dvasios

Viktoras Uspaskichas: atsisakau teisme sakyti baigiamąją kalbą
Viktoras Uspaskichas: atsisakau teisme sakyti baigiamąją kalbą 2015.11.06 15:23 Kalėti nuteistas europarlamentaras Viktoras Uspaskichas jo bylą nagrinėjančiam Apeliaciniam teismui pranešė, kad atsisako teisės sakyti baigiamąją kalbą. „Atsisakau teisės sakyti baigiamąją kalbą ir baigiamosios nesakysiu, neprašysiu leisti šia teise pasinaudoti, mane gina trys advokatai - Vytautas Sviderskis, Algirdas Miškinis ir Leonora Vasiliauskienė. Daugiau pasakyti, nei jie pasakė, aš neturiu“, - rašoma V.Uspaskicho kreipimesi teismui.
TOP-7 dalykai, kuriuos verta nuveikti Izraelyje
TOP-7 dalykai, kuriuos verta nuveikti Izraelyje 2015.11.05 13:56 Izraelis – dar viena egzotiška kryptis, kuri iš Baltijos šalių pasiekiama gana lengvai. Raudonoji, Negyvoji, Viduržemio jūros, aukštas pragyvenimo lygis ir daug turistinių pramogų. Ši šalis turi ir daug savitumo, kurio nepamatysite niekur kitur. Štai 7 patarimai turiningoms atostogoms Pažadėtoje žemėje. Informacija parengė viešbučių rezervavimo sistemos „Travel On Spot“ specialistai. Daugiau apie keliones sužinokite čia. 1. Pasimėgaukite Negyvąja jūra Negyvoji jūra – tikras Izraelio simbolis.
Danieliaus Bunkaus mylimoji „papurtė“ piktus komentatorius: apie Degėlos nosį, paakius ir pasiturinčią šeimą
Danieliaus Bunkaus mylimoji „papurtė“ piktus komentatorius: apie Degėlos nosį, paakius ir pasiturinčią šeimą (11) 2015.11.04 16:57 Buvusios Natalijos Bunkės sutuoktinio Danieliaus Bunkaus (39 m.), su kuriuo ji susilaukė sūnaus, naujoji širdies draugė Justina Stambrauskaitė (23 m.) nebeištvėrė komentatorių liejamo pykčio ir sukurpė ilgą laišką visiems, linkintiems blogo. „Facebook‘o“ paskyroje ji rašė:  „Mieli komentatoriai! Tobulieji, laimingiausieji pasaulio žmonės! „Dažnai užduodate man retorinius klausimus. Dažnai kreipiatės įvairiausiais, kartais net negirdėtais, kreipiniais.
Margas pasaulis – pagerbiant mirusiuosius siūloma kava, imamasi Vudu
Margas pasaulis – pagerbiant mirusiuosius siūloma kava, imamasi Vudu 2015.11.02 21:40 Išgirdę žodį Vudu, dažniausiai pagalvojame apie juodąją magiją, burtus ir lėles, prismaigstytas adatų. Bet kai kur Vudu tradicijos – neatsiejamas Visų šventųjų ir mirusiųjų pagerbimo dienų atributas. Štai kapinėse Haityje – ir žvakės, ir neaiškūs viralai, tradiciniai užpilai ir romas. Ir, žinoma, Vudu šamanė. Vudu tradicijos į Haitį kadaise atkeliavo iš Afrikos. Čia garbinamas ir juodas kryžius, o mirusiesiems siūloma kavos ir vaisių.
 Egzorcistas iš Prienų rajono susidūręs su apsėstąja vos išnešė sveiką kailį
Egzorcistas iš Prienų rajono susidūręs su apsėstąja vos išnešė sveiką kailį (10) 2015.10.31 18:50 Mūsų žmonės susipainioję dvasiniuose dalykuose: jie netiki Dievu, neina į bažnyčią, bet tiki dvasiomis, šamanais ir burtininkais, tv3.lt sakė Išlaužo Švč. Mergelės Marijos krikščionių pagalbos bažnyčios kunigas egzorcistas Sigitas Bitkauskas. „Mirusiųjų bijoti tikrai nereikia. Vienintelė dvasia, kurios reikia bijoti, yra velnias. Yra tokių vietų, kur vaidenasi, barškenasi, tada ta baimė ir atsiranda. Žmogus, girdėdamas reiškinius, kurių negali paaiškinti, natūraliai bijo, tai yra normalu.
Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Vladimirui Putinui
Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Vladimirui Putinui (2) 2015.10.31 14:19  Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštadienį Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui pareiškė užuojautą dėl keleivinio lėktuvo katastrofos Sinajaus pusiasalyje. „Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl daugybės žmonių gyvybių pareikalavusios Jūsų šalies lėktuvo katastrofos. Linkiu stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems“, - rašoma D.Gybauskaitės užuojautoje, pranešė Prezidentūra.
„3x3” komandos variklis Ovidijus Varanauskas: mūsų šalies gatvės krepšinis vis dar kapstosi smėlio dėžėje
„3x3” komandos variklis Ovidijus Varanauskas: mūsų šalies gatvės krepšinis vis dar kapstosi smėlio dėžėje 2015.10.15 09:00 „Dienų, kai negaliu žiūrėti į kamuolį tikrai nebūna, - prisipažįsta krepšininkas Ovidijus Varanauskas. – Bet būna tokių minučių... Gal valandų. Diena? Tai būtų per ilgas laiko tarpas“. Tarp gatvės ir salės krepšinio balansuojantis 24-erių krepšininkas su šypsena veide portalui tv3.lt teigė, jog dabar mieliau pasirinktų salės krepšinį.
Norvegija laukia jaunųjų olimpiečių
Norvegija laukia jaunųjų olimpiečių 2015.10.09 13:20 Vos už trijų mėnesių, vasario 12-21 dienomis, Norvegijos mieste Lilehameryje, kuriame 1994 m. vyko žiemos olimpinės žaidynės, vėl susirinks sportininkai iš viso pasaulio, tik šį kartą čia varžysis jaunieji, 15-18 m. olimpiečiai. Antrosios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės vyks dešimt dienų ir suburs apie 1100 jaunųjų sportininkų iš 70 šalių, kurie susirungs septyniose sporto šakose.
Nobelio premijos laureatė Svetlana Aleksijevič: turime reikalų su rusų nacionalizmu, kuris – pavojingas
Nobelio premijos laureatė Svetlana Aleksijevič: turime reikalų su rusų nacionalizmu, kuris – pavojingas (1) 2015.10.08 22:10 Svetlanos Aleksijevič, kuri šiandien buvo pagerbta Nobelio premija, knygos, parašytos rusų kalba, nėra leidžiamos Baltarusijoje, kurią daug metų valdo autoritarinis prezidentas Aleksandras Lukašenka.
Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Europos Komisiją dėl „NordStream 2“ prieštaravimo ES teisei
Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Europos Komisiją dėl „NordStream 2“ prieštaravimo ES teisei 2015.10.08 10:02  Europos Parlamento narys Gabrielius Landsbergis šiandien kreipėsi į Europos Komisijos Energetikos komisarą Ševcovic bei Konkurencijos komisarę Margrethe Vestager dėl planuojamo „NordStream 2“ projekto prieštaravimo pagrindiniams ES energetinio saugumo tikslams ir įgyvendinamam ES Trečiajam Energetikos paketui.
Mirė maestro Stasys Povilaitis
Mirė maestro Stasys Povilaitis (7) 2015.10.06 09:59 Šiandien, spalio šeštą dieną, kovą su su sunkia liga pralaimėjo dainininkas, poetas, maestro Stasys Povilaitis. Tokią informaciją paskelbė artimieji. Lietuva prarado neblėstančio talento dainininką ir išskirtinės stiprybės žmogų. Ilsėkis ramybėje, maestro. Lietuvos estradinių dainų atlikėjas gimė 1947 m. sausio 15 d. Šalies legendai buvo 69 metai.
„Liūdni slibinai“ spalį pristatys nebaigtą albumą
„Liūdni slibinai“ spalį pristatys nebaigtą albumą 2015.10.01 15:23 Šį mėnesį „Liūdni slibinai“ pristatys naują savo albumą, kurį patys vadina nebaigtu. Naujas grupės darbas pasirodys prieš pat programos „Viskas netrukus baigsis“ premjeras – spalio 15 dieną. Tokiu pačiu pavadinimu pažymėtoje kompaktinėje plokštelėje bus vien autorinė grupės narių kūryba. Atlikėjai teigia, kad šįkart albume sau leido pajausti klaidų smagumą. Jau už poros savaičių pasirodysiantis albumas „Viskas netrukus baigsis“ bus ketvirtasis „Liūdnų slibinų“ studijinis darbas.
Horoskopas jūsų dienai: nepamirškite stebėti ženklų
Horoskopas jūsų dienai: nepamirškite stebėti ženklų 2015.09.29 07:23  Avinas Reikalų eiga ir sėkmė labai priklausys nuo gaunamos informacijos, išgirstamų interpretacijų. Nelabai suprasdami savo norus, galite imtis kažką keisti, galbūt skatinami įtakingo asmens. Labiau rūpinkitės sveikata, moraliniu įvaizdžiu. Tauras Galite patirti emocinę įtampą dėl darbo reikalų, nelengvų įsipareigojimų. Vargu ar galėsite kuo nors pasitikėti ir pasiremti. Kaip bebūtų, venkite pažeidinėti discipliną darbe, reikšti nepamatuotas pretenzijas.
Prancūzai susigrąžino pavogtą nacionalinį lobį – Pablo Picasso paveikslą
Prancūzai susigrąžino pavogtą nacionalinį lobį – Pablo Picasso paveikslą 2015.09.26 13:58 Prieš keturiolika metų pavogtas Pablo Picasso paveikslas pagaliau grįžo ten, iš kur buvo nugvelbtas – Paryžiaus Pompidu centrą. Beveik keturiolikos milijonų eurų vertės paveikslo pavadinimu „Kirpėjas“ dabar laukia mažiausiai trys mėnesiais kruopštaus restauravimo darbų. Pernai gruodį Jungtinių Valstijų pareigūnai aptiko jį siuntinyje iš Belgijos.
Dainininkė Liepa užtikta parduotuvėje apsipirkinėjanti basa
Dainininkė Liepa užtikta parduotuvėje apsipirkinėjanti basa (2) 2015.09.25 11:35 Vieno prekybos centro pirkėjai galėjo pasijusti kaip veiksmo filme. Neseniai ištekėjusi dainininkė Liepa Mondeikaitė jų akyse sviedė aukštakulnius į prekybos centro vežimėlį ir lyg nuo kažko bėgdama ėmė lakstyti po parduotuvuvę basa. „Tai vienintelis dalykas, kurį galėjau padaryti“, - juokėsi Liepa, kuri priėmė iššūkį dalyvauti kulinarinėje laidoje „Skonio lenktynės“. Tačiau ji nepagalvojo, kad lenktynės vyks ne tik virtuvėje ir kad teks pabėgioti.
Horoskopas: ką daryti, kai aplinkybės susiklosto ne taip, kaip tikėjotės?
Horoskopas: ką daryti, kai aplinkybės susiklosto ne taip, kaip tikėjotės? 2015.09.23 07:10 Rugsėjo 23 d. horoskopas 12 zodiako ženklų Avinas. Nerizikuokite, ypač darbe, – jus gali apkaltinti neprofesionalumu, neatsakingumu ar tiesiog nepagarba vadovybei. Dėl niekų galite susivaidyti ir su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu. Nepalankus laikas griežtiems pokalbiams su vaikais. Tauras. Būsite nepatiklesni, įtarūs. Neskubėkite pyktis su kolegomis, vadovu ar pavaldiniais, nekelkite scenų mylimam asmeniui. Dvyniai.
Gediminas Reklaitis. 12 atodūsių apie sidabrinę Jono Kazlausko kariauną
Gediminas Reklaitis. 12 atodūsių apie sidabrinę Jono Kazlausko kariauną (3) 2015.09.23 07:00 Jei šiomis dienomis jūsų neapėmė šiokia tokia tuštuma, tai gali reikšti tik vieną dalyką – „Eurobasket“ pasiutpolkę sekėte ne iš visos širdies. Tuštuma atsirado, netrukus ją užpildys klubinio krepšinio sezonas, o sirgalių tebesveikinama rinktinė išsiskirsto iki kitos vasaros. Todėl dabar pats laikas tiek suskaičiuoti šio čempionato viščiukus, tiek žvelgti į olimpinę 2016-ųjų vasarą. Krepšiniui geriausiai tinka skaičius 12-a. Tiek vyrų parsivežė žemyno pirmenybių sidabrą.
Vengrijoje areštuoti 174 migrantai, įsigaliojus naujam griežtesniam įstatymui
Vengrijoje areštuoti 174 migrantai, įsigaliojus naujam griežtesniam įstatymui 2015.09.15 22:38 Vengrijos policija areštavo 174 asmenis antradienį, kai įsigaliojo griežtas naujas įstatymas, baudžiantis įkalinimu iki kelerių metų už „neteisėtą sienos kirtimą“,pranešė pareigūnai. Pagal štį įstatymą, įsigaliojusį 22 val pirmadienį Grinvičo (1 val. antradienį Lietuvos) laiku, policija sulaikė 60 asmenų už spygliuotos vielos užtvaro „karpymą ir gadinimą“ palei Serbijos sieną. Dar 114 areštuota pešią dieną, pareigūnai iš karto pradėjo baudžiamuosius procesus.
Vengrija paskelbė nepaprastąją padėtį, uždarė sieną ir sulaiko migrantus
Vengrija paskelbė nepaprastąją padėtį, uždarė sieną ir sulaiko migrantus 2015.09.15 20:16 Nepaprastąją padėtį prie pietinės sienos su Serbija antradienį paskelbusi Vengrija sulaiko nelegaliai į šalį mėginančius patekti migrantus, siekdama užkirsti kelią į šalį plūstančių atvykėlių srautui, šimtams jų susispietus niekieno žemėje ir augant Serbijos pareigūnų pasipiktinimui. Kelio atkarpoje tarp abiejų šalių pasienio kontrolės punktų įstrigę nuo smurto savo šalyse bėgantys pabėgėliai ten įsirengė palapines.
„Lituanikos“ legenda atgyja po trisdešimties metų: sostinę užvaldė nepriklausoma muzika
„Lituanikos“ legenda atgyja po trisdešimties metų: sostinę užvaldė nepriklausoma muzika 2015.09.12 20:52 Prieš trisdešimt metų Vilniuje prasidėjęs muzikos festivalis „Lituanika“ buvo tyro oro gurkšnis ištroškusiems geros, nepriklausomos muzikos. Šiandien laisvės ir nepriklausomybės idėjos ir Lietuvoje, ir pasaulyje lygiai tokios pat aktualios kaip ir anuomet. Todėl ir sumanyta rugsėjo 12-13 dienomis Vilniaus Kalnų parke surengti legendinio festivalio paminėjimo koncertus.
EK komisaras žada nenusisukti nuo tų, kuriems reikia apsaugos
EK komisaras žada nenusisukti nuo tų, kuriems reikia apsaugos 2015.08.31 16:12 „Mes niekada nenusigręšime nuo tų, kuriems reikia apsaugos“, – pirmadienį lankydamasis Prancūzijos šiauriniame Kalė uoste pareiškė Europos Komisijos pirmasis vicepirmininkas Fransas Timmermansas. Jis taip pat sakė, kad Briuselis papildomai skirs 5 mln. eurų Prancūzijai, siekdamas jai padėti susitvarkyti su tūkstančiais į Didžiąją Britaniją ketinančių patekti migrantų ir pabėgėlių, gyvenančių vargingomis sąlygomis Kalė apylinkėse.
Iš viso pasaulio į Rokiškio rajoną suplūdę hipiai įsiutino gyventojus
Iš viso pasaulio į Rokiškio rajoną suplūdę hipiai įsiutino gyventojus (4) 2015.08.04 20:10 Tūkstantinė hipių minia iš viso pasaulio suplūdo į atokų Rokiškio rajono bažnytkaimį.  Tačiau vasaros dienas lietuviškose pievose leidžiantys gėlių vaikai kaip reikiant sudrumstė vietinių kaimiečių gyvenimą. Vieni iš to suskato pelnytis ir džiaugiasi neįprastais vasarotojais, kiti siunta. Nedidelis Aleksandravėlės bažnytkaimis stūgso atokiame Rokiškio rajone netoli Ilgio ežero.
Senovės idiotai ir mūsų šiandienos laimė
Senovės idiotai ir mūsų šiandienos laimė 2015.07.29 10:35  Žodis „idiotas“, šiandien vartojamas nemandagiai apibūdinti kvailus žmones, senovės Graikijoje buvo naudojamas įvardinti valstybės reikalams abejingus, tik savimi susidomėjusios asmenis. Demokratijos esmė nuo senovės Atėnų laikų išliko nepakitusi, - bendruomenė akumuliuoja savo galimybes didžiausiai gerovei pasiekti. Ir ta gerovė priklauso nuo pastangų ir galimybių sumos.
Užsienio šou verslo rykliai atvyksta į festivalį „Galapagai 2015“
Užsienio šou verslo rykliai atvyksta į festivalį „Galapagai 2015“ 2015.07.21 11:21 „Galapagai 2015“ yra vienintelis muzikos ir pramogų festivalis Lietuvoje, priklausantis organizacijai CEETEP, kuri kuruoja ir skatina Rytų Europos muzikinių mainų programas. Šiais metais mainams bus skirta dėmesio ir „Galapaguose“: festivalio scenose pasirodys perspektyvūs atlikėjai iš visos Europos. O šeštadienį vyks konferencija su įtakingais užsienio muzikos industrijos rykliais.
Vilniuje atidengta atminimo lenta monsinjorui A.Svarinskui
Vilniuje atidengta atminimo lenta monsinjorui A.Svarinskui (1) 2015.07.17 21:30 Minint pirmąsias Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo deputato, Lietuvos kariuomenės vyriausiojo kapeliono, politinio kalinio, monsinjoro Alfonso Svarinsko mirties metines, Vilniuje atidengta atminimo lenta. Lentą su bareljefu penktadienio vakarą atidengė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, pranešė Seimo Ryšių su visuomene skyrius.
Atsargiai: faktai ir mitai apie narkotikus!
Atsargiai: faktai ir mitai apie narkotikus! 2015.07.11 17:44 Šiuo metu aktyviai diskutuojama apie didėjančius narkotikų prekybos mastus, narkomanų amžiaus jaunėjimą. Nors neįmanoma visiškai išspręsti narkotinių medžiagų auginimo, gaminimo ir prekybos problemų, tačiau šeima, mokykla, Vyriausybė, kitos visuomeninės ir religinės organizacijos gali prisidėti prie narkomanų skaičiaus mažėjimo.
Vilniuje įvyko baisi avarija: žuvo Telšių meras Vytautas Kleiva
Vilniuje įvyko baisi avarija: žuvo Telšių meras Vytautas Kleiva (14) 2015.07.10 15:29 Sostinėje, prieš 15 val., Savanorių prospekte, ties išvažiavimu iš miesto įvyko avarija. Nuo kelio nulėkė „Toyota“ markės automobilis, kurį vairavo Telšių meras Vytautas Kleiva. Pranešama, kad avarija galėjo įvykti staiga sušlubavus vairuotojo sveikatai. Atvykus greitosios pagalbos medikams vyras jau buvo ištrauktas iš transporto priemonės, jis neberodė gyvybės ženklų. Todėl jį gaivinti nuspręsta vietoje. V. Kleiva nesėkmingai buvo gaivinamas apie 40 minučių.
Yanis Varoufakis žada trauktis, jeigu išgirs graikų „Taip“
Yanis Varoufakis žada trauktis, jeigu išgirs graikų „Taip“ 2015.07.02 13:03 Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis, ketvirtadienį duodamas interviu televizijai „Bloomberg“, sakė pasitrauksiantis iš posto, jeigu per ateinantį savaitgalį vyksiantį referendumą bus pritarta Atėnų tarptautinių skolintojų iškeltoms finansinės pagalbos sąlygoms. Paklaustas, ar bus finansų ministru kitą dieną po sekmadienį vyksiančio referendumo, jeigu jame nugalės „Taip“ stovykla, Y. Varoufakis atsakė: „Nebūsiu.
Išlaidūnai: nepraktiškiausi ir beprotiškai brangūs garsenybių pirkiniai
Išlaidūnai: nepraktiškiausi ir beprotiškai brangūs garsenybių pirkiniai 2015.06.18 12:41 Nusipirkote suknelę, kurios nusprendėte nenešioti? Jus apima savigrauža? Nusiraminkite. Šios garsenybės ekscentriškiems pirkiniams išleido tūkstančius dolerių. Jūsų dėmesiui – nepraktiškiausi ir beprotiškai brangūs garsenybių „žaisliukai“. Lady Gaga 50 tūkstančių dolerių muzikos žvaigždė išleido paranormalių būtybių atbaidymo įrangai.
Karščiausi derinukai festivaliui: Lietuvos mados tinklaraštininkių rekomendacijos
Karščiausi derinukai festivaliui: Lietuvos mados tinklaraštininkių rekomendacijos 2015.06.17 11:47 Nuo legendinio Vudstoko iki efektingų Koačelos ar Glastonberio mados kokteilių, miksuojamų muzikos ar kino pasaulio žvaigždžių – muzikos festivaliai jau seniai yra tapę sumažintomis mados savaitėmis. Ne išimtis ir Lietuva – saulė, muzika, nesibaigiančios pramogos įkvepia ne tik naujoms pažintims, bet ir stiliaus atradimams.