juriniai mazgai

Kariuomenės atstovams įteikti „Jūriniai mazgai“
Kariuomenės atstovams įteikti „Jūriniai mazgai“ 2010.05.10 18:54 Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, labiausiai ryšių su visuomene ir visuomenės informavimo srityje pasižymėjusiems krašto apsaugos sistemos atstovams įteikti tradiciniai Lietuvos kariuomenės vado apdovanojimai - "Jūriniai mazgai". Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė įteikdama prizus linkėjo nebijoti pakovoti už laisvą, nepriklausomą ir nuoširdų žodį, o kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius pasidžiaugė, kad kariuomenė yra atvira ir neatskiriama visuomenės dalis...
Kariuomenės atstovams įteikti „Jūriniai mazgai“
Kariuomenės atstovams įteikti „Jūriniai mazgai“ 2009.05.08 19:12 Minint Spaudos atgavimo, knygos ir kalbos dieną labiausiai ryšių su visuomene ir visuomenės informavimo srityje pasižymėjusiems krašto apsaugos sistemos atstovams įteikti tradiciniai Lietuvos kariuomenės vado apdovanojimai „Jūriniai mazgai“. „Jūrinis mazgas“ už ryšius su žiniasklaida ir įvairias iniciatyvas įteiktas Krašto apsaugos savanorių pajėgų laikraščio „Savanoris“ korespondentui, radijo laidos „Laisvai!“ vedėjui grandiniui Viliui Džiavečkai.
Ąžuolų giraitė atkartos Gediminaičių stulpus
Ąžuolų giraitė atkartos Gediminaičių stulpus 2008.05.13 07:04 Lietuvos kariuomenės 90-mečio proga Pabaisko mūšio vietoje buvo sodinamas ąžuolynas. Prie akcijos prisijungė per pusė tūkstančio žmonių, rašo „Respublika“. Lietuvos krašto apsaugos ministerijos atstovai, Vytauto Didžiojo karo muziejaus, Lietuvos kariuomenės sausumos, jūrų ir oro pajėgų atstovai, savanorių pajėgos, Karo policija, žurnalistai ir žmonės iš kitų organizacijų, atvykę su savo šeimomis prie Pabaisko miestelio Ukmergės rajone pasodino apie 140 ąžuoliukų.
Kariams įteikti tradiciniai „Jūrinio mazgo“ apdovanojimai
Kariams įteikti tradiciniai „Jūrinio mazgo“ apdovanojimai 2007.05.05 19:05 Gegužės 5 d., minint Spaudos atgavimo, knygos ir kalbos dieną, Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Valdas Tutkus įteikė tradicinius „Jūrinio mazgo“ apdovanojimus labiausiai ryšių su visuomene ir visuomenės informavimo srityje pasižymėjusiems krašto apsaugos sistemos atstovams.   Šiais metais „Jūrinio mazgo“ apdovanojimą gavo atsargos leitenantas Skomantas Povilionis ir Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Ryšių su visuomenės skyriaus vadas kapitonas Jaroslavas Dubako.