lopo grupuote

Narkotikų kontrabandininkus gina medikai, advokatai, teisėjai
Narkotikų kontrabandininkus gina medikai, advokatai, teisėjai (1) 2015.01.06 19:00 Pasak teisėsaugos analitikų, narkotikų bei tabako kontrabanda besiverčiančios nusikalstamos grupuotės uždirba šimtamilijoninius pelnus, o gauti pinigai ne tik investuojami į „verslą“, bet ir skiriami papirkti teisėsaugai, medikams ir net politikams. Tokios bylos nagrinėjamos metų metais, o nuosprendžiai kartais būna gan skandalingi. Slidus kaip ungurys Vilniaus apylinkės teismas pagaliau nuteisė vilnietį Marijaną Taraškevičių, pravarde Marekas.
„Lapinų“ grupuotei užkariauti Lietuvos nepasisekė
„Lapinų“ grupuotei užkariauti Lietuvos nepasisekė (2) 2014.05.27 19:05 Vilniaus apygardos teismas (VAT) pagaliau baigė nagrinėti kriminaliniame pasaulyje gerai žinomos „Lapinų“ grupuotės, veikusios Vilniuje, bylą ir paskelbė nuosprendį. Vadas nesugaunamas „Lapinų“ grupuotė kadaise perėmė nuteistos Lopo gaujos tinklą.
Nusikaltėliai su politine priedanga?
Nusikaltėliai su politine priedanga? (2) 2011.05.25 17:00 2005 – aisiais Lietuvos kriminalinė policija likvidavo didžiausią iki tol veikusią „Lopo“ grupuotę, kuriai vadovavo Laimonas Lapinskas. Tačiau laisvėje liko dalis šios grupuotės narių. Įtariama, kad „Lopo“ gaujos likučius – gatvės nusikaltėlius, į naują grupuotę subūrė Justas Belousovas. Vėliau Belousovas buvo pramintas „Lapinu“. 2006 – aisiais Justo Belousovo vadovaujama grupuotė buvo praminta „Lapino“ gauja.