nuoga

Ką A. Jolie patartų Lietuvos gydytojai?
Ką A. Jolie patartų Lietuvos gydytojai? 2013.05.21 15:18 Praėjusią savaitę pasaulį nustebino žinia, kad garsiai Holivudo aktorei Angelinai Jolie buvo pašalintos abi krūtys. Prevencinės operacijos tikslas – sumažinti vėžio riziką. Ar verta sekti jos pavyzdžiu? Televizijos studijoje susitiks onkologai ir vėžį įveikę žmonės.
Naujausioje fotosesijoje supermodelis K. Moss nusimetė visus drabužius
Naujausioje fotosesijoje supermodelis K. Moss nusimetė visus drabužius (1) 2013.05.09 12:02 Supermodelis Kate Moss – tikra Anglijos rožė, garsėjanti nepriekaištinga pieno baltumo oda, rašo dailymail.co.uk. Net ji artėjant vasarai susigundė dailiu įdegiu. Tik 39 metų gražuolei nereikės vartytis paplūdimyje ir bandyti išvengti nuo maudymosi kostiumėlio liekančių baltų odos juostų: K. Moss pasirašė reklamos sutartį su dirbtinio įdegio priemonių gamintoja „St Tropez“. Naujausioje fotosesijoje K. Moss demonstravo ne tik įrudusią odą, bet ir nepriekaištingą figūrą.
Kaip sugundyti moterį
Kaip sugundyti moterį (1) 2013.05.03 07:59 Moterims skirti žurnalai “Ieva” ir kiti nuolat spausdina straipsnius su pamokymais kaip gundyti vyriškį. Patarimų, kaip sugundyti merginą ar moterį, spaudoje aiškiai trūksta. Todėl Jums ir sunkiau palikti neišdildomą įspūdį neprieinamai gražuolei. Bet kai ką galite padaryti. Patrauklumo šaltiniai Jeigu turėtumėte vieną kitą milijoną, be abejo, moterims ir merginoms atrodytumėte patrauklesnis nei vargšas studentas.
Akupunktūros specialistas pamiršo adatėlėmis prismaigstytą pacientę
Akupunktūros specialistas pamiršo adatėlėmis prismaigstytą pacientę 2013.05.02 17:40 Australijoje akupunktūros specialistas pamiršo savo pacientę, kuriai buvo susmaigstęs adatėles, ir užrakinęs kabinetą išėjo namo, skelbia Orange News. Atliekant gydomąją adatėlių procedūrą 61 metų pacientei Vivi Ziegler, gydytojas sulaukė telefono skambučio. Po to jį išblaškė netikėtas asistento klausimas. Tai lėmė, kad gydytojas pamiršo savo pacientę, kuri gulėjo prismaigstyta smulkių adatėlių. „Iš pradžių aš nesijaudinau, nes buvo šilta ir malonu.
Gelmių gyvybė: keisti sutvėrimai giliai po mūsų kojomis
Gelmių gyvybė: keisti sutvėrimai giliai po mūsų kojomis 2013.05.02 17:00 Pietų Afrikos aukso kasyklose šliaužioja demonai, turintys į botagą panašią uodegą ir nepasotinamą apetitą. Tačiau kalnakasių jie nebaugina. Šie demonai nuoga akimi vos įžvelgiami. Tačiau Žemės gyvybę tiriantiems žmonėms tai didelė naujiena.
Pedofilo vardas – ir brandžiam vyrui, ir paaugliui
Pedofilo vardas – ir brandžiam vyrui, ir paaugliui (6) 2013.04.30 13:07 Teismai vieną po kitos juodajame sąraše rikiuoja naujas iškrypėlių pavardes. Vien per kelias pastarąsias savaites teismo bausmės paskirtos penkiems vaikų lytiniams išnaudotojams. Nuteistas mokytojas Vilniaus apygardos teismas nusprendė pasiųsti už grotų dabar jau buvusį prestižinės Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijos kūno kultūros mokytoją Eriką Petelį (37 m.). Pedagogas apkaltintas mažamečio seksualiniu prievartavimu ir tvirkinimu.
Antrosios princo Williamo ir Kate vestuvių metinės: karališkas gyvenimas, kelionės ir kūdikio laukimas
Antrosios princo Williamo ir Kate vestuvių metinės: karališkas gyvenimas, kelionės ir kūdikio laukimas 2013.04.29 10:57 Lygiai prieš dvejus metus princas Williamas iškilmingoje ir prabangioje ceremonijoje vedė savo išrinktąją, nekilmingo kraujo merginą Kate Middleton. „Pelenės istorija“ sužavėjo daugybę žmonių visame pasaulyje.
Juokingiausios kambario draugų žinutės: kai kas nors labai nusibosta...
Juokingiausios kambario draugų žinutės: kai kas nors labai nusibosta... (1) 2013.04.14 21:50 Dalytis būstu su kitu žmogumi gali būti labai sudėtinga, nes svarbiausia problemas spręsti komunikuojant. Nydailynews.com siūlo pažiūrėti į žinutes, kambario draugams paliktas žmonių, kuriuos tam tikri veiksmai labai erzina. Tačiau dažniausiai jie nepamiršta būti mandagūs... 1. Mielas Evanai, šiandien atvyksta mano tėvai, tad gal galėtum visą dieną dėvėti kelnes? Ryanas 2. Indai neišsiplauna patys.
Ko išsigando „Drąsos kelias“?
Ko išsigando „Drąsos kelias“? (6) 2013.04.09 08:54  Neringa Venckienė rikiuoja kariauną paskutiniam mūšiui dėl savo teisinės neliečiamybės. Ji neatsiliepia telefonu. Nepasirodė ir jos pačios įkvėptos partijos suvažiavime, vykusiame visiškos konspiracijos sąlygomis. Ir vis dėlto „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ žurnalistei pavyko prasmukti į tą renginį ir šį bei tą sužinoti. Laidos tiesioginės transliacijos metu jau šį antradienį 21.45 val.
M. Balčiūnas: jei „Žalgirį“ nori remti užsienio įmonės – dažniausiai jos turi kitų savo ketinimų
M. Balčiūnas: jei „Žalgirį“ nori remti užsienio įmonės – dažniausiai jos turi kitų savo ketinimų 2013.04.06 18:10 Kauno „Žalgirio“ ateitis kelia nerimą ne vienam Lietuvos krepšinio pasaulio atstovui. Ne išimtis – ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) atstovas komercijai ir projektams Mindaugas Balčiūnas. Kalbėdamas „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Nuoga tiesa“ jis pabrėžė, jog būtina labai gerai išsiaiškinti naujojo investuotojo ketinimus ir kokią klubo ateities viziją jis mato. „Manau dėl investuotojo yra svarstytini visi variantai, tik visų pirma reikia žinoti jų ketinimus.
Nuteistųjų iki gyvos galvos pagausėjo
Nuteistųjų iki gyvos galvos pagausėjo (4) 2013.04.06 14:33 Įsiteisėjus dešimtajam teismo nuosprendžiui, anksčiau net 9 kartus teistas vilnietis Olegas Polovinka (36 m.) visam laikui taps nuolatiniu Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo įnamiu. O. Polovinkos baudžiamąją bylą išnagrinėjusi teisėjo Stasio Lemežio pirmininkaujama Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija pripažino jį kaltu dėl trijų žmonių nužudymo ir paskyrė laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę.
Pekino gatvėse – dviejų nuogalių ir pripučiamos moters šou
Pekino gatvėse – dviejų nuogalių ir pripučiamos moters šou 2013.04.04 21:00 Šiais laikais nuogas žmogus viešose vietose nelabai ką ir nustebins, tačiau Pekino gyventojo užfiksuoti vaizdai stulbina: 3 ryto važiuodamas viename iš miesto centrinių rajonų, jis pamatė "bėgantį ir po pažastimi įsitvėrusį pripučiamą moterį, nuogą vyrą", o iš paskos jam bėgo nuoga moteris.
Kokie mitai griauna santuoką?
Kokie mitai griauna santuoką? 2013.03.21 11:22 Tuomet, kai žengiame prie altoriaus, tikime pačia gražiausia savo būsimo santuokinio gyvenimo pasaka. Ilgainiui iš princesės virstame pelene arba dar blogiau, pačia pikčiausia ragana, nes laimės santuokoje taip ir nesurandame.
Sekso istorija: braziliška vilionė (N-18)
Sekso istorija: braziliška vilionė (N-18) 2013.03.16 14:17 Nesu pati ištikimiausia grožio salonų lankytoja, tačiau kartais ir aš bandau išsikviesti šventę į savo kiemą. Pastaruoju metu mūsų meilės lizdelis prašyte prašosi ugnies ir šįkart tam pasirinkau Braziliją prisiminusi ne visai metaforiškus teiginius apie besąlygišką kontaktą, bei aštresnius pojūčius. Jau kurį laiką taikstausi su abejotinais pasiteisinimais ir šį savaitgalį ketinu, kaip išalkusi liūtė, Mylimą versti ant menčių neklausinėdama.
Kūdikio besilaukianti supermodelis E. Herzigova nepabūgo nusifilmuoti visiškai nuoga
Kūdikio besilaukianti supermodelis E. Herzigova nepabūgo nusifilmuoti visiškai nuoga 2013.03.14 11:23  Nors ji neseniai sulaukė 40-ties ir šiuo metu laukiasi savo trečiojo vaikelio, supermodelis Eva Herzigova vis dar turi savyje tos aistros, dėl kurios ją dievina daugybę pasaulio vyrų.  Gražuolė nusifilmavo reklaminiame klipe, kuriame reklamuoja dizainerio Briano Atwoodo avalynę. Vilkėdama seksualų rožinį chalatą, supermodelis rankoje nešasi kokteilį. Vėliau Marilyn Monroe įkūnijanti manekenė nusimeta chalatą ir būdama visiškai nuoga įbrenda į baseiną.
Supermodelis M. Kerr paviešino nuotrauką, kurioje ji nuoga krūtine
Supermodelis M. Kerr paviešino nuotrauką, kurioje ji nuoga krūtine (2) 2013.03.05 21:44  „Victoria Secret“ modelis Miranda Kerr, dažnai pradžiuginanti savo gerbėjus įvairiomis seksualiomis nuotraukomis, šį kartą paviešino nuotrauką, kurioje ji pozuoja nuoga krūtine. Nespalvotoje nuotraukoje dviejų vaikų mama pozuoja jūros bangose, o krūtinę laiko pridengusi delnais. Krūtinę taip pat dengia juodas cenzūros brūkšnys, kurį uždėjo pati garsenybė. Šalia nuotraukos žinoma moteris parašė padėką ją įamžinusiam fotografui Chrisui Collsui.
 Išskirtinės moterys, kurios save pardavinėjo (II)
Išskirtinės moterys, kurios save pardavinėjo (II) 2013.03.02 22:05 Listverse.com pateikia moterų, kurias visas sieja vienas dalykas – tam tikru gyvenimo momentu jos ėmė prekiauti savo kūnu, – sąrašą. 5. Sally Salisbury (garsi prostitutė, kuri mirė kalėjime) Būdama 9 metų Sarah Priddon (apytiksliai 1692-1724) buvo siuvėjos mokinė, tačiau greitai buvo išsiųsta namo už pamestą prabangią medžiagą. Namuose ji netrukus sugalvojo pritaikyti pas siuvėją įgautas žinias ir sukarpė mamos paltą norėdama jį priderinti sau.
Ką nutyli vyrai
Ką nutyli vyrai 2013.03.01 14:51 Būkime atviri: seksualinis švietimas pasiekė neregėtų viršūnių. Vyrai aptarinėja statistinius duomenis, kokio pobūdžio orgazmą patiria dauguma moterų, o moterys prieš intymų aktą dalykiniu tonu teiraujasi: „Ar turi prezervatyvą?“ Mes jau reiškiame savo emocijas beveik neraudonuodami. Bent jau tada, kai kalbame apie svarbiausias vertybes. Tačiau pačius intymiausius niuansus vis dėlto nutylime ir kritikuodami partnerį demonstruojame neapsakomą delikatumą. Kurgi ne.
Realybės šou dalyvė Daiva, apžiūrėjusi nuogą M. Bui krūtinę: iš pradžių bijojau, kad nesprogtų
Realybės šou dalyvė Daiva, apžiūrėjusi nuogą M. Bui krūtinę: iš pradžių bijojau, kad nesprogtų (23) 2013.02.22 16:10 Daugelį žiūrovų pašiurpinusį realybės šou „Šlovė ir turtai“ uždrausta transliuoti. Tačiau jo dalyvė Daiva Pudžemytė neliūdi ir tikina, kad televizija jai davė labai daug: „Ji išpildė daugybę mano svajonių.“ Daiva ir toliau viename striptizo klube žada šokti šokius, skirtus vyrams vilioti. „Tai yra erotiniai šokiai, ne striptizas. Šokant šiuos šokius galima būti su drabužiais, pats renkiesi, kaip nori atrodyti.
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30 (5) 2013.02.17 07:58 Kaip protingiausia atsikratyti to beviltiško praėjusios nakties tipo? Ką apsirengti, kad po penkių minučių atrodyčiau super? Ką daryti, kad nuotraukos visada būtų puikios? Mūsų gyvenimo būdo ekspertai atskleidžia geriausius triukus, kurie tavo gyvenimą padarys daug malonesnį ir stilingesnį! 1. Greitai susikurk super stilių. Skubi į pasimatymą ir turi tik penkias minutes pasipuošti. Be to, parlėkei iš darbo vos gyva.
 Kraujo ir nesąžiningumo dėmės ant Lietuvos policijos munduro
Kraujo ir nesąžiningumo dėmės ant Lietuvos policijos munduro (8) 2013.02.12 22:30 „Akistata“ bando surūšiuoti, kas ir kokiomis aplinkybėmis yra smarkiausai suteršę Lietuvos policijos mundurą. „Tokios dėmės policijos mundurui seniai nebuvo“. Taip pareiškė vienas aukštas Vilniaus teisėsaugos pareigūnas, kai neseniai buvo sulaikyti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato policininkai, kurie, dirbdami Narkotikų kontrolės skyriuje, kaip įtariama, patys kilogramais (!) savinosi ir platino narkotikus.
Naujoje fotosesijoje Beyonce išsirengė iki apatinių
Naujoje fotosesijoje Beyonce išsirengė iki apatinių 2013.02.12 10:25 Beyonce, įspūdingais savo figūros linkiais kaitinanti tūkstančių vyrų fantaziją, dar kartą pademonstravo savo seksualumą. Per amerikietiškojo futbolo Supertaurės finalą pasirodžiusi su aptemptais odiniais drabužėliais, žurnalo „Vogue“ fotosesijoje ji pademonstravo švelniąją savo pusę.
Blogiausios „Grammy“ suknelės: nuo dinozauro kostiumo iki žvejo tinklų
Blogiausios „Grammy“ suknelės: nuo dinozauro kostiumo iki žvejo tinklų (3) 2013.02.11 14:42 Per iškilmingus renginius damos stengiasi atkreipti į save dėmesį ir nustebinti kuo originalesniais apdarais, tik vienoms tai pavyksta geriau, kitoms – prasčiau... Sekmadienį vykę „Grammy“ apdovanojimai – ne išimtis. Portalas dailymail.co.uk atrinko garsenybes, kurios sulaukė daugiausiai mados ekspertų kritikos.
Ar gali būti seksas po Cezario pjūvio?
Ar gali būti seksas po Cezario pjūvio? 2013.02.10 15:52 Daugumai moterų seksualiniai santykiai po nėštumo – daugiau psichologinis nei fiziologinis klausimas. Po gimdymo, priklausomai nuo to, ar gimdėte pati, gydytojai rekomenduoja susilaikyti nuo sekso bent jau 6 savaites. Šis laikas reikalingas organizmo atsistatymui, juk nėštumas ir gimdymas – pačios didžiausios organizmo apkrovos per visą moters gyvenimą. O daugiausiai klausimų ir nerimo kalbant apie seksą kyla po Cezario pjūvio.
Dainininko B. Adamso nuotraukų parodoje – nuoga Pink ir velionė A. Winehouse
Dainininko B. Adamso nuotraukų parodoje – nuoga Pink ir velionė A. Winehouse (2) 2013.02.01 16:39 Vokietijos mieste Diuseldorfe duris atvėrė žinomo muzikanto Bryano Adamso fotografijų paroda. Iš Kanados kilusi muzikos žvaigždė niekada neslėpė, kad fotografija – viena iš jo didžiausių aistrų, kuri yra įvertinta ir daugybe apdovanojimų. Nuotraukų parodoje, kuri vyks nuo vasario 2 d. iki gegužės 22 d., galima išvysti tokių garsenybių kaip velionės Amy Winehouse ir maištingosios Pink portretus. Pataroji įsiamžino nusimetusi drabužius ir rūkydama.
Mokytoja, paviešinusi nuotraukas, kuriose ji apsinuoginusi ir apsvaigusi nuo narkotikų, neteko darbo
Mokytoja, paviešinusi nuotraukas, kuriose ji apsinuoginusi ir apsvaigusi nuo narkotikų, neteko darbo (39) 2013.02.01 11:09 23 metų matematikos mokytoja buvo laikinai nušalinta nuo darbo, kai paaiškėjo, kad naujai sukurtoje „Twitter“ paskyroje ji paviešino savo pusnuogės fotografijas bei juokavo apie narkotikų vartojimą mokykloje. Apie mokytojos paskyrą socialiniame tinklalapyje „9News“ žinių kanalui pranešė anoniminis to paties soc. tinklalapio vartotojas.
Ant debesies bulvės neauga
Ant debesies bulvės neauga (30) 2013.01.30 07:02 Regina MUSNECKIENĖ „Gyvenu kaip paukštis. Šokinėdama nuo šakos ant šakos. Bedarbė. Benamė. Registruota prie seniūnijos. Nereikalinga. Gal mano vieta kapuose arba prie konteinerio?“ Taip apie sudėtingą savo būtį kalba meniškos prigimties tytuvėniškė Birutė Volskytė. Kartais aplinkiniai jos nesupranta, nes yra kitokia. Nemoka įkibti į žemiškuosius turtus. Skendi skurde, bet eina iškelta galva. Nuoga patirtis Senas, apleistas namas. Daugelį metų čia niekas negyveno.
Akmeninę sieną taranavusi vairuotoja – girta ir beveik nuoga
Akmeninę sieną taranavusi vairuotoja – girta ir beveik nuoga (1) 2013.01.22 22:45 Vairuotoja, kuri kaip skelbia liudininkai buvo beveik nuoga ir nevilkėdama nieko išskyrus pasegtą švarkelį penktadienį, sausio 18 d. Naujajame Džersyje trenkėsi į akmeninę sieną ir pabėgo iš įvykio vietos greičiausiai bus baudžiama už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Pareigūnas moters automobilį sustabdė praėjus vos kelioms minutėms po avarijos.
Žiopli pardavėjai: kai dviračio nuotraukoje – užpakalis, o virdulio – nuogalius
Žiopli pardavėjai: kai dviračio nuotraukoje – užpakalis, o virdulio – nuogalius (1) 2013.01.17 22:44  Pinigai, gauti už daiktus, kuriuos nusprendžiate parduoti internetiniame aukcione „eBay“ gali išties papildyti jūsų piniginę. Tačiau kartais nutinka taip, kad daugiausiai dėmesio sulaukia visai ne parduodamas daiktas, o jo nuotrauka.
Kvailiausi automobilių vagys: nepagarbūs gestai policininkams, žioplos avarijos ir lavonai bagažinėje
Kvailiausi automobilių vagys: nepagarbūs gestai policininkams, žioplos avarijos ir lavonai bagažinėje 2013.01.17 19:10 Nuvaręs iš gamyklos galingą „Ural-375“, nusikaltėlis turėjo šansą likti nesučiuptas. Tačiau iš džiaugsmo, kad vagystė pavyko, pravažiuodamas pro VAI postą jis policininkams pademonstravo į viršų iškeltą vidurinį pirštą. Už tai vagis buvo sustabdytas ir sulaikytas. Visiškai nuoga amerikietė pasinaudojo policininkų sumišimu ir nuvarė patrulių automobilį. Jos vytis puolė visa miesto policija. Policininkai iki šiol nesupranta – kodėl moteris buvo nusirengusi ir kur buvo jos drabužiai.