nuoga

Menininkas sukūrė besilaukiančios nuogos K. Kardashian skulptūrą
Menininkas sukūrė besilaukiančios nuogos K. Kardashian skulptūrą 2013.06.06 13:44 Kim Kardashian niekada nepasižymėjo ypatingu kuklumu ir siekdama populiarumo nesivaržydama demonstruodavo savo kūną – tačiau vieno Los Andželo menininko darbas ko gero nustebintų net ją pačią, rašo Dailymail.co.uk. Skulptorius Danielis Edwardsas iš akmens nukaldino statulą, kurioje pavaizduota besilaukianti nuoga K. Kardashian. Natūralaus dydžio kūrinyje išryškinti visi įžymybės apvalumai: putlios krūty, garsusis užpakaliukas ir atsikišęs nėščiosios pilvas.
Vaikai maugliai: užauginti žvėrių
Vaikai maugliai: užauginti žvėrių (7) 2013.06.05 09:39 Kuris mūsų vaikystėje nėra skaitęs garsiųjų Radjardo Kiplingo apsakymų apie Mauglį – vilkų užaugintą žmonių vaiką? Jei ir neskaitėme, tai atmintinai žinome sovietinių laikų animacinį filmą. Jo pabaigoje jau suaugęs Mauglis, džiunglėse prie krioklio sutikęs gražuolę merginą, grįžta gyventi pas žmones. Tačiau tikriesiems maugliams niekada nebūna toks maloningas. Ar visi mes tikrai esam vieno kraujo? Ne vieno šimtmečio istorija Maugliu dabar vadinami vaikai, užauginti gyvūnų.
Meilė ir seksas: kaip atgaivinti jausmus?
Meilė ir seksas: kaip atgaivinti jausmus? 2013.06.04 13:41 Jūs vedę jau ne pirmus metus ir jūsų santuoka yra gana sėkminga. Tačiau pastebite, kad buvusios aistros nebėra, mylitės vis rečiau, nes pavargote, be to, nebeliko naujų pojūčių. Viskas pažįstama ir banalu. Galbūt visiems taip būna? Pasirodo, ne. Daugelis susituokusių porų prisipažįsta, kad išgyvenę panašią jausmų krizę jie sugebėjo atrasti naujus horizontus. Juk meilė ir seksas - glaudžiai susiję, tad tebesant meilei, negalima ranka numoti į nesklandumus sekso srityje.
Tunise suimtos nuoga krūtine išlaisvinti jauną tunisietę reikalavusios „Femen“ aktyvistės
Tunise suimtos nuoga krūtine išlaisvinti jauną tunisietę reikalavusios „Femen“ aktyvistės 2013.05.29 17:20 Tuniso centre trečiadienį buvo suimtos trys krūtines apsinuoginusios judėjimo "Femen" aktyvistės - tai buvo pirmas toks feminisčių protestas arabų pasaulyje, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistas. Prie pagrindinių teismo rūmų protestą surengusios moterys - dvi prancūzės ir viena vokietė - skandavo: "Išlaisvinkit Aminą", taip palaikydamos jauną tunisietę moterų teisių gynėją, kuri buvo suimta už priešinimąsi islamo radikalams ir dabar laukia ketvirtadienį numatyto teismo.
Vaizdo klipų konkurso „KlipVid“ nugalėtojas – M. Palubenka
Vaizdo klipų konkurso „KlipVid“ nugalėtojas – M. Palubenka (1) 2013.05.29 16:06 Paaiškėjo pirmojo vaizdo klipų konkurso „KlipVid“ nugalėtojai. Pirmoji vieta ir 5 tūkstančių litų atiteko Markui Palubenkai, konkursui pristačiusiam klipą „Planet Melancholia“.   Antrąja vieta ir 3 tūkstančiais litų džiaugiasi atlikėjas Feral, konkurse dalyvavęs su kūriniu „Soulstarving“ (http://youtu.be/Le6-Z8dvv8s), trečiąja ir 2 tūkstančiais litų – Lilas su kūriniu „Ji nuoga“ (http://youtu.
Talentui nėra ribų, arba apie pinigus ir jų padirbinėjimą
Talentui nėra ribų, arba apie pinigus ir jų padirbinėjimą 2013.05.26 18:30 Pinigų padirbinėjimas, ko gero, yra viena seniausių žmonijos profesijų. Šalia kelių kitų, visiems žinomų seniausių. Kai tik atsirado pinigai, atsirado ir žmonės su protinga galva, nagingomis rankomis ir nusikalstamomis mintimis. Pinigus padirbinėjo net tada, kai jie cirkuliavo tokiu pavidalu, kurio dabar nesinori net pinigais vadinti. Senovėje meksikiečiai padirbinėjo pupas, atlikusias pinigų vaidmenį. Sidabras buvo keičiamas nekokybišku ir gerokai pigesniu lydiniu.
Niujorkietės nebebus baudžiamos už pasirodymą viešoje vietoje nuoga krūtine
Niujorkietės nebebus baudžiamos už pasirodymą viešoje vietoje nuoga krūtine (4) 2013.05.23 17:45 Niujorkietėms oficialiai leista rodytis mieste nuoga krūtine. Dienraštis New York Times praneša, kad dar vasario mėnesį 34 tūkst. miesto policininkų gavo nurodymus iš vadovybės: „Moteris, paprasčiausiai apnuoginusi savo krūtinę viešumoje, nenusižengia įstatymams“. Žurnalistai šį policijos sprendimą sieja su fotografės ir visuomenininkės Holly Van Voast, kuri mėgsta viešumoje pasirodyti pusnuogė, veikla.
Ką A. Jolie patartų Lietuvos gydytojai?
Ką A. Jolie patartų Lietuvos gydytojai? 2013.05.21 15:18 Praėjusią savaitę pasaulį nustebino žinia, kad garsiai Holivudo aktorei Angelinai Jolie buvo pašalintos abi krūtys. Prevencinės operacijos tikslas – sumažinti vėžio riziką. Ar verta sekti jos pavyzdžiu? Televizijos studijoje susitiks onkologai ir vėžį įveikę žmonės.
Naujausioje fotosesijoje supermodelis K. Moss nusimetė visus drabužius
Naujausioje fotosesijoje supermodelis K. Moss nusimetė visus drabužius (1) 2013.05.09 12:02 Supermodelis Kate Moss – tikra Anglijos rožė, garsėjanti nepriekaištinga pieno baltumo oda, rašo dailymail.co.uk. Net ji artėjant vasarai susigundė dailiu įdegiu. Tik 39 metų gražuolei nereikės vartytis paplūdimyje ir bandyti išvengti nuo maudymosi kostiumėlio liekančių baltų odos juostų: K. Moss pasirašė reklamos sutartį su dirbtinio įdegio priemonių gamintoja „St Tropez“. Naujausioje fotosesijoje K. Moss demonstravo ne tik įrudusią odą, bet ir nepriekaištingą figūrą.
Kaip sugundyti moterį
Kaip sugundyti moterį (1) 2013.05.03 07:59 Moterims skirti žurnalai “Ieva” ir kiti nuolat spausdina straipsnius su pamokymais kaip gundyti vyriškį. Patarimų, kaip sugundyti merginą ar moterį, spaudoje aiškiai trūksta. Todėl Jums ir sunkiau palikti neišdildomą įspūdį neprieinamai gražuolei. Bet kai ką galite padaryti. Patrauklumo šaltiniai Jeigu turėtumėte vieną kitą milijoną, be abejo, moterims ir merginoms atrodytumėte patrauklesnis nei vargšas studentas.
Akupunktūros specialistas pamiršo adatėlėmis prismaigstytą pacientę
Akupunktūros specialistas pamiršo adatėlėmis prismaigstytą pacientę 2013.05.02 17:40 Australijoje akupunktūros specialistas pamiršo savo pacientę, kuriai buvo susmaigstęs adatėles, ir užrakinęs kabinetą išėjo namo, skelbia Orange News. Atliekant gydomąją adatėlių procedūrą 61 metų pacientei Vivi Ziegler, gydytojas sulaukė telefono skambučio. Po to jį išblaškė netikėtas asistento klausimas. Tai lėmė, kad gydytojas pamiršo savo pacientę, kuri gulėjo prismaigstyta smulkių adatėlių. „Iš pradžių aš nesijaudinau, nes buvo šilta ir malonu.
Gelmių gyvybė: keisti sutvėrimai giliai po mūsų kojomis
Gelmių gyvybė: keisti sutvėrimai giliai po mūsų kojomis 2013.05.02 17:00 Pietų Afrikos aukso kasyklose šliaužioja demonai, turintys į botagą panašią uodegą ir nepasotinamą apetitą. Tačiau kalnakasių jie nebaugina. Šie demonai nuoga akimi vos įžvelgiami. Tačiau Žemės gyvybę tiriantiems žmonėms tai didelė naujiena.
Pedofilo vardas – ir brandžiam vyrui, ir paaugliui
Pedofilo vardas – ir brandžiam vyrui, ir paaugliui (6) 2013.04.30 13:07 Teismai vieną po kitos juodajame sąraše rikiuoja naujas iškrypėlių pavardes. Vien per kelias pastarąsias savaites teismo bausmės paskirtos penkiems vaikų lytiniams išnaudotojams. Nuteistas mokytojas Vilniaus apygardos teismas nusprendė pasiųsti už grotų dabar jau buvusį prestižinės Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijos kūno kultūros mokytoją Eriką Petelį (37 m.). Pedagogas apkaltintas mažamečio seksualiniu prievartavimu ir tvirkinimu.
Antrosios princo Williamo ir Kate vestuvių metinės: karališkas gyvenimas, kelionės ir kūdikio laukimas
Antrosios princo Williamo ir Kate vestuvių metinės: karališkas gyvenimas, kelionės ir kūdikio laukimas 2013.04.29 10:57 Lygiai prieš dvejus metus princas Williamas iškilmingoje ir prabangioje ceremonijoje vedė savo išrinktąją, nekilmingo kraujo merginą Kate Middleton. „Pelenės istorija“ sužavėjo daugybę žmonių visame pasaulyje.
Juokingiausios kambario draugų žinutės: kai kas nors labai nusibosta...
Juokingiausios kambario draugų žinutės: kai kas nors labai nusibosta... (1) 2013.04.14 21:50 Dalytis būstu su kitu žmogumi gali būti labai sudėtinga, nes svarbiausia problemas spręsti komunikuojant. Nydailynews.com siūlo pažiūrėti į žinutes, kambario draugams paliktas žmonių, kuriuos tam tikri veiksmai labai erzina. Tačiau dažniausiai jie nepamiršta būti mandagūs... 1. Mielas Evanai, šiandien atvyksta mano tėvai, tad gal galėtum visą dieną dėvėti kelnes? Ryanas 2. Indai neišsiplauna patys.
Ko išsigando „Drąsos kelias“?
Ko išsigando „Drąsos kelias“? (6) 2013.04.09 08:54  Neringa Venckienė rikiuoja kariauną paskutiniam mūšiui dėl savo teisinės neliečiamybės. Ji neatsiliepia telefonu. Nepasirodė ir jos pačios įkvėptos partijos suvažiavime, vykusiame visiškos konspiracijos sąlygomis. Ir vis dėlto „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ žurnalistei pavyko prasmukti į tą renginį ir šį bei tą sužinoti. Laidos tiesioginės transliacijos metu jau šį antradienį 21.45 val.
M. Balčiūnas: jei „Žalgirį“ nori remti užsienio įmonės – dažniausiai jos turi kitų savo ketinimų
M. Balčiūnas: jei „Žalgirį“ nori remti užsienio įmonės – dažniausiai jos turi kitų savo ketinimų 2013.04.06 18:10 Kauno „Žalgirio“ ateitis kelia nerimą ne vienam Lietuvos krepšinio pasaulio atstovui. Ne išimtis – ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) atstovas komercijai ir projektams Mindaugas Balčiūnas. Kalbėdamas „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Nuoga tiesa“ jis pabrėžė, jog būtina labai gerai išsiaiškinti naujojo investuotojo ketinimus ir kokią klubo ateities viziją jis mato. „Manau dėl investuotojo yra svarstytini visi variantai, tik visų pirma reikia žinoti jų ketinimus.
Nuteistųjų iki gyvos galvos pagausėjo
Nuteistųjų iki gyvos galvos pagausėjo (4) 2013.04.06 14:33 Įsiteisėjus dešimtajam teismo nuosprendžiui, anksčiau net 9 kartus teistas vilnietis Olegas Polovinka (36 m.) visam laikui taps nuolatiniu Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo įnamiu. O. Polovinkos baudžiamąją bylą išnagrinėjusi teisėjo Stasio Lemežio pirmininkaujama Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija pripažino jį kaltu dėl trijų žmonių nužudymo ir paskyrė laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę.
Pekino gatvėse – dviejų nuogalių ir pripučiamos moters šou
Pekino gatvėse – dviejų nuogalių ir pripučiamos moters šou 2013.04.04 21:00 Šiais laikais nuogas žmogus viešose vietose nelabai ką ir nustebins, tačiau Pekino gyventojo užfiksuoti vaizdai stulbina: 3 ryto važiuodamas viename iš miesto centrinių rajonų, jis pamatė "bėgantį ir po pažastimi įsitvėrusį pripučiamą moterį, nuogą vyrą", o iš paskos jam bėgo nuoga moteris.
Kokie mitai griauna santuoką?
Kokie mitai griauna santuoką? 2013.03.21 11:22 Tuomet, kai žengiame prie altoriaus, tikime pačia gražiausia savo būsimo santuokinio gyvenimo pasaka. Ilgainiui iš princesės virstame pelene arba dar blogiau, pačia pikčiausia ragana, nes laimės santuokoje taip ir nesurandame.
Sekso istorija: braziliška vilionė (N-18)
Sekso istorija: braziliška vilionė (N-18) 2013.03.16 14:17 Nesu pati ištikimiausia grožio salonų lankytoja, tačiau kartais ir aš bandau išsikviesti šventę į savo kiemą. Pastaruoju metu mūsų meilės lizdelis prašyte prašosi ugnies ir šįkart tam pasirinkau Braziliją prisiminusi ne visai metaforiškus teiginius apie besąlygišką kontaktą, bei aštresnius pojūčius. Jau kurį laiką taikstausi su abejotinais pasiteisinimais ir šį savaitgalį ketinu, kaip išalkusi liūtė, Mylimą versti ant menčių neklausinėdama.
Kūdikio besilaukianti supermodelis E. Herzigova nepabūgo nusifilmuoti visiškai nuoga
Kūdikio besilaukianti supermodelis E. Herzigova nepabūgo nusifilmuoti visiškai nuoga 2013.03.14 11:23  Nors ji neseniai sulaukė 40-ties ir šiuo metu laukiasi savo trečiojo vaikelio, supermodelis Eva Herzigova vis dar turi savyje tos aistros, dėl kurios ją dievina daugybę pasaulio vyrų.  Gražuolė nusifilmavo reklaminiame klipe, kuriame reklamuoja dizainerio Briano Atwoodo avalynę. Vilkėdama seksualų rožinį chalatą, supermodelis rankoje nešasi kokteilį. Vėliau Marilyn Monroe įkūnijanti manekenė nusimeta chalatą ir būdama visiškai nuoga įbrenda į baseiną.
Supermodelis M. Kerr paviešino nuotrauką, kurioje ji nuoga krūtine
Supermodelis M. Kerr paviešino nuotrauką, kurioje ji nuoga krūtine (2) 2013.03.05 21:44  „Victoria Secret“ modelis Miranda Kerr, dažnai pradžiuginanti savo gerbėjus įvairiomis seksualiomis nuotraukomis, šį kartą paviešino nuotrauką, kurioje ji pozuoja nuoga krūtine. Nespalvotoje nuotraukoje dviejų vaikų mama pozuoja jūros bangose, o krūtinę laiko pridengusi delnais. Krūtinę taip pat dengia juodas cenzūros brūkšnys, kurį uždėjo pati garsenybė. Šalia nuotraukos žinoma moteris parašė padėką ją įamžinusiam fotografui Chrisui Collsui.
 Išskirtinės moterys, kurios save pardavinėjo (II)
Išskirtinės moterys, kurios save pardavinėjo (II) 2013.03.02 22:05 Listverse.com pateikia moterų, kurias visas sieja vienas dalykas – tam tikru gyvenimo momentu jos ėmė prekiauti savo kūnu, – sąrašą. 5. Sally Salisbury (garsi prostitutė, kuri mirė kalėjime) Būdama 9 metų Sarah Priddon (apytiksliai 1692-1724) buvo siuvėjos mokinė, tačiau greitai buvo išsiųsta namo už pamestą prabangią medžiagą. Namuose ji netrukus sugalvojo pritaikyti pas siuvėją įgautas žinias ir sukarpė mamos paltą norėdama jį priderinti sau.
Ką nutyli vyrai
Ką nutyli vyrai 2013.03.01 14:51 Būkime atviri: seksualinis švietimas pasiekė neregėtų viršūnių. Vyrai aptarinėja statistinius duomenis, kokio pobūdžio orgazmą patiria dauguma moterų, o moterys prieš intymų aktą dalykiniu tonu teiraujasi: „Ar turi prezervatyvą?“ Mes jau reiškiame savo emocijas beveik neraudonuodami. Bent jau tada, kai kalbame apie svarbiausias vertybes. Tačiau pačius intymiausius niuansus vis dėlto nutylime ir kritikuodami partnerį demonstruojame neapsakomą delikatumą. Kurgi ne.
Realybės šou dalyvė Daiva, apžiūrėjusi nuogą M. Bui krūtinę: iš pradžių bijojau, kad nesprogtų
Realybės šou dalyvė Daiva, apžiūrėjusi nuogą M. Bui krūtinę: iš pradžių bijojau, kad nesprogtų (23) 2013.02.22 16:10 Daugelį žiūrovų pašiurpinusį realybės šou „Šlovė ir turtai“ uždrausta transliuoti. Tačiau jo dalyvė Daiva Pudžemytė neliūdi ir tikina, kad televizija jai davė labai daug: „Ji išpildė daugybę mano svajonių.“ Daiva ir toliau viename striptizo klube žada šokti šokius, skirtus vyrams vilioti. „Tai yra erotiniai šokiai, ne striptizas. Šokant šiuos šokius galima būti su drabužiais, pats renkiesi, kaip nori atrodyti.
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30
22 dalykai, kuriuos turi mokėti, kol tau sukaks 30 (5) 2013.02.17 07:58 Kaip protingiausia atsikratyti to beviltiško praėjusios nakties tipo? Ką apsirengti, kad po penkių minučių atrodyčiau super? Ką daryti, kad nuotraukos visada būtų puikios? Mūsų gyvenimo būdo ekspertai atskleidžia geriausius triukus, kurie tavo gyvenimą padarys daug malonesnį ir stilingesnį! 1. Greitai susikurk super stilių. Skubi į pasimatymą ir turi tik penkias minutes pasipuošti. Be to, parlėkei iš darbo vos gyva.
 Kraujo ir nesąžiningumo dėmės ant Lietuvos policijos munduro
Kraujo ir nesąžiningumo dėmės ant Lietuvos policijos munduro (8) 2013.02.12 22:30 „Akistata“ bando surūšiuoti, kas ir kokiomis aplinkybėmis yra smarkiausai suteršę Lietuvos policijos mundurą. „Tokios dėmės policijos mundurui seniai nebuvo“. Taip pareiškė vienas aukštas Vilniaus teisėsaugos pareigūnas, kai neseniai buvo sulaikyti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato policininkai, kurie, dirbdami Narkotikų kontrolės skyriuje, kaip įtariama, patys kilogramais (!) savinosi ir platino narkotikus.
Naujoje fotosesijoje Beyonce išsirengė iki apatinių
Naujoje fotosesijoje Beyonce išsirengė iki apatinių 2013.02.12 10:25 Beyonce, įspūdingais savo figūros linkiais kaitinanti tūkstančių vyrų fantaziją, dar kartą pademonstravo savo seksualumą. Per amerikietiškojo futbolo Supertaurės finalą pasirodžiusi su aptemptais odiniais drabužėliais, žurnalo „Vogue“ fotosesijoje ji pademonstravo švelniąją savo pusę.
Blogiausios „Grammy“ suknelės: nuo dinozauro kostiumo iki žvejo tinklų
Blogiausios „Grammy“ suknelės: nuo dinozauro kostiumo iki žvejo tinklų (3) 2013.02.11 14:42 Per iškilmingus renginius damos stengiasi atkreipti į save dėmesį ir nustebinti kuo originalesniais apdarais, tik vienoms tai pavyksta geriau, kitoms – prasčiau... Sekmadienį vykę „Grammy“ apdovanojimai – ne išimtis. Portalas dailymail.co.uk atrinko garsenybes, kurios sulaukė daugiausiai mados ekspertų kritikos.
Į viršų