keliones+automobiliu

Į ką atsižvelgti planuojant saugią kelionę automobiliu?
Į ką atsižvelgti planuojant saugią kelionę automobiliu? 2016.02.11 14:49 Laikui bėgant elgesys tampa įpročiais, tad daug dalykų imama daryt nejučiomis, beveik automatiškai. Nors ši inercija ir gali palengvinti kai kurias monotoniškas, kasdienes veiklas, taip taip pat, pripratus prie įprastos rutinos, rizikuojama užmiršti ir kai kuriuos svarbius dalykus.
Medikai savaitgalį pataria nekišti nosies iš namų
Medikai savaitgalį pataria nekišti nosies iš namų 2015.08.08 09:11 Atėjus kol kas karščiausiam šių metų vasaros savaitgaliui medikai pataria nekišti nosies iš namų, o jeigu jau norite leisti laiką gamtoje – patariama būti atsargiems. „Šį savaitgalį pranašauja tikrai baisius orus. Jeigu pagal prognozes bus 35 laipsniai karščio, tai jokiu būdu nerekomenduoju nei sveikiems, nei sergantiems būti saulėje nuo 12 iki 17 valandos”- teigė šeimos gydytoja Daiva Makaravičienė.
Įspėjimas: Lietuvos moterų vakarėliai Turkijoje neretai baigiasi traumomis
Įspėjimas: Lietuvos moterų vakarėliai Turkijoje neretai baigiasi traumomis 2015.07.30 13:21 Jau ne vieną sezoną Turkija yra populiariausia atostogų kryptis. Linksmybių bei šilumos pasiilgusių turistų srautai ir toliau nemažėja. BTA duomenimis, saulės kaitros lepinamame krašte atostogauti ypač mėgsta Lietuvos moterys. Tačiau vakarėliais ir vandens malonumais besilepinančios lietuvaitės šioje šalyje neišvengia ir traumų. Per trejus metus tokių incidentų skaičius išaugo net 45 procentais. „Į Turkiją vyksta dvigubai daugiau moterų nei vyrų.
Kokios dovanos galiūnas Žydrūnas Savickas trokšta savo jubiliejui?
Kokios dovanos galiūnas Žydrūnas Savickas trokšta savo jubiliejui? (1) 2015.01.12 07:35 „Tikiuosi, šįmet laimėsiu visas varžybas, kaip ir pernai“, – interviu Balsas.lt kalbėjo stipriausias planetoje žmogus Žydrūnas Savickas. Šįmet 40 metų jubiliejų švęsiantis galiūnas neabejoja, kad karjeros piko dar nepasiekė. „Būtų smagu pakartoti puikų praėjusį sportinį sezoną. Dalyvavau septyneriose varžybose ir visas jas laimėjau. Per savo karjerą turėjau tris tokius sezonus, kai viską laimėjau šimtu procentų, – 2005, 2009 ir 2014 metais“, – pasakojo galiūnas. Interviu Balsas.
Kai gimtasis miestas - kaip šeimos narys
Kai gimtasis miestas - kaip šeimos narys 2014.08.23 22:45 Ką tik praūžusi miesto šventė į Biržus sušaukė jau čia nebegyvenančius, bet dažniau ar rečiau randančius kelią atgalios. Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį miestas buvo pilnas gimtinės išsiilgusių, joje užaugusių, ir, rodos, Biržus visuomet saugančių širdyse. Iš sostinės į savojo miesto šventę skubėjo ir buvusi biržietė, žurnalistė Rugilė Audenienė (buvusi Gaidukaitė), kurios iniciatyva buvo surengtas „Haiku Biržams“ konkursas.
 Šunys mašinose: kaip gyvūnai mėgaujasi pasivažinėjimu
Šunys mašinose: kaip gyvūnai mėgaujasi pasivažinėjimu 2014.01.07 19:00 Los Andžele gyvenanti gyvūnų fotografė Lara Jo Regan stengiasi, kad pažiūrėję į savo kalendorių visus 2014 metus nenustotumėte šypsotis. Prieš šventes buvo pristatytas jos darytomis fotografijomis puoštas „Šunys mašinose“ kalendorius. Boredpanda.com siūlo pasigrožėti 8 fotografės nuotraukomis. Pasaulio žiniasklaidos nuotraukų konkurso 2000 metais nugalėtoja pirmiausia ėmė fotografuoti draugų šunis, o vėliau į internetą dėti skelbimus ieškodama įvairių veislių šunų savo fotosesijoms.
 „Google“ atnaujino „Google Maps“ paslaugą
„Google“ atnaujino „Google Maps“ paslaugą 2013.10.11 09:16 Bendrovė „Google“ pranešė savo skaitmeninių žemėlapių paslaugoje „Google Maps“ įdiegusi naujų funkcijų, kurios padės keliaujant po įvairius miestus ir planuojant įvykius kelionėje. Viena iš tokių naujovių yra galimybė nurodyti iškart kelis atvykimo punktus. Pasirinkus pradinį kelionės maršruto tašką piktograma + dabar galima pridėti papildomas sustojimų vietas. Jas galima pasirinkti arba pačiame žemėlapyje, arba pasinaudojus paieška.
 Lietuviška realybė: net 95 iš 100 vairuotojų patiria stresą
Lietuviška realybė: net 95 iš 100 vairuotojų patiria stresą (1) 2013.09.05 11:33 Socialinis projektas „Nulis pykčio“, skirtas kovoti su pykčio protrūkiais Lietuvos keliuose, atskleidė itin nemalonią statistiką. Paskaičiuota, kad 19 iš 20 Lietuvos vairuotojų važiuodami patiria neigiamų emocijų. Didžiausią pyktį kelyje lietuviams sukelia automobilį priešais „užkišantys“ vairuotojai. Keturi ir penkių vairuotojų teigė, kad Lietuvos keliuose būtų saugiau, jei vairuotojai valdytų savo neigiamas emocijas. Kaip atpažinti „papiktintą“ vairuotoją? Labai paprasta.
Naujausioje knygoje L. Žutautė kviečia vaikus nugalėti tamsos baimę
Naujausioje knygoje L. Žutautė kviečia vaikus nugalėti tamsos baimę 2013.07.10 09:13 Jaunosios kartos rašytoja, vaikiškų knygų iliustratorė Lina Žutautė naujausiu savo kūriniu „Kakė Makė ir didelė Tamsa“ šįkart kviečia vaikus ne tik pasinerti į spalvotus nuotykius, bet kartu su jais įveikti ir vieną dažniausių – tamsos baimę. Trečioji „Kakės Makės“ serijos knygelė jau daugiau nei mėnesį yra perkamiausias vaikiškas kūrinys ir patenka į bendro populiariausių knygų sąrašo trejetuką „Pegaso“ knygynuose.
Susisiekimo ministras: nuolatinis vairavimo įgūdžių tobulinimas veda į saugesnį kelią
Susisiekimo ministras: nuolatinis vairavimo įgūdžių tobulinimas veda į saugesnį kelią 2013.01.25 12:05 Jau rytoj, sausio 26-ąją, Utenos regione rinksis Lietuvos ir užsienio šalių lenktynininkai bei žiūrovai. Vieni – išbandyti žiemiškus Lietuvos kelius, kiti – stebėti greičiausios metų šventės. Tačiau žiemos ralio organizatoriai bei Susisiekimo ministerija primena visiems vyksiantiems į žiemos šventę Utenoje laikytis saugaus eismo taisyklių bei planuotis keliones iš anksto, kad kelionės tikslas būtų pasiektas saugiai.
Ralio „Halls Winter Rally 2013“ metu viešąją tvarką užtikrins gausios policijos pareigūnų pajėgos
Ralio „Halls Winter Rally 2013“ metu viešąją tvarką užtikrins gausios policijos pareigūnų pajėgos 2013.01.24 17:50 Sausio 26-ąją vyksiančio tarptautinio ralio „Halls Winter Rally 2013" metu planuojama, jog viešąją tvarką bei žmonių saugumą žiūrovų zonose užtikrins gausios Utenos apskrities policijos bei Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pajėgos. Užtikrinant viešąją tvarką, pareigūnams talkins policijos rėmėjai bei šaulių rinktinės nariai. Renginio metu bus sustiprinta ir eismo priežiūra.
 Ekonomikos atsigavimo gyventojai nepajuto
Ekonomikos atsigavimo gyventojai nepajuto 2013.01.21 10:13 Padidėjus maisto, kuro kainoms gyventojai veržiasi diržus: per pusantrų metų padaugėjo žmonių, perkančių kontrabandinį kurą ar atsisakančių automobilio, taip pat taupančių maisto ir savo sveikatos sąskaita. Ekonomistų teigimu, DELFI užsakymu atlikta „Spinter tyrimų" apklausa rodo, jog gyventojai skursta, bendro ekonomikos atsigavimo savo kailiu nepajuto.
Žiema atėjo į Europą: 40 mirtinai sušalusių ir tankais gelbėjama technika
Žiema atėjo į Europą: 40 mirtinai sušalusių ir tankais gelbėjama technika 2012.12.10 15:39 Dėl užėjusių šalčių ir snieguotumo Europoje jau žuvo 40 žmonių. Prasti orai stabdė susisiekimą tiek oru, tiek ant žemės: atšaukiami šimtai reisų, pasirenkantys keliones automobiliu atsiduria sniego spąstuose be galimybės pasipildyti kuro ar maisto atsargas, praneša RIA Novosti. Šveicarijoje sekmadienį sniego griūtis pražudė 13 žmonių. Dėl staiga atšalusių orų, Lenkijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Serbijoje ir Juodkalnijoje taip pat užfiksuota šalčio aukų.
Kroatija – nepriekaištingas poilsis už mažus pinigus
Kroatija – nepriekaištingas poilsis už mažus pinigus (4) 2012.03.09 09:47 Graikija, Turkija, Egiptas... Banalu ir atsibodo? Šeštą kartą skristi su „Viskas įskaičiuota“ sistema darosi nuobodu? Kaip manai, gal šįkart lekiam į Kroatiją? – klausia kelionių tinklalapis Makalius.lt. Asmeniškai pačiam kelionė į Kroatiją buvo viena pirmųjų gyvenime – tąkart vykome į Makarska Rivjeros kurortą autobusu, pakeliui aplankėme Vieną, Budapeštą, Plitvicos ežerų parką. 12 dienų kelionė neprailgo, o įspūdžių užteko visiems metams.
Trys keliautojų tipai, arba iš ko atpažinti lietuvį svetur (II dalis)
Trys keliautojų tipai, arba iš ko atpažinti lietuvį svetur (II dalis) 2011.08.21 08:00 Kelionių ir nuotykių mėgėjams po Makaliaus slapyvardžiu besislepiančio Rimvydo Širvinsko pristatinėti nereikia, daugelis žino, kad šiam pigių aviabilietų ir gerų kelionių pasiūlymų medžiotojui be jokios sąžinės graužaties galima paskambinti net naktį, jei susapnavote, kad savaitgalį norite pakeliauti. R. Širvinskas televizijos žiūrovams pažįstamas iš laidos „Makaliaus kelionės“ bei kaip to paties pavadinimo žurnalo, skirto keliautojams, autorius. Naujienų portalas „Balsas.
Lietuvių vasaros atostogų ypatumai
Lietuvių vasaros atostogų ypatumai (7) 2011.05.23 15:05 Prasidėjęs vasaros atostogų sezonas į kurortus vilioja turtingus užsieniečius, tačiau dauguma lietuvių planuoja ilsėtis namuose. Sako, kai nėra apie ką kalbėtis, kalbama apie orą. Žiniasklaidoje panašiai: visada yra „grojančių“, amžinai „žaliuojančių“ temų, todėl ir vasaros sezono pradžia, atostogos, poilsis ir šilčiausias metų laikotarpis Lietuvoje prikausto daugiau žiniasklaidos bei skaitytojų dėmesį.
Kas antras lietuvis atostogaus namuose
Kas antras lietuvis atostogaus namuose 2011.05.03 15:30 Tebesitęsiantis sunkmetis verčia lietuvius planuoti kuklesnes atostogas. Balandžio 4-15 dienomis bendrovės „GfK CR Baltic“ atlikta reprezentatyvi apklausa atskleidė, kad dauguma Lietuvos gyventojų atostogas ketina praleisti su šeima, o kasmetiniam poilsiui žada skirti porą savaičių.
Augant degalų kainoms tuštėja šalies keliai
Augant degalų kainoms tuštėja šalies keliai (6) 2010.09.15 21:37 Sunkmečiu Lietuvoje išaugus degalų kainoms sumažėjo ne tik visų rūšių degalų pardavimas šalies degalinėse, bet ir transporto eismo intensyvumas pagrindiniuose Lietuvos keliuose. Taupyti priversti žmonės, esant galimybei, kelionės automobiliu atsisako. Tūlas tautietis, anksčiau net ir kilometrą kitą iki darbo važiuodavęs automobiliu, dabar tokį atstumą įveikia dviračiu arba pėsčiomis.
Rūtą Lukoševičiūtę kelių policija stabdo nuolat
Rūtą Lukoševičiūtę kelių policija stabdo nuolat (1) 2009.04.14 09:12 Televizijos laidų vedėja, dainininkė ir rašytoja Rūta Lukoševičiūtė tvirtina, kad automobiliui jos gyvenime teko ypač svarbus vaidmuo: „Jei nebūčiau turėjusi teisių, niekada nebūčiau atvažiavusi iš Panevėžio į Vilnių ir laimėjusi „VRS kameros“ vedėjos konkurso“. Vairuojamas automobilis - „Peugeot 406“. Vairavimo stažas - 11 m. Vairavimo būdas - jau atsilaksčiusi. Eismo įvykių skaičius - 0. Svajonių automobilis - nėra.
Brangūs degalai vairuotojų įpročių beveik nepakeitė
Brangūs degalai vairuotojų įpročių beveik nepakeitė 2008.05.14 07:45 Degalų kainoms mušant visų laikų rekordus, važinėjančiųjų automobiliais mūsų šalyje kol kas nemažėja. Tuo metu degalinių atstovai jau prakalbo apie smukusią benzino paklausą, rašo „Lietuvos žinios“. Už barelį naftos - 200 JAV dolerių. Tokia žinia neseniai apskriejo visą pasaulį. Tokiu atveju už litrą benzino ar dyzelino gali tekti mokėti kone dvigubai tiek, kiek mokame šiandien.
Europos parlamentarų pajamos
Europos parlamentarų pajamos 2008.04.15 19:50 Penkių Europos šalių parlamentarų atlyginimų apžvalga. Puikioji Prancūzija 577 Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos nariai gauna mėnesinį 5180 eurų atlyginimą. Iš šios sumos jau atskaičiuotas socialinio draudimo mokestis ir neatskaičiuotas pajamų mokestis. Taip pat jie gauna 5180 eurų sumą kas mėnesį išlaidoms: būsto, kelionių ir pramogų, o taip pat 8950 eurų sumą – pagalbiniam personalui.
Atostogos
Atostogos 2007.08.14 15:16 Langų ornamentai, Palanga ir kiti atostogų malonumai Aurelija ŽUTAUTIENĖ Įpusėjo rugpjūtis. Daugelis jau vartė nuogus pilvus visokiose turkijose, maljorkose ar kituose egzotiškuose kraštuose. Kiti, belaukdami atostogų, savaitgaliais užplūsdavo ežerus ir pajūrį. Šiais metais gamta mums, lietuviams, nepagailėjo gerų orų, tad nuo pat ankstyvo pavasario buvo galima mėgautis karšta saule kaip kokioje Ispanijoje.
Į viršų