karstas komentaras

Mažiausiai sidabras – kišenėje: Lietuvos rinktinė dėl „Eurobasket 2013“ aukso žais finale!
Mažiausiai sidabras – kišenėje: Lietuvos rinktinė dėl „Eurobasket 2013“ aukso žais finale! (5) 2013.09.20 18:00 Po 10 metų pertraukos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vėl finale. Europos čempionato pusfinalio rungtynėse penktadienį po įspūdingo spurto trečiame kėlinyje Jono Kazlausko auklėtiniai 77:62 įveikė kroatus ir nutraukė jų aštuonių iš eilės pergalių seriją šiame turnyre. Lietuvos rinktinės varžovas finale (rugsėjo 22 dieną, sekmadienį, 22.00 val.) bus pusfinalio dvikovos Prancūzija – Ispanija nugalėtojas. Pastarojo mačo pralaimėjusioji rinktinė dėl trečios vietos žais su Kroatijos krepšininkais.
Geležinę gynybą pademonstravusi Lietuvos rinktinė parklupdė prancūzų žvaigždyną
Geležinę gynybą pademonstravusi Lietuvos rinktinė parklupdė prancūzų žvaigždyną (4) 2013.09.11 21:30 Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė su trenksmu pradėjo antrąjį Europos čempionato etapą Liublianoje. Trečiadienį „Stožice“ arenoje Jono Kazlausko auklėtiniai 76:62 (16:10 16:17 19:15 25:20) įveikė vienus iš turnyro favoritų prancūzus. Karštas komentaras: Robertas Javtokas: „padarėme išvadas. Per laisvą dieną susitikę su vyrais apšnekėjome, kad taip žaisti negalime. Pergalę lėmė nusiteikimas, kova dėl kiekvieno centimetro, vienas kito palaikymas. Viskas susidėjo.
Teisėjų Garbės teismas leidžia pasitraukti N.Venckienei iš teisėjų
Teisėjų Garbės teismas leidžia pasitraukti N.Venckienei iš teisėjų (176) 2012.06.22 16:48 Teisėjų Garbės teismas nusprendė leisti N.Venckienei pačiai išeiti iš teisėjų į politiką – nepriėmė sprendimo dėl Teisėjų etikos ir drausmės komisijos teisėjai iškeltų dviejų drausmės bylų.
A. Lapinskas: N. Venckienė  ėmėsi Aukščiausiojo misijos
A. Lapinskas: N. Venckienė ėmėsi Aukščiausiojo misijos (275) 2012.03.15 17:07 Daugiau nei prieš mėnesį Lietuvos žiniasklaidoje sumirgėjo tokie pranešimai: „teisėjai savo kolegų prašė skirti švelnesnes nuobaudas“; „teisėjai prašė savo kolegų griežtai nebausti jų draugų bei pažįstamų“; „teisėjai ieškojo kontaktų su savo kolegomis Kauno apygardos teisme, nagrinėjusiais jų bičiulių ar pažįstamų bylas“; „įtariama, kad A. Lisauskas pagelbėdavo savo kolegoms, kai šie prašydavo neskirti griežtų nuobaudų administracinėse bylose, pats teisėjas taip pat yra ėjęs pas savo kolegas ir ...
V. Račkausko ir kitų aukštų policijos pareigūnų namuose atliktos kratos
V. Račkausko ir kitų aukštų policijos pareigūnų namuose atliktos kratos (7) 2011.11.12 12:13 Penktadienį Policijos departamentas, tirdamas, ar iš tiesų aukšti pareigūnai žinojo apie dviem žmogžudystėmis įtariamo Drąsiaus Kedžio planus, atliko 15 kratų. Pareigūnai krėtė generalinio policijos komisaro pavaduotojų Visvaldo Račkausko ir Algirdo Stončaičio, buvusio kriminalinės policijos biuro viršininko Tomą Ulpio ir kitų pareigūnų namus, rašo delfi.lt. Kratos susijusios su naujai atsiradusio liudytojo vadinamojoje pedofilijos byloje parodymais.
Vytautas Petrušonis: Dar kartą apie „mailiaus bylą“
Vytautas Petrušonis: Dar kartą apie „mailiaus bylą“ (25) 2011.08.10 11:38 Mano teisėsauga mane „saugo“ - tai perfrazuotas rusiškas lozungas iš ankstesnių laikų (lòzungas [vok. Losung], šūkis; trumpai, aiškiai išreikšta pagrindinė idėja, uždavinys, reikalavimas, principas) – „Mano milicija mane saugo“. Manau, po šio straipsnio teisėsauga saugos labiau. (žodį – saugos - rašau be kabučių!) O gal mane saugo mano Valstybė? Ar saugo? Perskaičiau žurnalisto p. Tomo Čyvo straipsnį  „Mailiaus byla“ II - sustabdyta afera? portale Balsas.
Komfortas per prievartą
Komfortas per prievartą (3) 2011.01.27 12:06 Gamtos galia amžina. Reikia tik mėgautis nuostabia žiema, dėkoti Dievui už pasakiškus jos džiaugsmus. Kaip moka džiaugtis kačiukai mūsų kieme,s ukeldami sukūrius šviežiai iškritusiame sniege. Galime tik padėkoti „Vilniaus energijai“,kad su sąskaitomis šviečiamąją informaciją siunčia. Padėkoti už tai,kad paskutinioji iš jų tokį erzelį sukėlė. Šilumos ir karšto vandens vartotojai dabar aiškesnį supratimą turi,kas yra kas. Arba chu iz chu.
A.Matulevičius: didžiausias Lietuvos pavojus - klano okupacija
A.Matulevičius: didžiausias Lietuvos pavojus - klano okupacija (29) 2010.06.18 10:24 Susikūrė tikrus Lietuvos žmonių interesus atstovaujanti organizacija, jungianti jau virš 1000 narių - Tautos Ateities Forumas (internetinė svetainė www.taf.lt). Jau nuo iniciatyvinės grupės veiklos pradžios pajutome dalies žiniasklaidos priemonių cenzūrą ir pilną blokadą. Pasiuntę mūsų straipsnius internetinio portalo „Delfi“ vyr. redaktorei Monikai Garbačiauskaitei, gavome lakonišką atsakymą, kad mūsų informacijos nespausdins net nepaaiškinę kodėl.
Kęstutis Pūkas atsiskiria nuo Jungtinio demokratinio judėjimo
Kęstutis Pūkas atsiskiria nuo Jungtinio demokratinio judėjimo (12) 2010.02.02 14:19 Nepolitinė piliečių asociacija „Jungtinis demokratinis judėjimas“ (JDJ) gavo iš JDJ „Kitokios Lietuvos“ skyriaus žinią, kad šio skyriaus įkūrėjas, „Pūko“ žiniasklaidos priemonių savininkas Kęstutis Pūkas su savo šalininkais atsiskiria nuo teisininko Kęstučio Čilinsko vadovaujamo pilietinio judėjimo. Atsiskyrusieji žada steigti savo organizaciją. „Šios žinios daugelis JDJ narių jau senokai tikėjosi“, - pranešime spaudai džiaugiasi JDJ.
Algirdas Paleckis: „Esame vienintelė kairioji alternatyva“
Algirdas Paleckis: „Esame vienintelė kairioji alternatyva“ (32) 2008.08.19 14:00 Įsisiūbuojant Seimo rinkimų kampanijai „Balsas.lt pradeda kalbinti visų pretenduojančių patekti į parlamentą partijų lyderius. Mėginsime pasikalbėti su visais, nepaisant reitingų, ideologijų ir turimo mandatų skaičiaus. Šį kartą portalo spec. korespondento Tomo Čyvo pašnekovas – Fronto partijos lyderis Algirdas Paleckis. - Klausantis Jūsų partijos naudojamos retorikos atrodo, kad ji daugeliu atvejų sutampa su tokių partijų kaip Tvarka ir teisingumas (TT), Darbo partijos (DP) lozungais.
Konservatorius įskundė V. Petkevičių Žurnalistų etikos inspektoriui
Konservatorius įskundė V. Petkevičių Žurnalistų etikos inspektoriui (2) 2007.04.03 11:29 Konservatoriai teigia, kad 2007 m. vasario ir kovo mėnesių laikraščio „Karštas komentaras“ numeriuose publikuotas Vytauto Petkevičiaus interviu yra neetiškas. Anot konservatoriaus Sauliaus Pačeliūno, interviu yra šmeižiami ir įžeidinėjami nuo sovietų kariuomenės 1991 m. sausio mėn. žuvę Lietuvos Nepriklausomybės gynėjai, taip pat platinamas šmeižtas apie tuos įvykius dėl jų kaltinant Lietuvos Respublikos vadovybę.
Konservatoriai skundžia socialliberalus dėl politinės reklamos pažeidimų
Konservatoriai skundžia socialliberalus dėl politinės reklamos pažeidimų (2) 2007.02.19 14:59 Seimo konservatoriai Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) dėl politinės reklamos pažeidimų skundžia Naująją sąjungą (NS, socialliberalus). Pasak Tėvynės sąjungos (TS) lyderio Andriaus Kubiliaus, socialliberalų platinamame laikraštyje "Karštas komentaras", yra "dergiamos" visos politinės partijos, išskyrus Naująją sąjungą. "Rinkimų kampanijos metu žodžio laisvė gali tapti visiška savivale, kurios niekas nestabdo.
Lietuvai nebediriguos "akcinės bendrovės", diegiančios valdomą demokratiją
Lietuvai nebediriguos "akcinės bendrovės", diegiančios valdomą demokratiją (74) 2007.01.15 16:37 Sausio 13-ąją buvo daug kalbama apie laisvę. Drąsinome vieni kitus jaustis laisviems, nebijoti tiesos. Drąsintis tikrai reikia ir ieškoti tiesos reikia, ypač dabar, kai netikėtai, lyg gūdžiu sovietmečiu  pasipylė tiek daug netiesos. Pilasi ji tam tikrais kanalais ir iš tam tikrų centrų, kuriuos, atrodo, parlamentinio tyrimo metu bus apčiuopęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas.