ilgu plauku sukuosenos

TOP 10: garsenybės, kurios moterims – seksualios, o vyrams – ne
TOP 10: garsenybės, kurios moterims – seksualios, o vyrams – ne 2015.03.01 17:52 Nors jomis žavimasi ir pavydima, jos kopijuojamos ir idealizuojamos, šios žvaigždės, pasirodo turėtų ko pavydėti daugeliui kitų moterų. Pasak didžiosios dalies vyrų auditorijos, 10-ko gražuolėms gerokai stinga seksualumo (therichest.com).   10. Kaley Cuoco - Sweeting Ilgaplaukė, puikaus kūno sudėjimo gražuolė išgarsėjo dėl savo Penny vaidmens seriale „The Big Bang Theory“. Ilgą laiką Kaley buvo įvardijama, kaip viena tiek vyriškajai, tiek moteriškajai lyčiai patraukliausių aktorių.
16 frazių, kurias nuolat tenka girdėti trumpaplaukėms
16 frazių, kurias nuolat tenka girdėti trumpaplaukėms (1) 2014.11.22 14:35 Jei jūsų dailią galvą puošia trumpų plaukų šukuosena, ko gero, esate girdėję, jei ne visus, tai daugumą šių frazių:   1. Nemažai laiko praleidžiate internete ieškodamos naujų šukuosenų. 2. Prieš nurėždamas plaukus stilistas bent kelis kartus paklausė: „Ar tikrai nusprendėte? Nes vėliau jau nieko nebus įmanoma padaryti.“ Tai tik dar labiau jus išgąsdino. 3. Kol sėdėjote kirpėjo kėdėje dar spėjote išsipasakoti apie visus nepavykusius kirpimus, kuriuos jums teko iškęsti.
Įžymybių plaukų metamorfozės: nuo rožinės spalvos iki plikai skustos galvos
Įžymybių plaukų metamorfozės: nuo rožinės spalvos iki plikai skustos galvos (1) 2012.09.01 14:01 Žinomi žmonės dažnai šmėžuoja spaudoje, televizijoje, reklamose ir renginiuose. Kur jie bebūtų ir ką beveiktų – visų žvilgsniai nuolat į juos krypsta, domimasi ką jie valgo, su kuo draugauja, ką sako ir, žinoma, kaip atrodo. Visos moterys stengiasi rūpintis savo plaukais, nes niekam ne paslaptis, kad jie – itin svarbi išvaizdos detalė, o dar kai moteris yra žinoma – visi puola aptarinėti išvaizdą, o plaukus – ypatingai.
Madingiausi 2012 metų trumpų plaukų kirpimai
Madingiausi 2012 metų trumpų plaukų kirpimai (3) 2012.03.13 08:14 Nors 2012 metais ilgų plaukų šukuosenos vis dar laikomos vienomis madingiausių, trumpų plaukų savininkės šiltaisiais sezonais taip pat galės atrodyti ne mažiau įspūdingai. Žinoma, tik tuo atveju, jei išdrįs surizikuoti ir atskleisti save visai kitu kampu. Atsikratykite suskilinėjusių plaukų galiukų, kurie taps puikiai matomi nušvitus skaisčiai pavasario saulei, ir sekdamimados diktuojamas tendencijas, išsirinkite sau tinkančią ir patinkančią šukuoseną.
Šviesių plaukų mada ritasi per Europą
Šviesių plaukų mada ritasi per Europą (1) 2010.12.20 09:24 Iškilus politikei Julijai Tymošenko, Ukrainoje vėl tapo madingos tradicinės kasos. Daugybė moterų Vakaruose taip pat bando mėgdžioti ukrainietės politikės šukuoseną, todėl vis daugiau rytų europiečių parduoda savo kasas. Plaukų verslas klesti. Garsiojoje Soročincų mugėje yra visko. Taip prieš daugiau kaip pusantro šimto metų parašytoje apysakoje tvirtino Ukrainos kaime gimęs rašytojas Nikolajus Gogolis. Tik viena Gogolio laikais būtų buvę neįsivaizduojama: kad mugėje būtų superkami plaukai.
M. Jampolskis nusirėžė plaukus
M. Jampolskis nusirėžė plaukus (9) 2010.11.10 09:48 Laidų vedėjas Marius Jampolskis net ir artėjant šaltajam metų sezonui nepagailėjo ilgų plaukų šukuosenos ir iškeitė ją į plikę. Antradienio vakarą laidos filmavime pasirodęs vyras nustebino susirinkusius. Sako, kad moterys po dramatiškų išgyvenimų keičia išvaizdą. Nauja šukuosena joms reiškia naują gyvenimo etapą.