lietuvos naujienu portalai

Paneigta informacija apie M. Schumacherio pabudimą iš komos
Paneigta informacija apie M. Schumacherio pabudimą iš komos 2014.04.25 17:24   Lietuvos naujienų portalai cituoja Rusijos media kanalus, kurie skelbia, kad iš komos pabudo septyniskart pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris.   Vis dėlto Vokietijos žurnalistai neigia šią informaciją ir tikina, jog legendinio vokiečio būklė nepakito. Portalas RBK.ua skelbė, jog apie M. Schumacherio prabudimą iš komos Vokietijos televizijai RTL penktadienį pranešė jo vadybininkė Sabine Kehm. Vis dėlto tai tebuvo vertimo klaida.
Vilniuje suimta „Femen" aktyvistė nespėjo parodyti krūtų V. Janukovyčiui
Vilniuje suimta „Femen" aktyvistė nespėjo parodyti krūtų V. Janukovyčiui 2013.11.29 10:22  Penktadienio rytą Vilniuje, prie parodų centro "Litexpo", sulaikyta Ukrainos pilietė, pusnuogė protestavusi prieš Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus sprendimą nepasirašyti asociacijos sutarties ir laisvos prekybos sutarties su Europos Sąjunga (ES). Ukrainos pilietė pristatyta į Vilniaus miesto penktąjį policijos komisariatą, BNS informavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas.
Balsas.lt – antras pagal lankomumą portalas Lietuvoje
Balsas.lt – antras pagal lankomumą portalas Lietuvoje (14) 2012.01.19 16:51 Baigiantis 2011 metams, vėl suskaičiuoti lankytojų srautai ir paskelbti gruodžio mėnesio populiariausi Lietuvos naujienų portalai. Rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Audience“ duomenimis,  2011 m. gruodį populiariausių šalies interneto portalų sąraše didelių pokyčių neįvyko. Pirmąsias dvi vietas, kaip ir praėjusį mėnesį, užėmė Delfi.lt ir Balsas.lt. Jie per gruodžio mėnesį surinko atitinkamai 58,2 proc. ir 45,7 proc. mėnesio Lietuvos interneto naudotojų auditorijos. Spalį portalą Balsas.
Į Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją – Interneto žiniasklaidos asociacijos atstovas
Į Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją – Interneto žiniasklaidos asociacijos atstovas 2009.06.01 18:46 Į Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją siūloma įtraukti Interneto žiniasklaidos asociacijos atstovą. Tokį Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimo projektą Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo narys Vytautas Grubliauskas. Priėmus siūlomą pataisą, jo nuomone, būtų sudarytos prielaidos efektyvesniam ir objektyvesniam šios komisijos darbui vertinant interneto žiniasklaidos veiklos problemas.
LŽS: žiniasklaidos verslo tarpusavio kova virsta kova be taisyklių
LŽS: žiniasklaidos verslo tarpusavio kova virsta kova be taisyklių (14) 2007.05.04 12:08 "Lietuvoje nėra realios žiniasklaidos verslo savireguliacijos, todėl aštrėjanti tarpusavio žiniasklaidos priemonių savininkų kova dėl auditorijos tampa kova be taisyklių ir jokios etikos", teigia Lietuvos žurnalistų sąjunga.
Naujienų portalai užsimojo atstoti televiziją
Naujienų portalai užsimojo atstoti televiziją (9) 2007.03.19 13:36 Lietuvos naujienų portalai žengia į naują sritį - jie pradeda rodyti videoreportažus. Šią paslaugą pirmasis iš lietuviškų tinklapių pasiūlė "lrytas.lt", kuriame galima žiūrėti televizijų žinioms analogiškus reportažus. Populiariausias naujienų portalas "Delfi.lt" tokios paslaugos kol kas nesiūlo, tačiau neatmeta galimybės, kad tai padarys ateityje. "Internetą turintiems žmonėms nebereikės rūpintis laiku įsijungti televizoriaus, kad nepraleistų naujienų", - teigiama portalo "Lrytas.