nuoga

Vaikai maugliai: užauginti žvėrių
Vaikai maugliai: užauginti žvėrių (7) 2013.06.05 09:39 Kuris mūsų vaikystėje nėra skaitęs garsiųjų Radjardo Kiplingo apsakymų apie Mauglį – vilkų užaugintą žmonių vaiką? Jei ir neskaitėme, tai atmintinai žinome sovietinių laikų animacinį filmą. Jo pabaigoje jau suaugęs Mauglis, džiunglėse prie krioklio sutikęs gražuolę merginą, grįžta gyventi pas žmones. Tačiau tikriesiems maugliams niekada nebūna toks maloningas. Ar visi mes tikrai esam vieno kraujo? Ne vieno šimtmečio istorija Maugliu dabar vadinami vaikai, užauginti gyvūnų.
Meilė ir seksas: kaip atgaivinti jausmus?
Meilė ir seksas: kaip atgaivinti jausmus? 2013.06.04 13:41 Jūs vedę jau ne pirmus metus ir jūsų santuoka yra gana sėkminga. Tačiau pastebite, kad buvusios aistros nebėra, mylitės vis rečiau, nes pavargote, be to, nebeliko naujų pojūčių. Viskas pažįstama ir banalu. Galbūt visiems taip būna? Pasirodo, ne. Daugelis susituokusių porų prisipažįsta, kad išgyvenę panašią jausmų krizę jie sugebėjo atrasti naujus horizontus. Juk meilė ir seksas - glaudžiai susiję, tad tebesant meilei, negalima ranka numoti į nesklandumus sekso srityje.
Tunise suimtos nuoga krūtine išlaisvinti jauną tunisietę reikalavusios „Femen“ aktyvistės
Tunise suimtos nuoga krūtine išlaisvinti jauną tunisietę reikalavusios „Femen“ aktyvistės 2013.05.29 17:20 Tuniso centre trečiadienį buvo suimtos trys krūtines apsinuoginusios judėjimo "Femen" aktyvistės - tai buvo pirmas toks feminisčių protestas arabų pasaulyje, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistas. Prie pagrindinių teismo rūmų protestą surengusios moterys - dvi prancūzės ir viena vokietė - skandavo: "Išlaisvinkit Aminą", taip palaikydamos jauną tunisietę moterų teisių gynėją, kuri buvo suimta už priešinimąsi islamo radikalams ir dabar laukia ketvirtadienį numatyto teismo.
Vaizdo klipų konkurso „KlipVid“ nugalėtojas – M. Palubenka
Vaizdo klipų konkurso „KlipVid“ nugalėtojas – M. Palubenka (1) 2013.05.29 16:06 Paaiškėjo pirmojo vaizdo klipų konkurso „KlipVid“ nugalėtojai. Pirmoji vieta ir 5 tūkstančių litų atiteko Markui Palubenkai, konkursui pristačiusiam klipą „Planet Melancholia“.   Antrąja vieta ir 3 tūkstančiais litų džiaugiasi atlikėjas Feral, konkurse dalyvavęs su kūriniu „Soulstarving“ (http://youtu.be/Le6-Z8dvv8s), trečiąja ir 2 tūkstančiais litų – Lilas su kūriniu „Ji nuoga“ (http://youtu.
Talentui nėra ribų, arba apie pinigus ir jų padirbinėjimą
Talentui nėra ribų, arba apie pinigus ir jų padirbinėjimą 2013.05.26 18:30 Pinigų padirbinėjimas, ko gero, yra viena seniausių žmonijos profesijų. Šalia kelių kitų, visiems žinomų seniausių. Kai tik atsirado pinigai, atsirado ir žmonės su protinga galva, nagingomis rankomis ir nusikalstamomis mintimis. Pinigus padirbinėjo net tada, kai jie cirkuliavo tokiu pavidalu, kurio dabar nesinori net pinigais vadinti. Senovėje meksikiečiai padirbinėjo pupas, atlikusias pinigų vaidmenį. Sidabras buvo keičiamas nekokybišku ir gerokai pigesniu lydiniu.
Niujorkietės nebebus baudžiamos už pasirodymą viešoje vietoje nuoga krūtine
Niujorkietės nebebus baudžiamos už pasirodymą viešoje vietoje nuoga krūtine (4) 2013.05.23 17:45 Niujorkietėms oficialiai leista rodytis mieste nuoga krūtine. Dienraštis New York Times praneša, kad dar vasario mėnesį 34 tūkst. miesto policininkų gavo nurodymus iš vadovybės: „Moteris, paprasčiausiai apnuoginusi savo krūtinę viešumoje, nenusižengia įstatymams“. Žurnalistai šį policijos sprendimą sieja su fotografės ir visuomenininkės Holly Van Voast, kuri mėgsta viešumoje pasirodyti pusnuogė, veikla.
Rihanna su amžina varžove K. Tran dėl Ch. Browno dėmesio kovoja skelbdamos savo nuogų sėdynių nuotraukas
Rihanna su amžina varžove K. Tran dėl Ch. Browno dėmesio kovoja skelbdamos savo nuogų sėdynių nuotraukas 2013.05.23 14:19 Rihanna nudžiugino savo gerbėjus, leidusi žvilgtelėti į jos naujosios dainos „Pour It Up“ vaizdo klipo filmavimo užkulisius. 25-erių žvaigždė per programą „Instagram“ paskelbė itin provokuojančią nuotrauką, kurioje stambiu planu užfiksuotas jos beveik nuogas užpakaliukas. „O čia tai APRANGA!!!!!“ – taip rožinių kelnaičių su juostele ir ne ką daugiau pridengiančių džinsinių „šortų“ derinį pakomentavo pati dainininkė.
TOP 10 labiausiai nevykusių tatuiruočių (N-18)
TOP 10 labiausiai nevykusių tatuiruočių (N-18) (1) 2013.05.22 17:37 Išsitatuiruoti ant užpakalio kitą nuogą užpakalį gal ir gali būti juokinga....dienai, bet ne visam gyvenimui! Pristatome jums 10 tikrų ekstremalų, kurie...Na.
Ką A. Jolie patartų Lietuvos gydytojai?
Ką A. Jolie patartų Lietuvos gydytojai? 2013.05.21 15:18 Praėjusią savaitę pasaulį nustebino žinia, kad garsiai Holivudo aktorei Angelinai Jolie buvo pašalintos abi krūtys. Prevencinės operacijos tikslas – sumažinti vėžio riziką. Ar verta sekti jos pavyzdžiu? Televizijos studijoje susitiks onkologai ir vėžį įveikę žmonės.
Naujausioje fotosesijoje supermodelis K. Moss nusimetė visus drabužius
Naujausioje fotosesijoje supermodelis K. Moss nusimetė visus drabužius (1) 2013.05.09 12:02 Supermodelis Kate Moss – tikra Anglijos rožė, garsėjanti nepriekaištinga pieno baltumo oda, rašo dailymail.co.uk. Net ji artėjant vasarai susigundė dailiu įdegiu. Tik 39 metų gražuolei nereikės vartytis paplūdimyje ir bandyti išvengti nuo maudymosi kostiumėlio liekančių baltų odos juostų: K. Moss pasirašė reklamos sutartį su dirbtinio įdegio priemonių gamintoja „St Tropez“. Naujausioje fotosesijoje K. Moss demonstravo ne tik įrudusią odą, bet ir nepriekaištingą figūrą.
Kaip sugundyti moterį
Kaip sugundyti moterį (1) 2013.05.03 07:59 Moterims skirti žurnalai “Ieva” ir kiti nuolat spausdina straipsnius su pamokymais kaip gundyti vyriškį. Patarimų, kaip sugundyti merginą ar moterį, spaudoje aiškiai trūksta. Todėl Jums ir sunkiau palikti neišdildomą įspūdį neprieinamai gražuolei. Bet kai ką galite padaryti. Patrauklumo šaltiniai Jeigu turėtumėte vieną kitą milijoną, be abejo, moterims ir merginoms atrodytumėte patrauklesnis nei vargšas studentas.
Akupunktūros specialistas pamiršo adatėlėmis prismaigstytą pacientę
Akupunktūros specialistas pamiršo adatėlėmis prismaigstytą pacientę 2013.05.02 17:40 Australijoje akupunktūros specialistas pamiršo savo pacientę, kuriai buvo susmaigstęs adatėles, ir užrakinęs kabinetą išėjo namo, skelbia Orange News. Atliekant gydomąją adatėlių procedūrą 61 metų pacientei Vivi Ziegler, gydytojas sulaukė telefono skambučio. Po to jį išblaškė netikėtas asistento klausimas. Tai lėmė, kad gydytojas pamiršo savo pacientę, kuri gulėjo prismaigstyta smulkių adatėlių. „Iš pradžių aš nesijaudinau, nes buvo šilta ir malonu.
Gelmių gyvybė: keisti sutvėrimai giliai po mūsų kojomis
Gelmių gyvybė: keisti sutvėrimai giliai po mūsų kojomis 2013.05.02 17:00 Pietų Afrikos aukso kasyklose šliaužioja demonai, turintys į botagą panašią uodegą ir nepasotinamą apetitą. Tačiau kalnakasių jie nebaugina. Šie demonai nuoga akimi vos įžvelgiami. Tačiau Žemės gyvybę tiriantiems žmonėms tai didelė naujiena.
 Kaimas prie bekelės ruošiasi badauti
Kaimas prie bekelės ruošiasi badauti (3) 2013.05.02 06:56 Janina VANSAUSKIENĖ Naujojo liberalizmo banga – pinigų, stipriausiųjų valdžia – didina valstybių ir visuomenės atskirtį. Plečiasi skurdžiausiųjų gretos, pilnėja turtingųjų aruodai. Kalbama apie trijų greičių Europos Sąjungą, apie kelias Lietuvas: Vilnių, didesniuosius miestus, rajonų centrus ir pakraščius, kurie paliekami be mokyklų, medicinos punktų ir be kelių. Šiandien – pirmasis ciklo „20 laukinio kapitalizmo metų“ rašinys. Medikoniai. Pakruojo rajonas.
Pedofilo vardas – ir brandžiam vyrui, ir paaugliui
Pedofilo vardas – ir brandžiam vyrui, ir paaugliui (6) 2013.04.30 13:07 Teismai vieną po kitos juodajame sąraše rikiuoja naujas iškrypėlių pavardes. Vien per kelias pastarąsias savaites teismo bausmės paskirtos penkiems vaikų lytiniams išnaudotojams. Nuteistas mokytojas Vilniaus apygardos teismas nusprendė pasiųsti už grotų dabar jau buvusį prestižinės Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijos kūno kultūros mokytoją Eriką Petelį (37 m.). Pedagogas apkaltintas mažamečio seksualiniu prievartavimu ir tvirkinimu.
Antrosios princo Williamo ir Kate vestuvių metinės: karališkas gyvenimas, kelionės ir kūdikio laukimas
Antrosios princo Williamo ir Kate vestuvių metinės: karališkas gyvenimas, kelionės ir kūdikio laukimas 2013.04.29 10:57 Lygiai prieš dvejus metus princas Williamas iškilmingoje ir prabangioje ceremonijoje vedė savo išrinktąją, nekilmingo kraujo merginą Kate Middleton. „Pelenės istorija“ sužavėjo daugybę žmonių visame pasaulyje.
V. Landsbergis: dauguma balsavusių TS-LKD narių nori permainų
V. Landsbergis: dauguma balsavusių TS-LKD narių nori permainų (2) 2013.04.24 12:55 „Dauguma balsavusiųjų renkant naują opozicinės partijos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininką nori permainų“, – sako į antrą turą išėjęs kandidatas europarlamentaras Vytautas Landsbergis. „Ką rodo pirmo turo balsavimas? Dauguma balsavusių TS-LKD narių nori permainų“, – rašoma BNS atsiųstame V.Landsbergio komentare. „Tikriausiai tai daugiau negu tik šiandienos noras kito partijos pirmininko.
Juokingiausios kambario draugų žinutės: kai kas nors labai nusibosta...
Juokingiausios kambario draugų žinutės: kai kas nors labai nusibosta... (1) 2013.04.14 21:50 Dalytis būstu su kitu žmogumi gali būti labai sudėtinga, nes svarbiausia problemas spręsti komunikuojant. Nydailynews.com siūlo pažiūrėti į žinutes, kambario draugams paliktas žmonių, kuriuos tam tikri veiksmai labai erzina. Tačiau dažniausiai jie nepamiršta būti mandagūs... 1. Mielas Evanai, šiandien atvyksta mano tėvai, tad gal galėtum visą dieną dėvėti kelnes? Ryanas 2. Indai neišsiplauna patys.
Ko išsigando „Drąsos kelias“?
Ko išsigando „Drąsos kelias“? (6) 2013.04.09 08:54  Neringa Venckienė rikiuoja kariauną paskutiniam mūšiui dėl savo teisinės neliečiamybės. Ji neatsiliepia telefonu. Nepasirodė ir jos pačios įkvėptos partijos suvažiavime, vykusiame visiškos konspiracijos sąlygomis. Ir vis dėlto „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ žurnalistei pavyko prasmukti į tą renginį ir šį bei tą sužinoti. Laidos tiesioginės transliacijos metu jau šį antradienį 21.45 val.
M. Balčiūnas: jei „Žalgirį“ nori remti užsienio įmonės – dažniausiai jos turi kitų savo ketinimų
M. Balčiūnas: jei „Žalgirį“ nori remti užsienio įmonės – dažniausiai jos turi kitų savo ketinimų 2013.04.06 18:10 Kauno „Žalgirio“ ateitis kelia nerimą ne vienam Lietuvos krepšinio pasaulio atstovui. Ne išimtis – ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) atstovas komercijai ir projektams Mindaugas Balčiūnas. Kalbėdamas „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Nuoga tiesa“ jis pabrėžė, jog būtina labai gerai išsiaiškinti naujojo investuotojo ketinimus ir kokią klubo ateities viziją jis mato. „Manau dėl investuotojo yra svarstytini visi variantai, tik visų pirma reikia žinoti jų ketinimus.
Nuteistųjų iki gyvos galvos pagausėjo
Nuteistųjų iki gyvos galvos pagausėjo (4) 2013.04.06 14:33 Įsiteisėjus dešimtajam teismo nuosprendžiui, anksčiau net 9 kartus teistas vilnietis Olegas Polovinka (36 m.) visam laikui taps nuolatiniu Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo įnamiu. O. Polovinkos baudžiamąją bylą išnagrinėjusi teisėjo Stasio Lemežio pirmininkaujama Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija pripažino jį kaltu dėl trijų žmonių nužudymo ir paskyrė laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę.
Grįžusi namo, moteris rado šokantį nuogą nepažįstamą vyriškį
Grįžusi namo, moteris rado šokantį nuogą nepažįstamą vyriškį 2013.04.05 17:04 El Paso (JAV, Teksaso valstija) policija sulaikė vyriškį, kuris nuogas šoko nepažįstamos moters namuose. 41 metų Hectoras Sanchezas buvo sulaikytas įtariant nusikalstamu įsilaužimu ir chuliganišku elgesiu. Anot policijos, pirmadienio popietę namo grįžusi moteris išgirdo tekančio vandens garsą. Kai ji atėjo prie vonios kambario, išvydo nuogą vyriškį ir iškvietė policiją.
Pekino gatvėse – dviejų nuogalių ir pripučiamos moters šou
Pekino gatvėse – dviejų nuogalių ir pripučiamos moters šou 2013.04.04 21:00 Šiais laikais nuogas žmogus viešose vietose nelabai ką ir nustebins, tačiau Pekino gyventojo užfiksuoti vaizdai stulbina: 3 ryto važiuodamas viename iš miesto centrinių rajonų, jis pamatė "bėgantį ir po pažastimi įsitvėrusį pripučiamą moterį, nuogą vyrą", o iš paskos jam bėgo nuoga moteris.
Vienos nakties nuotykis
Vienos nakties nuotykis 2013.04.04 11:32 Sveikinu! Pagaliau ir Tau TAI pavyko – eini namo su nauja pažįstamąja. Netgi dar smagiau – ji nori to paties kaip ir Tu – be jokių ilgalaikių įsipareigojimų ar tolimos bendros ateities perspektyvų – tik laukinio sekso… Tačiau vietoje neįtikėtino džiaugsmo Tave vis užplūsta keistas nerimas ir pavojaus nuojauta.   Pagal visuotinai priimtą teoriją, vienkartinis meilės nuotykis turėtų būti paprastas ir elementarus. Tu nori sekso. Ji nori sekso.
Įdomūs faktai apie serialo „Draugai“ aktorius: mesti mokslai, priklausomybė nuo narkotikų, žlugę santykiai
Įdomūs faktai apie serialo „Draugai“ aktorius: mesti mokslai, priklausomybė nuo narkotikų, žlugę santykiai (9) 2013.03.25 17:09 Vargu ar pavyktų rasti jauną žmogų, kuris nebūtų matęs kultinio serialo „Draugai“, sulaukusio stulbinančios sėkmės ir populiarumo visame pasaulyje. Dešimt sezonų, milijonai gerbėjų, šimtais tūkstančių augantys honorarai bei šlovė, tiesiai iš dangaus nukritusi iki tol niekam beveik nežinomiems šešiems pagrindiniams šio serialo „draugams“. Nors serialas seniai parodytas, turbūt ne vienas iš mūsų esame peržiūrėję jį antrą, o gal net trečią kartą, su nostalgija prisimindami vos ne klasika tapusius ...
Beveik rimtai: kur gyvena tomašiukai? Veseluvkoj!
Beveik rimtai: kur gyvena tomašiukai? Veseluvkoj! (5) 2013.03.25 09:34 Linas V. Medelis Aleliuja! Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas gerokai prieš Velykas paskelbė džiaugsmingą žinią, kad po ketverių metų pertraukos darbą vėl atnaujina tarpparlamentinė Lietuvos–Lenkijos asamblėja. Pagaliau! Džiaugsmas yra beribis į plotį ir ilgas į ilgį.
Bažnyčia kunigui pedofilui moka rentą
Bažnyčia kunigui pedofilui moka rentą (11) 2013.03.23 10:00 Ne vieną dešimtį vaikų nuskriaudęs buvęs kunigas pedofilas Oliveris Ogreidis (67 m.), pramintas „bažnyčios Hanibalu Lekteriu“, ne tik netrukus išeis iš kalėjimo, bet ir galės ramiai gyventi iš... vyskupijos jam mokamos rentos – beveik 800 dolerių per mėnesį. Ta pati Stoktono (JAV) vyskupija jo seksualiai išnaudotoms aukoms kaip žalos atlyginimą jau išmokėjo daugiau negu 20 milijonų dolerių.
Kokie mitai griauna santuoką?
Kokie mitai griauna santuoką? 2013.03.21 11:22 Tuomet, kai žengiame prie altoriaus, tikime pačia gražiausia savo būsimo santuokinio gyvenimo pasaka. Ilgainiui iš princesės virstame pelene arba dar blogiau, pačia pikčiausia ragana, nes laimės santuokoje taip ir nesurandame.
10 keistų ir ekscentriškų seksualinių pomėgių
10 keistų ir ekscentriškų seksualinių pomėgių 2013.03.16 22:46 Sekso vertinimų netrūksta – amoralus, Dievo dovana, nelegalus, natūralus, smagus, žavintis, sujungiantis ar net keistas. Tačiau šiuos dešimt listverse.com pateikiamų pomėgių vertinti vienareikšmiškai būtų sunku. 10. Agalmatofilija Agalmatofilija (gr. agalma 'statula' + filija 'meilė') yra lytinis nukrypimas, kai jaučiamas potraukis statuloms, lėlėms, manekenams ar kitiems panašiems daiktams.
Sekso istorija: braziliška vilionė (N-18)
Sekso istorija: braziliška vilionė (N-18) 2013.03.16 14:17 Nesu pati ištikimiausia grožio salonų lankytoja, tačiau kartais ir aš bandau išsikviesti šventę į savo kiemą. Pastaruoju metu mūsų meilės lizdelis prašyte prašosi ugnies ir šįkart tam pasirinkau Braziliją prisiminusi ne visai metaforiškus teiginius apie besąlygišką kontaktą, bei aštresnius pojūčius. Jau kurį laiką taikstausi su abejotinais pasiteisinimais ir šį savaitgalį ketinu, kaip išalkusi liūtė, Mylimą versti ant menčių neklausinėdama.