groti pianinu

Liudas Mikalauskas: kviečiu apsilankyti mažosiose Lietuvos kultūro sostinėse – nustebsite
Liudas Mikalauskas: kviečiu apsilankyti mažosiose Lietuvos kultūro sostinėse – nustebsite 2016.05.02 15:34 „2016-ieji metų mažųjų Lietuvos kultūros sostinių renginiai jau įsibėgėjo, tenka aktyviai prisidėti prie kultūros sostinių veiklų. Matau ir jaučiu, kokią svarbą ir reikšmę toks titulas, pripažinimas turi paprastam kaimo žmogui. Į mažus miestelius, galbūt daugeliui net negirdėtus iki šiol, atvyksta garsiausi šalies kultūros atstovai, kūrėjai“, - teigia daug visoje Lietuvoje koncertuojantis operos solistas Liudas Mikalauskas.
Bokso gigantas Vladimiras Kličko jubiliejų švenčia svajodamas apie auksą
Bokso gigantas Vladimiras Kličko jubiliejų švenčia svajodamas apie auksą 2016.03.25 08:10 Daktaras Plieninis Kūjis arba Vladimiras Kličko šiandien švenčia 40 metų jubiliejų. Greičiu ir jėga, ištverme ir kietumu bokso ringe garsėjantis ukrainietis gimtadienį sutinka su šeima ir draugais Kijeve. Beveik pusę savo gyvenimo V. Kličko yra profesionalus boksininkas. Jis – protingas kovotojas, todėl linkęs vengti nepamatuotų ir aklai sutartų pjautynių ringe. 68 kovos boksininko sąskaitoje ir jos Vladimiras dar tikrai neuždaro.
Išskirtinis interviu: pasaulinio garso maestro Neeme Järvi atvyksta į Lietuvą
Išskirtinis interviu: pasaulinio garso maestro Neeme Järvi atvyksta į Lietuvą 2016.03.24 11:38 Balandžio 1 d. Baltijos šalių orkestrų festivalio proga kartu su Estijos nacionaliniu simfoniniu orkestru į Vilniaus kongresų rūmus atvyksta pasaulinio garso žvaigždė, vienas gerbiamiausių dirigentų visame pasaulyje maestro Neeme Järvi. N. Järvi per savo ilgą karjerą yra dirigavęs visiems žymiausiems orkestrams Europoje, Amerikoje ir Japonijoje, dirbęs su garsiausiais muzikantais, jam lenkėsi prestižinės pasaulio koncertų salės.
„Summerburst“ festivalyje gros „Grammy“ apdovanojimą laimėjęs Afrojack
„Summerburst“ festivalyje gros „Grammy“ apdovanojimą laimėjęs Afrojack 2016.02.11 12:32 Daugeliu svarbiausių šokių muzikos apdovanojimų, taip pat ir prestižine „Grammy“ statulėle įvertintas Afrojack surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje. Garsusis DJ‘us ir prodiuseris birželio 11-12 dienomis gros elektroninės muzikos festivalyje „Summerburst Baltic“. Tai bus pirmasis Afrojack vizitas į Baltijos šalis. Žurnalo „DJ Mag“ paskelbtame 2015 m. geriausių pasaulyje DJ‘ų sąraše Afrojack užima 8 vietą.
Aktorė Gabrielė Malinauskaitė: visada žinojau, kad noriu būti scenoje
Aktorė Gabrielė Malinauskaitė: visada žinojau, kad noriu būti scenoje (3) 2015.12.14 09:58 Aktorė Gabrielė Malinauskaitė prie kamerų priprato dar vaikystėje, kai tekdavo filmuotis „Tele-bim-bam“ laidose ir muzikiniuose klipuose. „Mama man nuolat kartodavo „Jeigu tave rodo per televizorių – tai nieko nereiškia“. Aš puikiai tai suprasdavau“, - portalui tv3.lt sakė kovo mėnesį didžiuosius kino ekranuos pasieksiančiame režisieriaus Tado Vidmanto filme „Gautas iškvietimas“ policijos pareigūnę suvaidinusi mergina.
Garsiausios pasaulyje „lesbietės“ surimtėjo: ką veikia „t.a.t.u“?
Garsiausios pasaulyje „lesbietės“ surimtėjo: ką veikia „t.a.t.u“? 2015.12.12 17:06 t. A.T. u. – buvęs Rusijos pop muzikos duetas, kurį žinojo visame pasaulyje. Dvi merginos – Jelena Katina ir Julija Volkova – susikūrė Maskvoje 1999 m., ir labai greitai kilo link šlovės viršūnės. Vis dėlto pačioje pradžioje merginos buvo žinomos kaip lesbiečių duetas, nes Julija ir Lena nesibodėjo bučiuotis tiek scenoje, tiek vaizdo klipuose. Po ketverių metų merginos patvirtino, kad tai tebuvo reklaminis triukas, o dabar džiaugiasi vaikais ir mylimųjų meile.
Neįtikėtini faktai apie Adelę: turėjo problemų su alkoholiu ir vengė populiarumo
Neįtikėtini faktai apie Adelę: turėjo problemų su alkoholiu ir vengė populiarumo 2015.11.15 12:55 Neseniai po kelių metų pertraukos dainą „Hello“ pristačiusi dainininkė Adelė grįžo su tokiu trenksmu, kad nesitikėjo niekas. Per kelias dienas visus rekordus viršijusi moteris gerbėjus sužavėjo jai įprastu romantiškumu, jautrumu. Vis dėlto viešumos ir interviu vengianti atlikėja dar nesutiko pakomentuoti, ką reiškia vėl grįžti į muzikos pasaulį. Visgi šį kartą pristatome tikrai labai įspūdingus faktus apie mylimą Adelę. Pažadame – liksite nustebę.
Mados namų „Valentino“ numylėtinė Erika Labanauskaitė: ir popierių į batus reikia kišti
Mados namų „Valentino“ numylėtinė Erika Labanauskaitė: ir popierių į batus reikia kišti 2015.08.27 07:23 Sostinė. Naugarduko gatvė. Milžiniškas industrinių loftų kiemas, kuriame ratais kvadratais klajojau bent penkias minutes, ieškodama baltos spalvos pastato, esančio šalia keturaukščio mašinų garažo. Šiame kieme įmanoma pasiklysti, – žvalgydamasi pašnekovės, pagalvojau. „Sveika, mano vardas Erika“, – ištarė plėšytais džinsais, baltos spalvos sportine palaidine ir bateliais pasipuošusi mergina. Tiesiai iš fotosesijos atskubėjusi Erika it magnetas traukė aplinkinių žvilgsnius.
Robiną Thicke‘ą groti ir dainuoti įkvėpė maža mergaitė
Robiną Thicke‘ą groti ir dainuoti įkvėpė maža mergaitė (1) 2015.07.31 20:00  Garsaus amerikiečių dainininko ir dainų kūrėjo Robino Thicke'o gerbėjai gali būti dėkingi mažai mergaitei. Nes būtent tai lėmė, jog jis pradėjo užsiiminėti muzika. Norėdamas padaryti įspūdį savo meilei, dainininkas, būdamas vienuolikos metų, išmoko groti pianinu. Šią paslaptį atlikėjas išdavė žurnalui „Prestige“. Cituojant pažodžiui: „Kai man buvo vienuolika, ėmiau pamokas. Tai būdavo dvi valandos ir manęs nė kiek nejaudino.
Henrikas Žustautas: čempioną užgrūdino sunkumai
Henrikas Žustautas: čempioną užgrūdino sunkumai 2015.07.27 15:54 Henrikas Žustautas yra lankęs šachmatų treniruotęs, kurė drabužių dizainą, grojo pianinu. Bet jau po pirmos treniruotės kanojoje pajuto, kai tai - jo sportas. Dar prieš ketverius metus Henrikas Žustautas Europos jaunimo čempionate Kroatijoje gyveno drėgnoje irklavimo bazės palėpėje, taupė kiekvieną centą maistui, lenktyniavo skolinta valtimi ir liko lyderiams už nugaros.
Kaip santuokoje nenudobti vienam kito? (V)
Kaip santuokoje nenudobti vienam kito? (V) 2014.12.21 16:35  Oksana Laurutytė Tęsiame straipsnių ciklą iš seminaro „Per juokus – į geresnę santuoką“, kurį vedė pastorius iš JAV – Markas Gungoras. Šį kartą apie tai, kaip svarbu priimi vienam kitą. Bet ir sąlygas kelti privalu – besąlyginė meilė sugriaus santuoką. Jei ryšys trapus – daug reikalauti negalima Žmonės dažnai romantiškai kalba apie besąlyginę meilę, bet tokia meilė sugriaus santuoką. Net Biblija – sąlygų rinkinys.
Lenny Kravitzas į koncertą Vilniuje atsiveža muzikos genijų
Lenny Kravitzas į koncertą Vilniuje atsiveža muzikos genijų 2014.10.23 09:02 Spalio 30 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje naujo albumo pristatymo koncertą surengsiantis Lenny Kravitzas lietuvaičiams paruošė staigmeną. Vienas žymiausių šių laikų roko muzikantų į savo koncerto programą įtraukė be galo talentingo, tačiau tik šiemet debiutavusio atlikėjo iš Niujorko pasirodymą, kuris šalies publiką žavės į jokius rėmus netelpančia muzika.
Taylor Swift padarė malonią staigmeną sergančiam gerbėjui
Taylor Swift padarė malonią staigmeną sergančiam gerbėjui 2014.10.03 12:05 Pop dainininkė Taylor Swift nustebino savo gerbėją aplankydama jį ligoninėje ir sudainuodama kartu dainą. Vaikinas, kuris serga vėžiu buvo priblokštas, nes kartu su mylima dainininke turėo galimybę ne tik pabendrauti, bet ir sudainuoti dainą.  Adelės dainą "Someone Like You" vaikinas kaip tik pastaruoju metu mokėsi groti pianinu, todėl paprašytas ką nors pagroti jis pasirinko būtent šį kūrinį.
Šokti ant ledo pasiryžęs verslininkas D. Mikučionis: esu gyvenimo skanautojas, dėl to mielai paragausiu ir ledų deserto
Šokti ant ledo pasiryžęs verslininkas D. Mikučionis: esu gyvenimo skanautojas, dėl to mielai paragausiu ir ledų deserto 2014.01.16 15:33 Kartu su pramogų pasaulio žvaigždėmis LNK televizijos „Šokių ant ledo“ šou varžysis ir netikėtas dalyvis -verslininkas, vienas kavinių tinklo „Coffee Inn“ savininkų Daumantas Mikučionis. „Naujas patirtis labai branginu ir vertinu, jos pripildo gyvenimą prasmės ir leidžia atsitikti stebuklams. Puikiai suprantu, kad statistiškai labai nedaug žmonių gyvenime gauna progą sudalyvauti TV projekte. Galimybė pati pasibeldė, man beliko sutikti“, - sako verslininkas.
Olimpinių žaidynių kompozitorius driokstels „Žalgirio“ arenoje
Olimpinių žaidynių kompozitorius driokstels „Žalgirio“ arenoje 2013.11.18 15:31 Atlikėjas, per metus surengiantis virš 200 koncertų skirtingose šalyse ir net kontinentuose, kuriantis muziką Olimpinėms žaidynėms ir žymiems pasaulio atlikėjams, kviečiamas groti per karališkas šventes ir princesių gimtadienius.
Užsienio kalbos ar skaičiuoti mintinai gali išmokti net keturmetis
Užsienio kalbos ar skaičiuoti mintinai gali išmokti net keturmetis 2013.11.14 09:10  Mintinai skaičiuojantis ir vokiškai šnekantis keturmetis lietuvis kol kas dar atrodo utopija. Visgi alternatyvūs mokymo metodai gali padėti pasiekti net mažiausiai įtikimus mokymosi tikslus. Tai naudinga ne tik ugdant mažamečius, bet ir besiruošiant brandos egzaminams.
Britų atlikėjas J. Dawson: repo muzikoje pasigendu melodijos, o death metalo negaliu pakęsti
Britų atlikėjas J. Dawson: repo muzikoje pasigendu melodijos, o death metalo negaliu pakęsti 2013.08.26 11:19 Tarptautinis, spalio 14-20 dienomis visoje Lietuvoje vyksiantis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“, šiais metais Vilniaus mokytojų namų organizuojamas jau vienuoliktąjį kartą. Kaip ir kiekvienais metais, festivalis atsineša naujovių: šiemet dainuojamosios poezijos gerbėjus vienys akcija „Bardų vilkikas“, Andriaus Kulikausko kuruojama dainuojamosios poezijos „diskoteka“, scenoje pasirodys nauji veidai iš svečių šalių.
Emigrantė Virgauda: atėjo laikas, kai noriu daugiau sužinoti apie Lietuvą
Emigrantė Virgauda: atėjo laikas, kai noriu daugiau sužinoti apie Lietuvą (1) 2012.11.06 21:02 Anglija.lt pristato pokalbius su žmonėmis, kurie yra vienaip ar kitaip susiję su portalu.  Būtent šių žmonių darbas turėjo įtakos tam, kad Anglija.lt daugelį metų yra populiariausia lietuvių emigrantų žiniasklaidos priemonė. Dažnai Anglija.lt darbuotojai lieka „už kadro“, todėl pagalvojome, kad visiems bus įdomu iš arčiau susipažinti su mūsų kolegomis ir draugais. Kad liktume kiek įmanoma nešališki, parengti pokalbius paprašėme pas mus praktiką atlikusios žurnalistikos studentės Rasos.
Kaip užsidirbti iš savo hobio?
Kaip užsidirbti iš savo hobio? 2012.10.11 22:22 Nedidelis kiekis žmonių pasirenka profesiją pagal savo hobius ar pomėgius. Be reikalo. Net jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jums iš savo laisvalaikio nepavyks sukurti karjeros, galite klysti, rašo „The Forbes“. Verslo konsultantė Joyce K. Reynolds teigia, kad hobiai duoda užuominų apie tikruosius žmogaus troškimus ir domėjimosi sritį. Ji teigia, kad karjeros užuominų ieškojimas hobiuose bei pomėgiuose suteikia pačią geriausią kryptį renkantis karjerą.
Pamokos iš renovuojamų mokyklų persikėlė į svirną ir biblioteką
Pamokos iš renovuojamų mokyklų persikėlė į svirną ir biblioteką (2) 2012.09.15 08:25 Re­no­vuo­ja­mų mo­kyk­lų ko­lek­ty­vai ori­gi­na­liai iš­si­su­ko iš pa­dė­ties. Kur­tu­vė­nų (Šiau­lių ra­jo­nas) pra­di­nu­kai ir iki­mo­kyk­li­nu­kai mo­ko­si dva­ro svir­ne, o Šiau­lių Si­mo­no Dau­kan­to gim­na­zi­jos moks­lei­viai – Šiau­lių uni­ver­si­te­te, ap­skri­ties Po­vi­lo Vi­šins­kio vie­šo­jo­je bib­lio­te­ko­je. Net­ra­di­ci­nė pa­mo­kų ap­lin­ka mo­ki­niams ta­po at­ra­di­mu.
Policija pasigailėjo pianinu grojusio įsilaužėlio
Policija pasigailėjo pianinu grojusio įsilaužėlio (1) 2012.09.04 21:12 Olandijos policija suėmė, bet po to, paleido į muzikos prekių parduotuvę įsilaužusį ir pianinu grojusį benamį, praneša reuters.com. Vyriškis įsilaužė į muzikos prekių parduotuvę ir pradėjo groti pianinu. Tačiau netrukus trumpam užsnūdo. Praeityje mokęsis muzikos, 60 metų  amžiaus benamis vyriškis išdaužė muzikos prekių parduotuvės stiklą šiaurės Olandijos Aseno mieste. Sekmadienio naktį  parduotuvėje vyriškis ketino ir apsinakvoti.
Planas B: R. Pattinsonas ketina pradėti muzikanto karjerą
Planas B: R. Pattinsonas ketina pradėti muzikanto karjerą 2012.08.19 07:32 Po dramos su mylimąja Kristen Stewart Robertas Pattinsonas ketina atsidėti muzikai. Jis prisipažino, kad pastaruoju metu sukūrė ne vieną dainą. Aktorius artimiausiu metu ketina reklamuoti naują filmą „Cosmopolis“, o vėliau, dar šiais metais, kai tik baigsis sutartis su „Twilight“ prodiuseriais, grįžti prie tikrojo savo pašaukimo – muzikos.
9 voltai pagreitina pianino pamokas
9 voltai pagreitina pianino pamokas (1) 2012.07.31 14:50 Eksperimentai rodo, kad stimuliuojant smegenis švelnia elektros srove pagerėja koordinacija ir atmintis. Nesudėtingas prietaisas, kurį iš esmės sudaro didelė baterija ir du elektrodai, ateityje galėtų būti pritaikytas tobulinti ir regėjimui bei kalbai.
V. Buklerytė: pirmą kūrinį sumaniau autobuse
V. Buklerytė: pirmą kūrinį sumaniau autobuse (3) 2012.07.24 11:51 Neretai taip nutinka, kad ieškai vieno, o atrandi visai ką kita. Šis dėsnis būdingas ir jaunajai muzikantei – septyniolikmetei dzūkaitei Vytautei Buklerytei. Jei ne pasiryžimas ir mamos paskatos, ko gero, mergina niekada nebūtų pagalvojusi, kad smuikas – tai instrumentas, kuris jai tinka ir kuriuo ji gros orkestre. Vytaute, kaip susipažinai su muzika? Kaip muzikantę mane atrado darželio muzikos mokytoja. Visuomet būdavau aktyvi: daug dainuodavau, šokdavau.
E. Petrošiūtė: be muzikos būtų liūdna
E. Petrošiūtė: be muzikos būtų liūdna (2) 2012.07.03 17:44 Eglė Petrošiūtė – devyniolikmetė dainininkė, kartais grojanti fortepijonu, pati kurianti dainas ir jau antrą kartą dalyvausianti asociacijos AGATA jaunimo meistriškumo stovykloje. Save mergina apibūdina tiesiog kaip gerą žmogų, kuris bent jau kol kas savo kūrybą demonstruoja tik kartkartėm ir dar nedrąsiai. Pasak Eglės, reikia stengtis brandinti savo mintis, kad jos „išeitų“ į pasaulį kuo kokybiškesne forma. Man pačiai teko matyti ir išgirsti, kaip dainuoji.
Kam grupė „ŠarkA“ neša laimę?
Kam grupė „ŠarkA“ neša laimę? (1) 2012.06.03 08:53 Gintarė Valaitytė – merginų grupės „Šarka“ narė, buvusi grupės „Yva“ dainininkė ir šokėja, dabar tapo laidos „Ūkininkas ieško žmonos“ vedėja. Jauna, žavi, veikli ir neniurnanti, kad Lietuvoje bloga gyventi. Iš kai kurių televizijos laidų atrodo, kad Lietuvos kaimas prasigėrė, o jaunimas emigravo. Ar ten dar liko normalių ūkininkų? Stereotipinė nuomonė tokia ir yra – visi prasigėrę arba primityvus ūkininkas ant šieno su šakėmis vaiko žmoną. Buvau nustebinta, nes radau puikių jaunuolių.
Moksleivė: jei norėtum išmokti groti pianinu, eitum pas mokytoją, kuris neturi pirštų?
Moksleivė: jei norėtum išmokti groti pianinu, eitum pas mokytoją, kuris neturi pirštų? (19) 2012.05.07 09:07 Mokausi Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijoje, man 17 m., domiuosi kompiuterine grafika, fotografija, sportuoju, daug laiko praleidžiu su draugais ir, aišku, esu sveiko gyvenimo būdo šalininkė. Seniau buvau tikrai blogas vaikas: ir girtą tėvai pagavę buvo, ir apsirūkiusią.
TOP 10: protingiausios pornografinių filmų žvaigždės (N-18)
TOP 10: protingiausios pornografinių filmų žvaigždės (N-18) (21) 2012.04.24 19:41 Paprastai pornografijos žvaigždės laikomos kvailomis ar lėkštomis, sugebančiomis užsidirbti pinigų tik savo kūnu. Tačiau net ir ši taisyklė turi keletą išimčių. Žemiau įvardijame 10 pornografinių filmų aktorių, kurios yra ne tik gražios, bet ir sugebančios savo protu daug pasiekti. 10. Joanna Angel Asia Carrera buvo gabi nuo mažens. Būdama dar vaikas, ji mokėsi groti pianinu, sulaukusi 16 metų mokėsi anglų kalbos Sutugos Kolegijoje, Japonijoje.
Valerijus Meladzė pakels į „Padanges“
Valerijus Meladzė pakels į „Padanges“ 2012.02.23 10:55 Gyva legenda, bendravimo su publika virtuozas, talentingas artistas – Valerijus Meladzė jau daugiau kaip 20 metų virpina milijonų klausytojų širdis. Jo koncertai – tai pirmiausia nepriekaištingas stilius, ypatinga muzikinė stilistika, nepakartojama dainavimo maniera. Ketvirtadienio vakarą Pirmasis Baltijos kanalas žiūrovams dovanoja išskirtinį reginį – Valerijaus Meladzė koncertą „Padangės“. Valerijaus Meladzė kūryba nestovi vietoje.
Nauja mada – miniatiūriniai paršeliai
Nauja mada – miniatiūriniai paršeliai (10) 2012.02.10 11:15 Šie maži paršeliai, auginami „Pennywell“ fermoje moka plaukti, groti pianinu ir valgo pyragus. Žinoma, juos galima nupenėti, bet jie vis tiek liks mielais miniatiūriniais paršeliais. Tokie paršeliai jau kelerius metus yra auginami Pennywell fermoje, Buckfastleigh mieste, Devone. Šios veislės mažyliai, užaugantys tik iki 30-35 cm ilgio, jau sulaukė pasaulio garsenybių dėmesio: tokį augintinį įsigijo Davidas ir Victoria Beckham, Paris Hilton.
Į viršų