kauno mafija

Apie Daktarų agoniją prabilo gaujos nariai
Apie Daktarų agoniją prabilo gaujos nariai 2014.02.18 09:37 Šią savaitę prodiuserių kompanijos „Videometra“ kuriamose ir pirmadieniais TV3 kanalu rodomose „Mafijos kronikose“ buvo pristatyta istorija apie Daktarų gaujos agoniją. Ta pačia tema skelbiame ištrauką iš antros rašytojo, žurnalisto Dailiaus Dargio knygos „Kruvinasis mafijos maršrutas“. (2011 m.). 2007 metais senoji Kauno mafija pagaliau ima byrėti.
 (Ne)lietuviška studijų mozaika
(Ne)lietuviška studijų mozaika 2013.07.29 10:45 Pagrindinėje „Balsas.lt svaitės” temoje skaitykite žurnalisto Audriaus Bareišio parengtą straipsnį – „(Ne)lietuviška studijų mozaika“ – skaitykite apie tai, kad dalis gabiausių šalies abiturientų pasirinko studijas užsienyje, kiti nusprendė likti Lietuvoje, kur regi puikias ateities perspektyvas. Kas priėmė geresnį sprendimą – atsakys laikas, tad kol kas žurnalistas pasidomėjo, kokios mintys sukasi ant pirmojo brandaus gyvenimo laiptelio atsidūrusių jaunuolių galvose.
Kauno mafija buvo nuolat prižiūrima KGB
Kauno mafija buvo nuolat prižiūrima KGB (9) 2013.07.15 19:00 „Balsas.lt savaitė“ pirmąkart skelbia anksčiau niekur neviešintą KGB dokumentinę medžiagą, kurioje figūruoja garsiausi senosios Kauno mafijos veikėjai. Medžiaga šiam rašiniui buvo rinkta ilgai ir nuobodžiai. Tačiau surinkti duomenys atskleidė labai įdomų legendinių Kauno mafijos veikėjų paveikslą.
Kurortų vizija: turime kuo didžiuotis?
Kurortų vizija: turime kuo didžiuotis? 2013.07.15 12:50 Pagrindinėje „Balsas.lt svaitės” temoje skaitykite žurnalisto Vidmanto Babrausko parengtą straipsnį „Kurortų vizija: turime kuo didžiuotis?”. Lietuvos pajūris, kaip čia rašoma, ieško būdų, kaip įveikti sezoniškumo rykštę, o Druskininkai ir Birštonas susižeria nelinkusiuosius klajoti po triukšmingą Palangos knibždėlyną. Neringa, Druskininkai ir Birštonas norintiems ramybės, o Palanga su čeburėkų ir alaus pardavėjais paplūdymiuose – mėgstantiems triukšmingai lėbauti.
Senoji mafija nori atsikratyti turtų
Senoji mafija nori atsikratyti turtų (11) 2013.03.25 13:40 Išvykti iš Lietuvos ketinantys praeityje garsių gaujų nariai parduoda įspūdingą savo turtą. Maždaug prieš porą dešimtmečių masiškai ištaigingus namus statę ir milžiniškus butus prestižinėse vietose supirkinėję įvairiais nusikaltimais garsėjantys gangsteriai bei jų šeimos nariai dabar sprendžia kitą galvosūkį. Jie suka galvą, kaip atsikratyti brangaus nekilnojamojo turto objektų, tapusių didžiuliu akmeniu po kaklu.
Kauno mafija – „iPad“ vartotojams
Kauno mafija – „iPad“ vartotojams 2012.12.17 10:20 Nuo šiol „Apple“ muzikos, filmų ir knygų parduotuvėje „iBook“ platinama ir žurnalisto Dailiaus Dargio debiutinė knyga „Tikroji Daktarų istorija“. Neseniai pristatyta šiuolaikinės literatūros klasika tapusios ir penkiais tiražais spausdintos D. Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ elektroninė versija. Ji skirta „Apple iPad“ planšečių vartotojams.
Mafijos knygos išpirktos, todėl kartojami tiražai
Mafijos knygos išpirktos, todėl kartojami tiražai 2012.05.03 10:19 Neseniai šalies knygynus, prekybos centrus pasiekė antrasis žurnalisto Dailiaus Dargio naujausios knygos „Kruvinasis mafijos maršrutas“ tiražas. Paskelbė viešus faktus Artimiausiu metu taip pat pasirodys jau penktasis šio autoriaus debiutinio darbo „Tikroji Daktarų istorija“ leidimas. Liūdnai pagarsėjusi Kauno Daktarų šeimyna deda visas pastangas, kad iš prekybos būtų išimtas šis D. Dargio publikacijų apie Kauno mafiją rinkinys, tačiau susidomėjimas knyga auga.
Mongoliukas skandina Daktarų klaną
Mongoliukas skandina Daktarų klaną (51) 2012.02.15 21:09 Garsioje Kauno mafijos byloje liudytojas nepabūgo akistatos su brolio žudiku. Buvę garsaus Kauno mafijos veikėjo Henriko Daktaro, pravardėmis Hena, Henytė, bendražygiai tarpusavyje buvusį bosą juokais ėmė vadinti Musių valdovu (taip pavadintas filosofinis romanas, išgarsinęs rašytoją Williamą Goldingą. 1983 metais autorius apdovanotas prestižine Nobelio literatūros premija – red. past.
Daktarai stabdo „Tikrosios Daktarų istorijos“ pardavimus
Daktarai stabdo „Tikrosios Daktarų istorijos“ pardavimus (62) 2010.05.15 12:05 Kauno Daktarų klanas imasi kraštutinių veiksmų siekiant uždrausti sensacingą pirmąją knygą apie Kauno mafiją, kurioje nemažai vietos skiriama ir ilgus metus šalį šiurpinusiai kriminalinei Daktarų gaujai. Prieštaringai vertinamo, Lukiškėse įkalinto Kauno kriminalinio pasaulio veterano Henriko Daktaro, pravarde Henytės artimieji kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą dėl Balsas.lt žurnalisto Dailiaus Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija" pasirodymo.
Kriminalinė koalicija: „daktarai“ Seime
Kriminalinė koalicija: „daktarai“ Seime (56) 2009.08.24 20:00 Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas kratosi ryšių su kriminalinio pasaulio autoriteto Henriko Daktaro parankiniais, o premjeras Andrius Kubilius reikalauja konkrečių įrodymų.  Su Kauno „daktarų“ grupuote siejamo Rolando Michalskio draugijoje pastebėtas ir nufotografuotas parlamento vadovas Tautos prisikėlimo partijos (TPP) lyderis Arūnas Valinskas vis labiau spaudžiamas į kampą. Apie tai šįsyk rašo "Balsas.
A. Paulauskas: yra žinių, kad A. Valinsko partija - „daktarų" mafijos projektas
A. Paulauskas: yra žinių, kad A. Valinsko partija - „daktarų" mafijos projektas (113) 2009.08.17 15:00 Buvęs generalnis prokuroras, buvęs Seimo pirmininkas, nesėkmingai paskutiniuose parlamento rinkimuose pasirodžiusios Naujosios Sąjungos (NS) lyderis teigia, kad visas Arūno Valinsko politinis projektas gali būti inicijuotas kriminalinės „daktarų“ grupuotės. Komentuodamas praėjusią savaitę žiniasklaidoje publikuotas Arūno Valinsko nuotraukas, kur Seimo pirmininkas matomas su žmonėmis, priskiriamais žymiai Kauno „daktarų“ kriminalinei grupuotei, sakė, kad tai jam kelia įvairių minčių.
A. Valinskas ginasi ryšių su mafija
A. Valinskas ginasi ryšių su mafija (31) 2009.08.14 10:38 Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas jau nebeneigia, jog yra pažįstamas su Kauno mafija siejamu Rolandu Michalskiu, tačiau tikina, kad tai niekada nebuvo artima pažintis ar draugystė. "Ši pažintis prasidėjo tuomet, kai jis buvo renginių organizatorius ir laidų vedėjas. Jokių verslo ar politinių susitarimų su minėtu asmeniu A. Valinskas niekada nesudarinėjo.
Nenugrimuotas Kauno mafijos boso veidas (21)
Nenugrimuotas Kauno mafijos boso veidas (21) (21) 2009.07.20 22:00 Legendinis teisėsaugos veteranas atverčia kriminalinių autoritetų ir policijos nutylėtus „daktarų“ veiklos puslapius. Šešėlinis pasaulis legalizuojasi Prasidėjus laukinio kapitalizmo arba pradinio kapitalo kaupimo erai, be Kauno „daktarų“ grupuotės lyderių palaiminimo mieste jokio svarbesnio sprendimo nebuvo galima priimti. Išspręsti įvairias problemas „slabadinių“ prašydavo įtakingi bankininkai, politikai ir net teisėsaugos pareigūnai.
„Daktarų“ veteranas veržiasi į laisvę (papildyta)
„Daktarų“ veteranas veržiasi į laisvę (papildyta) (15) 2009.04.09 21:30 Praėjusių metų pabaigoje sulaikytas Kauno "daktarų" nusikalstamai grupuotei priskiriamas Egidijus Abarius, pravarde "Goga", siekia ištrūkti į laisvę. Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teisme (VAT) buvo nagrinėjamas suimtojo skundas, kuriuo šis prašo panaikinti teismo sprendimą pratęsti suėmimą. Vilniaus 1-asis apylinkės teismas jau buvo atmetęs E.Abariaus argumentus ir patenkinęs prokurorų prašymą jį laikyti suimtą, taigi skundas pasiekė apeliacinę instanciją.
Tomas Dapkus: Ir valstybininkas gali dirbti policijoje
Tomas Dapkus: Ir valstybininkas gali dirbti policijoje (10) 2007.07.16 12:06 Gegužės viduryje uniformuotas ir pasitempęs vyras tvirtai žengdamas Prezidentūros koridoriais šypsojosi televizijos kameroms ir žybsintiems fotoaparatams. Lipdamas pas patį prezidentą Valdą Adamkų raudonu kilimu nuklotais laiptais jis jautėsi pagaliau tapęs tikru valstybininku ir dėkingas jiems. Pirmiausia savo bičiuliui Valstybės saugumo departamento generalinio direktoriaus pavaduotojui Dariui Jurgelevičiui.
Parodymai matantiems
Parodymai matantiems (69) 2007.01.19 11:52 Juro Abromavičiaus nužudymo tyrimas neišvengiamai grąžina į 1993 m. įvykius. Gal ir kiek anksčiau. Tyrimo iniciatorius A.Paulauskas to nenorėjo, siekė atkirsti įvykių grandinę, bet prasidėjus tyrimui visą laiką kalbama, bemaž pirmiausiai, apie Kauno savanorių nepaklusnumo akciją Pakaunėje.
Generalinis žodžiais nesišvaisto
Generalinis žodžiais nesišvaisto 2005.09.06 12:37 Vilniaus apygardos teismo teisėjas Stasys Lemežys dar trims mėnesiams pratęsė prieš metus sulaikyto kauniečio Ariko Pastuškovo (51 m., pravardė Storas) suėmimą. Už grotų ir jo buvęs geriausias draugas Jonas Bielskis (56 m., pravarde Senelis). Dar šiemet šių Kauno gaujų autoritetų byla turėtų nukeliauti į teismą. Kai jie bus nuteisti, bus galima teigti, kad pareigūnai laimėjo karą prieš Kauno mafiją.
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis 2004.09.27 16:00 Politologai Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis ir konstatuoja, kad dar jaunystėj šis svajojo būti lietuviu. Taip pat skaičiuoja, kiek po rinkimų Seime bus naujų nesusikompromitavusių bandiugų. Surskis: Mauzeri, tu niekad neatspėsi, kokia Uspaiskio pravardė buvo jaunystėj, kai Žlobino mieste svarsčiku dirbo... Mauzeris: Tai, matyt, Usatyj... Surskis: Ne. Mauzeris: Tai - Volosatyj. Surskis: Ne... Mauzeris: Tai negi Gorbatyj? Surskis: Ne.
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis 2004.09.22 10:00 Politologai Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis ir konstatuoja, kad dar jaunystėj šis svajojo būti lietuviu. Taip pat skaičiuoja, kiek po rinkimų Seime bus naujų nesusikompromitavusių bandiugų. Surskis: Mauzeri, tu niekad neatspėsi, kokia Uspaiskio pravardė buvo jaunystėj, kai Žlobino mieste svarsčiku dirbo... Mauzeris: Tai, matyt, Usatyj... Surskis: Ne. Mauzeris: Tai - Volosatyj. Surskis: Ne... Mauzeris: Tai negi Gorbatyj? Surskis: Ne.
3. Teisybė kol kas pralaimi
3. Teisybė kol kas pralaimi 2003.07.31 13:42 Atrodo, kad bliūkšta dar vienas skandalas. Liepos viduryje visi laikraščiai rėksmingai pranešė apie kritišką situaciją Telšių policijos komisariate. Į šį Žemaitijos miestą skubiai išvyko Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Valentinas Junokas, Generalinės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka, Policijos departamento Valdymo tarnybos vyriausiasis komisaras Raimondas Budginas, STT Šiaulių skyriaus viršininko pavaduotojas Žydrūnas Bartkus.
Kiek lavonų bus iškasta Kaune?
Kiek lavonų bus iškasta Kaune? 2003.07.23 12:19 Petras IVANAUSKAS Šešiuose praėjusiuose "Akistatos" numeriuose pasakojome apie Kauno organizuotus nusikaltėlius, apie jų trumpą gyvenimą ir mirtį arba kelionę į kalėjimą ar kolonijas. Puslapio antraštė skelbė: "Iš mafijos gyvenimo". Ar iš tikro tai buvo pasakojimas apie mafiją? Paralelės Ko gero, ne. Tai pasakojimas apie organizuotus nusikaltėlius, apie grupuotes, turinčias griežtą hierarchiją ir bendrą kasą.
Šiame "Akistatos" numeryje skaitykite, apie tai kaip kaimuose siautėja vakarykščiai kaliniai, kurie
Šiame "Akistatos" numeryje skaitykite, apie tai kaip kaimuose siautėja vakarykščiai kaliniai, kurie 2003.07.07 15:09 Šiame "Akistatos" numeryje skaitykite, apie tai kaip kaimuose siautėja vakarykščiai kaliniai, kurie į laisvę paleidžiami neatlikę visos jiems skirtos bausmės, o netrukus ir vėl uždaromi už grotų. Merginų siaubas bausmės laukia laisvėje - apie Vilniuje dar neseniai siautėjusį seksualinė prievartautoją, kuris grasindamas peiliu versdavo liftuose drauge su juo besikeliančias merginas tenkinti jį rankomis. Demaskuotas įtariamasis pripažino savo kaltę ir išleistas teismo laukti į namus.
1330                        682
1330 682 2003.04.17 12:33 Dvikova Kęstutis ASTRAUSKAS Mačiau, kaip su ožiu kovoja jautis. Aišku, ožiui lūžo greit ragai. Tarp savęs kai ima "mentai" pjautis, Čia, brolyčiai, jau nebe juokai. Užsipuolė Vytautą štai Juozas, Net pakrikštijo politikų sekliu. Kad kriminalistikos virtuozas Nebešluosto jiems užpakalių. Nei ministrui Juozui, nei premjerui... Kas nutraukti dvikovą išdrįs? Net Artūrui darosi negera, Kai taip plakamas teisėsaugos karys.
A. Brazauskas tiki vidaus reikalų ministru ir kilusiame skandale neįžiūri Kauno mafijos įtakos
A. Brazauskas tiki vidaus reikalų ministru ir kilusiame skandale neįžiūri Kauno mafijos įtakos 2003.04.10 17:00 Skandale dėl informacijos apie aukštus pareigūnus rinkimo Vyriausybės vadovas Algirdas Brazauskas palaiko socialdemokrato vidaus reikalų ministro Juozo Bernatonio pusę. "Tos medžiagos, kuri man yra žinoma ir kurią mes pristatėme prezidentui, pakanka, kad būtų galima imtis atitinkamų veiksmų", - ketvirtadienį (04.10) Seime atsakinėdamas į parlamentarų klausimus patvirtino premjeras.
Neretušuotas Kauno mafijos paveikslas
Neretušuotas Kauno mafijos paveikslas 2002.06.05 17:48 Kauno mafija be veidrodžio Daiva NORKIENĖ Kauno nusikalstamo pasaulio įžymybę Henriką Daktarą žiniasklaida padarė stabu. Kai buvo išleistas iš kolonijos, jį pasitiko fotoaparatų ir kamerų miškas. Kolonijoje žurnalistai Henytei taip įkyrėjo, kad tas pasiguodė administracijai: "Daugiau su jais nebendrausiu, atsibodo". O kol vyras buvo už grotų, žmona Ramutė kitus žiniasklaidininkus vedžiojo po garsiąją šeimos "pilį" ir džiaugėsi puikiai įrengta virtuve.
Negyvėlių "derlius" noksta "juodojoje skylėje"
Negyvėlių "derlius" noksta "juodojoje skylėje" 2002.01.03 16:32 Daiva NORKIENĖ Gruodžio pabaigos naktis, miškas šalia Vilniaus čigonų taboro. Kraupus prievartaujamos devyniolikmetės klyksmas perskrodžia apsnigto pušyno tylą, tačiau vilties būti išgelbėtai beveik nėra: ji - vieniša ir silpna pusnynuose, jie - penkiese.