kirpejos profesija

16-metė, nusprendusi nusidažyti plaukus namuose, patyrė siaubingą reakciją
16-metė, nusprendusi nusidažyti plaukus namuose, patyrė siaubingą reakciją 2012.09.25 12:00 Lauren Thomas (16 m.) tapo puikiu pavyzdžiu visoms kitoms paauglėms ir moterims, kodėl nepatariama dažyti plaukų namų sąlygomis. Ir nors pati mergina savaitgaliais dirba grožio salone, o ateityje svajoja apie kirpėjos profesiją, savo plaukų spalvą nusprendė pasikeisti savarankiškai, be profesionalų pagalbos. Nusidažiusi plaukus parduotuvėje pirktais dažais, Lauren patyrė itin sunkią alerginę reakciją. „Nesupratau kas darėsi, mano galva ėmė tinti. Pradėjau verkti ir galvojau apie blogiausia.
Siaubingoji Ritos gyvenimo paslaptis
Siaubingoji Ritos gyvenimo paslaptis 2010.09.12 23:41 Rita paslaptį  slėpė ir nuo savo ketverių metų sūnaus tėvo. Beveik visą  gyvenimą dvidešimt aštuonerių Rita saugo baisią  savo paslaptį. Nė vienam svetimam žmogui nėra jos atskleidusi, net - savo ketverių metukų sūnaus tėvui. Paslaptį  žino tik šeima - tėvai ir seserys, bet ir jie niekam jos neatskleidžia, nes paslaptis, Ritos, o gal ir jos artimųjų nuomone, - siaubinga. Ne, Rita nepadarė  jokio nusikaltimo - nenužudė, nepavogė.
Meilužės godos
Meilužės godos 2001.04.30 16:29 Virginija GRIGALIŪNIENĖ Rimantė (28 m.) už bendraamžio Vaido ištekėjo prieš šešerius metus. Susilaukė dviejų pametinukių. Šiuo metu Rimantės šeima gyvena nuosavame dviejų kambarių bute, turi vasarnamį, važinėja apynauju automobiliu. Abu dirba ir neblogai uždirba. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog tai ideali pora. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio... Rimantė jau antri metai darbdavio meilužė.
Kalinės darbštuolės
Kalinės darbštuolės 2001.03.08 10:56 Panevėžio moterų kalėjime nuteistosios turi galimybę ne tik įgyti vidurinį išsilavinimą, siuvėjos ar kirpėjos profesiją, bet ir išmokti gražiai siuvinėti. Tiesa, siuvinėti turi kantrybės toli gražu ne kiekviena šio amato išmokti panūdusi moteris, tačiau tos, kurioms kantrybės užtenka ištisas valandas sėdėti su adata rankose, padaro nuostabių darbų.