guginiai

 Šiaulių policijos žvaigždės laisvalaikiu švietė mafijai
Šiaulių policijos žvaigždės laisvalaikiu švietė mafijai (14) 2013.02.04 21:45 Gerbiami pareigūnai ir padėdavo vietos gaujoms, ir patys imdavosi prekybos kvaišalais. Policijos departamente įkurtos Imuniteto tarnybos ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai iki šiol slepia beveik prieš porą savaičių suimtų kriminalistų, vykdžiusių Lietuvoje neregėto masto prekybą narkotikais, pavardes, parduotų kvaišalų rūšis ir kiekį.
Šiaulių gangsteriui klaupiasi vietiniai šerifai
Šiaulių gangsteriui klaupiasi vietiniai šerifai (45) 2011.08.16 21:00 Buvęs Šiaulių milijonierius Arnoldas Normantas dabar yra teisybės ieškantis ūkininkas, gyvenantis nežinomybėje. Toks likimas ištiko žmogų, išdrįsusį mesti iššūkį įžūliam Šiaurės Lietuvos gangsteriui ir jį globojantiems korumpuotiems teisėsaugininkams. Birželio pabaigoje „Balsas.lt savaitė“ rašė apie šiauliečio A. Normanto kovas su įtakinga vietos antstole Eurika Ruliene.
Pražudė pomėgis lošti
Pražudė pomėgis lošti 2009.03.19 09:25 Remigijus RAINYS Antradienio vakarą Kaune, viename Laisvės alėjos 81-ojo namo antrojo aukšto bute nušautas nusikalstamo pasaulio veteranas Algirdas Žemaitis, pravarde Kukas. Tik praėjusį pavasarį savo penkiasdešimtmetį atšventęs reketo pradininku Lietuvoje laikomas vyriškis buvo nušautas savo gero pažįstamo. Įtariamasis šiuo nusikaltimu Valdemaras Labanauskas (51 m.) pats paskambino policijai ir pranešė, kad susikivirčijo su Kuku pagriebė pistoletą ir jį sušaudė.
Reketas ar verslo santykių aiškinimasis?
Reketas ar verslo santykių aiškinimasis? 2008.04.09 11:43 Petras KURMELIS Kauno apygardos teisme nagrinėjama byla, kurioje turto prievartavimu ir sunaikinimu kaltinami šiauliečiai Petras Baršys (46 m.), Vaidas Vaitekūnas (42 m.), Stasys Bačianskas (47 m.), Adomas Mačiukas (48 m.) ir kaunietis Algis Žemaitis (48 m.). Pirmieji keturi siejami su Šiaulių "guginių" gauja, o A. Žemaitis, pravarde Kukas - Kauno nusikaltėlių pasaulio veteranas.
Nusikaltėlių kare teisėjauja kriminalistai
Nusikaltėlių kare teisėjauja kriminalistai 2004.01.08 11:22 Sigitas STASAITIS Pernai Šiauliuose tarp skirtingų nusikaltėlių grupuočių narių prasidėjo trintis, muštynės bei konfliktai, kurie metų pabaigoje peraugo į kruviną karą. Po nesėkmingo bandymo susprogdinti net nusikalstamo pasaulio įstatymų nepripažįstantį M. Kočiurovą pastarasis atkeršijo - per Kalėdas suorganizavo labai įtakingo kultūristo G. Rasiulio nušovimą. Atsakomasis ėjimas M. Kočiurovui smogtas policijos rankomis.
Turgų kare nugalėti nepadėjo nei nuogos krūtys, nei pinigai, nei banditai
Turgų kare nugalėti nepadėjo nei nuogos krūtys, nei pinigai, nei banditai 2003.02.25 10:26 Sigitas STASAITIS "Akistata" ne kartą rašė, kaip tarpusavyje pešasi du žmonės, kivirčijasi kaimynai ar kariauja nusikaltėlių gaujos. Šįkart papasakosime, kaip atkakliai buvo susikibę du Radviliškio... turgūs. Tam, kad iš vieno automobilių turgaus klientai būtų pervilioti į kitą, buvo panaudotos visos įmanomos pirkėjų bei pardavėjų poveikio priemonės. Į konkurencinę kovą buvo pasitelkti didžiuliai pinigai, alus, plikos krūtys, banditai ir net lėktuvas.
Į viršų