keliones autobusu

Stipendijos vasaros kursams Latvijoje!
Stipendijos vasaros kursams Latvijoje! 2015.03.26 16:01 Švietimo mainų paramos fondas skelbia valstybinių stipendijų konkursą 2015 m. vasaros kursams Latvijoje. Dėl finansavimo kreiptis reikia iki 2015 m. balandžio 21 d. 16 val.
NBA užkulisiai, kerinčios sąlygos ir kultūrų skirtumai
NBA užkulisiai, kerinčios sąlygos ir kultūrų skirtumai 2015.01.28 11:36 12 dienų Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) treneris Rokas Kasparavičius bei du krepšininkai – Mantvydas Dabulis ir Rokas Lukoševičius viešėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), kur sėmėsi teorinių ir praktinių žinių. Projektas „SportsUnited“, kurį vykdo JAV vyriausybė, suteikė galimybę Europos valstybių krepšininkams ir treneriams patirties pasisemti ten, kur vyrauja kitokios taisyklės ir įpročiai.
Vežėjai: populiarėja kelionės autobusais
Vežėjai: populiarėja kelionės autobusais (1) 2014.08.03 07:40 Jūratė Anilionytė, Asta Kažukauskienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Vežėjai ir pažintinių kelionių organizatoriai pastebi, kad vis daugiau lietuvių po Europą keliauja autobusais. Specialistai sako, kad tai lemia patrauklios kelionių kainos, vis patogesni autobusai ir gidų rūpestis keliauninkais. Kai kurie vežėjai skaičiuoja, kad keliaujančiųjų autobusais po Europą per trejus metus padaugėjo maždaug trečdaliu.
ECOLINES įveda naują kokybės ženklą Comfort+
ECOLINES įveda naują kokybės ženklą Comfort+ 2014.08.01 10:48 Kompanija rugpjūčio 1 dieną startuoja su nauju tiesioginiu maršrutu ir ką tik įvestu kokybės ženklu Comfort+, kuris garantuoja komfortiškesnę kelionę. Naujas tiesioginis maršrutas įvestas, atsižvelgus į paklausą – vis daugiau lietuvių keliauja mokytis ir dirbti į Estijos sotinę, todėl ir išvykimo laikas pritaikytas studentams ir verslininkams.
„ECC-Net: Travel” mobilioji programa, padedanti Europos vartotojams, keliaujantiems užsienyje
„ECC-Net: Travel” mobilioji programa, padedanti Europos vartotojams, keliaujantiems užsienyje 2014.07.09 11:44 Per atostogas kažką nusipirkote ir netrukus išaiškėjo trūkumai? Rūpesčiai dėl išsinuomoto automobilio ar apgyvendinimo viešbutyje, kuriuos užsisakėte namuose? Atidėtas skrydis keliaujant namo? Tuo atveju, jeigu atostogos pakrypo kitaip nei planavote, turėtumėte žinoti, ką reikia daryti, norint pasinaudoti savo teisėmis.
5 priežastys kodėl tautietės pamilsta Toskaną
5 priežastys kodėl tautietės pamilsta Toskaną 2014.05.09 15:14 Populiariu įsivaizdavimu, Italija lietuves žavi savo architektūra bei istorija, mados dizainerių gausa ir dėmesingais, komplimentus žeriančiais vyrais. Tačiau vertindama Toskanos regiono patrauklumą kelionių organizatoriaus „Novaturas“ rinkodaros projektų vadovė Ieva Dorelaitienė įvardija kitas priežastis, viliojančias keliauti.
5 priežastys kodėl tautietės pamilsta Toskaną
5 priežastys kodėl tautietės pamilsta Toskaną 2014.05.09 14:14 Populiariu įsivaizdavimu, Italija lietuves žavi savo architektūra bei istorija, mados dizainerių gausa ir dėmesingais, komplimentus žeriančiais vyrais. Tačiau vertindama Toskanos regiono patrauklumą kelionių organizatoriaus „Novaturas“ rinkodaros projektų vadovė Ieva Dorelaitienė įvardija kitas priežastis, viliojančias keliauti.
Tyrimas: vyresnio amžiaus moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis
Tyrimas: vyresnio amžiaus moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis (1) 2014.02.11 14:00 Pažintines keliones autobusu moterys renkasi dažniau nei vyrai, toks keliavimo būdas populiariausias tarp vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovių, o į keliones jos dažniau vyksta su draugėmis ir dukromis, - atskleidžia vidinė kelionių organizatoriaus „Novaturas“ duomenų analizė.   „Beveik 70 proc. visų keliaujančiųjų autobusu sudaro moterys. Be to, didžioji jų dalis, beveik 90 proc.
Vyresnės moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis
Vyresnės moterys į keliones vyksta su draugėmis ir dukromis 2014.02.11 11:07 Pažintines keliones autobusu moterys renkasi dažniau nei vyrai, toks keliavimo būdas populiariausias tarp vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovių, o į keliones jos dažniau vyksta su draugėmis ir dukromis, – atskleidžia vidinė kelionių organizatoriaus „Novaturas“ duomenų analizė. „Beveik 70 proc. visų keliaujančiųjų autobusu sudaro moterys. Be to, didžioji jų dalis, beveik 90 proc.
 Lietuvos gyventojai atranda žiemos keliones
Lietuvos gyventojai atranda žiemos keliones 2013.10.24 12:57 Kelionių mėgėjai aktyvūs ir žiemą – į užsienį keliauti jų susiruošia vis daugiau. Beveik 30 proc. visų keliautojų atostogauja ir šaltuoju metų sezonu, rodo kelionių organizatoriaus „Top Travel“ duomenys. Kelionių organizatorius žiemos pramogoms siūlo 20 skirtingų krypčių. Kelionių įsigijimo pikas prasideda įsibėgėjus rudeniui, taigi šiuo metu jau parduota daugiau nei trečdalis visų organizuojamų žiemos kelionių.
Lietuva – pigi šalis rusų turistams, kur nereikia laužyti liežuvio svetima kalba
Lietuva – pigi šalis rusų turistams, kur nereikia laužyti liežuvio svetima kalba (1) 2013.09.03 19:00 Nors turistai iš Rusijos kol kas vis dar sunkiai skiria Latviją, Estiją ir Lietuvą – tris Pabaltijo seses lanko noriai, tą rodo atvykstamojo turizmo statistika ir užfiksuojamas ženklus turistų skaičiaus iš Rusijos augimas. Džiaugiais, kad gali kalbėti rusiškai Apie tai, kas masina turistus iš Rusijos apsilankyti Lietuvoje ir, ar esama sentimentų istorinei praeičiai, pašnekovė sakė: „Turistų iš Rusijos lūkesčiai jiems vykstant į Lietuvą – labai konkretūs.
Elektroninis bilietas – netolimoje ateityje
Elektroninis bilietas – netolimoje ateityje 2013.05.16 22:54 Jolanta GRUBLIAUSKAITĖ „Šiaulių naujienos“ Mažiau nei prieš mėnesį už bendrovės „Busturas“ vairo stojęs naujasis vadovas imasi veiksmų – jau šiais metais miesto autobusuose, jo teigimu, bus pradėta diegti elektroninio bilieto sistema. Be to, visai neseniai bendrovė konkurso būdu įsigijo pigesnes keleivių kontrolės paslaugas.
Senovinis autobusas tapo Kauno džiazo festivalio šaukliu
Senovinis autobusas tapo Kauno džiazo festivalio šaukliu 2013.04.18 12:10 Balandžio 25–29 d. vyksiančio tarptautinio džiazo festivalio „Kaunas Jazz“ pradžią skelbs ypatingas šauklys. Jau rytoj, penktadienį, į kelionę po Kauną pakvies unikalus senovinis džiazuojantis autobusas.
Balsas.lt eksperimentas: kur galima nukeliauti likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų metų
Balsas.lt eksperimentas: kur galima nukeliauti likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų metų (2) 2012.12.31 13:38 Dar nežinote, kur sutiksite Naujuosius? Gal jau gailitės, kad neužsisakėte nuotaikingos kelionės į auksu tviskantį Paryžių ar šiuo metu nesėdite lėktuve, skrendančiame į saulėtąjį Tailandą? Naujienų portalas Balsas.lt atliko eksperimentą ir likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų sutiktuvių pasiteiravo didžiausių kelionių agentūrų, ar dar yra galimybių kur nors išvykti. Rezultatai nudžiugino, tad prieš kraudamiesi lagaminą, paskaitykite, kur ir už kiek dar galite spėti išvykti šiandien.
Akibrokštas jaunam kelionių organizatoriui: vaikeli, tu nieko neišmanai apie verslą
Akibrokštas jaunam kelionių organizatoriui: vaikeli, tu nieko neišmanai apie verslą 2012.12.14 13:50 Rimvydui Širvinskui, žinomam kaip Makalius, šiuo metu 22-eji. Ketverius metus jis vadovauja savo kelionių agentūrai. Per tą laiką pigių kelionių ekspertas tapo žinomiausio Lietuvoje kelionių puslapio autoriumi, televizijos laidos vedėju, parašė knygą ir išleido kelionių žurnalą. Tačiau iš kitų verslininkų Rimvydas vis dėlto dažniau sulaukia kandžių replikų nei palaikymo ir paskatinimo. Papasakok, kuo vaikystėje norėjai būti užaugęs? Norėjau būti cirko artistu, nes buvau pamišęs dėl jo.
Tarptautiniame žolės riedulininkių turnyre Slovakijoje – vilniečių pergalė
Tarptautiniame žolės riedulininkių turnyre Slovakijoje – vilniečių pergalė 2012.12.11 14:21 Savaitgalį Bratislavoje (Slovakija) vykusiame tarptautiniame „Pavel Rosa Memorial“ vyrų ir moterų uždarų patalpų žolės riedulio turnyre dalyvavo Vilniaus SŽK “Žuvėdra” klubo vyrų ir moterų komandos. Po 18 valandų trukusios kelionės autobusu Vilniaus SŽK “Žuvėdros” klubo merginos po įtemptos kovos tapo turnyro nugalėtojomis. Deja, klubo vyrams fortūna nesišypsojo: jie užėmė ketvirtąją vietą. Turnyre taip pat dalyvavo komandos iš Slovakijos, Vengrijos bei Slovėnijos.
 „Kibirkšties“ komandai mačas Turkijoje – paskutinė galimybė išsaugoti vietą Europos taurėje
„Kibirkšties“ komandai mačas Turkijoje – paskutinė galimybė išsaugoti vietą Europos taurėje 2012.11.22 14:18 Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės šiandien Turkijoje kausis išlikimo rungtynėse. Jeigu vilnietės nori išsaugoti viltį tęsti kovas Europos taurės (EuroCup women) aštuntfinalyje, još šįvakar privalo įveikti „Homend Antakya“ komandą. Pralaimėjimo atveju kito etapo durys bus užtrenktos, teigiama pranešime spaudai. „Po kelionės autobusu į Rygą ir dviejų skrydžių apie antrą valandą nakties baigėme kelionę į viltį, - taip antradienį teigė komandos vadovas Rosvaldas Gorbačiovas.
Mišraines keičiam į keliones: kur ir už kiek per šventes keliauja lietuviai?
Mišraines keičiam į keliones: kur ir už kiek per šventes keliauja lietuviai? 2012.11.18 08:00 Artėjant didžiausioms metų šventės savo pelno dalį planuoja smarkiai padidinti ne tik žaliaskarių pardavėjai, Kalėdų seneliais dirbantys piliečiai ar dovanų pakuotojai, švenčių metas tikras darbymetis ir kelionių organizatoriams, mat vis daugiau tautiečių atsisako švenčių prie mišrainėmis nukrautų stalų ir renkasi kelių dienų keliones į kaimynines šalis.
Eksperto patarimai išsiruošusiems į ilgas keliones autobusu
Eksperto patarimai išsiruošusiems į ilgas keliones autobusu 2012.09.26 09:51 Mėgstantiems dažnai keliauti, tačiau neturintiems pakankamai pinigų lėktuvo skrydžiams, puikus išsigelbėjimas – kelionė autobusu. Nors keliauti šiuo transportu gali būti įdomu ir naudinga, vis dėlto laikas praleistas autobuse prailgsta, o keleivis, savaime suprantama pavargsta.
„Bekento“ debiutui UEFA Salės futbolo taurėje – tolima kelionė į Makedoniją
„Bekento“ debiutui UEFA Salės futbolo taurėje – tolima kelionė į Makedoniją 2012.08.07 12:39 UEFA Salės futbolo turnyre debiutuosiančiai Vilniaus „Bekento“ komandai teko sunkus išbandymas – beveik 2 tūkstančių kilometrų kelionė į Makedonijos sostinę Skopję ir dvikovos su šios šalies bei Juodkalnijos ir Estijos ekipomis, teigiama pranešime spaudai. Tolimą kelionę  Lietuvos salės futbolo čempionas „Bekentas“ pradėjo pirmadienio vakare.
Prasidėjus atostogoms jaunieji keliautojai šią vasarą renkasi Legolendą
Prasidėjus atostogoms jaunieji keliautojai šią vasarą renkasi Legolendą 2012.06.30 13:01 Prasidėjus moksleivių atostogoms šeimos su vaikais masiškai renkasi keliones į populiariausius Europoje vaikų pramogų parkus. Šiais metais kelionių favoritu vėl tapo Legolendas Danijoje. Pasakų herojais labiau nei kaladėlėmis besižavintys mažieji keliautojai renkasi atrakcijas Disneilende Prancūzijoje, o gamtos mylėtojai traukia į Serengečio safario parką Vokietijoje. Turiningos kelionės pastaruoju metu vis labiau žavi ne tik mažiausius keliautojus, tačiau ir jų tėvus bei senelius.
Ar perka lietuviai pažintines keliones internetu?
Ar perka lietuviai pažintines keliones internetu? 2012.05.31 10:04 Nuo šiol internetu bus galima įsigyti ne tik poilsines, tačiau ir pažintines keliones – baigdamas naujų paslaugų vieną iš plėtros etapų, tokią galimybę tautiečiams pirmasis Lietuvoje suteikia kelionių organizatorius „Novaturas“. Viena pagrindinių priežasčių, lėmusių šios paslaugos plėtrą į internetą – sėkmingi poilsinių kelionių pardavimai internete, praėjusiais metais išaugę net 8 kartus.
Ką daryti, kad pigi kelionė nevirstų bankroto priežastimi?
Ką daryti, kad pigi kelionė nevirstų bankroto priežastimi? (1) 2012.05.08 18:03 Lietuviai aktyviai keliauja ne lėktuvais, bet ir autobusais. Pastarosios patrauklios turintiems daugiau laiko ir ribotą kelionės biudžetą. Savo nuomonę apie keliones autobusu išsakė ir neseniai naujienų portalo Balsas.lt konferencijoje viešėjęs kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius. „Man patinka keliauti ir autobusu, ir lėktuvu, bet autobusu negaliu labai dažnai keliauti dėl laiko stokos – juk vien Lenkijai pervažiuoti reikia visos dienos.
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė galvoja tik apie aukso medalius
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė galvoja tik apie aukso medalius 2012.03.30 14:21 Lietuvos ledo ritulio jaunių (U-18) rinktinė po varginančios dviejų dienų kelionės autobusu pasiekė Olandijos miestelį Heerenveen, kur  šeštadienį prasidės pasaulio čempionato 2-ojo diviziono, B grupės kovos. Nors kelionė buvo ilga, pasak vyriausiojo rinktinės trenerio Andrejaus Jadkausko, tai nesugadino žaidėjų nusiteikimo kovoti dėl medalių. „Nuotaikos – tik optimistinės, nors buvo sunki kelionė. Svarbiausia, kad visi atvažiavo sveiki ir gyvi, - sakė treneris po kelionės.
Traumų išretinta „Energija“ patyrė pralaimėjimą Latvijoje
Traumų išretinta „Energija“ patyrė pralaimėjimą Latvijoje 2012.02.22 19:46 Elektrėnų „Energija“ atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate svečiuose 7:4 (3:1, 4:1, 0:2) turėjo pripažinti „HK Juniors“ pranašumą, teigiama pranešime spaudai.
„Baltica“ išvykoje nusileido Maskvos komandai
„Baltica“ išvykoje nusileido Maskvos komandai 2012.02.17 11:38 Ledo ritulio klubas „Baltica“ išvykoje rezultatu 3:6( 1:4; 2:2; 0:0) nusileido Maskvos „Zelenograd“ ekipai, teigiama pranešime spaudai. Paskutinę reguliaraus sezono susitikimų seriją Vilniaus ledo ritulio klubo „Baltica“ pradėjo išvykoje. Po parą trukusios kelionės autobusu ledo ritulininkai stojo į kovą su savo sudėtį sustiprinusia “Zelenograd" ekipa.  Pirmasis kėlinys buvo pralaimėtas 3 įvarčių skirtumu ir tai lėmė tolimesnę įvykių eigą.
Ar įmanoma sutaupyti kylant kainoms?
Ar įmanoma sutaupyti kylant kainoms? (44) 2012.01.26 21:40 Nauji metai – nauji pažadai. Pradėti sportuoti, mokytis, o gal sutaupyti namui ar svajonių kelionei? Tačiau pastarasis tikslas – taupyti – šiemet gali tapti pakankamai sudėtingu uždaviniu. Dėl infliacijos kylant kainoms, bet nedidėjant atlyginimams, šiais metais išleisime daug daugiau. Kaip įmanoma sutaupyti? Anglija.lt pateikia praktiškų patarimų, kaip sumažinti kasdienes išlaidas kelionėms, maistui ir laisvalaikiui.
Kelionių rinkos prognozė 2012-iems metams
Kelionių rinkos prognozė 2012-iems metams (1) 2012.01.21 09:05 Penktus metus iš eilės pirmaujantis kelionių pardavimo internetu tinklalapis Judek.lt atlieka praeitų metų poilsinių kelionių apžvalgą ir teikia šių metų įžvalgas. Apžvalgai pateikti naudojama Judek.lt vidinė informacija, kelionių organizatorių, oro uostų, LR Statistikos departamento viešai pateikta informacija. Pastebėtina, kad visos ankstesnės prognozės buvo gana tikslios ir atitiko ateities situaciją bei tendencijas.
Kas pasirūpino geriausių moksleivių paskatinimu?
Kas pasirūpino geriausių moksleivių paskatinimu? 2011.12.02 08:23 Rajono politikai abejojo, ar verta biudžeto lėšomis apmokėti nuomą už autobusą, geriausius rajono vyresniųjų klasių moksleivius vežantį į Lenkijos miestą Grodziską. Dar užpraeitą savaitę į rajono tarybos kolegijos posėdį susirinkę politikai ginčijosi ne tik dėl kaimo ugniagesių komandų likimo. Pasiekti aiškų sutarimą buvo nelengva ir dėl gabių vaikų paskatinimo - kelionės į Lenkijos miestą Grodziską.
5 patarimai kaip ištverti ilgas keliones autobusu ar traukiniu
5 patarimai kaip ištverti ilgas keliones autobusu ar traukiniu (3) 2011.10.14 11:37 Jei keliaujate per sparčiai besivystančius regionus ar šalis, kelionė autobusu ar traukiniu gali būti ne tik įdomi, bet ir naudinga. Tačiau gana dažnai keliautojai ilgesnę nei 15 valandų kelionę šiomis transporto priemonėmis laiko tikru košmaru nei įdomia patirtimi.