nuoga

Orgijų kurstytojos – merginos
Orgijų kurstytojos – merginos (6) 2012.08.24 16:12 Nuo teismo bausmės sprukusi į užsienį jauna marijampolietė vis dėlto ir po kelerių metų buvo priversta prisiminti žiaurias orgijas Marijampolėje, kai su dviem bendramintėmis bjauriausiais būdais niekino 19 metų merginą, stebint trims kompanijos vaikinams. Išsigimėlių byla Vaida Valaitytė (20 m.) – jau paskutinioji, trečioji, orgijų, po kurių bylą tyrę pareigūnai ilgam jas įsiminė ir istoriją vadina išsigimėlių byla, kurstytoja, sulaukusi atpildo.
Kompromatą apie princą Harį paviešino pasipelnyti sugalvojusi mergina
Kompromatą apie princą Harį paviešino pasipelnyti sugalvojusi mergina (1) 2012.08.24 15:34 Susikompromitavusio princo Hario draugai įsitikinę, kad juo nuogo nuotraukas spaudai pardavė pasipelnyti sumaniusi mergina. Vienas artimiausių princo draugų, tarp turtingiausių jaunų Britanijos žmonių patenkantis Arturas Lendonas įsitikinęs, kad viena iš vakarėlyje dalyvavusių merginų galėjo slapta nufotografuoti šėlstantį Harį ir parduoti nuotraukas spaudai, siekdama už tai gauti nemažą sumą pinigų.
Princas Williamas užsirūstino dėl internete išplitusių Harrio nuogybių
Princas Williamas užsirūstino dėl internete išplitusių Harrio nuogybių (2) 2012.08.24 12:01 Seniai buvo šnabždamasi, kad princas Haris yra vienas iš tų karališkosios giminės atstovų, kuriam nesvetimi audringi vakarėliai. Žiniasklaidoje išplito nuotraukos, kuriose vaikinas įamžintas visiškai nuogas. Paplitus tokiai kompromituojančiai medžiagai, jo brolis princas Williamas, kuris paprastai visada užstoja ir gina Harį, šįkart nestojo jo pusėn, o netgi atvirkščiai – kalbama, kad broliai stipriai apsipyko, o Williamas negailėjo jaunėliui pamokslaujančių žodžių.
Susigrąžink seksualumą po skyrybų
Susigrąžink seksualumą po skyrybų 2012.08.24 07:13 Jis tave paliko. Nenuostabu, kad jautiesi sugniuždyta. O apie savo seksualumą tikriausiai apskritai mažiausiai galvoji. Visai be reikalo! Būtent pasijutusi seksualia ir geidžiama suprasi: gyvenimas tęsiasi. Be jo. Galbūt šis išsiskyrimas – tik į naudą tau? Eik į pasimatymą Nelauk tobulo kandidato. Dabar tavo tikslas – priminti sau, kad pasaulyje egzistuoja ir kitų vyrų. Tai nereiškia, kad turėtum eiti į pasimatymą su visišku nevėkšla.
Lady Gaga parodė nuogas krūtis
Lady Gaga parodė nuogas krūtis (5) 2012.08.23 14:55 Ekscentriškoji dainininkė Lady Gaga visus stebinusi savo unikaliu stiliumi, panašu, kad nusprendė šokiruoti ir kitaip – atlikėja savo gerbėjų puslapyje įkėlė namų video, kuriame pasirodo visomis savo grožybėmis. Video įraše matosi asmeniniai dainininkės gyvenimo epizodai: ji laikanti ant rankų savo pusbrolį, šokanti ir šėliojanti.
Subtilioji N. Portman nusimetė drabužius „Dior“ reklamai
Subtilioji N. Portman nusimetė drabužius „Dior“ reklamai 2012.08.23 09:58 „Dior“ sėkmės formulė galėtų būti puikus pavyzdys visoms besikuriančioms kosmetikos kompanijoms. Kompanija žino, ką kviesti reklamuoti jų gaminius, norint sulaukti didžiulio teigiamo dėmesio. „Oskaro“ laimėtoja Natalia Portman tapo naujausio „Dior“ gaminio - skystos kreminės pudros veidu. Vienoje fotografo Mario Sorrenti darytoje nuotraukoje aktorė guli ant gobeleno trauktos kušetės ir viena ranka prilaiko savo žvilgančius, besidraikančius plaukus.
Internete išplito visiškai nuogo princo Hario nuotraukos
Internete išplito visiškai nuogo princo Hario nuotraukos 2012.08.22 11:24 Seniai buvo šnabždamasi, kad princas Haris yra vienas iš tų karališkosios giminės atstovų, kuriam nesvetimi audringi vakarėliai. Žiniasklaidoje išplito nuotraukos, kuriose vaikinas įamžintas visiškai nuogas. Princas Haris su draugų kompanija VIP apartamentuose Las Vegase nusprendė pažaisti biliardą iš nusirenginėjimo. Kaip paaiškėjo, vaikinui sekėsi itin prastai ir dėl savo nesėkmės jis liko visiškai be drabužių. Nuogo princo Hario nuotraukas galime pamatyti paspaudę čia.
Nuoga K. Moss mėgavosi saulės voniomis Sen Tropeze
Nuoga K. Moss mėgavosi saulės voniomis Sen Tropeze 2012.08.21 10:53 Supermodelis Kate Moss prabangioje jachtoje mėgavosi saule, jūra ir nuostabiu oru. Viena garsiausių Anglijos manekenių į šalį nusimetė maudymosi kostiumėlio viršų ir įžymybių pamėgtame Žydrojo kranto kurorte Sen Tropezas deginosi be jo. K. Moss leido laiką prabangioje Jean Yves Le Fur jachtoje. 38-erių metų gražuolė buvo kaip niekad geros nuotaikos, šypsojosi, gėrė gėrimą iš stilingos žydros taurės.
Paviešintos nuogos gražuolės manekenės M. Kerr fotosesijos akimirkos
Paviešintos nuogos gražuolės manekenės M. Kerr fotosesijos akimirkos 2012.08.09 14:08 Internete paplito pikantiškos garsios gražuolės manekenės Mirandos Kerr nuotraukos, kuriose ji – visiškai nuoga. Vienas prancūzų fotografas savo oficialiame puslapyje išpublikavo itin erotišką ir seksualią fotosesiją, kurioje gražuolė pozuoja visiškai nuoga. Tiesa, nuotraukos darytos 2009-aisiais, tačiau tik dabar fotografas išdrįso jas paviešinti. Kam buvo skirta tokia gundanti fotosesija – neatskleidžiama, bet moteriškos ir gundančios manekenės kūno linijos nepaliko abejingų.
Nuoga Lady Gaga intymiai leido laiką baseine su mylimuoju
Nuoga Lady Gaga intymiai leido laiką baseine su mylimuoju 2012.08.07 11:05 Skandalingoji atlikėja Lady Gaga su savo išrinktuoju, aktoriumi Taylor Kinney, susipažino praėjusiais metais, filmuodamiesi jos dainos „You and I“ video klipe. Ji buvo undinė, o jis jos mylimasis. Akivaizdu, kad pora panoro atkartoti jų pažinties akimirkas: vakar jiedu romantiškai leido laiką baseine, kuriame atlikėja buvo visiškai nuogut nuogutėlė. Dainininkė pikantiškas nuotraukas paviešino asmeninėje internetinėje svetainėje LittleMonsters.com.
Olimpiada kitaip: 1170 metų gyvavęs „antikinis Vudstokas“, kur sportas – tik tarp kitko (I)
Olimpiada kitaip: 1170 metų gyvavęs „antikinis Vudstokas“, kur sportas – tik tarp kitko (I) (1) 2012.07.30 21:43 Pasaulis artimiausias porą savaičių gyvens olimpiniu ritmu. Sunku patikėti, tačiau antikinės Olimpinės žaidynės su romantika ir idealais praktiškai neturėjo nieko bendra. Taip tvirtina ir iš koto verčiančius argumentus dėsto istorikas Tony Perrotetas. Jo pastebėjimai – išties netikėti ir net šokiruojantys.
Lady Gagos akibrokštas: gerbėjams skirta jos nuogos nuotrauka
Lady Gagos akibrokštas: gerbėjams skirta jos nuogos nuotrauka (70) 2012.07.27 16:04 Ekstravagantiškoji atlikėja Lady Gaga nuo pat pirmųjų populiarumo dienų nevengė demonstruoti savo apnuoginto kūno ir seksualių drabužių, todėl nenuostabu, kad kartais populiarioji dainininkė palepina gerbėjus erotiškomis asmeninėmis nuotraukomis.
Pirmą kartą žurnalo „Playboy“ viršelį papuošė indė
Pirmą kartą žurnalo „Playboy“ viršelį papuošė indė 2012.07.25 16:28 Bolivudo žvaigždė Sherlyn Chopra tapo pirmąja inde, nusimetusia drabužius „Playboy“ žurnalo viršeliui. Po fotosesijos mergina pasakojo, kad „nebuvo lengva pozuoti žurnalui“. Sherlyn teigė, kad „negalėjo praleisti progos nuoga įsiamžinti populiariausiame pasaulyje suaugusiems skirtame žurnale.“ Žurnalo įkūrėjas Hughas Hefneris socialiniame tinklapyje „Twitter“ paskelbė, kad aktorė papuoš lapkričio mėnesio numerį.
Meilė kaip jausmas ir būties pamatas D. H. Lawrence'o romane „Mylinčios moterys“
Meilė kaip jausmas ir būties pamatas D. H. Lawrence'o romane „Mylinčios moterys“ 2012.07.19 11:55 Leidyklos „Metodika“ pastangomis dienos šviesą išvydo naujas Davido Herberto Lawrence'o romano „Mylinčios moterys“ leidimas. Ta proga norėtųsi tarti keletą žodžių apie rašytoją ir pagvildenti pagrindines temines romano gaires.
Nuoga Lady Gaga kvepalų reklamoje savo intymias vietas pridengė vyrais
Nuoga Lady Gaga kvepalų reklamoje savo intymias vietas pridengė vyrais (2) 2012.07.18 10:41 Skandalingoji žvaigždė apsinuogino savo kvepalų reklamai. Lady Gaga pristatė savo pirmuosius sukurtus kvepalus, kuriuos jau pradėjo reklamuoti. Kaip ir būdinga Lady Gagai, atlikėja tą padarė jai įprastu – skandalingu – būdu. Lietuvoje koncertuosianti atlikėja šį kartą nemąstė, kaip nustebinti savo gerbėjus įspūdingais kostiumais. Pirmajai reklamai Lady Gaga tiesiog nusimetė visus drabužius ir pozavo visiškai nuoga. Tačiau, ekstravagantiškoji atlikėja neliko visai nuoga.
14 patarimų merginoms kaip būnant nuogai atrodyti super seksualiai
14 patarimų merginoms kaip būnant nuogai atrodyti super seksualiai (4) 2012.07.14 07:19 Nors moterys nėra pernelyg kritiškos vertindamos partnerio trūkumus - juk jis yra tik žmogus - dauguma moterų ypatingai pergyvena dėl su jų pačių kūnų susijusių problemų. Ir šis mąstymas tikrai apsunkina dalinimąsi savimi su mylimiausiu žmogumi.Nesvarbu, ar jus erzina spuogai, drovitės pernelyg plokščia krūtine arba tuo, kad vis dar negalite numesti tų 5 (ar net 15) užsispyrusių kilogramų, nenusiminkite.
Dukters tvirkinimu kaltinamas danas tikina tiesiog „moderniai auklėjęs“ vaiką
Dukters tvirkinimu kaltinamas danas tikina tiesiog „moderniai auklėjęs“ vaiką (19) 2012.06.26 15:46 Danijos pilietis Bjarkė Šulcas (49 m.), prieš mėnesį nuteistas už studentės išprievartavimą ir išžaginimą, dabar teisiamas dėl savo mažametės dukters tvirkinimo. Jis pats tikina esantis ne iškrypėlis, bet inteligentas, o atsilikusios, neišprususios lietuvaitės tenorinčios jį sužlugdyti.
Valdininkai norėjo sutaupyti vaikų sąskaita?
Valdininkai norėjo sutaupyti vaikų sąskaita? (3) 2012.06.24 09:19 Šiau­lių mies­to sa­vi­val­dy­bė, kas­met be­si­rū­pi­nu­si so­cia­liai rem­ti­nų šeimų vai­kų poil­siu va­sa­rą, šie­met tai pa­mir­šo – nors ir nu­ma­tė tam 15,4 tūkst. Lt, ta­čiau kad prii­ma­mos pa­raiš­kos dėl die­ni­nių vai­kų va­sa­ros poil­sio sto­vyk­lų pro­gra­mų 2012 m. fi­nan­sa­vi­mo, sa­vo tink­la­la­py­je pa­skel­bė praė­ju­sią sa­vai­tę ket­vir­ta­die­nį, iki pa­sku­ti­nės pa­raiš­kų pri­sta­ty­mo die­nos li­kus vos trim dar­bo die­nom.
Belgrado centru vaikščiojo visiškai nuoga moteris (N-18)
Belgrado centru vaikščiojo visiškai nuoga moteris (N-18) (9) 2012.06.21 15:39 Jauna serbų menininkė Teodora Stamenkovič surengė kiek neįprastą performansą pačiame Belgrado centre – gatve perėjo visiškai nuoga, praneša Newsru.com. Akcija, kuri, beje, vyko su policijos palaiminimu, buvo surengta šviesiu paros metu pačiame Serbijos sostinės centre, centrinėje miesto gatvėje. Pasirodymas buvo filmuojamas ir paviešintas „YouTube“ tinklalapyje, kur yra prieinamas pilnamečiams užsiregistravusiems vartotojams.
Nuogas meno kūrinys
Nuogas meno kūrinys (5) 2012.06.21 15:35 Praeiviai, tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje buvę Belgrado centre, galėjo stebėti jaunos serbų dailininkės Teodoros Stamenkovič performansą. Ji visiškai nuoga (kūną dengė tik raudonų dažų sluoksnis) pavaikštinėjo kunigaikščio Michailo gatve, šitaip bandydama estetiškai išreikšti erotiško kūno esmę. Ką tai reiškia, suprasti keblu, užtat žiūrėti visai įdomu.
Fotografas atskleidė erotinių fotografijų paslaptis
Fotografas atskleidė erotinių fotografijų paslaptis 2012.06.21 10:23 Аmerikiečių fotografas, pornografas ir režisierius Ričardas Kernas, išpopuliarėjęs bendradarbiaudamas su garsiais visame pasaulyje žurnalais vyrams Hustler ir Hustler's Leg Show magazines, atskleidė savo meistriškumo paslaptis. Fotografas neturi būti panašus į „aptarnaujantį personalą“ 1990- ųjų metų pradžioje Kernas ėmė intensyviai darbuotis erotinių fotografijų srityje Jo mėgstamiausi žanrai tapo fetišizmas, bondažas ir glamūras.
„Femen“ aktyvistė: planuojame seksualinę ataką prieš UEFA bosą M. Platini
„Femen“ aktyvistė: planuojame seksualinę ataką prieš UEFA bosą M. Platini 2012.06.18 15:05 Vokiečių dienračio „Bild“ korespondentai apsilankė skandalingai pagarsėjusios Ukrainos moterų organizacijos „Femen“ būstinėje Kijeve. Čia pat jos įsirengusios ir treniruočių stovyklą. Įvairiomis akcijomis prieš Europos futbolo čempionatą visame pasaulyje išgarsėjusių „Femen“ aktyvisčių būstinėje matyti prisitraukimams atlikti skirtas įrenginys. „Treniruojamės, kad būtume stiprios ir galėtume pasipriešinti policijai“, - aiškina 22 metų „Femen“ narė Ina Ševčenka.
Proginė šukuosena: kaip išsirinkti?
Proginė šukuosena: kaip išsirinkti? 2012.06.18 13:49 Išsirinkti tobulą šukuoseną išleistuvėms, vestuvėms, jubiliejui ar kitai iškilmingai progai – ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Besąlygiškai atsiduoti į kirpėjos rankas? Jeigu su savo kirpėja, kaip sakoma, ne vienas pūdas druskos suvalgytas ir ji jau bent keletą kartų įrodė, jog moka atspėti ir geba įgyvendinti jūsų norus – puiku. Tačiau tokių laimingųjų, turinčių Pelenės krikštamotės fėjos vardo vertas kirpėjas – vienetai.
Seksas su ateiviais: neįtikėtinos istorijos, kuriomis jau susidomėjo mokslas
Seksas su ateiviais: neįtikėtinos istorijos, kuriomis jau susidomėjo mokslas (46) 2012.06.14 21:30 Seksas su ateiviais. Pats žodžių junginys skamba absurdiškai ir keistai, bet ilgainiui dauguma viso pasaulio mokslininkų ir teisėsaugos darbuotojų ima abejoti tokių pareiškimų absurdiškumu. O kodėl, spręskite patys. Visai neseniai moterys, kurios viešai prabildavo apie tai, kad jos turėjo lytinių santykių su ateiviais, sukeldavo didelį juoką arba abejones dėl jų psichinės sveikatos.
K. Moss: jei apsirengčiau kaip tipinė žmona – mano vyras išprotėtų
K. Moss: jei apsirengčiau kaip tipinė žmona – mano vyras išprotėtų 2012.06.13 10:22 Supermodelis Kate Moss, kuri ne kartą yra pozavusi nuoga, moterims pataria, kaip derėtų rengtis vasarą. 38 metų moteris yra įsitikinusi, kad vasaros metu moterys per daug išsirengia ir renkasi netinkamus drabužius. Kita vertus, Kate prisipažįsta, kad jei ji pati apsirengtų kaip tipinė žmona, jos vyras Jamie Hunce turbūt išprotėtų. „Jam patinka kai esu kažkas panašaus į „rock'n'roll“ merginą“, – sako Kate.
Ant S. Berlusconio stalo – nuogutėlė ir kojas praskėtusi 17-metė
Ant S. Berlusconio stalo – nuogutėlė ir kojas praskėtusi 17-metė (12) 2012.06.11 16:38 Aiškėja vis daugiau pikantiškų dabar jau buvusio Italijos ministro pirmininko Silvio Berlusconio gyvenimo detalių. Žymioji nepilnametė šokėja, žinoma kaip Ruby, nuoga fotografavosi ant premjero darbo stalo.
Kaip atgaivinti priblėsusius jausmus?
Kaip atgaivinti priblėsusius jausmus? 2012.06.11 10:55 Jūs vedę jau ne pirmus metus ir jūsų santuoka yra gana sėkminga. Tačiau pastebite, kad buvusios aistros nebėra, mylitės vis rečiau, nes pavargote, be to, nebeliko naujų pojūčių. Viskas pažįstama ir banalu. Galbūt visiems taip būna? Pasirodo, ne. Daugelis susituokusių porų prisipažįsta, kad išgyvenę panašią jausmų krizę jie sugebėjo atrasti naujus horizontus.
Sekso simbolis M. Monroe šiandien švęstų 86-ąjį gimtadienį
Sekso simbolis M. Monroe šiandien švęstų 86-ąjį gimtadienį (5) 2012.06.01 14:04 Ko gero Marilyn Monroe niekuomet nebus pamiršta. Šiandieną 86-ąjį gimtadienį būtų galėjusi švęsti moteris, tituluojama ne tik visų laikų seksualiausia moterimi, bet ir ryškiausia kino žvaigžde Holivudo padangėje. Šviesūs garbanoti plaukai, raudonas lūpdažis ir juodas akių pravedimas – tai pats mylimiausias M. Monroe makiažas, kurį šiandieną kopijuoja daugybė moterų.
R. Bransonas Kanados politikei pasiūlė nuogai pasivažinėti ant jo nugaros
R. Bransonas Kanados politikei pasiūlė nuogai pasivažinėti ant jo nugaros (3) 2012.05.29 16:31 Ekscentriškasis britų magnatas Richardas Bransonas, žinomas kaip „Virgin Group“, apimančios daugiau nei 400 kompanijų, savininkas šokiravo pasaulį, kai savo bloge paviešino nuotrauką, kurioje jis užfiksuotas „kaituojantis“ su nuoga moterimi. Šalia nuotraukos – pasiūlymas Kanados valstijos (Britų Kolumbija) premjerei prisijungti. „Nori pasivažinėti? Pasitikrink „dreskodą“, – taip savo blogo įrašą pavadino R. Bransonas.
Rihanna nebesuvaldo noro rodyti savo gašlumą
Rihanna nebesuvaldo noro rodyti savo gašlumą (10) 2012.05.29 14:27 Dainininkė Rihanna pastartuoju metu garsėja ne savo dainomis, o apnuoginto kūno demonstravimu. Mergina nuolat platina intymias nuotraukas iš atostogų, vakarėlių ar tiesiog namų, kuriuose ji būna apsinuoginusi arba visiškai nuoga. Šiomis dienomis Rihanna savo „Twitter“ paskyroje vėl paskelbė intymias nuotraukas, kurios po kelių valandų buvo ištrintos.