norkus

„European M&A Awards“ – dėmesys į Baltijos šalių verslui
„European M&A Awards“ – dėmesys į Baltijos šalių verslui 2013.12.16 11:13 Londone įvykusioje „FinancialTimes“ ir „Mergermarket” Europos įmonių susijungimų ir įsigijimų apdovanojimų ceremonijoje („European M&A Awards“) atkreiptas dėmesys į Baltijos šalių verslo aktyvumą. Geriausio finansinio patarėjo apdovanojimą Baltijos šalyse gavo „PortaFinance”, o geriausiais teisininkais pripažinta advokatų kontora „RaidlaLejins&Norcous“. Baltijos šalyse susijungimų ir įsigijimų sandorių vertė šiemet siekė apie 1 mlrd. eurų.
Rusijoje triumfavo džiazo ketvertukas iš Lietuvos
Rusijoje triumfavo džiazo ketvertukas iš Lietuvos 2013.12.15 23:30  Vismantas Žuklevičius VL žurnalistas Praėjusią savaitę Rusijoje vykusiame 9-ajame jaunųjų džiazo atlikėjų konkurse delegacija iš Lietuvos susižėrė visus apdovanojimus. Jaunųjų mūsų džiazistų rusų publika niekaip nenorėjo paleisti nuo scenos. Pasak kultūros atašė Rusijoje Aleksandro Šimelio, tai – labai puikus lietuvių įvertinimas Rusijoje, kurioje klausytojas tokiais muzikos vakarais lepinamas daug dažniau nei lietuvis.
Grožis pagal vyrus ir moteris: kodėl krūtų operacijos tokios populiarios?
Grožis pagal vyrus ir moteris: kodėl krūtų operacijos tokios populiarios? 2013.12.06 12:27 Specialistų teigimu, laiminga ta moteris, kuri jaučiasi patraukli, geidžiama ir mylima. Kalbama ne tik apie išorinį grožį, bet ir vidinę būseną, psichologinį komfortą. „Žmogus - sielos ir kūno dermė. Jeigu jaučiamės gerai savo kūne – esame laimingi. Moterims jaustis gražia, patrauklia – svarbiau nei vyrui, tai dalis jos savivertės“, - teigia psichoterapeutas ir seksologas Andrius Kaluginas.
Išrinkti geriausi ir populiariausi Šiaulių miesto sportininkai
Išrinkti geriausi ir populiariausi Šiaulių miesto sportininkai 2013.12.03 20:01  Prasidėjus gruodžiui tradiciškai renkami geriausi Šiaulių miesto sportininkai, kurie per metus pasiekė daugiausia pergalių vietiniuose čempionatuose ar puikiais pasirodymais garsino šalį ir miestą tarptautinėse arenose. Antradienio vakarą paskelbti geriausi miesto sportininkai, pagerbti buvę sportininkai, išdalytos metų sporto nominacijos ir suteiktas populiariausio sportininko titulas.
„Lietkabelis“ pergale pradėjo DNB LKF taurės turnyro kovas
„Lietkabelis“ pergale pradėjo DNB LKF taurės turnyro kovas 2013.11.21 22:10  Pergalę III-ajame DNB LKF taurės etape iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie rungtynėse namuose 72:64 (16:22, 20:14, 17:15, 19:13) įveikė KK „Telšių“ ekipą.
Aukso blizgesys traukia plėšikus
Aukso blizgesys traukia plėšikus (1) 2013.11.18 21:26 Mažeikiuose, Naftininkų gatvėje, į juvelyrinių dirbinių parduotuvę įsibrovę plėšikai ėmė šaudyti ir kirviu daužyti vitrinas. Išnešta prekių maždaug už pusę milijono litų. Žmonės nenukentėjo. Juvelyrinių dirbinių parduotuvės visada domino nusikaltėlius. Pastaraisiais metais ne vienas toks apiplėšimas įvykdytas Kaune, Marijampolėje, Vilniuje. Dauguma jų buvo atskleisti – nusikaltėliai sulaukė teismo bausmių. Kalbėjo rusiškai Užpuolimas Mažeikiuose įvykdytas dar nesutemus –  17 val. 15 min.
Nacionaliniai mainai: Sibiro koldūnai iš Lietuvos, o rusų kultūra į Lietuvą
Nacionaliniai mainai: Sibiro koldūnai iš Lietuvos, o rusų kultūra į Lietuvą 2013.11.15 19:04 Dr. Rasa Gečaitė Kartais atsitinka nuostabių sutapimų, kurie priverčia pamatyti ir apmąstyti tai, ko anksčiau nepastebėdavai. Pavyzdžiui, kad Lietuvos verslas finansiškai remia Rusijos kultūrą, bet ne Lietuvos. Gal net tai ir yra tikroji Lietuvos kultūros politika su nutylima, bet plačiai vykdoma valstybine strategija nacionalinių mainų su mūsų didžiai artima Rytų kaimyne Rusija.
Moters kūno pokyčiai po gimdymo – stresas ir vyrams?
Moters kūno pokyčiai po gimdymo – stresas ir vyrams? 2013.11.13 10:34 Ar tikrai kūdikio gimimas – vien didžiulė laimė, džiaugsmas ir euforija jo susilaukusiems tėvams? Ne tik ir ne visada, sako specialistai. Moterims gyvenimas, atrodo, verčiasi aukštyn kojomis dėl pasikeitusios išvaizdos, socialinės aplinkos ir santykio su partneriu. Ką jaučia vyrai, dažnai dar sunkiau įspėti. „Vyrai jautriai reaguoja į moters fizinius pokyčius po gimdymo.
Teismui nepavyksta apklausti liudytojų  vicemero R.Adomavičiaus byloje
Teismui nepavyksta apklausti liudytojų vicemero R.Adomavičiaus byloje (1) 2013.11.06 14:50  Vilniaus apygardos teismui trečiadienį nepavyko tęsti liudytojų apklausos korupcija įtariamo Vilniaus vicemero socialdemokrato Romo Adomavičiaus baudžiamojoje byloje. Į posėdį neatvyko nė vienas liudytojas. Teismas planavo apklausti "Vilniaus vandenų" vadovą Valentiną Miltienį ir specializuotos inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonės "Rimgauda" direktorių Andrių Grekauską.
Riedučių, riedlenčių ir BMX varžybos su Helovino kostiumais
Riedučių, riedlenčių ir BMX varžybos su Helovino kostiumais 2013.11.04 09:59 Lapkričio 2 dieną, šeštadienį, Kauno vaikų ir jaunimo centro uždarame „skate“ parke vyko riedučių, riedlenčių ir BMX varžybos, kurių dalyviai buvo su  Helovino šventiniu kostiumu ar kauke, teigiama pranešime spaudai.
Pagrindinis liudytojas  vicemero R. Adomavičiaus byloje dingo „kaip į vandenį"
Pagrindinis liudytojas vicemero R. Adomavičiaus byloje dingo „kaip į vandenį" (1) 2013.10.31 11:04  Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį nesulaukė pagrindinio liudytojo, buvusio "Vilniaus vandenų" vadovo Dariaus Norkaus korupcija įtariamo Vilniaus vicemero socialdemokrato Romo Adomavičiaus baudžiamojoje byloje. Posėdžio pradžioje sekretorė paskelbė, kad D.Norkui buvo siųsti trys šaukimai, jis jų neatsiėmė. R.Adomavičiaus advokatas Romualdas Mikliušas sakė žinąs iš savo kolegų, kad D.Norkui atlikta kojos operacija.
LKF taurės turnyre Vilniaus „Tegra“ įveikė NKL senbuvius
LKF taurės turnyre Vilniaus „Tegra“ įveikė NKL senbuvius 2013.10.30 14:40 2013-2014 metų DNB LKF taurės turnyre sužaisti pirmieji antrojo etapo mačai. Per juos didžiausią staigmeną sukūrė Vilniaus krepšinio lygos į turnyrą deleguota „Tegra“. Sostinės ekipa sugebėjo namie nugalėti vieną NKL senbuvių Jonavos „Petrochemą“ 72:69 (26:13, 19:25, 19:14, 8:17). Vilniaus mėgėjų komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 10 taškų pranašumą (17:7). Jonavos ekipa stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau po 3 kėlinių šeimininkai vis dar buvo nutolę 64:52. Tik ket...
Buvusios LKL žvaigždės jaunimui vis dar neįkandamos
Buvusios LKL žvaigždės jaunimui vis dar neįkandamos 2013.10.23 14:55 2013-2014 metų DNB LKF taurės turnyro pirmajame etape sužaisti dar du mačai. Per juos kelialapius į antrąjį etapą iškovojo Vilniaus „Oro navigacija“ ir „Telšiai“. Sostinės krepšinio lygos į turnyrą deleguota „Oro navigacija“ savo aikštėje nepaliko vilčių RKL rungtyniaujantiems jauniesiems Sabonio krepšinio centro auklėtiniams.
R. Matulis, R. Skaisgirys ir R. Jarutis egzaminuos jaunuosius žalgiriečius
R. Matulis, R. Skaisgirys ir R. Jarutis egzaminuos jaunuosius žalgiriečius 2013.10.22 13:26 Pirmadienio vakarą prasidėjo 2013-2014 metų DNB LKF taurės turnyras. Per pirmąsias rungtynes Vilniaus „Tegra“ savo aikštėje palaužė Šiaulių „Blogiečius“ 83:70 (15:13; 20:19; 23:18; 25:20), praneša LKF. Sostinės ekipa pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau svečiai sugebėjo ilgai neleisti jai atitrūkti.
Plastikos chirurgas: kai persistengiama, veidas tampa be mimikos
Plastikos chirurgas: kai persistengiama, veidas tampa be mimikos 2013.10.19 14:00 Nustebote, jai iš žurnalo viršelio į jus žvelgia 15metų atjaunėjusi jūsų mėgiama aktorė, o jūsų kolegė į darbą atskubėjo itin gerai nusiteikusi ir nesikuklindama pareiškė, kad mokslo pažanga būtina naudotis? Šių dienų jaunystės eliksyras – botulino injekcijos. Apie šį preparatą į naujienų portalo balsas.lt klausimus sutiko atsakyti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Estetinės chirurgijos klinikos vadovas Martynas Norkus.
A. Butkevičius: Rusija ir Lenkija ignoruoja Lietuvos ambasadorius
A. Butkevičius: Rusija ir Lenkija ignoruoja Lietuvos ambasadorius (6) 2013.10.17 12:23 Rusija ir Lenkija ignoruoja Lietuvos deleguotus ambasadorius, pareiškė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, kurio vadovaujama Vyriausybė savo programoje žadėjo pagerinti santykius su šiomis šalimis kaimynėmis. Interviu LRT televizijai premjeras teigė, kad ambasadoriui Maskvoje Renatui Norkui teko gerokai palaukti jo prašyto susitikimo su Rusijos muitinės vadovu dėl Lietuvai taikomų prekybos ribojimų.
Premjeras: žinau, kad R. Paksas žadėjo paramą prezidentei mainais į „darbiečių“ laisvę
Premjeras: žinau, kad R. Paksas žadėjo paramą prezidentei mainais į „darbiečių“ laisvę (8) 2013.10.16 21:32 Edmundas Jakilaitis, LRT televizijos laida „Dėmesio centre“, LRT.lt Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ patvirtino girdėjęs informaciją, kad partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis R. Paksas garantavo paramą rinkimuose dabartinei prezidentei mainais už V. Uspaskicho laisvę.
Kur slypi smurtaujančio vaiko elgesio priežastys?
Kur slypi smurtaujančio vaiko elgesio priežastys? 2013.10.16 06:58 Įtūžęs vaikas trenkė žaislą į sieną, mažylis spyrė broliui, į paspęstą kilpą pateko balandis. Kas slypi už tokio vaikų elgesio, kokius ženklus siunčia vaikai taip elgdamiesi? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį tėvams? Kaip tokie vaikai elgsis sukūrę savo šeimas? Nusikalsti linkusių vaikų elgesio priežasčių ieško ir patarimus suaugusiesiems dalija Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato psichologas Arūnas Norkus.
R. Meilutytei apdovanojimą įteikė Lietuvos ambasadorius Maskvoje
R. Meilutytei apdovanojimą įteikė Lietuvos ambasadorius Maskvoje 2013.10.14 10:03 Lietuvos ambasadorius Maskvoje Renatas Norkus spalio 12 dieną Rusijos plaukimo federacijos kvietimu įteikė aukso medalį Tarptautinės plaukimo federacijos pasaulio taurės varžybų etape 100 metrų krūtine rungties finalą laimėjusiai ir naują pasaulio rekordą pasiekusiai Rūtai Meilutytei. Net tris aukso medalius Maskvoje iškovojusi pasaulio ir olimpinė čempionė iš Lietuvos šioje distancijoje tesugaišo 1 min. 2,36 sek.
V. Putinas sutvarkė muitinės reikalus: sugriežtinta patikra Lietuvos vežėjams panaikinta tiek pasienyje, tiek ir Rusijos vidinėse muitinėse
V. Putinas sutvarkė muitinės reikalus: sugriežtinta patikra Lietuvos vežėjams panaikinta tiek pasienyje, tiek ir Rusijos vidinėse muitinėse (3) 2013.10.11 13:39  Lietuvos ambasadorius Maskvoje Renatas Norkus susitikime su Rusijos muitinės tarnybos vadovu penktadienį buvo patikintas, kad prezidento Vladimiro Putino įsakymu sugriežtinta patikra Lietuvos vežėjams panaikinta tiek Lietuvos ir Rusijos pasienyje, tiek ir Rusijos vidinėse muitinėse. Apie tai BNS patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministerija.
Vicemeras R. Adomavičius nuo pareigų gali būti nušalintas tik 3 mėnesiams
Vicemeras R. Adomavičius nuo pareigų gali būti nušalintas tik 3 mėnesiams 2013.10.09 15:03 Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė, kad prekyba poveikiu kaltinamas Vilniaus miesto vicemeras Romas Adomavičius nuo pareigų gali būti nušalintas ne iki tol, kol bus išnagrinėta byla, o tik trijų mėnesių laikotarpiui. Trečiadienį paskelbta Lietuvos apeliacino teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama. Laikino nušalinimo nuo pareigų terminas bus skaičiuojamas nuo rugsėjo 19 dienos. Šia nutartimi teismas iš dalies patenkino R.Adomavičiaus gynėjo Romualdo Mikliušo skundą.
Oficialus sprendimas: Rusijos muitinė gavo nurodymą stabdyti Lietuvos pieno produktų importą
Oficialus sprendimas: Rusijos muitinė gavo nurodymą stabdyti Lietuvos pieno produktų importą (12) 2013.10.08 11:17   Lietuvos pieno perdirbėjų produkcija antradienį sulaikoma vidinėse Rusijos muitinėse, BNS patvirtino Žemės ūkio ministerijos atstovas Rimantas Krasuckis.   „Per pietus gavau informacijos, kad produktai pravažiavo sieną, bet neišmuitinami vidinėse muitinėse. Kalbama, kad neva neveikia sistema (informacinė - BNS), bet neoficialiais duomenimis, tiesiog muitines pasiekė G.Oniščenkos raštas“, - BNS sakė Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento direktorius R.Krasuckis.
Vilniuje sukūrė tikrų džentelmenų oazę
Vilniuje sukūrė tikrų džentelmenų oazę (3) 2013.10.01 09:23 Karolis Birgilas Įėjus pro įprastas Senamiesčiui duris, pasitinka kaljano kvapas. Maloniai pasiūloma prisėsti ant odinės sofos ir palaukti besimėgaujant viskiu. Taip atrodo XIX amžiaus džentelmenų oazė Vilniuje. Du politikos ir ekonomikos studentai sumanė atkurti barzdaskučių amatą ir įkūrė vienintelį tokį saloną Lietuvoje. Pavadinimas logiškas – „Barzdaskučiai”. Kaip teigia vaikinai, apie konkurentus sužinojo tik tada, kai išsinuomojo patalpas.
Nušalintam nuo pareigų R. Adomavičiui „niežti rankos" pradėti darbą savivaldybėje
Nušalintam nuo pareigų R. Adomavičiui „niežti rankos" pradėti darbą savivaldybėje (2) 2013.09.19 12:30 Baudžiamojoje byloje teisiamas vicemeras socialdemokratas Romas Adomavičius liko nušalintas nuo pareigų, kol bus išnagrinėta jo byla. Tai ketvirtadienį paskelbė Vilniaus apygardos teismo teisėja Virginija Švedienė. Kaip tik ketvirtadienį turėjo baigtis anksčiau skirto nušalinimo terminas. Prokuroras prašė teismo pratęsti jau beveik metus trunkantį nušalinimą, nes, anot jo, grįžęs į vicemero pareigas, socialdemokratas galėtų daryti poveikį liudytojams, naujus nusikaltimus.
 Plastikos chirurgas vėją, greitį ir laisvės pojūtį iškeitė į bėgimo batelius
Plastikos chirurgas vėją, greitį ir laisvės pojūtį iškeitė į bėgimo batelius 2013.09.16 22:42 Pažadas draugui ištesėtas. Maratonas įveiktas. Rezultatas geresnis nei tikėtasi, o nuotaika puiki. Tačiau bėgimo bateliai greičiausiai bus „padžiauti ant vinies“. Tokie pirmieji gerai žinomo plastikos chirurgo Martyno Norkaus įspūdžiai įveikus prestižinę 42 km 195 m distanciją sekmadienį vykusiame Vilniaus „Danske Bank“ maratone. „Labai gerai jaučiuosi. Mečiau sau iššūkį ir nugalėjau save.
Stilingiausi nesnaudžia: paaiškėjo „House“ konkurso laimėtojai
Stilingiausi nesnaudžia: paaiškėjo „House“ konkurso laimėtojai 2013.09.09 12:30 Nesvarbu kiek jums, koks jūsų hobis, ar kokią svajonę gyvenime šiuo bandote pavyti, juk atrodyti stilingai ir išskirtinai norisi visuomet, juk laimi tie, kurie nesnaudžia. Būtent jums galėtų patvirtinti drabužių parduotuvių tinklo „House“ organizuoto konkurso laimėtojai. Nuo 2013 m. rugpjūčio 15d. iki rugsėjo 5d. naujienų portale Balsas.
„Raidla Lejins & Norcous“ plečia ekspertų komandas
„Raidla Lejins & Norcous“ plečia ekspertų komandas 2013.09.03 13:21 Advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ specialistų gretas papildo dar du profesionalai – advokatė Simona Oliškevičiūtė-Cicėnienė, kuri vadovaus Nekilnojamojo turto ir infrastruktūros praktikos grupei, ir Rokas Daugėla, kuris prisijungia prie Sandorių ir finansų praktikos grupės. „Po itin darbingos vasaros rudenį pasitinkame su didesne specialistų komanda ir esame pasiruošę naujiems iššūkiams.
Rukloje startavo 13-asis Lietuvos kariuomenės žygis „Radvilų keliais“
Rukloje startavo 13-asis Lietuvos kariuomenės žygis „Radvilų keliais“ 2013.08.24 19:40 Rugpjūčio 23 d. Rukloje, Jonavos rajone, oficialia atidarymo ceremonija Jonušo Radvilos mokomojo pulko rikiuotės aikštėje startavo dviejų dienų 13-asis žygis „Radvilų keliais“. Šiais metais jis skiriamas Jonui II Radvilai atminti. Žygio startą paskelbė Mokomojo pulko vadas pulkininkas leitenantas Algirdas Norkus, žygeivius taip pat pasveikino Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.
Patologinis melagis, policijos informatorius ar susipratęs pilietis?
Patologinis melagis, policijos informatorius ar susipratęs pilietis? (14) 2013.08.20 13:18 Pastaruoju metu skandalingose bylose vis minimas dabar policijos saugomas liudytojas Mindaugas Žalimas. Pagal jo parodymus bandoma nuteisti buvusius aukštus policijos pareigūnus, jis liudijo bandant teisėją paversti chuliganu, o ir jam pačiam buvo iškelta ne viena baudžiamoji byla. Dar daugiau – „Akistata“, pasirausiusi savo archyvuose, rado duomenų, kad maždaug prieš dešimt metų M. Žalimą buvo bandoma susprogdinti. Mįslinga tai, kad M. Žalimas nuolat atsiduria skandalingų įvykių sūkuriuose.
„Sėmkės“ valdžiai, arba dėl ko rauda aukščiausieji šalies asmenys
„Sėmkės“ valdžiai, arba dėl ko rauda aukščiausieji šalies asmenys (7) 2013.08.12 14:30 Prieš 7 metus rusų televizija žaidė tikromis ar klastotomis Lietuvos diplomato Albino Januškos citatomis – ar užmušus kokį baltarusį. Dabar – ką kimšti premjerui Algirdui Butkevičiui į kišenes. Lietuvos diplomatų nuklausyti apykvailiai pokalbiai, kuriuose siūloma draugus rinktis pagal religiją, o premjero Algirdo Butkevičiaus kišenes prikimšti saulėgrąžų, atsidūrė internete.