jemeno sostine

Jemeno sostinę visą naktį atakavo karo lėktuvai
Jemeno sostinę visą naktį atakavo karo lėktuvai 2015.03.28 09:20  Karo lėktuvai visą naktį iš penktadienio į šeštadienį atakavo Jemeno sostinę Saną; antskrydžiai liovėsi išaušus, sakė naujienų agentūrai „Reuters“ vietiniai gyventojai šeštadienį. „Visą naktį (miestą) daužė lėktuvai ir liovėsi tik auštant“, – sakė vienas Sanos gyventojų, dar pridūręs, kad sprogimai aidėjo iš vakarinės miesto dalies, kur yra vyriausybės nacionalinės gvardijos bazė.
Paslaptingos pasaulio salos: Sokotros rojaus sodai (V)
Paslaptingos pasaulio salos: Sokotros rojaus sodai (V) 2012.08.01 06:32 Išrinkti gražiausią pasaulio salą – nesunku. Nors iš tiesų žvėriškai sunku, nes tokių – begalė. Seišeliai, Santorini, Maldyvai... Tik apsispręskite, kokie bus jūsų grožio kriterijai, ir nepastebėsite, kaip gražuolių salų suskaičiuosite daugiau nei turite pirštų. Tačiau apie idilišką palmių, balto smėlio ir žydros jūros vaizdelį daug neprirašysi.
TOP 10: vietos, kurias keliaujant verčiau aplenkti
TOP 10: vietos, kurias keliaujant verčiau aplenkti (14) 2012.01.11 17:30 Kokios vietos jums pirmiausiai ateina į galvą, kai galvojate apie blogiausias pasaulio vietoves? Renkantis kelionių maršrutus patartina išvengti šiame sąraše esančių valstybių, rašoma naujienų portalo „Huffington Post“ kelionėms skirtame tinklaraštyje „Gadling“. Vienose iš šių vietų gyventojai yra praradę bet kokias viltis gyventi geriau, kitose karas yra tapęs kasdieniu reiškiniu. Daugumoje iš jų gyventi yra nepaprastai pavojinga, o vaizdai iš šių vietų neretai atima žadą.
Į Jemeno sostinę įriedėjo tankai
Į Jemeno sostinę įriedėjo tankai 2011.03.21 13:38 Į Jemeno sostinę Saną įvažiavo tankai, skelbia naujienų agentūra AFP. Į pagrindinę miesto aikštę, kur tradiciškai renkasi opozicionieriai, įvesta pirmoji prieštankinė divizija, kuriai vadovavo majoras generolas Ali Mohsenas al Ahmaras. Anksčiau generolas pranešė apie savo perėjimą į opozicijos, reikalaujančios prezidento atsistatydinimo, pusę ir pažadėjo paramą protestuotojams. Ar į Saną įvestai divizijai vadovauja šis generolas, neskelbiama.