dvasios

Sunku netikėti: antgamtines būtybes prigavo vaizdo kameros
Sunku netikėti: antgamtines būtybes prigavo vaizdo kameros 2016.05.22 10:29 Net didžiausi skeptikai, kurie netiki pomirtiniu gyvenimu, negali argumentuotai užtikrinti, kad mes šiame pasaulyje esame vieni. „Visko gali būti“, - taip atsikerta net žinomiausi mokslo atstovai, nes kol kas nėra jokių įrodymų, kad dvasios neegzistuotų. Net dažniau pasirodo įtikinančių pasakojimų ar šokiruojančių nuotraukų, kurios liudija, kad pasiklydusios dvasios dažnai pasilieka Žemėje.
Vasaros kolekcija: karščiausi mados tinklaraštininkių deriniai
Vasaros kolekcija: karščiausi mados tinklaraštininkių deriniai 2016.05.18 11:00 Artėjantis šiltasis sezonas – siautulingų festivalių, nerūpestingo laiko ir pačių svarbiausių bei linksmiausių švenčių metas. Kiekviena proga norisi atrodyti stilingai ir išskirtinai, nesvarbu, ar būnant gamtoje, prie ežero, ar iškilmingoje aplinkoje. Šįkart į pagalbą skuba trys mados tinklaraštininkės sesės Eva (spaventaremoda.com) ir Laura (lauramacij.com) Macijauskaitės bei Martina Vaičiūnaitė (martinablog.
Baltarusija siunta dėl Lietuvos pozicijos Astravo AE klausimu
Baltarusija siunta dėl Lietuvos pozicijos Astravo AE klausimu 2016.05.16 12:45 Griežta Lietuvos Seimo rezoliucija dėl Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės (AE) neatitinka geros kaimynystės principų, pareiškė Baltarusijos parlamento atstovas. „Kiek mes suprantame, visos politinės jėgos Lietuvoje dabar nugaląstos parlamento rinkimams, kurie įvyks spalį.
Stokholme nugriaudėjo įspūdinga „Eurovizijos“ kova
Stokholme nugriaudėjo įspūdinga „Eurovizijos“ kova 2016.05.14 21:55 Šeštadienio vakarą prie televizijos ekranų rinkosi didžiausi melomanai – su nekantrumu laukiamas mūsų šalies atstovo Donato Montvydo pasirodymas didžiausio Europos muzikinio konkurso „Eurovizija“ finale. Šešioliktuoju numeriu pasirodęs atlikėjas tapo vienu populiariausiu konkurso dalyvių socialinėje erdvėje. Antrą kartą konkurse dalyvaujantis atlikėjas varžėsi su net dvidešimt šešiomis šalimis.
Santykių ekspertė: moterys savyje sėja kvailumo sėklas
Santykių ekspertė: moterys savyje sėja kvailumo sėklas (1) 2016.05.13 16:07 Šiandien interneto platybėse pastebėjau nuotrauką su žodžiais: kai turi gerą širdį, per daug padedi, per daug rūpiniesi, per daug pasitiki, per daug atiduodi, per daug myli ir esi vienintelis, kuris per daug kenti. Prieš akis iškilo didelis skaičius moterų, kurios pritarė šiam teiginiui. Visos jos pasėjo savyje kvailumo sėklas. Ir jos užaugs. Ir išsipildys šis pasakymas su kaupu. Kas yra gera širdis? Mumyse galioja nuostata, kad kai žmogus yra geras, taip ir kvailas.
„Eurovizijos“ konkursą paliko 8 šalys: į skandalą pakliuvę rusai dalyvaus finale
„Eurovizijos“ konkursą paliko 8 šalys: į skandalą pakliuvę rusai dalyvaus finale (3) 2016.05.10 21:58 Švedijoje baigėsi pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Jau šešiasdešimt metų iš eilės tai yra vienas populiariausių ir didžiausių ne sporto renginių Europoje ir pasaulyje. Pasirodyti šioje scenoje – pasaulinės šlovės trokštančių atlikėjų svajonė.  Antradienį čia tokią galimybę turėjo net aštuoniolika grupių ir atlikėjų. Dar aštuoniolika, o tarp jų ir mūsų šalies atstovas Donatas Montvydas, pasirodys ketvirtadienį. Dar šeši prisijungs finalo metu.
Rusijos šizofrenija: propagandos pažeistos visuomenės analizė
Rusijos šizofrenija: propagandos pažeistos visuomenės analizė 2016.05.07 10:00 Didžiausia klaida, maža to, projekcija ir propagandinių išmįslų kartojimu būtų laikyti Rusijos visuomenę tam tikra monolitine ir visuotinai bendros nuomonės. Būtent tokį visuomenės suvokimą ir bando įteigti Kremliaus režimas ir jam tarnaujantis propagandinis aparatas. Viena iš sudedamųjų jų platinamų mitų dalių yra ir tezė apie tariamą Rusijos žiniasklaidos pergalę informaciniame kare prieš Vakarus.
Neringoje rengiama žiobrių kepimo šventė
Neringoje rengiama žiobrių kepimo šventė 2016.04.30 08:18 Šeštadienį Neringoje vyks žiobrių kepimo šventė, kviesianti paskanauti šviežios žuvies, pasiklausyti liaudiškos muzikos, sudalyvauti žaidimuose, tautodailininkų mugėje. Kurorto savivaldybė informuoja, kad šventė vyks Nidos uosto teritorijoje. Renginį vidurdienį atidarys folkloro ansamblių ir kapelų pasirodymai. Tuo pat metu prasidės ir mokomieji užsiėmimai.
Vilniaus centre – laikini eismo ribojimai
Vilniaus centre – laikini eismo ribojimai 2016.04.29 17:03 Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad balandžio 30d. 11.30 val. - 13.30 val. organizuojant eitynes, skirtas 1050-osioms Lenkijos krikšto metinėms paminėti, bus laikinai ribojamas eismas: • balandžio 30d. 11.30 val. iki 13.30 val. trumpalaikis eismo ribojimas Gedimino prospekte nuo Nepriklausomybės aikštės iki Katedros aikštės, Pilies, Didžiojoje ir Aušros Vartų gatvėse iki Aušros vartų; • balandžio 30d. 13.30 val.
Profesorius Aurelijus Veryga: 80 proc. lėtinių ligų galima išvengti
Profesorius Aurelijus Veryga: 80 proc. lėtinių ligų galima išvengti 2016.04.18 11:47 Mokslininkams daugybę matų žinoma, kad nuo žmogaus gyvenimo būdo labai daug priklauso sveikata. Paskutiniu metu pasaulyje ekspertai vis daugiau gyvensenos pakeitimą taiko ir ligų gydymo praktikai. Žmogus pats pradeda sveikti, kai individualiai pritaikomas tinkamas gyvenimo būdas. Ši gyvensenos medicina, akivaizdu, yra pigi, neturinti šalutinio poveikio, todėl - labai perspektyvi.
Ateities romantika: mados renginys užbūrė vakaro svečius
Ateities romantika: mados renginys užbūrė vakaro svečius 2016.04.15 10:37 Stilingų vakarų nebūna per daug! Balandžio 14 d. iškilmingoje Vaidilos teatro aplinkoje vokiečių prekių ženklo „MARC CAIN“ mados renginys užbūrė vakaro svečius. Į nuostabią mados kelionę, kurioje susijungė estetika, grožis ir menas, buvo galima leistis vos tik pravėrus teatro duris. Vakaro metu pristatyta mažmeninės prekybos tinklui AB „Lėvuo“ priklausančio ženklo „MARC CAIN“ 2016 metų pavasario/vasaros podiumo kolekcija, rodyta Mercedes-Benz mados savaitėje Berlyne.
Anglijoje kūdikio nužudymu įtariamos lietuvės kolegos: net neįtarėme, kad ji laukiasi
Anglijoje kūdikio nužudymu įtariamos lietuvės kolegos: net neįtarėme, kad ji laukiasi (2) 2016.04.12 12:12 Didžiąją Britaniją ir Lietuvą sukrėtė kraupi žinia apie, kaip įtariama, žiaurų 29-erių lietuvės Gintarės Šuminaitės padarytą nusikaltimą. Britų žiniasklaida pranešė, kad lietuvė, manoma, nužudė savo naujagimę. Po siaubingų įvykių iškart į ligoninę patekusiai ir netrukus iš jos išleistai moteriai buvo uždėti antrankiai. Moteris netrukus pristatyta į teismą. Nors vietos teismo sprendimo dar teks palaukti, tačiau tiek britai, tiek lietuviai suskubo smerkti G. Šuminaitės.
„Bayern“ puolėjas Thomas Mulleris: mums trūksta dvasios ir proto
„Bayern“ puolėjas Thomas Mulleris: mums trūksta dvasios ir proto 2016.04.06 10:40 Po minimalios pergalės pirmose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse prieš Lisabonos „Benfica“ Vokietijos čempionų Miuncheno „Bayern“ puolėjas Thomas Mulleris liko patenkintas rezultatu, tačiau komandos draugus kvietė žaisti su daugiau dvasios ir protu. „Benfica“ labai gerai gynėsi. Nepaisant to, kad neišnaudojome progų pelnyti daugiau įvarčių, rezultatu esame patenkinti, - kalbėjo „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris.
Tarp pirmųjų „Devilstone“ atlikėjų – „Napalm Death“ ir „The Soft Moon“
Tarp pirmųjų „Devilstone“ atlikėjų – „Napalm Death“ ir „The Soft Moon“ 2016.04.06 08:48 Baltijos šalių alternatyvios muzikos renginių nišoje vardą užsitarnavęs festivalis „Devilstone“ (anksčiau „Velnio akmuo“) atskleidžia pusę šių metų programos atlikėjų, tarp kurių – ne vienerius metus festivalio fanų linksniuoti „Napalm Death“! Maždaug 40 grupių šių metų sąraše planuojantis festivalis vyks aštuntą kartą toje pačioje vietoje – Anykščių Dainuvos slėnyje – tačiau nemenkai prasiplėtęs tiek teritorijos, tiek turinio atžvilgiu.
Vilniečiai patikrino mero svorį
Vilniečiai patikrino mero svorį 2016.04.01 22:42 Šįvakar Užupio Respublikai švenčiant 19-ąsias Neprigulmybės metines, Angelo aikštėje buvo pasvertas Vilniaus meras Remigijus Šimašius – vilniečiai tikrino, ar būdamas valdžioje už mokesčių mokėtojų pinigus nepriaugo svorio. Paskelbus, kad sostinės meras svorio nepriaugo, suskambo plojimai – merui valdžia blogos įtakos nepadarė. Vilniuje tai pirmasis mero svėrimas, o štai Hai Vaikombe (Anglijos miestas netoli Londono) mero svorį miestiečiai kasmet kontroliuoja dar nuo XVII amžiaus.
Tragiškai žaidęs Kobe Bryantas patyrė skaudžiausią pralaimėjimą karjeroje
Tragiškai žaidęs Kobe Bryantas patyrė skaudžiausią pralaimėjimą karjeroje 2016.03.29 10:23 Legendinio NBA žaidėjo Kobe Bryanto atsisveikinimo turas gerokai apkarto Jutoje – čia jis savo spindinčioje karjeroje buvo priverstas įsirašyti skaudžiausią pralaimėjimą. „Los Angeles Lakers“ pralaimėjo „Jazz“ krepšininkams 75:123. Kažkada išdidus „Lakers“ klubas pakartojo savo antirekordą – 2014 gegužę 16 kartų NBA čempionai miesto derbyje 94:142 nusileido „Clippers“ ekipai. Negana to, juoda diena buvo ir 37 metų K. Bryantui.
Operos solistas Edgaras Montvidas: scena yra magiška vieta
Operos solistas Edgaras Montvidas: scena yra magiška vieta 2016.03.26 09:31 Auksinio scenos kryžiaus laureatas, dažnas pagrindinių Europos operos scenų svečias, vienas geidžiamiausių Lietuvos operos solistų Edgaras Montvidas kovo 18–20 d. džiugins savo gerbėjus išskirtiniame „Vilnius City Operos“ „Onegine“, kur atliks Lenskio vaidmenį. Šį savo laiką dainininkas vadina auksiniu, todėl jo nevargina nei įtempta dienotvarkė, nei vienas po kito keičiami miestai, nuolatiniai skrydžiai ar kelionės traukiniu.
Žinomi žmonės pasinėrė į dailės terapiją – piešė aktą
Žinomi žmonės pasinėrė į dailės terapiją – piešė aktą 2016.03.25 10:39 Subtili aplinka, emocijas paliečianti muzika ir... netikėtas išbandymas – į naujos meno erdvės „Antarctika“, įsikūrusios Vilniaus Senamiestyje, atidarymą susirinkusiems kviestiniams svečiams teko patobulinti jau turimus piešimo įgūdžius ar atrasti naujus dailės terapijos privalumus popieriaus lape perteikiant aktą. Kokiomis priemonėmis mėginti atspindėti pozuotoją piešiantieji galėjo pasirinkti patys. Jie kūrė naudodami anglį, pieštukus, kreideles, grafitą.
Žurnalistams Jolantai Svirnelytei ir Tadui Grabiui patikėtos naujos atsakingos pareigos
Žurnalistams Jolantai Svirnelytei ir Tadui Grabiui patikėtos naujos atsakingos pareigos (1) 2016.02.27 15:49 Žurnalistams Jolantai Svirnelytei ir Tadui Grabiui patikėtos naujos atsakingos pareigos – jie tapo Klaipėdos pilies džiazo festivalio ambasadoriais ir naujaisiais jau 22-ojo unikalaus uostamiesčio festivalio vedėjais. Ši naujiena pristatyta Vilniaus knygų mugės Muzikos salėje veikiančiame Klaipėdos pilies džiazo festivalio stende „Aš myliu Klaipėdą“. „Prestižiniai atlikėjai, gilios tradicijos, žengimas koja kojon su pasauliniu muzikos gyvenimu.
JAV atsakas Rusijai: taip, raketos veikia
JAV atsakas Rusijai: taip, raketos veikia (9) 2016.02.26 20:34 JAV tarpžemyninė balistinė raketa „Minuteman 3“ be kovinio užtaiso ketvirtadienį riaumodama išlėkė iš savo požeminės šachtos Kalifornijos pakrantėje, palikdama dūmų taką, panašų į brūkštelėjimą milžinišku pieštuku per dangų – siųsdama žinią apie Amerikos karinę galią, kai tvyro susirūpinimas dėl Šiaurės Korėjos pastangų pasigaminti branduolinių ginklų, galinčių pasiekti Jungtinių Valstijų teritoriją.
Šiurpiausia vieta gyventi: kraupiomis mirtimis garsėjantis namas atbaido net bebaimius
Šiurpiausia vieta gyventi: kraupiomis mirtimis garsėjantis namas atbaido net bebaimius 2016.02.23 16:40 Jeigu Marilynas Mansonas iš tiesų yra toks bebaimis, kokiu dedasi, kodėl dar neįsigijo Magnolijų rūmų? Legendos byloja, jog Naujajame Orleane įkurtas būstas yra bene kraupiausia vieta gyvenimui. Šeimininkai graudinasi, kad šių namų jiems niekaip nepavyksta parduoti. Potencialius pirkėjus, matyt, baugina faktas, kad rūmais jiems tektų dalintis su nepageidaujamais „nuomininkais“. Čia jau daug metų blaškosi nerandančios sielos. 4,3 milijonų eurų vertės rūmų amžius – 159 metai.
Garsios krepšininkės nustebino pokyčiais – virto modeliais
Garsios krepšininkės nustebino pokyčiais – virto modeliais 2016.02.15 17:19 Antrus metus iš eilės bronza pasipuošiančios „Hoptrans – Sirenos“ žaidėjos svarbų pasiekimą krepšinio aikštelėje nutarė atšvęsti netradiciškai – pristatydamos Irinos My My „meilės medalių“ kolekciją ir Salvinijos Sotničenkienės kurtus drabužius. „Na, iki šiol komanda yra dalyvavusi tik keliose fotosesijose. Merginos nebuvo ėjusios podiumu.
Ekonomistų lenktynės: kas pavaizduos liūdniausią Lietuvos scenarijų?
Ekonomistų lenktynės: kas pavaizduos liūdniausią Lietuvos scenarijų? (1) 2016.02.11 18:00 Prieš porą dienų ekonomistui Nerijui Mačiuliui pasidalinus liūdniausiu jo darytu grafiku, lyg virusas blogų naujienų virtinė pradėjo plisti ir kitų ekonomistų socialinio tinklo paskyrose. Nauja mada virto tarsi lenktynėmis, kas pavaizduos didesnę Lietuvos bėdą – nuo atlyginimų, BVP, turtinės nelygybės iki skolose skendinčios „Sodros“. tv3.lt primena, kad viskas prasidėjo nuo N. Mačiulio įrašo socialiniame tinkle „Facebooke“, kuris parodė, jog Lietuvos mokytojai uždirbai mažiausiai.
Kauno „Žalgiris” – Maskvos „CSKA“. Trisdešimties metų istorija ryški V.Garasto ir Š.Jasikevičiaus prisiminimuose
Kauno „Žalgiris” – Maskvos „CSKA“. Trisdešimties metų istorija ryški V.Garasto ir Š.Jasikevičiaus prisiminimuose 2016.02.04 15:37 Kuomet šį penktadienį „Žalgirio“ arenoje teisėjo švilpukas paskelbs Eurolygos rungtynių tarp „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA rungtynių pradžią, nemažai daliai vyresnių krepšinio gerbėjų mintyse iškils prieš trisdešimt metų vykusių principingų kovų Kauno sporto halėje vaizdai. Nusikelkime į 1985-87 m. „Auksinio „Žalgirio“ erą. Trejus metus iš eilės Kauno klubas tapo stipriausiu Tarybų Sąjungoje finale įveikdamas CSKA ekipą.
Slidinėjimo mėgėjams – liūdnas metas
Slidinėjimo mėgėjams – liūdnas metas 2016.01.28 22:55 Anykščiuose, ant Kalitos kalno, įrengta slidinėjimo trasa jau kelios dienos atrodo tarsi uždaryta. Nors specialiomis patrankomis prišaudyto dirbtinio sniego dar yra, viskas - lyg vėlyvą pavasarį. Ir ant kalno nė gyvos dvasios, tik veikiantis keltuvas išduoda, kad slidinėjimo centras dirba. Tiesa, jei orai artimiausiu metu nesikeis, žiemos sezoną anykštėnams teks baigti kaip niekada anksti - jau šį savaitgalį. „Mes tikimės, kad rytoj dar trasa veiks ir savaitgalį.
Kremliaus propagandą skleidžiančiam žurnalistui – 5 metai kalėjimo
Kremliaus propagandą skleidžiančiam žurnalistui – 5 metai kalėjimo (12) 2016.01.24 08:00 Kremliaus propagandą skleidžiančiam žurnalistui dideli nemalonumai Vokietijoje. Už tai, kad jis padarė melagingą siužetą apie Vokietijoje neva migrantų išprievartautą rusų paauglę, jam gresia penkeri metai kalėjimo. „Sausio 11-osios rytas. Liza, kaip įprasta, keliavo į mokyklą. Ji atsisėdo į autobusą 6 val. 42 minutės ir atvyko iki „S Bahn Mahlsdorf“ stoties. Tai miesto elektrinis traukinys. Tačiau į stoties vestibiulį mergaitė taip ir neužėjo. Liza pradingo.
Rusijos propagandos ataka: Ukrainoje nukryžiuotą berniuką pakeitė Vokietijoje migrantų prievartaujama paauglė
Rusijos propagandos ataka: Ukrainoje nukryžiuotą berniuką pakeitė Vokietijoje migrantų prievartaujama paauglė (3) 2016.01.20 21:09 Rusijos propaganda vis dar veikia pilnu pajėgumu – šios šalies „Pirmojo kanalo“ sukurtame siužete apie migrantų pagrobtą ir 30 valandų prievartautą trylikametę rusę Lizą, pasirodo, tiesos buvo ne ką daugiau, negu skandalingajame nukryžiuotojo berniuko Slovjanske istorijoje.
Išdalyti „Verslo everestas 2015“ startuolių apdovanojimai: prizinių vietų laimėtojai orientuojasi net į tris skirtingas kartas
Išdalyti „Verslo everestas 2015“ startuolių apdovanojimai: prizinių vietų laimėtojai orientuojasi net į tris skirtingas kartas 2016.01.18 20:13  Portale tv3.lt pirmosiomis, praėjusių metų gruodžio mėnesio, savaitėmis vyko geriausių verslo sėkmės istorijų konkursas. Vos per dvi savaites savo istorijomis su skaitytojais pasidalino net 43 startuoliai. Geriausias verslo istorijas išrinko skaitytojai bei kompetetinga „Citadele“ banko ir tv3.lt portalo redakcijos komisija. Sausio 18 dieną, „Citadele“ banke įvyko ilgai laukti pirmųjų prizinių vietų apdovanojimai.
Sekmadienio horoskopas: sužinokite, kokios veiklos imtis šiandien palankiausia
Sekmadienio horoskopas: sužinokite, kokios veiklos imtis šiandien palankiausia 2016.01.17 08:08 Sausio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas: gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jeigu esate įsivėlę į konkurencinę kovą, juridines peripetijas ar pan. Maloniai nustebins žmogus, kuriam esate neabejingi. Sulauksite pasiūlymo, kurį verta priimti. Tauras: galimas dalykas, kad būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas. Tačiau jūsų viltys turėtų bent iš dalies pasiteisinti. Galima svarbi naujiena arba reikšminga permaina.
Sausio 13-osios proga prezidentė įžiebė užrašą #Laisvė
Sausio 13-osios proga prezidentė įžiebė užrašą #Laisvė (5) 2016.01.13 10:56 Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su 25 mokiniais iš Sausio 13-osios mokyklos Simono Daukanto aikštėje trečiadienį įžiebė užrašą #Laisvė, kuris simbolizuoja prieš ketvirtį amžiaus apgintą Lietuvos nepriklausomybę. „Sausio 13-oji – diena, kai Lietuva apgynė savo Laisvę. Mūsų tauta įrodė, kad laisvės dvasios ir vienybės nepajėgūs sunaikinti net ir patys galingiausi tankai.
Į viršų