kailines kepures

Krymą nuo „nacių“ saugo serbų smogikai
Krymą nuo „nacių“ saugo serbų smogikai (6) 2014.03.14 14:00  Barzdoti vyrai, dėvintys kamufliažines uniformas ir juodas kailines kepures bei ginkluoti peiliais, ketvirtadienį tikrino mašinas viename judriame kelyje tarp Ukrainos Krymo regiono sostinės Simferopolio ir Sevastopolio uostamiesčio. Juoda vėliava su kaukolės atvaizdu – Serbijos nacionalistų simbolis – taip pat Serbijos nacionalinė vėliava buvo iškelta šalia Rusijos trispalvės, primindami vaizdus iš audringų praeito amžiaus 10-ojo dešimtmečio įvykių Balkanuose.
Vidurnaktį į Lietuvą grįžęs B. Vanagas: ryžto mums netrūksta – Dakare dar pasistumdysime
Vidurnaktį į Lietuvą grįžęs B. Vanagas: ryžto mums netrūksta – Dakare dar pasistumdysime 2014.01.22 01:47 Naktį iš antradienio į trečiadienį po vidurnakčio lėktuvu į Lietuvą parskridusį Benediktą Vanagą ir jo komandą pasitiko minia gerbėjų, draugų ir artimųjų. „Grįžus čionai pirma mintis ir pirmas juokas – temperatūrų skirtumas tarp Dakaro ralio vietos ir Lietuvos – 50 laipsnių. Toks mielas šaltukas“, – juokėsi 36 metų lenktynininkas.
 10 valstybių, pirmaujančių išskirtinėse kategorijose (II)
10 valstybių, pirmaujančių išskirtinėse kategorijose (II) 2013.12.12 22:00 Visada smagu galvoti, kad šalis, kurioje gyvename, kažką daro geriausiai. Turėdami tai omeny pasidomėkite įvairiomis šalimis ir įsitikinsite, kad kai kurios iš jų pirmauja labai įdomiose ir net keistose kategorijose. Toptenz.net jums siūlo paskaityti apie 10 tokių valstybių. 5. Šveicarija: kyšių nedavimas Atrodo, kad kyšininkavimas yra paplitęs visur išskyrus Šveicariją.
Leonas Čerškus: Gulago albumas
Leonas Čerškus: Gulago albumas (6) 2013.06.14 10:42 Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena. Prieš 72 metus prasidėję masiniai trėmimai tiesiogiai palietė beveik visas Lietuvos šeimas. 18 tūkst. žmonių buvo sugrūsta į gyvulinius vagonus ir išvežta jau pačiomis pirmosiomis trėmimų dienomis.
Lietuviai vėl karaliavo Varšuvos kalėdinėje mugėje
Lietuviai vėl karaliavo Varšuvos kalėdinėje mugėje 2013.01.07 22:05 Rūta Lankininkaitė, LRT televizijos laida „Šiandien“ Lietuvos smulkieji prekiautojai penktus metus karaliavo Varšuvos kalėdinėje mugėje. Po pusantro mėnesio prekybos jie trina rankomis: lietuviškos prekės paklausios, dirbiniai iš lino ar vilnos – originalūs, o medus, duona ir raugintos daržovės – skanios. Senojoje Turgaus aikštėje Varšuvos senamiestyje – keliasdešimt medinių Lietuvos prekybininkų namukų ir visi jie nuolat apgulti.
Bakingemo rūmus pirmą kartą saugo sikas su turbanu
Bakingemo rūmus pirmą kartą saugo sikas su turbanu 2012.12.12 13:33 Sikas tapo pirmuoju Bakingemo rūmų sargybiniu, kuris tarnybos metu nešioja ne tradicinę aukštą kailinę kepurę, o turbaną, skelbia Didžiosios Britanijos spauda. 25 metų Džatenderpalas Singhas Bhularas (Jatenderpal Singh Bhullar) dėl religinių priežasčių visuomet turi nešioti turbaną. Jis pats anksčiau yra sakęs, kad buvimas pirmu siku sargybiniu su turbanu bus „geriausias dalykas pasaulyje.
Naujausia D. Urbonavičiūtės kolekcija: rusiški motyvai, kailiai ir Jazzu
Naujausia D. Urbonavičiūtės kolekcija: rusiški motyvai, kailiai ir Jazzu (1) 2012.09.27 09:27 Švęsdami savo 10-tajį gimtadienį, mados namai „Zoraza“ madai neabejingus sukvietė į Vilniaus senamiestį. Vakaro metu atvykusius linksmino ne tik lindyhopo šokėjai, bet ir buvo pristatyta naujausia dizainerės Daivos Urbonavičiūtės drabužių kolekcija. Susirinkusius vakaro svečius nustebino podiumu virtusi M. Antokolskio gatvė. Kadangi gatvė yra itin siaura, puikiai tiko drabužių demonstravimui. Modeliai pademonstravo drabužius iš rudens/žiemos kolekcijos.
Kepurių tendencijos rudeniui ir žiemai
Kepurių tendencijos rudeniui ir žiemai 2012.09.02 10:49 Dabar daugiau moterų galvas puošia ar tiesiog saugo nuo šalto ar šilto oro kepurėmis. Stebint naująsias tendencijas, kepurė įgyja dar labiau praktinį vaidmenį. Kepurė - tai vertingas aksesuaras, kuris stiliui „uždeda tašką“ ir padeda išsiskirti iš minios. Kepurės šį sezoną ypač madingos, tad pasikliaukite siūlomais patarimais ir susikurkite rudeniui išskirtinį stilių.
Ekskursija į Brazilijos paplūdimius
Ekskursija į Brazilijos paplūdimius 2012.08.29 11:28 Kadangi mums, kaip ir Tau, mirtinai įkyrėjo šaltis, sniegas ir kailinės kepurės, nusprendėme pasidovanoti sau ekskursiją po Brazilijos paplūdimius ir paganyti akis po šokoladines „latina“ mergaites – argi tai ne geriausias niekaip neateinančio pavasario antidepresantas? O kadangi nesame „spaudikai“, ekskursijos rezultatais dalijamės ir su Tavimi.
Kaip atrodyti stilingai per žiemos šalčius?
Kaip atrodyti stilingai per žiemos šalčius? (1) 2011.12.26 08:50 Balos jau pavirto ledu ir neabejojame, kad ateinant tikrai Lietuviškai žiemai daugelis merginų pradėjo rimtai mąstyti apie žiemos sezono garderobą bei artėjančius didesnius šalčius, pūgas, speigą. Juk ir minusinės temperatūros sąlygomis norisi atrodyti moteriškai, stilingai bei nepriminti to vargšo vaiko iš Kosto Kubilinsko eilėraščio (Skara, kepurė, paltas, / Megztiniai keturi... / Ir stoviu kaip įkaltas / Aš kiemo vidury.
Triušininkystės verslą išgelbėtų šalčiai
Triušininkystės verslą išgelbėtų šalčiai 2011.12.14 07:54 Sunkmetis ir žmonių noras valgyti sveiką maistą skatina triušininkystės verslą, o šaltos žiemos įkvepia kailinių triušių augintojus. Šalyje daugiausia triušių auginama mėsai ir tik nedaugelis laiko kailinius ilgaausius. Kailinių triušių augintojams vietos rinka nepalanki, todėl jie ėmėsi alternatyvaus verslo. Svarbiausia, kad Lietuvos neaplenktų tikros žiemos, kurios kailinių triušių augintojams užtikrina pajamas.
D. Medvedevo apsauginiai įsigijo 25 tūkst. litų vertės vonią
D. Medvedevo apsauginiai įsigijo 25 tūkst. litų vertės vonią 2011.04.15 12:33 Dirbant Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo apsaugos darbuotoju tenka rimtai paprakaituoti arba bent jau taip atrodo po to, kai apsaugos darbuotojai užsakė prabangią 25 tūkst. litų kainuojančią vonią, rašo portalas „guardian.co.uk“. Rusijoje neseniai nuvilnijo dar vienas biurokratų išlaidavimo skandalas – Federalinė saugumo tarnyba (FST) užsisakė vokišką kompanijos „Burg Crono 2.0“ mineralinę vonią, kainuojančia daugiau nei vidutinis metinis Rusijos gyventojų atlyginimas.
Tiesmukiškas lietuviškas humoras „Žvaigždžių duetuose“: alkoholikai, medkirčiai ir benamiai
Tiesmukiškas lietuviškas humoras „Žvaigždžių duetuose“: alkoholikai, medkirčiai ir benamiai 2011.03.23 01:17 Antradienio, kovo 22 d. vakarą LNK studijoje buvo filmuojama ypatinga, šventinė „Žvaigždžių duetų“ laida. Proga tokiam neeiliniam įvykiui itin linksma − kadangi šeštadienį rodoma laida bus paskutinė kovo mėnesį, projekto organizatoriai nusprendė surengti išankstinį balandžio 1-osios šventimą. Tai buvo puiki proga visiems duetams pademonstruoti humoro jausmą, taip pat ir tiems, kurie jo iki šiol dar neparodė.
A. Paškevičiūtė: drabužiai – ne investicija, o pinigų švaistymas
A. Paškevičiūtė: drabužiai – ne investicija, o pinigų švaistymas (1) 2011.02.20 07:53 Ne kartą viena seksualiausių šalies moterų pavadinta Aistė Paškevičiūtė prisipažįsta mėgstanti laisvą laiką leisti parduotuvėse, tačiau pinigų drabužiams pagailinti ir itin brangiems apdarams piniginės neatverianti. Ilgiausiai spintoje užsibuvęs drabužis. Nesu linkusi kaupti drabužių. Jei kuris atsibosta ar susidėvi, vežu juos pas mamą. Kas kartą apsilankiusi peržiūriu, gal ką vertėtų ištraukti ir vėl dėvėti, tačiau mados ratas dar nespėjo apsisukti – vis kaupiu tą kolekciją ateičiai.
7 žiemos stebuklai
7 žiemos stebuklai 2011.01.07 11:16 Žemos temperatūros galėtų įkvėpti mėgautis kelionių patirtimi šiauriniame pusrutulyje. Kanados šiaurės pašvaistė Vidury nakties ir vidury niekur, ten, kur  būna taip tamsu, kad laikydamas savo ranką vos už pusės metro  prie veido, jos neįžiūrėsi. Tyla yra tokia tyli, kad išgirstas dunksėjimas, sniegui krentant nuo šalimais esančio medžio, priverčia šoktelėti.
Žiemai rinkis spalvingus apdarus
Žiemai rinkis spalvingus apdarus 2011.01.05 09:05 Apšerkšniję mūsų žiemos, balta balta kur dairais... Kur pažvelgsi – didžiulės pusnys, snaigės purios, varveklių daug... Taip norėtųsi būti kuo ryškesne ir kuo labiau pastebima šią šaltą žiemą! Ne bėda, šią žiemą atrodysite puikiai, jei rinksitės kuo ryškesnes spalvas, pastebimus aksesuarus, kailines kepures ar spalvotas pirštines! Tad kokios gi tos spalvos, kurioms negalite likti abejinga paskutiniuosius du žiemos mėnesius? Sidabrinė.
Kepurė žiemai
Kepurė žiemai 2011.01.04 17:07 Šiemet mus aplankė ypač šalta žiema, todėl visos skubame pirkti pačias šilčiausias kailines kepures, kurios būtų ne tik itin šiltos, bet ir stilingos! Ar nepasitaiko atvejų, kai apie merginą ar moterį, su šilta kepure, norisi pasakysi: „kaip iš seno rusiško filmo...“? Būtent tokios kepurės, primenančios senus laikus ir žvarbias žiemas, šiuo metu yra pačios madingiausios! Nė akimirkai nesudvejokite ir drąsiai rinkitės kepurę su dalimi, kuri užsitraukia ir ant ausų.
Pagrobė vertybes ir šautuvą
Pagrobė vertybes ir šautuvą (1) 2010.05.22 12:25 Vilniuje į namą įsibrovę vagys išnešė vertybių ir šautuvą, šeimininkas padarytus nuostolius įvertino daugiau kaip 26 tūkst. litų. Kad jo namas, esantis Juodojo kelio gatvėje, apvogtas, vilnietis V. K. (gimęs 1937 m.) pastebėjo penktadienį apie 17 valandą. Policijos departamento duomenimis, iš namo, išlaužus lango rėmą, pavogta įvairių namų apyvokos daiktų, antikvarinių dirbinių, auksinių papuošalų, trys auksiniai laikrodžiai, keturios kailinės kepurės.
Egidijus Rainys „Mane įkvepia kiekviena diena“
Egidijus Rainys „Mane įkvepia kiekviena diena“ (4) 2009.11.05 08:55 Dizaineris Egidijus Rainys priskiriamas prie tų asmenybių, kurie mokykloje mokėsi vidutiniškai, bet gyvenime pasiekia daug. Aiškus tikslo nusistatymas, jo siekimas, darbas bei ambicijos Egidijų veda link savo tikslų. Šiandien į jo kolekcijos pristatymus ateina šimtai svečių... - Jūsų, kaip dizainerio, ambicijos? - Priklauso nuo konkrečios situacijos: kuriu konkrečiam asmeniui, ar kuriu kolekciją kaip vizitinę kortelę.
Idėjos žiemai: kailiniai
Idėjos žiemai: kailiniai (4) 2009.10.20 11:21 Dar XIX amžiuje godūs kailių mėgėjų žvilgsniai neaplenkdavo nė vieno bent kiek plaukuoto ar pūkuoto keturkojo. Ne tik dabartiniams nykstančių gyvūnėlių rūšių saugotojams, bet ir užkietėjusiems kailinių aistruoliams sunku įsivaizduoti, kad tada kailiniams, kailinėms apykaklėms ir kepurėms tiko beveik viskas. Šiandien verčiau rinkimės tik tikruosius, prabanga ir moteriška aistra dvelkiančius kailinius.
Vakarais Šiauliai ištuštėja – bijo naujo maniako
Vakarais Šiauliai ištuštėja – bijo naujo maniako (32) 2009.08.23 22:10 Šiauliai sukrėsti kraupios žmogžudystės – apie penktą valandą ryto, eidama į darbą neapšviestu taku pro krūmais apaugusį stadioną, užpulta, apiplėšta, nuogai išrengta ir nužudyta 36 metų Ingrida L. Nors policija sulaikė įtariamąjį, bet kalbama, kad šis 49 metų neteistas vyras suimtas tik tam, kad policijos niekas nekaltintų neveiklumu.
Šlėktų kvapas ir Trijų Tautų Respublika
Šlėktų kvapas ir Trijų Tautų Respublika (17) 2009.03.01 10:54 Nuėjau pažiūrėti lenkų supermegafilmo „Ugnim ir kalaviju“ („Ogniem i mieczem“, 1999 m.), kuriuo prasidėjo Lenkų kino savaitė. Kostiuminis filmas, taip sakant. Su patriotine auklėjamąja potekste. Tokių filmų pilietinė svarba nyksta kartu visuotine karine prievole. Režisierius Jerzy’is Hoffmanas (g. 1932), būdamas septynerių, su motina atsidūrė Sibire. Tėvynė sutilpo į Henryko Sienkiewicziaus knygas.