindamas M.A.M.A. apdovanojimų svečių aprangą piktinosi Mantas Petruš...
Striptizas namie: žingsnis po žingsnio (N-18)
Striptizas namie: žingsnis po žingsnio (N-18) (1) 2013.01.13 07:21 Psichologai teigia, kad norint sujaudinti vyrą, reikia nusirenginėti kiek įmanoma lėčiau. Atrodo, nėra čia nieko sudėtingo. Vis dėl to, kas jau yra bandę sušokti savo brangiausiam striptizą, žino, kad tikrai nėra taip lengva išlaikyti lėtą tempą. Sunkiausiai yra užpildyti pauzes po kiekvieno drabužėlio nusivilkimo. Todėl striptizui, kaip ir kitam šokiui, reikalingas scenarijus.
Seksualiausia ekstremalė pristato vaizdo klipą tarp dangaus ir žemės
Seksualiausia ekstremalė pristato vaizdo klipą tarp dangaus ir žemės 2013.01.08 09:42 Buvusi vieno garsiausių, Psichu pravardžiuojamo, ekstremalo Jeb Corliss mylimoji, italų modelis Roberta Mancino - didelė B.A.S.E., wingsuit ir parašiutizmo gerbėja. Pirmadienį savo gerbėjams ji pristatė dar vieną įspūdingą klipą - „2 Elements - Air and Water“. „Men's Fitness“ skaitytojų išrinkta seksualiausia 2010 metų ekstremale ir sportininke, Roberta nuo 16 metų modeliu. Tačiau didžioji jos aistra - ekstremalus sportas: B.A.S.E. ir parašiutizmas.
Studentė, pardavusi savo nekaltybę, pozavo vyrų žurnalui „Playboy“ prisidengusi tik pliušiniu meškinu
Studentė, pardavusi savo nekaltybę, pozavo vyrų žurnalui „Playboy“ prisidengusi tik pliušiniu meškinu (16) 2012.12.27 15:05 Catarina Migliorini - studentė iš Brazilijos, kuri internetiniame aukcione pardavė savo nekaltybę už 780 tūkst. JAV dolerių. Po šio įvykio, ryžtingosios merginos istorija susidomėjo australų kino kūrėjai, kurie ketina apie tai sukurti dokumentinę juostą. Dvidešimtmetės Catarinos Migliorini skaistybe internete susidomėjo 15 pirkėjų, tačiau didžiausią sumą pinigų pasiūlė vyras iš Japonijos, žinomas tik kaip Natsu.
Dizainerė V. Simanavičiūtė: besipuošdamos šventėms, nesusikraukite ant savęs visko, ką turite
Dizainerė V. Simanavičiūtė: besipuošdamos šventėms, nesusikraukite ant savęs visko, ką turite (1) 2012.12.22 19:45 Kalėdos ir Naujieji metai – jau visai čia pat. Jei dar nesugalvojote, kuo pasipuošti per šias šventes, galbūt apsispręsti Jums padės dizainerės Vidos Simanavičiūtės patarimai. Balsas.lt kalbinta dizainerė siūlo pirmenybę teikti ne ekstravagancijai, o klasikai ir elegancijai: „Visada gražu maža juoda suknelė, aukštakulniai elegantiški batai.
„Radži ieško žmonos“ paliko santūrioji Paula, Elena tęsia kovą dėl svajonių jaunikio širdies
„Radži ieško žmonos“ paliko santūrioji Paula, Elena tęsia kovą dėl svajonių jaunikio širdies (39) 2012.12.15 18:59 LNK studiją šeštadienio vakarą tiesiog alsavo intrigomis. O kaip kitaip, juk vyko tryliktąjį kartą tiesiogiai rodomos laidos "Radži ieško žmonos" filmavimas, kuriame netrūksta apkalbų, pykčių ir net muštynių. Nuotakų skaičiui negailestingai mažėjant, intrigos Taujėnų nesiliauja. Deja, intrigų dvaro durys visiems laikams užsivėrė Paulai. Mergina surinko 1194 balsus, o jos konkurentė 2134 balsus.
„Silikoninė gražuolė“ paviešino nuotrauką iš soliariumo, kur ji deginasi nuoga
„Silikoninė gražuolė“ paviešino nuotrauką iš soliariumo, kur ji deginasi nuoga (7) 2012.12.15 10:31 "Silikoninė gražuolė" Jodie Marsh ir toliau stebina savo gerbėjus ypač atviromis fotografijomis. Šį kartą ji paviešino pačios darytas nuotraukas iš soliariumo, kuriame ji deginasi nuoga. 33 metų kultūrizmo žvaigždė savo "Twitter" paskyroje pademonstravo kaip jai pavyksta įgauti tokį bronzinį įdegį. Soliariume ji guli nuoga, tik ranka prisidengusi savo iškilią krūtinę. Po nuotrauka britė rašė: "Ar man leidžiama publikuoti savo nuogos nuotraukas? Ups, jeigu ne, tai jau per vėlu. Čia labai karšta.
Lietuvos energetika: ar tikrai dėl visko kalti rusai?
Lietuvos energetika: ar tikrai dėl visko kalti rusai? (5) 2012.12.10 14:45 Ketverius metus valdžiusios koalicijos branduolį sudariusi ir rinkimus pralaimėjusi Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) su Rusija kovojo nesėkmingai. Rusijos sulaikymo strategiją, kurios viešai nebedrįsta nė prisiminti, turinti ir kelerius metus dėl rusų energetinės grėsmės raudanti TS-LKD vadovybė įsigudrino nepastebėti, kad tie energetiniai rusai iš Lietuvos nė nebuvo išėję.
Prieš Kalėdas „bohemiečiai“ dainuos „Arijas iš dušo“
Prieš Kalėdas „bohemiečiai“ dainuos „Arijas iš dušo“ (1) 2012.12.06 15:43 Prieš šventes kūnus ir sielas švarinantys operos "bohemiečiai" - "Vilnius City Opera" trupė nusprendė Kalėdų proga nudžiuginti klausytojus ne tik savo mėgstamiausiomis arijomis, bet ir pateikti staigmenų. Gruodžio 21 ir 22 dienomis Vilniaus kongresų rūmuose teatralizuotame koncerte "Arijos iš dušo" klausytojai turės retą progą išgirsti net aštuoniolika solistų - kai kurie iš jų Lietuvos scenoje girdimi itin retai, nors svetur pasiekę didelių kūrybinių laimėjimų.
Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų – A. Ambrosio – savo brazilišką grožį atskleidė pozuodama nuoga
Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų – A. Ambrosio – savo brazilišką grožį atskleidė pozuodama nuoga 2012.12.04 20:20 Vienas karščiausių „Victoria's Secret“ angelų -–modelis Alessandra Ambrosio, turėjusi garbės podiumu eiti vilkėdama 2,5 milijono vertės liemenėlę, savo gerbėjus pamalonino dar vienu pikantišku reginiu – fotosesija, kurioje tobulų formų gražuolė pasirodė...visiškai nuoga. 31-erių metų manekenė pozavo žurnalui „Made In Brasil“, todėl savo brazilišką grožį atskleidė su kaupu: modelis pozavo nuogut nuogutėlė paplūdimyje, viliojamai žvelgdama į objektyvą.
Modelis A. Rose paviešino atviras savo nėštumo nuotraukas
Modelis A. Rose paviešino atviras savo nėštumo nuotraukas 2012.12.03 11:44 JAV modelis Amber Rose, besilaukianti pirmagimio nuo sužadėtinio reperio Wizo Khalifos, pademonstravo savo gerbėjams dar labiau suapvalėjusį pilvuką. Ir nors vienoje iš „Twitter“ socialiniame tinklalapyje paviešintų nuotraukų ji atrodo visiškai nuoga, savo fanams modelis suskubo pasiaiškinti: „Prisiekiu, toje nuotraukoje aš su šortukais, tiesiog mano pilvas toks didelis, kad jų nesimato.
Anglijoje sulaikyti raganiai – prievartautojai
Anglijoje sulaikyti raganiai – prievartautojai 2012.11.30 09:18 Du save „baltaisiais raganiais“ vadinantys vyriškiai yra kaltinami mergaičių prievartavimu pagoniškų ritualų metu. Manoma, jog jie tai darė daugiau nei 40 metų, rašo Daily Mail. 72-ejų Peteris Petrauske yra kaltinamas dėl trijų išžaginimų ir vieno išprievartavimo, o 69-erių Jackas Kempas – 15 mažamečių lytiniu išnaudojimu. Raganių aukos teigė, jog jos buvo apsvaigintos alkoholiu, o tada išrengtos prieš minią mantijas vilkinčių vyrų.
„Tour de France“ nugalėtojas neatsispyrė nuogai moteriai
„Tour de France“ nugalėtojas neatsispyrė nuogai moteriai 2012.11.26 12:28 Garsus ispanų dviratininkas Alberto Contadoras, kartu su komanda „Saxo Bank“ besitreniruojantis Kanarų salose, tapo smagaus epizodo liudininku. Trasoje, kur sportinę formą palaiko „Saxo Bank“ dviratininkai, netikėtai pasirodė visiškai nuoga prancūzė. Ten ji buvo kartu su sutuoktiniu, kuris ėmėsi fotografuoti savo moterį. Šioje improvizacinėje fotosesijoje sudalyvavo ir A. Contadoras – pravažiuodamas pro nuogalę jis pristabdė ir išsiėmęs telefoną nufotografavo.
Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus
Paviešinusi pusnuogio C. Browno nuotrauką, Rihanna skelbia ir provokuojančius savo portretus 2012.11.26 11:46 Rihanna savo gerbėjus džiugina ne tik įspūdingais koncertais, bet ir dalindamasi asmeninio gyvenimo akimirkomis. Praėjusį šeštadienį ji paviešino nuotrauką, kurioje jos ilgametis vaikinas Chrisas Brownas pusnuogis guli ant lovos – po daugybės skandalų, muštynių, išsiskyrimų ir susitaikymų 24 metų Rihanna ir 23 metų Chrisas vėl kartu.   Na, o šią savaitę „Twitter“ dainininkė paskelbė nuotrauką, kurioje iki pusės nuoga – jau ji pati.
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje
K. Brazauskienė: rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga lediniame vandenyje (2) 2012.11.19 15:20 „Aš kiekvieną rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga einu paplaukioti lediniame vandenyje“, – vos įžengusi į TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją su šypsena ištars į Seimą nesėkmingai mėginusi pakliūti Kristina Brazauskienė. Jau rytoj, antradienį, 20.00 val. TV3 eteryje ponia Kristina negailės atvirų pasisakymų ir pateiks itin patrauklų pasiūlymą vienam iš laidos vedėjų – baletmeisteriui Jurijui Smoriginui. J. Smoriginas, pasirodo, taip pat mėgsta maudytis nuogas šaltame ežero vandenyje.
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas
S. Johansson filmo premjeroje demonstravo paskutinį mados klyksmą – tamsios spalvos lūpas 2012.11.19 13:37 Sekmadienio vakarą Niujorke vyko filmo „Hitchcock“ premjera, kurioje ypatingo dėmesio sulaukė dvi filme vaidmenis atlikusios aktorės Scarlett Johansson ir Jessica Biel. 27 metų Johansson ant raudonojo kilimo pozavo su juoda žaliais gėlių raštais dekoruota mini suknele, tuo tarpu neseniai su J. Timberlake'u sumainiusi žiedus J. Biel buvo pasipuošusi sidabro spalvos žėrinčiu kostiumėliu, kelnėmis bei pusilge palaidine.
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18)
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti (N-18) 2012.11.18 07:24 Sekso patarimai gali būti ilgi ir sudėtingi, tačiau šie – lengvai ir greitai „virškinami“, todėl nepraleisk progos jais pasinaudoti! Jeigu sunku patirti orgazmą Prieš seksą masturbuokis, tačiau sustok dar iki orgazmo. Kai pradėsi sekso žaidimus su partneriu, bus lengviau pasiekti kulminaciją! Jeigu niekada neturėjai orgazmo Masturbuokis! Sekso metu naudok PC raumenis Naudodama PC raumenis, suspausk vaikino varpą makštyje. Tai daryk jai įeinant ir išeinant.
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai
Rihanna žurnalo viršeliui išsirengė nuogai 2012.11.13 13:27 Seksualioji atlikėja iš Barbadoso, Rihanna, vėl išsirengė nuogai, šįkart - vyrų žurnalo „GQ“ gruodžio numerio viršeliui. 24 metų mergina fotosesijos metu pozavo visiškai nuoga, intymiąją vietą prisidengusi rankomis ir su ant pečių užmesta trumpa odine striuke, kuri leidžia gerbėjams pasigrožėti ne tik jos tobulu kūnu, bet ir tatuiruotėmis.
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga
Aktorė S. Miller besilaukdama dukters pozavo nuoga 2012.11.07 13:09 Aktorė ir mados ikona laikoma gražuolė Sienna Miller, kuri savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais, panašu, kad dėl meno ryžosi padaryti daug daugiau, negu iš jos kas nors galėjo tikėtis. Besilaukdama kūdikėlio S. Miller žinomam britų tapytojui Jonathanui Yeo ryžosi pozuoti nuoga.  Moteris tai padarė dar liepos mėnesį, likus kelioms savaitėms iki dukrelės gimimo. Šis portretas bus eksponuojamas Berlyne esančioje „Circle Culture“ galerijoje.
Nusikaltimo „palikimas“ – prievartos vaisius
Nusikaltimo „palikimas“ – prievartos vaisius (20) 2012.11.06 13:01 100 000 litų už sutryptą svajonę būti vienuole ir visiškai pakeistus gyvenimo planus neketinus tapti motina. Taip savo skaudžius išgyvenimus įvertino labai religinga akla kaunietė (21 m.), po išžaginimo tapusi nėščia ir ryžusis gimdyti prievartos vaisių. O kita panašaus likimo mergina – tauragiškė (19 m.) – tokią savo padėtį pavertė šou reginiu.
Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės (II dalis)
Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės (II dalis) 2012.10.23 07:10 Praeitoje dalyje pristatėme įžanginę dalį ir trumpai supažindinome su „žaidimų“ sąvoka ir esme. Šioje dalyje pristatysime keletą „žaidimų“. Pirmąją straipsnio dalį skaitykite čia. „Žaidimai“ apima visas mūsų gyvenimo sritis – tai galima pastebėti iš „žaidimų“ klasifikacijos: gyvenimo, sutuoktinių, vakarėlių, seksualiniai, nusikaltėlių pasaulio, „žaidimai“ psichiatrijos kabinete ir panašiai.
Kaip elgtis su moters krūtimis? (N-18)
Kaip elgtis su moters krūtimis? (N-18) 2012.10.20 11:43 Lygiai taip pat kaip vyrui svarbu penio dydis, moteriai – krūtinės. Todėl jei norite sugundyti moterį intymiems santykiams, niekada nesakykite jai, kad jos krūtinė negraži arba maža. Visada kalbėkite damai, kaip jums patinka jos krūtys. Sėkmingi komplimentai šiems papuošalams tikrai jums padės.