keliones automobiliu

Viktoro Janukovyčiaus sūnaus žūties aplinkybes slepia liudytojų apsaugos programa?
Viktoro Janukovyčiaus sūnaus žūties aplinkybes slepia liudytojų apsaugos programa? (2) 2015.03.23 16:00 Šiandien paaiškėjo daugiau informacijos apie Rusijoje nuskendusį vyrą, kuris, kaip įtariama yra buvusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus sūnus. Žūties faktą patvirtino Ukrainos VRM ministro patarėjas Antonas Heraščenka, o „Novorosijos“ atstovas Olegas Cariovas mano, kad laidoti V. Janukyčių jaunesnįjį dar ankstoka. Rusijos prezidento atstovas spaudai negalėjo komentuoti šio įvykio, nes „paprasčiausiai neturi informacijos, kuri galėtų (tai, – red. past.
Kokios dovanos galiūnas Žydrūnas Savickas trokšta savo jubiliejui?
Kokios dovanos galiūnas Žydrūnas Savickas trokšta savo jubiliejui? (1) 2015.01.12 07:35 „Tikiuosi, šįmet laimėsiu visas varžybas, kaip ir pernai“, – interviu Balsas.lt kalbėjo stipriausias planetoje žmogus Žydrūnas Savickas. Šįmet 40 metų jubiliejų švęsiantis galiūnas neabejoja, kad karjeros piko dar nepasiekė. „Būtų smagu pakartoti puikų praėjusį sportinį sezoną. Dalyvavau septyneriose varžybose ir visas jas laimėjau. Per savo karjerą turėjau tris tokius sezonus, kai viską laimėjau šimtu procentų, – 2005, 2009 ir 2014 metais“, – pasakojo galiūnas. Interviu Balsas.
Psichologė pataria, kaip per šventes kelyje neprarasti savitvardos
Psichologė pataria, kaip per šventes kelyje neprarasti savitvardos 2014.12.23 22:51 Didžiųjų šalies miestų gatvėse transporto spūstys prieš šventes pasiekė apogėjų, o vairuotojai ne tik užtrunka ilgiau kelyje, bet ir tampa agresyvesni. Didžiausios ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ pykčio keliuose valdymo konsultantė Eglė Masalskienė pastebi, kad skubantiems vairuotojams pyktis kyla, nes jie nebūna pasiruošę tokioms spūstims, tikisi pravažiuoti „kaip visada“, o susidūrę su realybe jaučiasi bejėgiai.
Vairavimo ypatumai Sicilijoje: kaip iš ten grįžti neištuštinus kišenių?
Vairavimo ypatumai Sicilijoje: kaip iš ten grįžti neištuštinus kišenių? (1) 2014.11.15 11:47 LRT Televizijos laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“, LRT.lt Sicilija – Italijos sala, kurią pastaraisiais metais itin pamėgo lietuviai. Be mašinos ten nė krust. Tačiau vairavimo kultūra Sicilijoje, palyginti su Lietuva, visiškai kita. Kaip vairuoti šioje saloje, kad nesusigadintumėte nuotaikos ir neištuštintumėte piniginės, pataria laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Sicilijos saloje nėra gerai išvystyto viešojo transporto, tad visiems keliaujantiems rekomenduojama išsinuomoti automobilį.
Gavus baudą užsienyje – aiškintis negalima mokėti
Gavus baudą užsienyje – aiškintis negalima mokėti 2014.09.07 13:34 Atostogos visuomet yra gerai, bet kur kas blogiau tai, kad jos anksčiau ar vėliau baigiasi. Gaila, kad ne visuomet šį dėsnį galima pritaikyti su atostogomis susijusiems rūpesčiams. Tuo šią vasarą spėjo įsitikinti šiaulietis Rytis, kuris iš kelionės automobiliu po Europą grįžęs namo gavo Italijos policijos pareigūnų laišką – vaikinui už tos šalies autostradoje viršytą leistiną greitį paskirta nemaža bauda. Vairuotojas tokiu laišku labai stebisi, nes už prasižengimą iškart teko krapštyti piniginę.
Rožių revoliucijos lyderio saulėlydis?
Rožių revoliucijos lyderio saulėlydis? (7) 2014.08.29 20:07 Inga Popovaitė/geopolitika.lt Rožių revoliucijos lyderis, charizmatiškasis Gruzijos vadovas ir geriausias JAV draugas Kaukaze Michailas Saakašvilis savo vynuogyno, esančio šalies rytuose, gali nematyti dar ilgai. Rugpjūčio 14-ąją Gruzijos generalinė prokuratūra įtraukė buvusį Gruzijos prezidentą į labiausiai ieškomų Gruzijos asmenų sąrašą.
Per atostogas G. Talmantienė patyrė, kad karštis gali būti mirtinas
Per atostogas G. Talmantienė patyrė, kad karštis gali būti mirtinas 2014.08.26 13:57 Per šią vasarą populiariausio šalyje LNK gyvenimo būdo žurnalo „Nuo... Iki...“ vedėja Giedrė Talmantienė išmaišė pasaulį nuo Amerikos iki Afrikos, nuo Meksikos iki Latvijos. Misija Zambijoje su nevyriausybine organizacija „Gelbėkit vaikus“, laukiniai safariai Kenijoje, tingios atostogos su šeima Meksikoje, kelionė per JAV nuo Niujorko iki San Francisko ir Las Vegaso, koncertas Rygoje, savaitgalis Druskininkuose su mama.
Kai gimtasis miestas - kaip šeimos narys
Kai gimtasis miestas - kaip šeimos narys 2014.08.23 22:45 Ką tik praūžusi miesto šventė į Biržus sušaukė jau čia nebegyvenančius, bet dažniau ar rečiau randančius kelią atgalios. Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį miestas buvo pilnas gimtinės išsiilgusių, joje užaugusių, ir, rodos, Biržus visuomet saugančių širdyse. Iš sostinės į savojo miesto šventę skubėjo ir buvusi biržietė, žurnalistė Rugilė Audenienė (buvusi Gaidukaitė), kurios iniciatyva buvo surengtas „Haiku Biržams“ konkursas.
 Šunys mašinose: kaip gyvūnai mėgaujasi pasivažinėjimu
Šunys mašinose: kaip gyvūnai mėgaujasi pasivažinėjimu 2014.01.07 19:00 Los Andžele gyvenanti gyvūnų fotografė Lara Jo Regan stengiasi, kad pažiūrėję į savo kalendorių visus 2014 metus nenustotumėte šypsotis. Prieš šventes buvo pristatytas jos darytomis fotografijomis puoštas „Šunys mašinose“ kalendorius. Boredpanda.com siūlo pasigrožėti 8 fotografės nuotraukomis. Pasaulio žiniasklaidos nuotraukų konkurso 2000 metais nugalėtoja pirmiausia ėmė fotografuoti draugų šunis, o vėliau į internetą dėti skelbimus ieškodama įvairių veislių šunų savo fotosesijoms.
Transporto pokyčiai Londone per šventes: prieš važiuodamas pasitikrink!
Transporto pokyčiai Londone per šventes: prieš važiuodamas pasitikrink! 2013.12.30 09:07 Naujųjų metų išvakarėse pasikeitimų Londono viešojo transporto maršrutuose bus daug. Jei žadi keliauti į Londono centrą pažiūrėti naujamečių fejerverkų, suplanuok kelionę iš anksto, nes gruodžio 31 d. vakarą bus uždaryta daug kelių ir metro stočių. Dieną metro traukiniai važiuos rečiau nei įprasta. Centrinėje zonoje metro važiuos kas 3–5 minutes, toliau nuo centro – kas 5–12 minučių. Metro važiuos ir po vidurnakčio, sausio 1-ąją iki maždaug 5 val. ryto.
 „Google“ atnaujino „Google Maps“ paslaugą
„Google“ atnaujino „Google Maps“ paslaugą 2013.10.11 09:16 Bendrovė „Google“ pranešė savo skaitmeninių žemėlapių paslaugoje „Google Maps“ įdiegusi naujų funkcijų, kurios padės keliaujant po įvairius miestus ir planuojant įvykius kelionėje. Viena iš tokių naujovių yra galimybė nurodyti iškart kelis atvykimo punktus. Pasirinkus pradinį kelionės maršruto tašką piktograma + dabar galima pridėti papildomas sustojimų vietas. Jas galima pasirinkti arba pačiame žemėlapyje, arba pasinaudojus paieška.
 Lietuviška realybė: net 95 iš 100 vairuotojų patiria stresą
Lietuviška realybė: net 95 iš 100 vairuotojų patiria stresą (1) 2013.09.05 11:33 Socialinis projektas „Nulis pykčio“, skirtas kovoti su pykčio protrūkiais Lietuvos keliuose, atskleidė itin nemalonią statistiką. Paskaičiuota, kad 19 iš 20 Lietuvos vairuotojų važiuodami patiria neigiamų emocijų. Didžiausią pyktį kelyje lietuviams sukelia automobilį priešais „užkišantys“ vairuotojai. Keturi ir penkių vairuotojų teigė, kad Lietuvos keliuose būtų saugiau, jei vairuotojai valdytų savo neigiamas emocijas. Kaip atpažinti „papiktintą“ vairuotoją? Labai paprasta.
Emigrantų kelionė į Lietuvą: greičiau, patogiau ar pigiau?
Emigrantų kelionė į Lietuvą: greičiau, patogiau ar pigiau? 2013.08.07 19:00 Brangstant pigiųjų oro linijų paslaugoms, Anglijos lietuviai randa alternatyvių būdų, kaip pasiekti Lietuvą. Anglija.lt skaičiuoja, kiek sunkiai uždirbtų svarų kainuoja kelionė į Lietuvą ir kaip grįžti pigiau. Bagažas lėktuve tampa prabanga Susiruošus į Lietuvą liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kai skrydžių kainos yra vienos brangiausių per metus, gali tekti plačiau atverti piniginę.
Romantiškai kelionei vairuotojai rinktųsi savo partnerį
Romantiškai kelionei vairuotojai rinktųsi savo partnerį (1) 2013.07.21 09:28 „Bridgestone“ kompanija organizavo didžiausią Europoje keliaujančių automobiliu apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti, kas šią vasarą skatina –žmones keliauti. Naujoji apklausa atskleidė, kad ilgos kelionės metu mėgstamiausia tema automobilyje yra romantika, o lenktyninės temos nustumtos į antrą poziciją. Britai idealiu atostogų kelionės automobiliu partneriu norėtų matyti lenktynininkus, komedijos žanro aktorius, ar politikus.
Naujausioje knygoje L. Žutautė kviečia vaikus nugalėti tamsos baimę
Naujausioje knygoje L. Žutautė kviečia vaikus nugalėti tamsos baimę 2013.07.10 09:13 Jaunosios kartos rašytoja, vaikiškų knygų iliustratorė Lina Žutautė naujausiu savo kūriniu „Kakė Makė ir didelė Tamsa“ šįkart kviečia vaikus ne tik pasinerti į spalvotus nuotykius, bet kartu su jais įveikti ir vieną dažniausių – tamsos baimę. Trečioji „Kakės Makės“ serijos knygelė jau daugiau nei mėnesį yra perkamiausias vaikiškas kūrinys ir patenka į bendro populiariausių knygų sąrašo trejetuką „Pegaso“ knygynuose.
Aštuoni iš dešimties renkasi greituosius užkandžius
Aštuoni iš dešimties renkasi greituosius užkandžius 2013.05.21 09:41 Įvairius greituosius užkandžius 16-55 metų amžiaus Lietuvos gyventojų perka kartą per mėnesį ar rečiau. Iš viso juos vartoja beveik aštuoni iš dešimties minėtos amžiaus grupės gyventojų (77 proc.), o jų neperka – penktadalis. Renkantis greitus užkandžius dažniausiai atkreipiamas dėmesys į galiojimo datą (60 proc.), o beveik kas antras (45 proc.) skaito gaminio sudėtį. Tai paaiškėjo „Mantingos“ užsakymu atlikto tyrimo metu.
9 įkvepiančios istorijos apie pasiaukojimą
9 įkvepiančios istorijos apie pasiaukojimą (2) 2013.04.06 22:46 Policininkas Arturas Kasprzakas Kai kilus uraganui „Sendi“ („Sandy“) prasidėjo potvynis, 28 metų Niujorko policininkas Arturas Kasprzakas ištraukė iš vandens ir nunešė į namo palėpę šešis suaugusius ir vieną mažylį – savo sūnėną. Paskui jis pamatė, kad tarp išgelbėtųjų nėra jo tėvo, ir nusprendė nusileisti į apačią dar sykį. Vėliau paaiškėjo, kad policininko tėvui pavyko išsigelbėti pačiam. Patį A. Kasprzaką rado negyvą po keleto valandų.
Skaitytojo naujiena: eilinis „Ryanair“ stebuklas
Skaitytojo naujiena: eilinis „Ryanair“ stebuklas (6) 2013.04.01 11:22 Įžūlus apgaudinėjimas, prisidengiant (arba nebe) visokiomis taisyklėmis ir įstatymais mums seniai tapo kasdienybe. Taip elgiasi daugybė aukštų mūsų valstybės žmonių, beveik nesislėpdami. Panašiai elgiasi „pigių“ skrydžių oro linija „Ryanair“, gana populiari Lietuvoje. Apie šitą įžūlaus airio Tim O‘Leary invenciją prirašyti tomai. Nuo vietų stovintiems keleiviams, kuriuos jau kaip silkes galėtų sugrūsti į klaikų mėlynai-geltoną lėktuvo saloną, iki mokamų tualetų.
Susisiekimo ministras: nuolatinis vairavimo įgūdžių tobulinimas veda į saugesnį kelią
Susisiekimo ministras: nuolatinis vairavimo įgūdžių tobulinimas veda į saugesnį kelią 2013.01.25 12:05 Jau rytoj, sausio 26-ąją, Utenos regione rinksis Lietuvos ir užsienio šalių lenktynininkai bei žiūrovai. Vieni – išbandyti žiemiškus Lietuvos kelius, kiti – stebėti greičiausios metų šventės. Tačiau žiemos ralio organizatoriai bei Susisiekimo ministerija primena visiems vyksiantiems į žiemos šventę Utenoje laikytis saugaus eismo taisyklių bei planuotis keliones iš anksto, kad kelionės tikslas būtų pasiektas saugiai.
Ralio „Halls Winter Rally 2013“ metu viešąją tvarką užtikrins gausios policijos pareigūnų pajėgos
Ralio „Halls Winter Rally 2013“ metu viešąją tvarką užtikrins gausios policijos pareigūnų pajėgos 2013.01.24 17:50 Sausio 26-ąją vyksiančio tarptautinio ralio „Halls Winter Rally 2013" metu planuojama, jog viešąją tvarką bei žmonių saugumą žiūrovų zonose užtikrins gausios Utenos apskrities policijos bei Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pajėgos. Užtikrinant viešąją tvarką, pareigūnams talkins policijos rėmėjai bei šaulių rinktinės nariai. Renginio metu bus sustiprinta ir eismo priežiūra.
Horoskopas sausio 23 d., trečiadieniui
Horoskopas sausio 23 d., trečiadieniui 2013.01.23 00:00 Avinas Ypač darbo kolektyve ar vadovo akivaizdoje bus žalinga demonstruoti ambicijas, nepaisyti kitų nuomonės. Tad bus sveika žvilgtelėti į save svetimomis akimis, pamąstyti, kaip jūs elgtumėtės sutuoktinio, vaikų vietoje.   Tauras Būsite linkę pavyduliauti, be reikalo įtarinėti sutuoktinį. Gresia išlaidos dėl netikėto buitinės technikos ar mašinos gedimo, kelionės ar sutuoktinio reikalų. Antrą dienos pusę nepatartina aptarinėti šeimos biudžeto.
 Ekonomikos atsigavimo gyventojai nepajuto
Ekonomikos atsigavimo gyventojai nepajuto 2013.01.21 10:13 Padidėjus maisto, kuro kainoms gyventojai veržiasi diržus: per pusantrų metų padaugėjo žmonių, perkančių kontrabandinį kurą ar atsisakančių automobilio, taip pat taupančių maisto ir savo sveikatos sąskaita. Ekonomistų teigimu, DELFI užsakymu atlikta „Spinter tyrimų" apklausa rodo, jog gyventojai skursta, bendro ekonomikos atsigavimo savo kailiu nepajuto.
11 pasąmonės „spąstų“, kurie neleidžia mums mąstyti racionaliai
11 pasąmonės „spąstų“, kurie neleidžia mums mąstyti racionaliai (3) 2013.01.12 16:00 Žmogaus smegenys gali atlikti beveik nesuskaičiuojamą kiekį operacijų vos per vieną sekundę. Tai reiškia, kad jo galingumas iki šiol yra didesnis už bet kokio šiandien egzistuojančio kompiuterio. Tačiau tai visiškai nereiškia, kad mūsų smegenų galimybės neturi ribų. Paprasčiausias skaičiuotuvas susitvarkys su skaičiavimu gerokai tiksliau ir greičiau, o ir žmogaus atmintis neretai būna nepatikima.
Ką valgyti ir kaip išlikti aktyviam kelionių metu?
Ką valgyti ir kaip išlikti aktyviam kelionių metu? 2013.01.07 22:41 Nesvarbu kokį keliavimo būdą pasirinktumėte, dėl ilgų valandų praleistų sėdint ir nepilnavertės mitybos, paprastai, sutrinka normali organizmo veikla. Galbūt keliaudami ir neturėsite galimybės atlikti savo mėgstamą mankštą, kelionių tinklalapis Independenttraveler.com pataria kaip išlikti aktyviam ir sveikam nepriklausomai nuo transporto priemonės kuria keliaujate.
Žiema atėjo į Europą: 40 mirtinai sušalusių ir tankais gelbėjama technika
Žiema atėjo į Europą: 40 mirtinai sušalusių ir tankais gelbėjama technika 2012.12.10 15:39 Dėl užėjusių šalčių ir snieguotumo Europoje jau žuvo 40 žmonių. Prasti orai stabdė susisiekimą tiek oru, tiek ant žemės: atšaukiami šimtai reisų, pasirenkantys keliones automobiliu atsiduria sniego spąstuose be galimybės pasipildyti kuro ar maisto atsargas, praneša RIA Novosti. Šveicarijoje sekmadienį sniego griūtis pražudė 13 žmonių. Dėl staiga atšalusių orų, Lenkijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Serbijoje ir Juodkalnijoje taip pat užfiksuota šalčio aukų.
Studentiška kelionė: 10 šalių už 500 eurų
Studentiška kelionė: 10 šalių už 500 eurų 2012.10.20 09:59 Studentiškai pigiu kelionių gerbėjas Justinas L. kelionių tinklalapiui Makalius.lt atsiuntė trumpą pasakojimą su svarbiausiais įspūdžiais ir patarimais iš 14 dienų kelionės automobiliu po Lietuvą, Lenkiją, Vokietiją, Daniją, Šveicariją, Lichtenšteiną, Italiją, San Mariną, Prancūziją ir Monaką. Vaikinas pasidalino įspūdžiais apie tai, kas keliauninkams paliko neišdildomus prisiminimus, kaip jie taupė, kur nakvojo.
Gimdymas namuose su pribuvėja: pažangi tėvystė ar žingsnis atgal?
Gimdymas namuose su pribuvėja: pažangi tėvystė ar žingsnis atgal? (4) 2012.08.02 23:45 Ar gali moteris rinktis gimdymą namuose? Šis klausimas į dvi stovyklas padalijo medikų bendruomenę bei įžiebė nesantaikos kibirkštį tarp Sveiktos apsaugos ministerijos ir iniciatyvos gimimas.lt. Vis dažniau ir garsiau diskutuojama apie gimdymo namuose galimybės suteikimą moterims. Tiesa, šiuo klausimu Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ne kartą išsakė kritišką nuomonę.
10 Europos miestų, kuriuose eismo spūstys didžiausios
10 Europos miestų, kuriuose eismo spūstys didžiausios 2012.07.19 13:55 Sudarant vadinamąjį „Spūsčių indeksą“ (angl. Congestion Index), ištirti 38 Europos miestai, kuriuose gyvena per 800 tūkst. miestiečių. Indekso dešimtuko sudarytojai suskaičiavo ne tik, kiek vidutiniškai per dieną ar metus miestiečiai sugaišta spūstyse, tačiau ir išskyrė palankiausias ir prasčiausias kelionės automobiliu dienas šiuose miestuose.
Lietuvos verslo elito atostogos: nuo Nidos iki Azijos
Lietuvos verslo elito atostogos: nuo Nidos iki Azijos (1) 2012.07.09 08:40 Nuo atostogų Lietuvos pajūryje iki kelionės automobiliu po Europą ar skrydžių į Tolimąją Aziją – tokius atostogų maršrutus renkasi Lietuvos verslininkai. Tačiau visi, kad ir kur būtų, atostogaudami savo veiklos nepamiršta. Kaunietis verslininkas Egidijus Buika, kopijavimo paslaugų tinklo „Copy 1“ vadovas, jau kelerius metus vasarą su šeima vyksta automobiliu į Europą.
„Duok labas“: žvaigždžių meilei kilmės dokumentų nereikia
„Duok labas“: žvaigždžių meilei kilmės dokumentų nereikia 2012.07.07 07:58 Kaip reikia auklėti šunį? Aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis turi, ką patarti. Kaip jam sekėsi išauklėti priglobtą laukinę kalytę, sekmadienį jis papasakos BTV laidoje „Duok labas“. V. Rumšas ir jo gyvenimo draugė Eva savo augintinę Uogą parsivežė iš Klaipėdos. Kai uostamiestyje pora apsilankė gyvūnų prieglaudoje „5 pėdutės“, vienas šunelis taip džiaugsmingai juos pasitiko ir puolė laižyti jiems rankas, kad jie tiesiog negalėjo atsispirti jo žavesiui.