keliones autobusu

Kodėl į Berlyną verta vykti būtent pavasarį
Kodėl į Berlyną verta vykti būtent pavasarį 2016.04.20 10:14 Daugelis Vakarų Europos didmiesčių gurmanų žino – Berlyne sunku pajausti tikrąją vokiečių kultūros dvasią, nes miestas buvo kurtas, griautas, o tada ir vėl naujai atstatytas. Dabar tai − vakarietiška mokslo ir verslo sostinė, įvairių kultūrų ir meno centras, stebinantis ne tik architektūros ir kultūros paminklų ar simbolinių aikščių gausa, bet ir senojo Birželio 17-osios gatvės blusų turgaus populiarumu bei gamtos grožybėmis, kurios, žinoma, geriausiai atsiskleidžia pavasarį.
Maršrutinių taksi keleiviams Kaune – trys svarbios naujienos
Maršrutinių taksi keleiviams Kaune – trys svarbios naujienos (3) 2016.02.17 08:40 Kaune 7 maršrutus aptarnaujantys bendrovės „Kautra“ maršrutiniai taksi nuo rudens pradžios žengs į naują erą – jie bus integruoti į elektroninio bilieto sistemą, o keleiviai galės įsigyti 35 eurus kainuosiančius mėnesinius bilietus. Be to, kauniečiai mikroautobusais galės keliauti su persėdimu už tai papildomai nemokant. Trečioji naujiena susijusi su kelionės kaina – nuostolingai maršrutinių taksi verslą vykdanti bendrovė „Kautra“ nuo kovo 1 dienos bilieto kainą kilstels iki 1 euro.
Kokias keliones lietuviai renkasi šventiniu laikotarpiu?
Kokias keliones lietuviai renkasi šventiniu laikotarpiu? (1) 2015.12.13 11:04 Nėra paslaptis, kad dalis žmonių šventes sutinka ne namuose. Vieni važiuoja į užsienį pas ten įsikūrusius šeimos narius ir giminaičius, kitiems tenka keliauti darbo reikalais, tačiau didžioji dalis žmonių renkasi poilsines ir pramogines keliones, kurių „bumas“ artėjant didžiausioms metų šventėms vis auga. Keleivių srautai proporcingai auga „Paskaičiavome, kad šiais metais, lyginant su pernai, keliautojų aptarnavome 20 proc. daugiau. Turkija išliko numeris vienas tarp atostogaujančių lietuvių.
Vežėjai: populiarėja kelionės autobusais
Vežėjai: populiarėja kelionės autobusais (1) 2014.08.03 07:40 Jūratė Anilionytė, Asta Kažukauskienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Vežėjai ir pažintinių kelionių organizatoriai pastebi, kad vis daugiau lietuvių po Europą keliauja autobusais. Specialistai sako, kad tai lemia patrauklios kelionių kainos, vis patogesni autobusai ir gidų rūpestis keliauninkais. Kai kurie vežėjai skaičiuoja, kad keliaujančiųjų autobusais po Europą per trejus metus padaugėjo maždaug trečdaliu.
ECOLINES įveda naują kokybės ženklą Comfort+
ECOLINES įveda naują kokybės ženklą Comfort+ 2014.08.01 10:48 Kompanija rugpjūčio 1 dieną startuoja su nauju tiesioginiu maršrutu ir ką tik įvestu kokybės ženklu Comfort+, kuris garantuoja komfortiškesnę kelionę. Naujas tiesioginis maršrutas įvestas, atsižvelgus į paklausą – vis daugiau lietuvių keliauja mokytis ir dirbti į Estijos sotinę, todėl ir išvykimo laikas pritaikytas studentams ir verslininkams.
Tyrimas: vyresnio amžiaus moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis
Tyrimas: vyresnio amžiaus moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis (1) 2014.02.11 14:00 Pažintines keliones autobusu moterys renkasi dažniau nei vyrai, toks keliavimo būdas populiariausias tarp vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovių, o į keliones jos dažniau vyksta su draugėmis ir dukromis, - atskleidžia vidinė kelionių organizatoriaus „Novaturas“ duomenų analizė.   „Beveik 70 proc. visų keliaujančiųjų autobusu sudaro moterys. Be to, didžioji jų dalis, beveik 90 proc.
Vyresnės moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis
Vyresnės moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis 2014.02.11 11:07 Pažintines keliones autobusu moterys renkasi dažniau nei vyrai, toks keliavimo būdas populiariausias tarp vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovių, o į keliones jos dažniau vyksta su draugėmis ir dukromis, – atskleidžia vidinė kelionių organizatoriaus „Novaturas“ duomenų analizė. „Beveik 70 proc. visų keliaujančiųjų autobusu sudaro moterys. Be to, didžioji jų dalis, beveik 90 proc.
 Lietuvos gyventojai atranda žiemos keliones
Lietuvos gyventojai atranda žiemos keliones 2013.10.24 12:57 Kelionių mėgėjai aktyvūs ir žiemą – į užsienį keliauti jų susiruošia vis daugiau. Beveik 30 proc. visų keliautojų atostogauja ir šaltuoju metų sezonu, rodo kelionių organizatoriaus „Top Travel“ duomenys. Kelionių organizatorius žiemos pramogoms siūlo 20 skirtingų krypčių. Kelionių įsigijimo pikas prasideda įsibėgėjus rudeniui, taigi šiuo metu jau parduota daugiau nei trečdalis visų organizuojamų žiemos kelionių.
Lietuva – pigi šalis rusų turistams, kur nereikia laužyti liežuvio svetima kalba
Lietuva – pigi šalis rusų turistams, kur nereikia laužyti liežuvio svetima kalba (1) 2013.09.03 19:00 Nors turistai iš Rusijos kol kas vis dar sunkiai skiria Latviją, Estiją ir Lietuvą – tris Pabaltijo seses lanko noriai, tą rodo atvykstamojo turizmo statistika ir užfiksuojamas ženklus turistų skaičiaus iš Rusijos augimas. Džiaugiais, kad gali kalbėti rusiškai Apie tai, kas masina turistus iš Rusijos apsilankyti Lietuvoje ir, ar esama sentimentų istorinei praeičiai, pašnekovė sakė: „Turistų iš Rusijos lūkesčiai jiems vykstant į Lietuvą – labai konkretūs.
Senovinis autobusas tapo Kauno džiazo festivalio šaukliu
Senovinis autobusas tapo Kauno džiazo festivalio šaukliu 2013.04.18 12:10 Balandžio 25–29 d. vyksiančio tarptautinio džiazo festivalio „Kaunas Jazz“ pradžią skelbs ypatingas šauklys. Jau rytoj, penktadienį, į kelionę po Kauną pakvies unikalus senovinis džiazuojantis autobusas.
Balsas.lt eksperimentas: kur galima nukeliauti likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų metų
Balsas.lt eksperimentas: kur galima nukeliauti likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų metų (2) 2012.12.31 13:38 Dar nežinote, kur sutiksite Naujuosius? Gal jau gailitės, kad neužsisakėte nuotaikingos kelionės į auksu tviskantį Paryžių ar šiuo metu nesėdite lėktuve, skrendančiame į saulėtąjį Tailandą? Naujienų portalas Balsas.lt atliko eksperimentą ir likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų sutiktuvių pasiteiravo didžiausių kelionių agentūrų, ar dar yra galimybių kur nors išvykti. Rezultatai nudžiugino, tad prieš kraudamiesi lagaminą, paskaitykite, kur ir už kiek dar galite spėti išvykti šiandien.
Akibrokštas jaunam kelionių organizatoriui: vaikeli, tu nieko neišmanai apie verslą
Akibrokštas jaunam kelionių organizatoriui: vaikeli, tu nieko neišmanai apie verslą 2012.12.14 13:50 Rimvydui Širvinskui, žinomam kaip Makalius, šiuo metu 22-eji. Ketverius metus jis vadovauja savo kelionių agentūrai. Per tą laiką pigių kelionių ekspertas tapo žinomiausio Lietuvoje kelionių puslapio autoriumi, televizijos laidos vedėju, parašė knygą ir išleido kelionių žurnalą. Tačiau iš kitų verslininkų Rimvydas vis dėlto dažniau sulaukia kandžių replikų nei palaikymo ir paskatinimo. Papasakok, kuo vaikystėje norėjai būti užaugęs? Norėjau būti cirko artistu, nes buvau pamišęs dėl jo.
Eksperto patarimai išsiruošusiems į ilgas keliones autobusu
Eksperto patarimai išsiruošusiems į ilgas keliones autobusu 2012.09.26 09:51 Mėgstantiems dažnai keliauti, tačiau neturintiems pakankamai pinigų lėktuvo skrydžiams, puikus išsigelbėjimas – kelionė autobusu. Nors keliauti šiuo transportu gali būti įdomu ir naudinga, vis dėlto laikas praleistas autobuse prailgsta, o keleivis, savaime suprantama pavargsta.
Ar perka lietuviai pažintines keliones internetu?
Ar perka lietuviai pažintines keliones internetu? 2012.05.31 10:04 Nuo šiol internetu bus galima įsigyti ne tik poilsines, tačiau ir pažintines keliones – baigdamas naujų paslaugų vieną iš plėtros etapų, tokią galimybę tautiečiams pirmasis Lietuvoje suteikia kelionių organizatorius „Novaturas“. Viena pagrindinių priežasčių, lėmusių šios paslaugos plėtrą į internetą – sėkmingi poilsinių kelionių pardavimai internete, praėjusiais metais išaugę net 8 kartus.
Ką daryti, kad pigi kelionė nevirstų bankroto priežastimi?
Ką daryti, kad pigi kelionė nevirstų bankroto priežastimi? (1) 2012.05.08 18:03 Lietuviai aktyviai keliauja ne lėktuvais, bet ir autobusais. Pastarosios patrauklios turintiems daugiau laiko ir ribotą kelionės biudžetą. Savo nuomonę apie keliones autobusu išsakė ir neseniai naujienų portalo Balsas.lt konferencijoje viešėjęs kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius. „Man patinka keliauti ir autobusu, ir lėktuvu, bet autobusu negaliu labai dažnai keliauti dėl laiko stokos – juk vien Lenkijai pervažiuoti reikia visos dienos.
5 patarimai kaip ištverti ilgas keliones autobusu ar traukiniu
5 patarimai kaip ištverti ilgas keliones autobusu ar traukiniu (3) 2011.10.14 11:37 Jei keliaujate per sparčiai besivystančius regionus ar šalis, kelionė autobusu ar traukiniu gali būti ne tik įdomi, bet ir naudinga. Tačiau gana dažnai keliautojai ilgesnę nei 15 valandų kelionę šiomis transporto priemonėmis laiko tikru košmaru nei įdomia patirtimi.
Kelionių pasirinkimui įtakos turi ir gidai
Kelionių pasirinkimui įtakos turi ir gidai 2011.09.02 16:24 Didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius „Novaturas“ savo internetiniame tinklalapyje pristato visus bendrovėje dirbančius gidus. Pasak įmonės rinkodaros ir komunikacijos vadovės, toks sprendimas susijęs su išaugusiu poilsiautojų susidomėjimu atostogų metu juos lydėsiančiais kelionių organizatoriaus atstovais. “Novaturo" rinkodaros ir komunikacijos vadovė Sigita Dabulė teigia, jog įmonės darbuotojai nuolat sulaukia klientų pasiteiravimų apie įmonės atstovus užsienyje.
Latviai kraustosi iš proto dėl projekto „Šok su manimi“
Latviai kraustosi iš proto dėl projekto „Šok su manimi“ (1) 2011.06.07 17:30 TV3 projektas „Šok su manimi“ pradeda trečiąjį sezoną su tarptautiniu dalyvių desantu: šį kartą ant parketo suksis ne tik žymiausi Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių pramogų pasaulio atstovai. Kai Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, jog vienas iš projekto dalyvių – latvių dainininkas Lauris Reinikis, sujudo ir Latvijos spauda.
„Pokrizinis“ turizmas: lietuviai ilsėtis traukia į Latviją
„Pokrizinis“ turizmas: lietuviai ilsėtis traukia į Latviją (1) 2011.04.28 10:33 Ne paslaptis, kad prieš porą metų į Lietuvą atslinkusi ekonomikos krizė privertė gerokai pasvarstyti, kokių išlaidų galima atsisakyti, o kokias sumažinti. Sunkmetis paveikė ir turizmo sektorių, mat prabangias poilsines keliones pakeitė pigesnės alternatyvos, o nenustygstantys vietoje keliautojai iš lėktuvų persėdo į autobusus ar automobilius, o ir kelionių maršrutai gerokai patrumpėjo. Savaitgaliais kaimyninės Latvijos sostinėje ir pajūrio kurortuose galima sutikti nemažai lietuvių.
Pažintinių kelionių metu lietuviai plūsta į Italiją
Pažintinių kelionių metu lietuviai plūsta į Italiją (1) 2011.04.08 11:31 Pasibaigęs išankstinis vasaros sezono pažintinių kelionių pardavimas leidžia matyti, kokiomis kryptimis lietuviai planuoja plėsti savo kelionių geografiją. Tarp populiariausių krypčių dominuoja Italija, Prancūzija, Portugalija bei Turkija. Tolimųjų kelionių kategorijoje Šri Lanka šiemet aplenkė pernykštį lietuvių favoritą Tailandą. „Šiemet pastebėjome itin stiprų pažintinių kelionių autobusu populiarumo augimą. Iki balandžio mėn.
Velykos šiltuose kraštuose
Velykos šiltuose kraštuose (1) 2011.04.08 10:47 Sugalvojote Velykų atostogas praleisti netradiciškai? Reikia tik išsirinkti kaip tai padaryti. Begalės kelionių agentūrų pateikia įvairiausių pavasario kelionių pasiūlymų ir  didelių nuolaidų, kuriomis tikrai naudinga pasinaudoti. Galite rinktis keliones autobusu, lėktuvu ar pasinaudoti proga ir pakeliauti savuoju transportu.
Tolimųjų kraštų lyderiavimą iš Tailando perėmė Šri Lanka
Tolimųjų kraštų lyderiavimą iš Tailando perėmė Šri Lanka 2011.04.06 11:46 Pasibaigęs išankstinis vasaros sezono pažintinių kelionių pardavimas leidžia matyti, kokiomis kryptimis lietuviai planuoja plėsti savo kelionių geografiją. Tarp populiariausių krypčių dominuoja Italija, Prancūzija, Portugalija bei Turkija. Tolimųjų kelionių kategorijoje Šri Lanka šiemet aplenkė pernykštį lietuvių favoritą Tailandą. „Šiemet pastebėjome itin stiprų pažintinių kelionių autobusu populiarumo augimą. Iki balandžio mėn.
Lietuviai renkasi Bulgariją
Lietuviai renkasi Bulgariją (1) 2011.03.05 11:18 Metų pradžioje prasidėję neramumai Egipte už galvų susiimti privertė ne vieną turizmo agentūrą. Daugelis turistų suskubo palikti revoliucijos apimtą Egiptą, tačiau lietuviai nusprendė atostogų nenutraukti ir į gimtinę grįžo tada, kada ir planavo. „Viena lietuvė grįžusi tvirtino, kad tai – geriausios atostogos jos gyvenime“, – pasakojo kelionių organizatoriaus „Novaturas“ vadovas Linas Aldonis.
Kelionių rinka atsigauna, tačiau pardavimai 20 proc. mažesni nei prieš krizę
Kelionių rinka atsigauna, tačiau pardavimai 20 proc. mažesni nei prieš krizę 2011.03.04 16:37 Kelionių organizatorius „Novaturas“ teigia, kad dėl kurį laiką nutrauktų kelionių į neramumų krečiamą Egiptą, patyrė nemenkų nuostolių. Šių planuojamų kelionių skaičius kovo mėnesiui krito veik perpus, tačiau kelionės jau atnaujintos ir pirmasis skrydis į Egiptą laukia šį šeštadienį. Kelionių organizatoriaus teigimu, atnaujintos kelionės į šią šalį buvo greitai išpirktos, tai rodo, kad lietuvių neįbaugino įvykiai Egipte.
Šventinių kelionių bumas
Šventinių kelionių bumas (1) 2010.11.24 17:17 Kelionių agentūros įspėja, kad gruodį Kalėdas ar Naujuosius populiariausiuose kurortuose sutikti panorę klientai gali nieko nepešti. Mat tie lietuviai, kurie gražiausias žiemos šventes pasišovė sutikti Egipte, Tailande ar Tenerifėje, kreipėsi net rugpjūtį. Kelionių agentūrų tinklo „Baltic Clipper“ rinkodaros vadybininkė Dana Miškinytė „Sekundei“ patvirtino, kad prekyba šventinėmis kelionėmis šįmet sėkmingesnė nei pernai. „Šiemet šventinės populiariausios kelionės jau yra išpirktos.
Kelionių operatorius: keičiasi turistų prioritetai
Kelionių operatorius: keičiasi turistų prioritetai 2010.11.03 15:59 Šiemet keitėsi keliaujančiųjų prioritetai: jie tapo reiklesni rinkdamiesi keliones, o tai lėmė didesnę aukštesnės kategorijos viešbučių su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu paklausą bei įnešė pokyčių populiariausių šalių sąraše. Lydere poilsinių kelionių tarpe vasaros sezonu išlieka Turkija, tačiau didesnio susidomėjimo, lyginant su 2009-taisiais, sulaukė Bulgarija, o Graikijos Chalkidikės pusiasalis vietą populiariausiųjų sąraše užleido Rodo salai.
Kur keliauti žiemą?
Kur keliauti žiemą? (5) 2009.12.20 23:00 Vargu ar rastume daug žmonių, kurie sakytų, jog kelionės – tai laiko švaistymas. Veikiau atvirkščiai: keliautume turbūt ištisus metus, jeigu tik būtų kada. Vis dėlto yra metas, kai galime ne tik aplankyti gimines, artimuosius ar draugus, bet ir svečias šalis pamatyti – juk tam ir skirtos atostogos! Kelionių ir turizmo agentūros jau kviečia žiemos šventes pasitikti turiningai, neįprastai.
Velykinis kelionių derlius
Velykinis kelionių derlius (1) 2009.04.12 22:00 Kelionių organizatoriai nesiskundžia keliautojų stygiumi. Jų teigimu, net ir ekonomikos sunkmečiu keliauti pamėgę Lietuvos gyventojai įpročio poilsiauti svetur neatsisako ir ilguosius savaitgalius paverčia atostogomis. Kelionių organizatoriai teigia, kad turizmo, kaip ir kitų verslo sričių, pardavimas šiemet nedidės. Tačiau, anot jų, keliauti nesiliaujama, o kelionių kryptys nesiskiria nuo pernykščių.
Už tarpmiestines keliones autobusu reiks mokėti daugiau
Už tarpmiestines keliones autobusu reiks mokėti daugiau 2007.11.15 18:12 Skaičiuodami dėl nuolat brangstančių degalų augančias sąnaudas, tarpmiestiniai keleivių vežėjai prakalbo apie būsimą bilietų brangimą. Kai kurios transporto įmonės dėl kainų didėjimo procento apsispręs, kai paaiškės, kiek darbuotojams kels atlyginimus, praneša lrt.lt.„Toks“ generalinis direktorius Arūnas Indrašius sako, kad nuo ateinančių metų pradžios jo vadovaujama įmonė priversta didinti autobusų bilietų kainas dėl dviejų priežasčių.
Brangsta tarpmiestinės kelionės
Brangsta tarpmiestinės kelionės (1) 2007.08.03 08:22 Jau artimiausiu metu už keliones autobusu į kitus šalies miestus teks mokėti daugiau, praneša „Kauno diena“. Vakar Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEK) patenkino vežėjų prašymą ir nustatė didesnius tolimojo susisiekimo maršrutų tarifus. Lietuvos nacionalinė vežėjų asociacija „Linava“, prašydama didinti tarpmiestinių kelionių tarifus, akcentavo, kad dėl sparčiai brangstančio kuro ir keliamų darbuotojų atlyginimų auga keleivių vežimo sąnaudos.
Į viršų