kauno mafija

Naujojo ministro dalia: ragina nesiimti revoliucijų, tačiau profsąjungos niršta
Naujojo ministro dalia: ragina nesiimti revoliucijų, tačiau profsąjungos niršta 2016.04.13 14:31 Beveik trijų savaičių ministro paieškų trileris baigėsi – naujuoju Vidaus reikalų ministerijos (VRM) vadovu paskirtas šios ministerijos Viešojo saugumo departamento direktoriumi dirbęs Tomas Žilinskas. Vis dėlto, panašu, kad naujojo ministro laukia itin neramus laikotarpis. T. Žilinską jį jau spėjo sukritikuoti buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, žiniasklaidai pareiškęs, jog tai yra žmogus, kuriam trūksta iniciatyvų, jį siejo su reformų policijos sistemoje trikdymu.
Apie Daktarų agoniją prabilo gaujos nariai
Apie Daktarų agoniją prabilo gaujos nariai 2014.02.18 09:37 Šią savaitę prodiuserių kompanijos „Videometra“ kuriamose ir pirmadieniais TV3 kanalu rodomose „Mafijos kronikose“ buvo pristatyta istorija apie Daktarų gaujos agoniją. Ta pačia tema skelbiame ištrauką iš antros rašytojo, žurnalisto Dailiaus Dargio knygos „Kruvinasis mafijos maršrutas“. (2011 m.). 2007 metais senoji Kauno mafija pagaliau ima byrėti.
 (Ne)lietuviška studijų mozaika
(Ne)lietuviška studijų mozaika 2013.07.29 10:45 Pagrindinėje „Balsas.lt svaitės” temoje skaitykite žurnalisto Audriaus Bareišio parengtą straipsnį – „(Ne)lietuviška studijų mozaika“ – skaitykite apie tai, kad dalis gabiausių šalies abiturientų pasirinko studijas užsienyje, kiti nusprendė likti Lietuvoje, kur regi puikias ateities perspektyvas. Kas priėmė geresnį sprendimą – atsakys laikas, tad kol kas žurnalistas pasidomėjo, kokios mintys sukasi ant pirmojo brandaus gyvenimo laiptelio atsidūrusių jaunuolių galvose.
Kauno mafija buvo nuolat prižiūrima KGB
Kauno mafija buvo nuolat prižiūrima KGB (9) 2013.07.15 19:00 „Balsas.lt savaitė“ pirmąkart skelbia anksčiau niekur neviešintą KGB dokumentinę medžiagą, kurioje figūruoja garsiausi senosios Kauno mafijos veikėjai. Medžiaga šiam rašiniui buvo rinkta ilgai ir nuobodžiai. Tačiau surinkti duomenys atskleidė labai įdomų legendinių Kauno mafijos veikėjų paveikslą.
Kurortų vizija: turime kuo didžiuotis?
Kurortų vizija: turime kuo didžiuotis? 2013.07.15 12:50 Pagrindinėje „Balsas.lt svaitės” temoje skaitykite žurnalisto Vidmanto Babrausko parengtą straipsnį „Kurortų vizija: turime kuo didžiuotis?”. Lietuvos pajūris, kaip čia rašoma, ieško būdų, kaip įveikti sezoniškumo rykštę, o Druskininkai ir Birštonas susižeria nelinkusiuosius klajoti po triukšmingą Palangos knibždėlyną. Neringa, Druskininkai ir Birštonas norintiems ramybės, o Palanga su čeburėkų ir alaus pardavėjais paplūdymiuose – mėgstantiems triukšmingai lėbauti.
Kauno mafija – „iPad“ vartotojams
Kauno mafija – „iPad“ vartotojams 2012.12.17 10:20 Nuo šiol „Apple“ muzikos, filmų ir knygų parduotuvėje „iBook“ platinama ir žurnalisto Dailiaus Dargio debiutinė knyga „Tikroji Daktarų istorija“. Neseniai pristatyta šiuolaikinės literatūros klasika tapusios ir penkiais tiražais spausdintos D. Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ elektroninė versija. Ji skirta „Apple iPad“ planšečių vartotojams.
Kriminalinė koalicija: „daktarai“ Seime
Kriminalinė koalicija: „daktarai“ Seime (56) 2009.08.24 20:00 Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas kratosi ryšių su kriminalinio pasaulio autoriteto Henriko Daktaro parankiniais, o premjeras Andrius Kubilius reikalauja konkrečių įrodymų.  Su Kauno „daktarų“ grupuote siejamo Rolando Michalskio draugijoje pastebėtas ir nufotografuotas parlamento vadovas Tautos prisikėlimo partijos (TPP) lyderis Arūnas Valinskas vis labiau spaudžiamas į kampą. Apie tai šįsyk rašo "Balsas.
A. Paulauskas: yra žinių, kad A. Valinsko partija - „daktarų" mafijos projektas
A. Paulauskas: yra žinių, kad A. Valinsko partija - „daktarų" mafijos projektas (113) 2009.08.17 15:00 Buvęs generalnis prokuroras, buvęs Seimo pirmininkas, nesėkmingai paskutiniuose parlamento rinkimuose pasirodžiusios Naujosios Sąjungos (NS) lyderis teigia, kad visas Arūno Valinsko politinis projektas gali būti inicijuotas kriminalinės „daktarų“ grupuotės. Komentuodamas praėjusią savaitę žiniasklaidoje publikuotas Arūno Valinsko nuotraukas, kur Seimo pirmininkas matomas su žmonėmis, priskiriamais žymiai Kauno „daktarų“ kriminalinei grupuotei, sakė, kad tai jam kelia įvairių minčių.
A. Valinskas ginasi ryšių su mafija
A. Valinskas ginasi ryšių su mafija (31) 2009.08.14 10:38 Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas jau nebeneigia, jog yra pažįstamas su Kauno mafija siejamu Rolandu Michalskiu, tačiau tikina, kad tai niekada nebuvo artima pažintis ar draugystė. "Ši pažintis prasidėjo tuomet, kai jis buvo renginių organizatorius ir laidų vedėjas. Jokių verslo ar politinių susitarimų su minėtu asmeniu A. Valinskas niekada nesudarinėjo.
Nenugrimuotas Kauno mafijos boso veidas (21)
Nenugrimuotas Kauno mafijos boso veidas (21) (21) 2009.07.20 22:00 Legendinis teisėsaugos veteranas atverčia kriminalinių autoritetų ir policijos nutylėtus „daktarų“ veiklos puslapius. Šešėlinis pasaulis legalizuojasi Prasidėjus laukinio kapitalizmo arba pradinio kapitalo kaupimo erai, be Kauno „daktarų“ grupuotės lyderių palaiminimo mieste jokio svarbesnio sprendimo nebuvo galima priimti. Išspręsti įvairias problemas „slabadinių“ prašydavo įtakingi bankininkai, politikai ir net teisėsaugos pareigūnai.
Parodymai matantiems
Parodymai matantiems (69) 2007.01.19 11:52 Juro Abromavičiaus nužudymo tyrimas neišvengiamai grąžina į 1993 m. įvykius. Gal ir kiek anksčiau. Tyrimo iniciatorius A.Paulauskas to nenorėjo, siekė atkirsti įvykių grandinę, bet prasidėjus tyrimui visą laiką kalbama, bemaž pirmiausiai, apie Kauno savanorių nepaklusnumo akciją Pakaunėje.
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis 2004.09.27 16:00 Politologai Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis ir konstatuoja, kad dar jaunystėj šis svajojo būti lietuviu. Taip pat skaičiuoja, kiek po rinkimų Seime bus naujų nesusikompromitavusių bandiugų. Surskis: Mauzeri, tu niekad neatspėsi, kokia Uspaiskio pravardė buvo jaunystėj, kai Žlobino mieste svarsčiku dirbo... Mauzeris: Tai, matyt, Usatyj... Surskis: Ne. Mauzeris: Tai - Volosatyj. Surskis: Ne... Mauzeris: Tai negi Gorbatyj? Surskis: Ne.
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis
Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis 2004.09.22 10:00 Politologai Mauzeris su Surskiu atskleidžia Uspaskicho populizmo šaknis ir konstatuoja, kad dar jaunystėj šis svajojo būti lietuviu. Taip pat skaičiuoja, kiek po rinkimų Seime bus naujų nesusikompromitavusių bandiugų. Surskis: Mauzeri, tu niekad neatspėsi, kokia Uspaiskio pravardė buvo jaunystėj, kai Žlobino mieste svarsčiku dirbo... Mauzeris: Tai, matyt, Usatyj... Surskis: Ne. Mauzeris: Tai - Volosatyj. Surskis: Ne... Mauzeris: Tai negi Gorbatyj? Surskis: Ne.
3. Teisybė kol kas pralaimi
3. Teisybė kol kas pralaimi 2003.07.31 13:42 Atrodo, kad bliūkšta dar vienas skandalas. Liepos viduryje visi laikraščiai rėksmingai pranešė apie kritišką situaciją Telšių policijos komisariate. Į šį Žemaitijos miestą skubiai išvyko Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Valentinas Junokas, Generalinės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka, Policijos departamento Valdymo tarnybos vyriausiasis komisaras Raimondas Budginas, STT Šiaulių skyriaus viršininko pavaduotojas Žydrūnas Bartkus.
Kiek lavonų bus iškasta Kaune?
Kiek lavonų bus iškasta Kaune? 2003.07.23 12:19 Petras IVANAUSKAS Šešiuose praėjusiuose "Akistatos" numeriuose pasakojome apie Kauno organizuotus nusikaltėlius, apie jų trumpą gyvenimą ir mirtį arba kelionę į kalėjimą ar kolonijas. Puslapio antraštė skelbė: "Iš mafijos gyvenimo". Ar iš tikro tai buvo pasakojimas apie mafiją? Paralelės Ko gero, ne. Tai pasakojimas apie organizuotus nusikaltėlius, apie grupuotes, turinčias griežtą hierarchiją ir bendrą kasą.
1330                        682
1330 682 2003.04.17 12:33 Dvikova Kęstutis ASTRAUSKAS Mačiau, kaip su ožiu kovoja jautis. Aišku, ožiui lūžo greit ragai. Tarp savęs kai ima "mentai" pjautis, Čia, brolyčiai, jau nebe juokai. Užsipuolė Vytautą štai Juozas, Net pakrikštijo politikų sekliu. Kad kriminalistikos virtuozas Nebešluosto jiems užpakalių. Nei ministrui Juozui, nei premjerui... Kas nutraukti dvikovą išdrįs? Net Artūrui darosi negera, Kai taip plakamas teisėsaugos karys.
A. Brazauskas tiki vidaus reikalų ministru ir kilusiame skandale neįžiūri Kauno mafijos įtakos
A. Brazauskas tiki vidaus reikalų ministru ir kilusiame skandale neįžiūri Kauno mafijos įtakos 2003.04.10 17:00 Skandale dėl informacijos apie aukštus pareigūnus rinkimo Vyriausybės vadovas Algirdas Brazauskas palaiko socialdemokrato vidaus reikalų ministro Juozo Bernatonio pusę. "Tos medžiagos, kuri man yra žinoma ir kurią mes pristatėme prezidentui, pakanka, kad būtų galima imtis atitinkamų veiksmų", - ketvirtadienį (04.10) Seime atsakinėdamas į parlamentarų klausimus patvirtino premjeras.
Neretušuotas Kauno mafijos paveikslas
Neretušuotas Kauno mafijos paveikslas 2002.06.05 17:48 Kauno mafija be veidrodžio Daiva NORKIENĖ Kauno nusikalstamo pasaulio įžymybę Henriką Daktarą žiniasklaida padarė stabu. Kai buvo išleistas iš kolonijos, jį pasitiko fotoaparatų ir kamerų miškas. Kolonijoje žurnalistai Henytei taip įkyrėjo, kad tas pasiguodė administracijai: "Daugiau su jais nebendrausiu, atsibodo". O kol vyras buvo už grotų, žmona Ramutė kitus žiniasklaidininkus vedžiojo po garsiąją šeimos "pilį" ir džiaugėsi puikiai įrengta virtuve.
Negyvėlių "derlius" noksta "juodojoje skylėje"
Negyvėlių "derlius" noksta "juodojoje skylėje" 2002.01.03 16:32 Daiva NORKIENĖ Gruodžio pabaigos naktis, miškas šalia Vilniaus čigonų taboro. Kraupus prievartaujamos devyniolikmetės klyksmas perskrodžia apsnigto pušyno tylą, tačiau vilties būti išgelbėtai beveik nėra: ji - vieniša ir silpna pusnynuose, jie - penkiese.
Į viršų