norkus

Imtynininkams – naujų taisyklių išbandymas
Imtynininkams – naujų taisyklių išbandymas 2014.04.02 15:16 Balandžio 1 dieną Suomijos mieste Vantoje prasidėjo Europos imtynių čempionatas. Pirmą kartą pagal naujas taisykles rengiamose pirmenybėse varžysis ir dešimt Lietuvos atstovų. Iki sekmadienio truksiančiame čempionate dėl medalių kovos 444 sportininkai iš 38 valstybių.
Telefoninių sukčių taktika paprasta, bet veiksminga
Telefoninių sukčių taktika paprasta, bet veiksminga 2014.03.14 13:14 Jolanta GRUBLIAUSKAITĖ Telefoniniai sukčiai vis dar sugeba gyventojams kabinti makaronus ant ausų – tą byloja policijos suvestinė. Dažniausiai senyvo amžiaus žmonės, išgirdę apie tariamą artimojo nelaimę, matyt, pamiršta visą informaciją apie smailialiežuvius ir ne vienerius metus taupytus pinigus lengva ranka atiduoda nepažįstamiesiems.
Teismas numato iš esmės imtis „Vilniaus vandenų“ bylos
Teismas numato iš esmės imtis „Vilniaus vandenų“ bylos (1) 2014.03.10 14:40 Buvusių „Vilniaus vandenų" vadovų baudžiamojoje byloje kaltinamųjų gynėjams nepavyko grąžinti bylos prokuratūrai, iškelti bylos pačiam valstybės kaltintojui, o liudytojus paversti kaltinamaisiais. Vilniaus apygardos teismas posėdyje pirmadienį paskelbė, kad kitame posėdyje kovo 31 dieną byla dėl galimų nusikalstamų veiksmų bendrovei vykdant viešuosius pirkimus, sudarant bei vykdant sutartis su kitomis bendrovėmis bus nagrinėjama iš esmės.
 Prezidentė D. Grybauskaitė: „Gazprom“ pasiūlymai Lietuvai nepriimtini
Prezidentė D. Grybauskaitė: „Gazprom“ pasiūlymai Lietuvai nepriimtini (12) 2014.02.25 09:19   Lietuvos prezidentė antradienį pareiškė, jog Rusijos koncerno „Gazprom“ atsiųsti raštiški pasiūlymai Lietuvai dėl dujų kainų ir kitų dujų tiekimo Lietuvai sąlygų yra nepriimtini, tačiau derybos bus tęsiamos. Premjerui toliau giriantis dėl mažiausios kada nors išsiderėtos dujų kainos, prezidentė teigia, kad „Gazprom“ siūloma kainos nuolaida yra „mūsų pačių sąskaita“. Premjeras, be to, tikina, kad galioja ir žodiniai koncerno pasiūlymai, kuriuos jis anksčiau vertino iš esmės teigiamai.
Geriausiu NKL savaitės krepšininku pripažintas klaipėdietis D. Norkus
Geriausiu NKL savaitės krepšininku pripažintas klaipėdietis D. Norkus 2014.02.10 14:14 Iki Nacionalinės krepšinio lygos reguliariojo sezono pabaigos likus dviem turams Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ užsitikrino vietą atkrintamosiose rungtynėse. Dėl išlikimo lygoje kovoję Ryčio Vaišvilos auklėtiniai praėjusį savaitgalį įveikė du varžovus ir pakilo į 11-ąją turnyro lentelės vietą. Penktadienį (02.07) uostamiesčio krepšininkai namų aikštėje 97:76 įveikė Plungės „Olimpą“, o šeštadienį (02.08) svečiuose rezultatu 90:85 palaužė „Vilniaus-MRU“ ekipą.
A. Butkevičius Sočyje apie sportą kalbėjosi ir su V. Putinu, ir D. Medvedevu
A. Butkevičius Sočyje apie sportą kalbėjosi ir su V. Putinu, ir D. Medvedevu (1) 2014.02.08 19:42  Žiemos olimpinių žaidynių sostinėje viešintis Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius jau pajuto olimpinę dvasią, nors neatitrūko ir nuo politinių reikalų. A.Butkevičius šiandien biatlono ir slidinėjimo centre „Laura“ surengė spaudos konferenciją.
Plastinės chirurgijos „mados“: lietuvaitės nori didesnių krūtų ir braziliškų užpakaliukų
Plastinės chirurgijos „mados“: lietuvaitės nori didesnių krūtų ir braziliškų užpakaliukų (1) 2014.02.06 21:00 Plastinė chirurgija – pastaraisiais dešimtmečiais itin išpopuliarėjusi ir ištobulėjusi medicinos sritis. Silikoniniais implantais moters krūtinė pirmą kartą buvo padidinta vos prieš 51metus, o šiandien šia paslauga visame pasaulyje kasdien pasinaudoja šimtai moterų.
Mirė paskutinis auksinės 1939 metų Lietuvos krepšinio rinktinės narys
Mirė paskutinis auksinės 1939 metų Lietuvos krepšinio rinktinės narys (1) 2014.02.02 10:56  Sausio 29 dieną Konektikute „Saint Mary's“ ligoninėje eidamas 93 metus mirė paskutinis 1939 metų Europos krepšinio čempionas Vytautas Norkus, pranešė JAV lietuvių laikraščio „Draugas“ redakcija. Vytautas Norkus gimė Kaune 1921 m. sausio 28 d. batsiuvio Juozo Norkaus ir namų šeimininkės Joanos Stanaitytės-Norkienės šeimoje. Vytautas gimtajame mieste mokėsi Aušros berniukų gimnazijoje, vėliau studijavo Vytauto Didžiojo universitete Fizinio auklėjimo specialybės.
Premjerą į Sočį lydės žmona, patarėjai sportui ir ekonomikai
Premjerą į Sočį lydės žmona, patarėjai sportui ir ekonomikai (1) 2014.01.30 11:24 Į Sočio olimpines žaidynes Rusijoje premjeras Algirdas Butkevičius vyks lydimas žmonos Janinos, patarėjos ekonomikai Irinos Urbonavičiūtės, patarėjo sportui Vytauto Janušaičio bei apsaugos darbuotojo. Vyriausybinėje delegacijoje taip pat yra Lietuvos ambasadorius Rusijoje Renatas Norkus. Premjero potvarkyje nurodoma, kad delegacija Sočyje lankysis vasario 6–10 dienomis. Olimpiados atidarymas numatytas vasario 7-ąją. Prezidentė Dalia Grybauskaitė gruodį pranešė, kad į Sočį nevyks.
„Braliukai“ latviai susiviliojo aukso spindesiu
„Braliukai“ latviai susiviliojo aukso spindesiu 2014.01.21 15:00 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai uostamiestyje su įkalčiais sulaikė juvelyrinių dirbinių parduotuvių plėšikus. Drąsios pardavėjos Uostamiesčio teisėsaugininkai turėjo operatyvinės informacijos, kad bus plėšiama juvelyrinė parduotuvė, esanti Klaipėdos senamiestyje. Kadangi nebuvo aišku, kuri parduotuvė bus plėšiama, tai beveik visą savaitę buvo sekamos dvi parduotuvės.
Plastikos chirurgas: krūtų implantai netrukdo maitinimui krūtimi
Plastikos chirurgas: krūtų implantai netrukdo maitinimui krūtimi 2014.01.20 15:21 Turbūt niekas nepaneigs, kad kūdikio maitinimas krūtimi neatsiejamas nuo motinystės instinkto, kuris glūdi kiekvienoje moteryje. Žindymas turi ypatingą biologinį ir emocinį poveikį tiek kūdikiui, tiek motinai, todėl ypač svarbu, kad jis būtų kuo sklandesnis. Tačiau moterys, kurios norėtų pasididinti krūtinę, dažnai nuogastauja, ar krūtų implantai joms nesutrukdys žindyti savo kūdikio.
 Patvirtinta tyrimais: didesnė krūtinė įžiebia aistrą
Patvirtinta tyrimais: didesnė krūtinė įžiebia aistrą 2014.01.06 11:01 Kalbėdami apie intymius santykius ir diskutuodami tema „ar dydis – svarbu?“ dažniausiai turime galvoje vyrus, tačiau tyrimai rodo, kad moterims dydis – ne mažiau aktualus. Gruodį atlikta apklausa parodė, kad dauguma Lietuvos vyrų neabejingi partnerės krūtinės dydžiui.
 Psichologai: kriminalus per šventes ne alkoholis sėja
Psichologai: kriminalus per šventes ne alkoholis sėja 2014.01.05 22:38 Švenčių laikotarpis reiškia ne tik džiaugsmus, bet ir išaugusį nusikalstamumą. Praėjusios Kūčios ir Kalėdos internete esančiame nusikaltimų žemėlapyje pasėjo dar daugiau nusikalstamą veiką žyminčių ratilų.
Reputaciją kuria darbas, darbą – reputacija
Reputaciją kuria darbas, darbą – reputacija 2013.12.20 12:00 Dažnai kine vaizduojamas tam tikrų profesijų žavesys toli gražu neprilygsta realybei: policininkai daugiau laiko praleidžia rašydami ataskaitas nei gelbėdami pasaulį, o bankininkai tikrai visos darbo dienos nepraleidžia saugyklose skaičiuodami kupiūras ar į krūveles dėliodami aukso luitus. Tačiau šįkart įspūdis pateisino lūkesčius. Kylant į teisininkų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ patalpas panoraminiu liftu, sunku negalvoti apie populiarų JAV televizijos serialą „Kostiumuotieji“ (ang.
Teismas nepratęsė R. Adomavičiaus nušalinimo nuo vicemero pareigų, jis grįžta į darbą
Teismas nepratęsė R. Adomavičiaus nušalinimo nuo vicemero pareigų, jis grįžta į darbą 2013.12.19 09:57 Vilniaus apygardos teismas trečiadienį nepratęsė nušalinimo nuo pareigų korupcija kaltinamam Vilniaus miesto vicemerui Romui Adomavičiui. Po šios nutarties vicemeras nuo penktadienio gali grįžti į pareigas savivaldybėje ir taryboje. Nepratęsti politiko nušalinimo nuo pareigų teismo prašė valstybės kaltintojas Vilniaus apygardos prokuroras Linas Kuprusevičius.
Teismas neprisikasa iki korupcijos bylos „Vilniaus vandenyse“ nagrinėjimo
Teismas neprisikasa iki korupcijos bylos „Vilniaus vandenyse“ nagrinėjimo 2013.12.16 14:44  Buvusių „Vilniaus vandenų“ vadovų ir darbuotojų bylą dėl galimų nusikalstamų veiksmų bendrovei vykdant viešuosius pirkimus, sudarant bei vykdant sutartis su kitomis bendrovėmis, teismui tikriausiai pavyks atversti tik praėjus metams nuo jos gavimo. Baudžiamoji byla dėl didžiausios šalyje vandentiekio bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovų ir darbuotojų veiksmų Vilniaus apygardos teismui buvo perduota vasario 27 dieną.
Teismas neprisikasa iki  korupcijos bylos „Vilniaus vandenyse“  nagrinėjimo
Teismas neprisikasa iki korupcijos bylos „Vilniaus vandenyse“ nagrinėjimo 2013.12.16 12:20  Buvusių „Vilniaus vandenų“ vadovų ir darbuotojų bylą dėl galimų nusikalstamų veiksmų bendrovei vykdant viešuosius pirkimus, sudarant bei vykdant sutartis su kitomis bendrovėmis, teismui tikriausiai pavyks atversti tik praėjus metams nuo jos gavimo. Baudžiamoji byla dėl didžiausios šalyje vandentiekio bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovų ir darbuotojų veiksmų Vilniaus apygardos teismui buvo perduota vasario 27 dieną.
„European M&A Awards“ – dėmesys į Baltijos šalių verslui
„European M&A Awards“ – dėmesys į Baltijos šalių verslui 2013.12.16 11:13 Londone įvykusioje „FinancialTimes“ ir „Mergermarket” Europos įmonių susijungimų ir įsigijimų apdovanojimų ceremonijoje („European M&A Awards“) atkreiptas dėmesys į Baltijos šalių verslo aktyvumą. Geriausio finansinio patarėjo apdovanojimą Baltijos šalyse gavo „PortaFinance”, o geriausiais teisininkais pripažinta advokatų kontora „RaidlaLejins&Norcous“. Baltijos šalyse susijungimų ir įsigijimų sandorių vertė šiemet siekė apie 1 mlrd. eurų.
Rusijoje triumfavo džiazo ketvertukas iš Lietuvos
Rusijoje triumfavo džiazo ketvertukas iš Lietuvos 2013.12.15 23:30  Vismantas Žuklevičius VL žurnalistas Praėjusią savaitę Rusijoje vykusiame 9-ajame jaunųjų džiazo atlikėjų konkurse delegacija iš Lietuvos susižėrė visus apdovanojimus. Jaunųjų mūsų džiazistų rusų publika niekaip nenorėjo paleisti nuo scenos. Pasak kultūros atašė Rusijoje Aleksandro Šimelio, tai – labai puikus lietuvių įvertinimas Rusijoje, kurioje klausytojas tokiais muzikos vakarais lepinamas daug dažniau nei lietuvis.
Grožis pagal vyrus ir moteris: kodėl krūtų operacijos tokios populiarios?
Grožis pagal vyrus ir moteris: kodėl krūtų operacijos tokios populiarios? 2013.12.06 12:27 Specialistų teigimu, laiminga ta moteris, kuri jaučiasi patraukli, geidžiama ir mylima. Kalbama ne tik apie išorinį grožį, bet ir vidinę būseną, psichologinį komfortą. „Žmogus - sielos ir kūno dermė. Jeigu jaučiamės gerai savo kūne – esame laimingi. Moterims jaustis gražia, patrauklia – svarbiau nei vyrui, tai dalis jos savivertės“, - teigia psichoterapeutas ir seksologas Andrius Kaluginas.
Išrinkti geriausi ir populiariausi Šiaulių miesto sportininkai
Išrinkti geriausi ir populiariausi Šiaulių miesto sportininkai 2013.12.03 20:01  Prasidėjus gruodžiui tradiciškai renkami geriausi Šiaulių miesto sportininkai, kurie per metus pasiekė daugiausia pergalių vietiniuose čempionatuose ar puikiais pasirodymais garsino šalį ir miestą tarptautinėse arenose. Antradienio vakarą paskelbti geriausi miesto sportininkai, pagerbti buvę sportininkai, išdalytos metų sporto nominacijos ir suteiktas populiariausio sportininko titulas.
„Lietkabelis“ pergale pradėjo DNB LKF taurės turnyro kovas
„Lietkabelis“ pergale pradėjo DNB LKF taurės turnyro kovas 2013.11.21 22:10  Pergalę III-ajame DNB LKF taurės etape iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie rungtynėse namuose 72:64 (16:22, 20:14, 17:15, 19:13) įveikė KK „Telšių“ ekipą.
Aukso blizgesys traukia plėšikus
Aukso blizgesys traukia plėšikus (1) 2013.11.18 21:26 Mažeikiuose, Naftininkų gatvėje, į juvelyrinių dirbinių parduotuvę įsibrovę plėšikai ėmė šaudyti ir kirviu daužyti vitrinas. Išnešta prekių maždaug už pusę milijono litų. Žmonės nenukentėjo. Juvelyrinių dirbinių parduotuvės visada domino nusikaltėlius. Pastaraisiais metais ne vienas toks apiplėšimas įvykdytas Kaune, Marijampolėje, Vilniuje. Dauguma jų buvo atskleisti – nusikaltėliai sulaukė teismo bausmių. Kalbėjo rusiškai Užpuolimas Mažeikiuose įvykdytas dar nesutemus –  17 val. 15 min.
Nacionaliniai mainai: Sibiro koldūnai iš Lietuvos, o rusų kultūra į Lietuvą
Nacionaliniai mainai: Sibiro koldūnai iš Lietuvos, o rusų kultūra į Lietuvą 2013.11.15 19:04 Dr. Rasa Gečaitė Kartais atsitinka nuostabių sutapimų, kurie priverčia pamatyti ir apmąstyti tai, ko anksčiau nepastebėdavai. Pavyzdžiui, kad Lietuvos verslas finansiškai remia Rusijos kultūrą, bet ne Lietuvos. Gal net tai ir yra tikroji Lietuvos kultūros politika su nutylima, bet plačiai vykdoma valstybine strategija nacionalinių mainų su mūsų didžiai artima Rytų kaimyne Rusija.
Moters kūno pokyčiai po gimdymo – stresas ir vyrams?
Moters kūno pokyčiai po gimdymo – stresas ir vyrams? 2013.11.13 10:34 Ar tikrai kūdikio gimimas – vien didžiulė laimė, džiaugsmas ir euforija jo susilaukusiems tėvams? Ne tik ir ne visada, sako specialistai. Moterims gyvenimas, atrodo, verčiasi aukštyn kojomis dėl pasikeitusios išvaizdos, socialinės aplinkos ir santykio su partneriu. Ką jaučia vyrai, dažnai dar sunkiau įspėti. „Vyrai jautriai reaguoja į moters fizinius pokyčius po gimdymo.
Teismui nepavyksta apklausti liudytojų  vicemero R.Adomavičiaus byloje
Teismui nepavyksta apklausti liudytojų vicemero R.Adomavičiaus byloje (1) 2013.11.06 14:50  Vilniaus apygardos teismui trečiadienį nepavyko tęsti liudytojų apklausos korupcija įtariamo Vilniaus vicemero socialdemokrato Romo Adomavičiaus baudžiamojoje byloje. Į posėdį neatvyko nė vienas liudytojas. Teismas planavo apklausti "Vilniaus vandenų" vadovą Valentiną Miltienį ir specializuotos inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonės "Rimgauda" direktorių Andrių Grekauską.
Riedučių, riedlenčių ir BMX varžybos su Helovino kostiumais
Riedučių, riedlenčių ir BMX varžybos su Helovino kostiumais 2013.11.04 09:59 Lapkričio 2 dieną, šeštadienį, Kauno vaikų ir jaunimo centro uždarame „skate“ parke vyko riedučių, riedlenčių ir BMX varžybos, kurių dalyviai buvo su  Helovino šventiniu kostiumu ar kauke, teigiama pranešime spaudai.
Pagrindinis liudytojas  vicemero R. Adomavičiaus byloje dingo „kaip į vandenį"
Pagrindinis liudytojas vicemero R. Adomavičiaus byloje dingo „kaip į vandenį" (1) 2013.10.31 11:04  Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį nesulaukė pagrindinio liudytojo, buvusio "Vilniaus vandenų" vadovo Dariaus Norkaus korupcija įtariamo Vilniaus vicemero socialdemokrato Romo Adomavičiaus baudžiamojoje byloje. Posėdžio pradžioje sekretorė paskelbė, kad D.Norkui buvo siųsti trys šaukimai, jis jų neatsiėmė. R.Adomavičiaus advokatas Romualdas Mikliušas sakė žinąs iš savo kolegų, kad D.Norkui atlikta kojos operacija.
LKF taurės turnyre Vilniaus „Tegra“ įveikė NKL senbuvius
LKF taurės turnyre Vilniaus „Tegra“ įveikė NKL senbuvius 2013.10.30 14:40 2013-2014 metų DNB LKF taurės turnyre sužaisti pirmieji antrojo etapo mačai. Per juos didžiausią staigmeną sukūrė Vilniaus krepšinio lygos į turnyrą deleguota „Tegra“. Sostinės ekipa sugebėjo namie nugalėti vieną NKL senbuvių Jonavos „Petrochemą“ 72:69 (26:13, 19:25, 19:14, 8:17). Vilniaus mėgėjų komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 10 taškų pranašumą (17:7). Jonavos ekipa stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau po 3 kėlinių šeimininkai vis dar buvo nutolę 64:52. Tik ket...
Buvusios LKL žvaigždės jaunimui vis dar neįkandamos
Buvusios LKL žvaigždės jaunimui vis dar neįkandamos 2013.10.23 14:55 2013-2014 metų DNB LKF taurės turnyro pirmajame etape sužaisti dar du mačai. Per juos kelialapius į antrąjį etapą iškovojo Vilniaus „Oro navigacija“ ir „Telšiai“. Sostinės krepšinio lygos į turnyrą deleguota „Oro navigacija“ savo aikštėje nepaliko vilčių RKL rungtyniaujantiems jauniesiems Sabonio krepšinio centro auklėtiniams.
Į viršų