kempiniukas placiakelnis

Kaip atrodytų Adamas Levinas, jeigu būtų... sumuštinis?
Kaip atrodytų Adamas Levinas, jeigu būtų... sumuštinis? 2015.05.21 12:30 Šįryt aktorė Blake Lively Instagram‘e pasidalino nuotrauka, kurioje ji – sumuštinio pavidale. Kalbant aiškiau, šiame tinkle gyvena tinklaraštininkė, kuri kasryt viešina savo kiek neįprastų pusryčių nuotraukas. Iš sumuštiniams skirtų produktų Marie Saba kuria garsenybių bei animacinių serialų herojų atvaizdus. Menininkės paskyrą Blake Lively seka nuo pat jos veiklos pradžios.
Eteryje startavo muzikalusis projektas „Chorų karai“
Eteryje startavo muzikalusis projektas „Chorų karai“ (2) 2015.03.22 19:37 TV3 eteryje startavo jau 6-tasis muzikaliojo projekto „Chorų karai“ sezonas. Dėl pergalės projekte susikaus Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir jo generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos „Pavasario“ choras su generolu Arvydu Vilčinsku, Klaipėdos „Gintarinis“ choras su Edgaru Lubiu priešakyje, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choras „Chameleonas“ su Laura Remeikiene ir Lietuvos aklųj...
„Pamiršk mane“ aktorių A. Kazanavičių gatvėje atpažįsta dėl jo specifinio balso
„Pamiršk mane“ aktorių A. Kazanavičių gatvėje atpažįsta dėl jo specifinio balso 2014.03.12 11:51 Aktoriui Aleksui Kazanavičiui prabilus teatro scenoje ar serialo „Pamiršk mane“ filmavimo aikštelėje, apima dežavu jausmas. Nejučiomis imi savęs klausti: kur aš šį balsą girdėjau? Mažiesiems žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovams šis balsas asocijuojasi su animacija. A. Kazanavičiaus balsas atpažįstamas iš įvairiausių animacinių serialų ir filmų.
Pasaulį užkariauja naujas „memas“ – „nustebęs Patrikas“
Pasaulį užkariauja naujas „memas“ – „nustebęs Patrikas“ (3) 2013.04.05 19:04 Animacinis serialas „Kempiniukas Plačiakelnis“ turbūt nereikalauja pristatymo. Kiekvienas vaikas (o turbūt ir suaugę žmonės) puikiai žino Kempiniuką ir ne kartą su juo yra susidūrę televizijos ekrane. Tačiau dabar dėmesio centre atsidūrė ne jis, o kitas serialo veikėjas – Patrikas. Naujausias „memas“ „nustebęs Patrikas“ užkariauja internetą. Darydami prielaidą, kad yra tokių žmonių, kurie iki šiol nežino, kas yra „Kempiniukas Plačiakelnis“, pabandykime pateikti kontekstą.
TV3 tęsia tradiciją: jubiliejiniame sezone – ypatingas dėmesys vaikams
TV3 tęsia tradiciją: jubiliejiniame sezone – ypatingas dėmesys vaikams 2012.08.28 11:04 Liko vos penkios dienos iki jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono, kurio atidarymas – jau rugsėjo 2-ąją, kai žiūrimiausia televizija Lietuvoje pakvies susipažinti su ypač kokybiška ir intelektualia programa. TV3 dvidešimtmečio kino teatro repertuare – naujos puikiai kritikų įvertintos ir visame pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukusios kino juostos, kuriomis galės mėgautis visa šeima.
Giedoti himną kvies mylimi Lietuvos atlikėjai
Giedoti himną kvies mylimi Lietuvos atlikėjai 2012.07.04 10:57 Šeimos ir švenčių televizija TV3 savo žiūrovus sveikina su artėjančia Valstybės diena – liepos 6-ąja – ir kviečia švęsti kartu ištisas tris dienas. Nuo penktadienio iki sekmadienio TV3 dovanos kvapą gniaužiantį eterio meniu: beveik 13 valandų komiškų filmų ir serialų, 9 valandas kvapą gniaužiančių kino nuotykių ir 8 valandas animacijos vaikams, ir ne tik vaikams.
Per Šv. Velykas – įspūdingas „Chorų karų“ superfinalas
Per Šv. Velykas – įspūdingas „Chorų karų“ superfinalas 2012.04.02 11:57 Visas Lietuvos šeimas suburianti šventė – Šv. Velykos – tradiciškai visiems dovanoja trečią laisvą savaitgalio dieną, todėl šeimos televizija TV3 paruošė jaukią, emocingą ir vasaros karštį budinančią programą.
LNK rodys populiariausią ir naujausią pasaulio animaciją
LNK rodys populiariausią ir naujausią pasaulio animaciją (1) 2012.02.08 15:36 Didžiausia lietuviško kapitalo televizija LNK pasirašė sutartį su viena didžiausių animacijos gamintojų pasaulyje „Nickelodeon“ ir jau kitą savaitę pradės rodyti populiariausius šios kompanijos animacinius filmus. Nuo 1979 –ųjų sėkmingai dirbanti kompanija pastarųjų šešiolika metų žiūrovų pripažįstama kaip geriausia vaikų kabelinė televizija, o jos kuriami animaciniai filmukai ir serialai paaugliams rodomi visame pasaulyje.
Tyrimas: „Kempiniukas Plačiakelnis“ trukdo vaikams susikaupti ir mokytis?
Tyrimas: „Kempiniukas Plačiakelnis“ trukdo vaikams susikaupti ir mokytis? (9) 2011.09.17 15:30 Pasak mokslinių tyrimų, animacinio filmuko „Kempiniukas Plačiakelnis“ žiūrėjimas bent 9 minutes per dieną 4 metų vaikams gali sukelti trumpalaikius dėmesio sutelkimo sutrikimus bei mokymosi problemas. Rezultatai buvo užfiksuoti įvertinus 60 vaikų, kurie žiūrėjo arba „Kempiniuką Plačiakelnį“ arba lėtesnio tempo animacinį filmuką „Caillou“. Po devynių minučių žiūrėjimo vaikai buvo paprašyti atlikti protinį testą ir paaiškėjo, kad tie, kurie žiūrėjo „Kempiniuką Plačiakelnį“, testą atliko blogiau.
Naujai grybų rūšiai davė Kempiniuko Plačiakelnio vardą
Naujai grybų rūšiai davė Kempiniuko Plačiakelnio vardą 2011.06.24 12:02 Naujos grybų rūšies atradėjai suteikė jai animacinio serialo herojaus Kempiniuko Plačiakelnio (SpongeBob SquarePants) vardą.Kempiniukas Plačiakelnis yra animacinio televizijos serialo, kuris pradėtas rodyti 1999 m., žvaigždė. Grybas, San Francisko universiteto mokslininkų pavadintas Spongiforma squarepantsii, buvo atrastas per ekspediciją Borneo miškuose. S. squarepantsii turi jūros kempinės pavidalą ir, pasak jo atradėjų, vaisių arba pelėsių kvapą.
„Kempiniukas“ Katalonijoje konkuruos su popiežiumi
„Kempiniukas“ Katalonijoje konkuruos su popiežiumi 2010.11.24 08:20 elnes nusimovusio popiežiaus skulptūrėlė (populiarioji „caganer“) dėl dėmesio Katalonijos kalėdinėse mugėse šiemet varžysis su iš animacinių filmukų žinomu „kempiniuku plačiakelniu“ ir futbolininku Leo Messi, - informuoja užsienio žiniasklaida. Keraminės „caganer“ skulptūrėlės, kaip žinia, vaizduoja garsius žmones besituštinančius. Jų gaminimo tradicija Katalonijos regione prasidėjo dar XVIII a. Katalonai savo ruožtu tikėjo, jog tokių skulptūrėlių lipdymas gali atnešti sėkmę ir derlių.
Houmeris Simpsonas – didingiausias kino ir TV herojus
Houmeris Simpsonas – didingiausias kino ir TV herojus (3) 2010.06.01 16:24 Prieš porą dešimtmečių pasirodžiusio populiaraus animacinio serialo bei žurnalo "Simpsonai" herojus Houmeris Simpsonas pripažintas didingiausiu kino ir televizijos herojumi. Taip, tas pats Houmeris, kuris Lietuvoje gali būti nubaustas už neegzistuojančio alaus "Duff" vartojimą. Išsirinkti didingiausius herojus padėjo leidinio "Entertainment Weekly" skaitytojai.
Victoria Beckham įgarsins „Kempiniuko plačiakelnio“ personažą
Victoria Beckham įgarsins „Kempiniuko plačiakelnio“ personažą (1) 2009.04.07 10:07 Victoria Beckham (34) „paskolins“ savo balsą animaciniam serialui „SpongeBob Squarepants“ („Kempiniukas Plačiakelnis“). Jos sūnus Cruzas (3) yra didžiulis šio filmuko fanas. „Scenarijus sukurtas specialiai Britanijos posh princesei. Victoria mėgaujasi kiekviena įgarsinimo minute. Tinklo bosai jai davė daugiau darbo pasiūlymo - ji tikrai imsis ir kitų projektų“, - sakė šaltinis.