menulio fazes

Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Dvyniai
Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Dvyniai 2015.01.29 14:00 Kaip visada, pirmuosius pristatome avinus! Sekite naujienas ir sužinosite apie kitus zodiako ženklų vyrus! DVYNIAI Dvyniai labai mėgsta bendrauti ir būti žmonių apsuptyje, taigi, nenuostabu, kad juos rasite draugų būryje, vakarėlyje ar bet kokiame visuomeniniame renginyje. Toks vyras niekada nestokos humoro jausmo ir neieškos žodžio kišenėje. Nebūkite pavydi, paprastai dvynio ženklo atstovai mėgsta būti ir moteriškos kompanijos dalimi.
Apie Pakso siūlymus pažiūrėti į dangų ir ne tik...
Apie Pakso siūlymus pažiūrėti į dangų ir ne tik... (1) 2015.01.21 09:50  Prieš savaitę Lietuvos radijo laidoje turiningai pasikalbėjome su Rolandu Paksu apie po mano kreipimosi į Europos Parlamento (EP) pirmininką Martin Schulz pradėto tyrimo rezultatus. Vakar gi R. Paksas pranešė, kad kreipėsi į Generalinį prokurorą dėl mano išsakytų teiginių. Man toks žingsnis kvepia tuščiu politikavimu, nes įtikinėjimas pradėti ikiteisminį tyrimą grindžiamas tuo, kad ponas Paksas ir jo vadovaujama partija turi aukštą pasitikėjimą visuomenėje.
Apie Pakso siūlymus pažiūrėti į dangų ir ne tik...
Apie Pakso siūlymus pažiūrėti į dangų ir ne tik... (5) 2015.01.21 09:32 Prieš savaitę Lietuvos radijo laidoje turiningai pasikalbėjome su Rolandu Paksu apie po mano kreipimosi į Europos Parlamento (EP) pirmininką Martin Schulz pradėto tyrimo rezultatus. Vakar gi R. Paksas pranešė, kad kreipėsi į Generalinį prokurorą dėl mano išsakytų teiginių. Man toks žingsnis kvepia tuščiu politikavimu, nes įtikinėjimas pradėti ikiteisminį tyrimą grindžiamas tuo, kad ponas Paksas ir jo vadovaujama partija turi aukštą pasitikėjimą visuomenėje.
Tamsiausią metą turime sukurti Visatą iš naujo
Tamsiausią metą turime sukurti Visatą iš naujo 2014.12.11 07:20  Tomas Petryla Peržengus gruodžio slenkstį, gamtoje prasideda tamsiausias metas. Saulutė tik retsykiais švysteli pažeme – nusidriekia ilgi pamėkliški šešėliai. „Senovėje šis mėnuo vadintas siekiu. Gal todėl, kad metai siekia pabaigą ar saulė tekėdama jau greitai pasieks kraštinę padėtį horizonte. Po Lietuvos krikšto saulėgrįžos laukimo metas buvo sutapatintas su adventu.
Neigiamų emocijų įvaldymas
Neigiamų emocijų įvaldymas 2014.10.08 10:09 Žmogus skiriasi nuo visumos tuo, kad turi teisę rinktis. Jis nėra nei blogas, nei geras – jis yra visoks. Charakterio savybes, būdo bruožus žmogus turi tokius, kokius pats nori turėti ir sugeba įvaldyti. Tam nedaro įtakos nei zodiako ženklai, nei mėnulio fazės, ar žvaigždynų išsidėstymas. Mūsų būdas priklauso tik nuo mūsų pačių. Kiekvienas mes turime ir teigiamų, ir neigiamų savybių.
Kuo viskas pasibaigs
Kuo viskas pasibaigs (14) 2014.06.04 19:26 Naglis Šulija Rusijai at(si)plėšus Krymą ir tebemėginant sukurstyti pilietinį karą Ukrainoje politikų, politologų, apžvalgininkų ir šiaip žmonių komentarų bei nuomonių pasipylė tiek, kad astrologo komentaras bei pastabos – tiesiog dar viena nuomonė, irgi turinti teisę būti. Ciklų metodas XX amžiaus antroje pusėje prancūzų astrologai pasiūlė naują šalių ir net šalių grupių gyvavimą nusakantį metodą. Įsivaizduokime, kad Zodiako ratas – tai laikrodis, o planetos – tai to laikrodžio rodyklės.
Pilnaties poveikis – mitas ar tikrovė?
Pilnaties poveikis – mitas ar tikrovė? 2014.05.21 07:21 Mėnulio fazės, žinia, turi įtakos gamtos reiškiniams, o kaip tai veikia žmones? Sklandantis mitas, kad per pilnatį padaugėja reikalaujančiųjų pagalbos, vertas dėmesio ar iš piršto laužtas? Įvairių institucijų atstovai dalijasi savo pastebėjimais ir beveik vieningai tvirtina, kad per pilnatį skambučių turinys pasikeičia, tenka išgirsti netikėčiausių istorijų. Pakinta skambučių turinys Visą savaitę danguje švietė ryški mėnulio pilnatis.
BTA: registruodami žalą, klientai ne tik pasakoja apie gyvenimą, bet ir bando pripiršti
BTA: registruodami žalą, klientai ne tik pasakoja apie gyvenimą, bet ir bando pripiršti 2014.04.28 08:55 Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA skambučių centro ilgamečiai darbuotojai pirmomis pokalbio minutėmis gali nuspėti, iš kokio regiono skambina asmuo. Bendrovės skambučių centro darbuotojų teigimu, Kauno regiono gyventojai yra atviresni, labiau bendraujantys, vilniečiai – dalykiški, klaipėdiečiai – uždaresni, santūrūs, o šiauliečiai - priešingai, labai emocionalūs.
Per Velykas gražiausiai pasipuošia gamta
Per Velykas gražiausiai pasipuošia gamta 2014.04.20 14:12 Vijolė Aguonaitė Per Velykas retai kada smagiai žaliuoja žolė ir žydi slyvos. Vis dėlto pasipuošti gražiau, nei tai daro gamta, vargu ar galima. Floristai tikina, kad Velykos – tradicinė šventė, tad nederėtų puošiant namus prisigalvoti nežinia ko, nes lengvai galima nuslysti iki kičo. O etnologas Libertas Klimka primena, kad ši krikščioniška šventė turi daug sąsajų su pagonybe.
Išspręsti sodo rebusus padeda patirtis
Išspręsti sodo rebusus padeda patirtis 2014.04.19 21:36 Birutė SLAVINSKIENĖ Patarimų, kada ir kaip genėti vaismedžius, kaip ir kuo juos purkšti nuo ligų ir kenkėjų, pilnas internetas. Didelė ir sodininkams mėgėjams skirtų knygų pasiūla. Tačiau sustojus prie senos, išsikerojusios ar dangų remiančios obels pjūklas taip ir iškrinta iš rankų. Ką jau bekalbėti apie gerokai sudėtingesnius darbus, pavyzdžiui, skiepijimą. Sunku ir apsispręsti, kiek ir kokių vaiskrūmių sodinti, kaip juos išsirinkti. Patarti gali specialistai ir tie, kurie viską išbandė patys.
LOGIN 2014 Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose
LOGIN 2014 Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose (1) 2014.04.11 22:35 Dvi dienas trukusią progreso konferenciją LOGIN 2014 vainikavo menų fabrike „Loftas“ įvykę Lietuvos interneto apdovanojimai ir vakarėlis kodiniu pavadinimu „LOGOUT“. Baigiamajame renginyje paskelbti 2014 metų labiausiai Lietuvos interneto plėtrai nusipelnę asmenys ir didžiausio pripažinimo sulaukę projektai: 18 pagrindinių ir 24 papildomų kategorijų laimėtojai. Nugalėtojams įteiktos specialios LOGIN statulėlės bei rėmėjų prizai.
Aistros dėl V. Uspaskicho neliečiamybės liejosi laisvai
Aistros dėl V. Uspaskicho neliečiamybės liejosi laisvai (3) 2014.03.20 13:23 Seimas ketvirtadienį sudarė laikinąją tyrimo komisiją, kuri iki balandžio 4 dienos turi ištirti ir pateikti parlamentui savo išvadas dėl sutikimo Seimo narį Viktorą Uspaskichą patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jo laisvę. Jai vadovaus Seimo „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos seniūnas Petras Gražulis. Atmosfera įkaito iš karto, vos tik buvo pradėtas svarstyti šis klausimas.
Gydytojas: nuolatinis stresas ir jaunus žmones priverčia ieškoti ligų
Gydytojas: nuolatinis stresas ir jaunus žmones priverčia ieškoti ligų 2014.03.15 11:26 Rasa Pekarskienė, LRT radijo laida „Sveikata“, LRT.lt Vegetacinės nervų sistemos sutrikimais itin dažnai serga darbingo amžiaus žmonės – tie, kurie daug dirba, daug iš savęs reikalauja, mažai ilsisi, nuolatos jaučia įtampą ir yra apimti streso, teigia šeimos gydytojas Renatas Dainius. „Taip perdirginama centrinė nervų sistema ir pasireiškia vidaus organų sutrikimų simptomai“, – pastebi jis.
Santykiai su vyru, pagal Zodiako ženklą
Santykiai su vyru, pagal Zodiako ženklą (4) 2014.03.08 13:22 AVINAS Vyras, gimęs po avino ženklu, paprastai, yra atviras ir linkęs pasakyti ką jaučia ar galvoja. Jei susitikinėjate su po šiuo ženklu gimusiu vyru ir pasimatymo metu ketinate jį nustebinti neįprasta apranga, būkite pasiruošusi išgirsti jo nuoširdų įvertinimą bei tiesmuką nuomonę. Nors ne visada galite būti pamaloninta jo žodžiais, svarbiausia, kad jums nereikės sukti galvos, ką jis iš tiesų apie jus galvoja: tokie vyrai paprastai viską pasako tiesiai į akis.
Kaip senovės graikai dangaus siekė
Kaip senovės graikai dangaus siekė 2013.10.01 16:15 Paprastai manoma, jog iki švietimo epochos žmonija tikėjo tuo, jog Žemė yra plokščia, kad iki Koperniko visi tikėjo jog Žemė yra visatos centras, bet ar išties taip buvo? Pabandykime kartu pažvelgti į astronomijos istorijos senovę. Moderniosios astronomijos šaknys glūdi gilioje senovėje, antikiniame pasaulyje. Apskritai astronomiją ko gero galima laikyti vienu iš seniausių mokslų. Kuo daugiau tyrinėjama senovė, tuo daugiau atrandama įrodymų, jog žmogus visada domėjosi dangumi.
Greičio viršytojai „šaudomi“ moderniais prietaisais
Greičio viršytojai „šaudomi“ moderniais prietaisais (6) 2013.09.27 15:23 Edita KARKLELIENĖ Kokias priemones savo darbe naudoja kelių policininkai? Kokių bijo vairuotojai ir kurios labiausiai kerta per pažeidėjų kišenes. Šįkart Šiaulių apskrities VPK Kelių policijos biuro Patrulių kuopos I būrio vado Henriko Penkausko rankose – greičio matuoklis. Pareigūno žodžiais, šio plaukų džiovintuvą primenančio prietaiso vairuotojai nemėgsta labiausiai.
Kam įdomus visus aplinkui okupuoti siūlantis V. Žirinovskis?
Kam įdomus visus aplinkui okupuoti siūlantis V. Žirinovskis? 2013.09.04 13:33 Vladimiras Žirinovskis siūlo okupuoti Baltijos šalis. Tarsi tai būtų kam nors naujiena. Siūlau visiems, norintiems pasiklausyti jo paistalų, užsukti dar ir į šią paiešką – ten rasite veiklos dešimtmečiui. Okupuoti, priklausomai nuo mėnulio fazės, jis siūlo visus paeiliui ir reguliariai: Lietuvą, Latviją, Estiją, Ukrainą, Gruziją, Tadžikiją ir bet kurią kitą valstybę, kuri tik neįtinka liberalui V. Žirinovskiui. Paįvairinimui kartais pasiūlo ne tik okupuoti, bet ir likviduoti.
R. Zemkauskas eitų į pasimatymą su Mardže Simpson, o pats norėtų suvaidinti E. Vėlyvio filme
R. Zemkauskas eitų į pasimatymą su Mardže Simpson, o pats norėtų suvaidinti E. Vėlyvio filme 2013.04.25 14:01 Jau rytoj, penktadienį, 23 val. kanalo TV1 eteryje po kelerių metų pertraukos pasirodys „Snobo kino“ rubrika, kurioje šeimininkaus charizmatiškasis Rytis Zemkauskas. „Snobo kino“ starto proga tūkstančius filmų peržiūrėjęs Rytis atskleidžia, per kurį filmą vos neužduso iš juoko ir prisipažįsta, su kuria aktore eitų į pasimatymą, o su kuria susitiktų intelektualiai pakalbėti. - Koks pats geriausias Jūsų matytas filmas? - Čia visada problema.
Mėnulio kalendorius namų šeimininkėms
Mėnulio kalendorius namų šeimininkėms 2013.04.14 19:30 Tvarka namuose, atrodo, turi savo ritmą. Kiekvienai šeimininkei pasitaiko taip, kad vieną kartą sutvarkyti kambariai džiugina akį bent savaitę, o būna, jog po generalinės tvarkos praėjus vos keletui dienų namai atrodo tarsi po triukšmingo vakarėlio. Kas gi nutinka? Gali būti, kad atsakymą rastumėte mėnulio kalendoriuje. Mėnulis – ne planeta, o Žemės palydovas. Tačiau astrologijoje jis seniai įgijęs planetos statusą. Nors, palyginti su tikromis planetomis, jis tėra mažutė smiltelė.
Viskas apie margučių marginimą
Viskas apie margučių marginimą 2013.03.29 15:52  Kiaušinių dažymo ir jais keitimosi paprotys yra senesnis už krikščionybę. Beveik visos senojo pasaulio tautos šį paprotį žinojo. Kiaušinis buvo laikomas ne tik pavasario, gamtos atgimimo simboliu, bet ir gyvybės simboliu. Tokiu simboliu kiaušinį laikė senovės egiptiečiai, žydai, romėnai. Kad margučiai buvo žinomi dar iki krikščionybės patvirtina ir archeologiniai kasinėjimai. Seniausi dažyti ir brūkšneliais marginti kiaušiniai buvo rasti IVa. mergaitės kape Vokietijoje.
Drabužių magija ir energetika: ką daryti, kai neturi ką rengtis?
Drabužių magija ir energetika: ką daryti, kai neturi ką rengtis? 2013.03.09 12:00  Situacija, kai atsidaręs pilną spintą suvoki, jog nėra ką apsirengti, pažįstama tiek moterims, tiek vyrams. Šios padėties esmė – visai ne tai, kad jūsų drabužiai išėję iš mados ar pabodę. Bioenergetikai neabejoja: dilemą lėmė pasikeitusi vidinė būsena, taigi dabar nerandate apdaro, kuris galėtų ją atitikti.
CSKA – „Lietuvos rytas“: aštuonios M. Pociaus mintys
CSKA – „Lietuvos rytas“: aštuonios M. Pociaus mintys 2012.10.12 15:05 Nepaisant sėkmingo žaidimo debiutinėse Eurolygos rungtynėse, Vilniaus „Lietuvos rytas“ nusileido Maskvos CSKA. Žurnalistas Martynas Pocius įdėmiai stebėjo rungtynes ir dalinasi savo mintimis su Krepsinis.net lankytojais. Dramatiškai pasirodymą Eurolygoje pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai Maskvoje tik paskutinėmis akimirkomis nusileido Maskvos CSKA - 73:75 (23:20, 14:26, 15:8, 21:21). 1. Žaidimo planas gynyboje prieš aukštaūgius.
Į biržą atkeliauja prekyba prietarais
Į biržą atkeliauja prekyba prietarais 2012.08.02 08:13 Ar investuotumėte į fondą, kurio valdytojas pasikliauja prietarais? Būtent tokius prekybos principus kuria ir tobulina Shingas Tat Chungas, rašo BBC. Vaikino tėvai S. T. Chungo vardą parinko pasikonsultavę su būrėja, anot kurios, ankstesnis pasirinkimas buvo pernelyg ugningas. Kad ir ką bereikštų šis apibūdinimas. Šiaip ar taip S. T. Chungas nesiskundžia ir juokaudamas primena, kad šiandien jam visai gerai sekasi. 25 metų S. T. Chungas Londone baigė Karališkąjį menų koledžą.
Nevaisingumas nėra nuosprendis moteriai
Nevaisingumas nėra nuosprendis moteriai 2012.06.07 07:02 Mano istorija. Mano pacientei Marijai ( vardas pakeistas ) 38 metai. Šiuo metu ji yra laiminga trijų  žavių dukrelių mama.  Pirmą kartą mudvi susipažinome, kai Marija kreipėsi dėl nevaisingumo. Gyvendama santuokoje apie dešimt metų ji niekaip negalėjo pastoti. Šiaip ji kreipėsi visai dėl kitos priežasties, bet renkant anamnezę paaiškėjo ir nevaisingumo problema. Tuo laiku   jiedu su vyru jau buvo nutarę, kad toliau nesitirs ir nesigydys, mat buvo jau daug ką išbandę.
Mėnulio fazės: ir lysvėje, ir vazonėlyje
Mėnulio fazės: ir lysvėje, ir vazonėlyje 2012.04.15 11:17 Anksčiau senoliai stebėdavo dangų, kad žinotų, kada sėti, o kada pjauti. Nors gyvename technologijų amžiuje, žvalgytis į mėnulį ir žvaigždes nepamiršome. Kokie dangaus kūnai pasakys tiesą? Priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra mėnulis Saulės atžvilgiu, matome įvairias jo fazes. Yra keturios pagrindinės fazės: jaunatis, augantis mėnulis, pilnatis ir delčia. Mėnulio fazės įvairiai veikia spaudimą augalo gyslose, didina arba mažina jo atsparumą nepalankioms išorės sąlygoms.
Kaip ir kodėl vyrai turi elgtis su moterimis
Kaip ir kodėl vyrai turi elgtis su moterimis (8) 2012.03.05 06:47 Nes esminis klausimas – kaip turi padorus vyras elgtis su moterimis, nors iš pirmo žvilgsnio toks elementarus ir paprastas, tikrovėje yra gana sudėtingas ir vis sunkiau atsakomas. Pasaulyje vešintis liberalizmas ir feminizmas, kitų religijų atnešamos tradicijos, šeimos sampratos kvestionavimas, galų gale, vyrų susilpnėjimas ir moterų sustiprėjimas veda prie to, kad apibrėžti galantiško elgesio sąvoką darosi vis sunkiau.
Mėnulio fazių kaitą savaitgalį lydėjo agresijos protrūkiai
Mėnulio fazių kaitą savaitgalį lydėjo agresijos protrūkiai 2011.09.01 07:30 Praėjusios savaitės pabaigoje medikų pagalbos šaukėsi daugybė sunegalavusių ar santykius kumščiais besiaiškinusių ir dėl to susižalojusių žmonių. Biržų mieste ir kaimuose pykosi, mušėsi ir vieni kitus įvairiais būdais traumavo agresyviai nusiteikę piliečiai.Gali būti, kad ne tik lėtinių ligų paūmėjimus, bet ir nevaldomus pykčio protrūkius skatino artėjantis mėnulio fazės keitimasis. Manoma, kad šis reiškinys turi įtakos jautresnių žmonių emocijoms, kurias papildomai aštrina ir alkoholis.
Kaip oras veikia perfekcionistus ir darboholikus?
Kaip oras veikia perfekcionistus ir darboholikus? (3) 2011.08.25 22:32 Gamta juokauti nemėgsta, ji visada teisinga, visada rimta, visada griežta; ji visuomet teisi. Klysta ir apsirinka tik žmonės. – J. V. Gėtė. Gal dar kas prisimenate seną rusišką dainą, kurioje sakoma, kad gamtoje nėra blogo oro, bet koks oras – Dievo dovana, kurią reikia su dėkingumu priimti? Deja, ne visi su tuo sutiktų ir ne visiems, kaip mano mamai: geriausias oras – dargana. Kad mes, žmonės, esame labai priklausomi sutvėrimai, jau seniai nesistebime.
Neigiamų emocijų įvaldymas
Neigiamų emocijų įvaldymas (2) 2011.07.12 09:10 Žmogus skiriasi nuo visumos tuo, kad turi teisę rinktis. Jis nėra nei blogas, nei geras – jis yra visoks.  Charakterio savybes, būdo bruožus žmogus turi tokius, kokius pats nori turėti ir sugeba įvaldyti. Tam nedaro įtakos nei zodiako ženklai, nei mėnulio fazės, ar žvaigždynų išsidėstymas. Mūsų būdas priklauso tik nuo mūsų pačių. Kiekvienas mes turime ir teigiamų, ir neigiamų savybių.
Ir vis tik: ar mėnulio pilnatis veikia žmogaus psichiką?
Ir vis tik: ar mėnulio pilnatis veikia žmogaus psichiką? (2) 2011.03.22 21:43 Praėjusį savaitgalį natūralus Žemės palydovas Mėnulis prie mūsų planetos buvo priartėjęs arčiausiai per pastaruosius 18 metų. Gyvenimo upė teka kaip tekėjusi – sava vaga. Tiesa, mitai yra be galo gajūs: dažnai nesąmoningai mėginame rasti įrodymų vienam ar kitam įsigalvotam teiginiui, prieš racionalius argumentus nepagrįstai užmerkdami akis.