bureja vaiva budraityte

Šalies įžymybės atskleidė savo susidūrimus su antgamtiškais reiškiniais
Šalies įžymybės atskleidė savo susidūrimus su antgamtiškais reiškiniais 2015.05.05 13:08 Šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakos apie mistiškus žvaigždžių gyvenimo įvykius ir įspūdžius. Estrados dainininkė, laidos „TV pagalba“ komandos narė Liveta Kazlauskienė prisipažins tikinti Dievu ir angelais sargais. „Tikiu savo angelu, kuris mane visą laiką globoja, kuris yra visada su manimi, ir tikiu tais žmonėmis, kurie išėję Anapilin globoja savo artimuosius“, – pasakos moteris.
Žinomos šalies moterys dėl grožio ir sportuoja, ir badauja
Žinomos šalies moterys dėl grožio ir sportuoja, ir badauja 2015.03.02 13:10 Šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ atėjusio pavasario proga skaičiuos Lietuvos gražuoles, atsikračiusias nereikalingų kilogramų. Šylant orams, rūpintis savo figūra skuba ne tik žvaigždės, bet ir visos moterys. Įžymybės negailės patarimų visiems, norintiems sulieknėti, ir pasidalins savo patirtimi tirpdant antsvorį.
Neringa Šiaudikytė: Labai bijau pasenti
Neringa Šiaudikytė: Labai bijau pasenti 2015.02.19 12:28 Ketvirtadienio, vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.
Meilės apžavų galia
Meilės apžavų galia 2015.02.14 22:05 Meilė – viena stipriausių jėgų, priverčiančių suktis pasaulį. Nors gyvename XXI a., vis dar daug dėl nelaimingos meilės kenčiančių įsimylėjėlių skuba guostis ne draugams ar artimiesiems, o kreipiasi į raganas, būrėjas, ekstrasensus ar aiškiaregius, tikėdamiesi pasitelkę antgamtines jėgas susigrąžinti į kito glėbį išėjusią antrąją pusę ar prisivilioti naują simpatiją.
Ugnius Kiguolis: mano skyrybų neturėjo būti
Ugnius Kiguolis: mano skyrybų neturėjo būti 2015.01.08 11:29 Šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus karštai diskutuojama tema „Ar reikia sudarinėti vedybų sutartis?“ „Aš manau, kad reikia, nes taip ištekėjusi moteris jaučiasi saugesnė“, – tvirtins laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė. „O aš manau, kad tai – visiška nesąmonė. Garbingas vyras po skyrybų žmonai palieka butus, turtus ir dar moka gerus alimentus, o jei vyras niekšas, nepadės jokios vedybų sutartys.
Kaip sutikti Naujuosius metus? Atsako astrologė V. Budraitytė
Kaip sutikti Naujuosius metus? Atsako astrologė V. Budraitytė (1) 2014.12.30 21:27 Ar žinojote, jog tikrieji Naujieji metai pagal kinų kalendorių, įvardijami kaip žalios ožkos metai, bus švenčiami tik vasario 19 dieną. Nepaisant to, metų sandarą mes švęsime tradiciškai, gruodžio 31-osios ir sausio 1-osios naktį. O kad metus pasitiktume apsivalę, patarimus dalino astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė.   Visų pirma ji Naujuosius metus patarė sutikti be alkoholio.   „Rimtuose simboliuose alkoholio nėra, čia yra Vakarų išmislas.
Šokiruojantis L. Kazlauskienės prisipažinimas: patyriau smurtą
Šokiruojantis L. Kazlauskienės prisipažinimas: patyriau smurtą 2014.09.18 13:34 „Nebegaliu tylėti apie tai, ką man teko ištverti pirmoje santuokoje. Kai matau skriaudžiamas moteris ir jų nuolankumą, kraujas užverda. Anksčiau nekalbėjau, nes maniau – na, nebėra žmogaus, nebėra ir problemos, juk mano pirmas vyras jau miręs. Bet žinau, kad skriaudžiamoms moterims būtina žinoti, kad net ir garsios, sėkmingos moterys patiria smurtą“, – tokiais žodžiais šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ prabils dainininkė Liveta Kazlauskienė.
Lietuva skaičiuos savo raganas ir užkalbėtojus  (II)
Lietuva skaičiuos savo raganas ir užkalbėtojus (II) (1) 2014.01.19 11:35 Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis užsimojo patikrinti, kas iš bioenergetikų, parapsichologų, žolininkų, kerėtojų, užkalbėtojų ir kitų netradiciniais metodais žmonėms padedančių specializacijų atstovų tikrai ką nors sugeba, o kurie – apsišaukėliai.
Lietuva skaičiuos savo raganas ir užkalbėtojus  (I)
Lietuva skaičiuos savo raganas ir užkalbėtojus (I) (3) 2014.01.18 15:40 Sakoma, kad jei yra paklausa, tai bus ir pasiūla. Šis laiko patikrintas dėsnis galioja visur: kepėjai visuomet keps duoną, kadangi visi ją valgome, o į nykstančių profesijų sąrašą tikriausiai negresia patekti nei bioenergetikams, nei parapsichologams, nei astrologams, nei būrėjoms. Klientų jie turi apsčiai.
Astrologė: 2014-ieji Lietuvai bus patys sėkmingiausi nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo
Astrologė: 2014-ieji Lietuvai bus patys sėkmingiausi nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo (1) 2014.01.01 21:30 Ką 2014-ieji – Žaliojo medinio arklio metai atneš Lietuvai? Ir kam sėkmė nusišypsos per Prezidento rinkimus? Garsi astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė teigia, kad šie metai tarsi kuria tam tikrą pusiausvyrą tarp sėkmės ir nesėkmės, o progų patirti džiaugsmo turėsime daugelis. Sėkmė šypsosis triūsiantiems „Šiais, žaliojo mėlynojo medinio arklio metais grįš sėkmė pas tuos, kuriems nesisekė Gyvatės metais. Tai vyks nuo vasario pabaigos–kovo pradžios.
Astrologė V. Budraitytė: šiemet sėkmė nusišypsos visiems, kurie suksis nuo ryto iki vakaro
Astrologė V. Budraitytė: šiemet sėkmė nusišypsos visiems, kurie suksis nuo ryto iki vakaro (3) 2014.01.01 17:09 Žaliojo medinio arklio metai nebus nei ypatingai geri, nei labai blogi. Jie tarsi kuria tam tikrą pusiausvyrą tarp sėkmės ir nesėkmės, teigia garsi astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė. Tad ko galime tikėtis, ką jie mums atneš? Sėkmė sugrįš, jei kibsite į darbus „Šiais, žaliojo mėlynojo medinio arklio metais grįš sėkmė pas tuos, kuriems nesisekė Gyvatės metais. Tai vyks nuo vasario pabaigos–kovo pradžios.
Astrologė V. Budraitytė: Naujųjų metų naktį tegul dominuoja žalia, mėlyna ir žydra spalvos
Astrologė V. Budraitytė: Naujųjų metų naktį tegul dominuoja žalia, mėlyna ir žydra spalvos 2013.12.31 10:18 Žaliojo medinio arklio metai, kaip teigia garsi astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė, niekada nebūna vienareikšmiai. Nei ypatingai geri, nei labai blogi, jie tarsi kuria tam tikrą pusiausvyrą tarp sėkmės ir nesėkmės. Kaip tą sėkmę prisišaukti? Sėkmė sugrįš, jei kibsite į darbus Iš esmės nesvarbu, ką veikiate, kokiam Zodiako ženklui priklausote – ramybės šiais metais nesitikėkite. Pasyvesnis laikas baigėsi, tad 2014-aisiais teks suktis nuo ryto iki vakaro, prognozuoja V. Budraitytė.
Žinomiausi šalies humoristai stebins išradingais Helovino kostiumais
Žinomiausi šalies humoristai stebins išradingais Helovino kostiumais 2013.10.31 14:43 Šį, ketvirtadienio, vakarą 20.00 val. TV3 laidoje ,,Humoro grandų šou“ karaliaus juodasis humoras ir vaiduokliška atmosfera. Laidos tema ,,Helovinas“ padiktavo laidos vedėjų – Vitalijaus Cololo ir Džiugo Siaurusaičio − įvaizdžio pokyčius: iš geraširdžių komikų jiedu virto siaubo filmų herojais. Cololo įsijautė į grafo Drakulos vaidmenį, o Džiugas tapo nuo piktųjų dvasių žmoniją gelbėjančiu kunigu egzorcistu, įtartinai panašiu į... popiežių. Taigi gėrio ir blogio pusiausvyra bus garantuota.
M. Wizard knygos pristatyme – magiški triukai ir ore pakibęs D. Vaitiekūnas
M. Wizard knygos pristatyme – magiški triukai ir ore pakibęs D. Vaitiekūnas 2013.04.29 20:38 Abrakadabra, mielos draugės ir draugai! – taip balandžio 29-ąją dieną sveikinosi iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard, pristydamas savo pirmąją knygą „Kaip pradanginti dramblį“. Nuotraukomis gausiai iliustruotame leidinyje pasakojama ne tik iliuzijos meno istorija, bet ir išsamiai aprašomi populiariausi triukai. „Sulaukiu daug laiškų ir skambučių su prašymais išmokyti triukų, nustebinti mylimus žmones ir artimuosius.
I. Norkutė: dabar – pats gražiausias laikas
I. Norkutė: dabar – pats gražiausias laikas (2) 2013.01.12 13:30 Mistiški 2012-ieji su visomis pranašystėmis ir spėlionėmis apie pasaulio pabaigą jau greitai pervirs į 2013-uosius, bet kai kas išties galėtų liudyti, kad šitie metai nebuvo paprasti. Kad ir aktorė Inga Norkutė, kuri per tuos pačius metus ir susižadėjo, ir susituokė su ilgamečiu draugu – aktoriumi Aurimu Žviniu. Bet Inga nebūtų Inga: ji nieko nelinkusi sureikšminti, greičiau pasijuoks.
Apie užsimezgusį romaną „Kviečiu šokti“ prakalbę D. Baumila ir R. Židonytė sulaukė žiūrovų palaikymo
Apie užsimezgusį romaną „Kviečiu šokti“ prakalbę D. Baumila ir R. Židonytė sulaukė žiūrovų palaikymo (21) 2012.12.02 20:16 Šį sekmadienį laida „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dedikuota meilės romanams. Kaip teigė projekto rengėjai, juos įkvėpė užsimezgęs romanas tarp vienos iš porų – dainininko Donato Baumilos ir šokėjos Rasos Židonytės. Įsiliepsnoti poros meilei nesutrukdė ir tai, kad Donatas yra vedęs, o Rasos pirštą puošė sužadėtuvių žiedas. Prieš pat pasirodymą Donatas teigė nežinantys, ar žiūrovai jį palaikys, ar nušvilps, tačiau pora sulaukė daugybės palaikymo skambučių jų pasirodymo metu.
Susituokė I. Norkutė-Žvinienė ir A. Žvinys
Susituokė I. Norkutė-Žvinienė ir A. Žvinys (1) 2012.08.24 16:24 Aktoriai Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys penktadienį Dievo akivaizdoje prisiekė amžiną meilę. Kovo mėnesį pora jau buvo įforminusi santykius metrikaciniame biure. Kaip ir žiemą vykusios kuklesnės vestuvių ceremonijos dieną, taip ir šią aktoriai pasirinko pasitarę su būrėja Vaiva Budraityte. Į jungtuvių ceremoniją atvyko minėtoji V. Budraitytė su vyru Gaudentu Naujoku, serialų prodiuseris Rolandas Skaisgirys, laidų vedėjas bei režisierius Vytenis Pauliukaitis.
M. Stonkus: atėjau pažiūrėti į žalius ateivius, o pakliuvau į tikrą dramą
M. Stonkus: atėjau pažiūrėti į žalius ateivius, o pakliuvau į tikrą dramą (1) 2012.05.25 12:17 Vakar LNK laidų vedėjai ir ištikimiausi kino gerbėjai pasipuošę akiniais nuo saulės ir juodais kostiumais anksčiau už visą pasaulį rinkosi į „Forum Cinemas" kino teatrą į pirmąją Lietuvoje  „Vyrai juodais drabužiai 3" peržiūrą.
Būrėjos V. Budraitytės namuose – visas zoologijos sodas
Būrėjos V. Budraitytės namuose – visas zoologijos sodas (3) 2012.04.13 11:17 Būrėja Vaiva Budraitytė jau seniai nesistebi, kai prie savo namų slenksčio randa žmonių paliktą gyvūną. Aplink gyvenantys žmonės žino, kad geraširdė būrėja nepaliks likimo valiai benamio ar sužeisto gyvūno, paukštelio. Kartą Vaiva prie durų rado net egzotišką vėžlį, kurį atidavė į Kauno zoologijos sodą, o už tokią vertingą dovaną galėjo net metus nemokamai grožėtis Zoologijos sodo gyventojais su visa šeima.
Penktadienis, 13-oji, pilnatis: geriau likite namuose
Penktadienis, 13-oji, pilnatis: geriau likite namuose (63) 2012.04.13 07:05 Šiandien – ypatinga diena, kadangi kalendoriai žymi astrologinėmis mįslėmis apipintą laiką: penktadienis, trylikta mėnesio diena ir dar pilnatis. Toks reiškinys yra vienas iš labiausiai paplitusių prietarų pasaulyje, o kaip yra iš tikrųjų? Ar tai tik  nepagrįstos lengvatikių baimės, ar vis dėlto yra dėl ko nerimauti? Kalbiname Lietuvoje puikiai žinomą būrėją Vaivą Budraitytę, kuri, paklausta apie šią mistinę datą net nedvejodama pataria – prietarai, kad šią dieną nelaimių ir blogybių nuti...
Būrėja V. Budraitytė: svarbiausia – kuo ilgiau nepasenti ir būti laimingai
Būrėja V. Budraitytė: svarbiausia – kuo ilgiau nepasenti ir būti laimingai (11) 2012.03.18 15:14 Su būrėja Vaiva Budraitytė pokalbį pradėjome nuo jos naujos patirties – laidos vedėjos įspūdžių LNK televizijos pažinčių laidoje. Ir kuo ilgiau kalbėjome, tuo aiškiau darėsi: kiekviena nauja patirtis papildo jau turimą ir dar kartą patvirtina nesenstančias tiesas... Jau nufilmuota nemažai „Būk mano meile“ laidų. Kokie jūsų įspūdžiai? Ši laida šilta, neagresyvi, ir tas mane džiugina. Į kitokią laidą būčiau ir nėjusi.
Būrėja V. Budraitytė: I. Norkutė ir A. Žvinys greit susilauks vaikų
Būrėja V. Budraitytė: I. Norkutė ir A. Žvinys greit susilauks vaikų (11) 2012.03.10 13:49 Garsi serialų ir teatro aktorė Inga Norkutė penktadienio vidurdienį sumainė aukso žiedus su ilgamečiu savo draugu Aurimu Žviniu.  Pasirinkdami vestuvių dieną, jaunavedžiai konsultavosi su gera šeimos drauge, būrėja Vaiva Budraityte, kuri ne tik kad pritarė šiai vestuvių datai, bet ir garantavo ilgą bei laimingą šeimyninį gyvenimą. „Žvaigždės rodė, kad ši diena palanki vedyboms.
V. Budraitytė apie santuoką: žmonės nebenori prisiimti atsakomybės visam gyvenimui
V. Budraitytė apie santuoką: žmonės nebenori prisiimti atsakomybės visam gyvenimui (14) 2011.08.27 10:00 Su būrėja Vaiva Budraityte pokalbį pradėjome nuo jos naujos patirties – laidos vedėjos įspūdžių LNK televizijoje. Ir kuo ilgiau kalbėjome, tuo aiškiau darėsi, kad kiekviena nauja patirtis žmogaus gyvenime tik pratęsia jau turimą ir dar kartą patvirtina nesenstančias tiesas. Elvyra Žvirblienė Visų pirma noriu pasveikinti jus kaip būsimą naujos LNK laidos vedėją. Pažinčių laidos „Būk mano meile“ filmavimas jau prasidėjo. Kokie jūsų įspūdžiai? Filmavimas jau įsibėgėjo.
„Būk mano meile!“ dalyvė K. Obiang: lietuviai man labai įdomūs, vyriški ir patrauklūs
„Būk mano meile!“ dalyvė K. Obiang: lietuviai man labai įdomūs, vyriški ir patrauklūs (1) 2011.08.19 16:00 Meilė – ir Afrikoje meilė! Nei vienos turtingiausių pasaulio šeimos turtai, nei arabų komplimentai nepakeitė afrolietuve save vadinančios Kristinos Obiang nuomonės – į LNK naujojo sezono pažinčių laidą iš Dubajaus atskridusi mergina įsitikinusi: „tekėsiu tik už lietuvio!". Po visą pasaulį keliaujanti, nekilnojamojo turto versle Dubajuje besisukanti egzotiška gražuolė užpildė dalyvio anketą ir įsigijo lėktuvo bilietą.
V. Budraitytė: burtis drįsta ne kiekvienas
V. Budraitytė: burtis drįsta ne kiekvienas (5) 2011.04.02 06:41 Garsi astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė teigia, kad savo ateitį nori žinoti tik  patys drąsiausi. Anot jos, kiekvieno žmogaus gyvenime yra didesnė ar mažesnė kančia, tačiau žmogus ir gimsta tam, kad tobulėtų. –  Manoma, kad pas būrėjus lankosi tik silpni žmonės, kurie patys nesugeba priimti sprendimų. Ar tai tiesa? – „Balsas.lt savaitė“ paklausė V. Budraitytės. –  Visiška netiesa. Priešingai – ne kiekvienas drįsta pažvelgti į savo ateitį.
A. Kubilius – slaugos ligoninėje
A. Kubilius – slaugos ligoninėje (3) 2011.03.28 08:40 Naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ „Karštojoje temoje“ – žurnalistų Vidmanto Babrausko ir Giedriaus Krušnausko straipsnis „A. Kubilius – slaugos ligoninėje“. Reitingų čempionė prezidentė Dalia Grybauskaitė gali jaustis esanti opozicijoje su visuomene, kuri nenori premjero vietoje matyti Andriaus Kubiliaus, bet šalies vadovė vis tiek jį tempia už ausų.
V. Budraitytė „Žvaigždžių klube“: seksas valdo mus
V. Budraitytė „Žvaigždžių klube“: seksas valdo mus 2011.01.06 09:40 „Taip, iš tiesų galima pasakyti, kad seksas valdo mus!“ – ketvirtadienio laidoje „Žvaigždžių klubas“ patvirtins garsi būrėja Vaiva Budraitytė. Laidos vedėjai – aktorius Vitalijus Cololo bei dainininkė Natalija Zvonkė – laidos viešnią Vaivą provokavo intymiomis temomis. Pasak garsios moters, patikusį vyrą tikrai galima užvaldyti per seksą.
Ką magija ir astrologija žada naujiems metams?
Ką magija ir astrologija žada naujiems metams? (1) 2010.12.31 12:00 Ateinantys Naujieji metai dažną mūsų priverčia kurti naujus planus, viltis, pasižadėti ar svajoti apie geresnius laikus. O ką naujiesiems metams žada specialistai? Klausiame būrėjų ir astrologų, ko reikėtų tikėtis 2011 metais. Naujųjų sutikimo ypatybės Ar įmanoma sutinkant Naujus metus užtikrinti sėkmę visiems būsimiems? Būrėja Vaiva Budraitytė patikino, jog tam tikri ritualai ir taisyklės padės prišaukti sėkmę.
Būrėja V. Budraitytė Seimo narį A. Šedžių apkaltino amoralumu
Būrėja V. Budraitytė Seimo narį A. Šedžių apkaltino amoralumu (1) 2010.12.02 12:35 Pagyvenęs turtingas vyriškis ir jauna gražuolė... Kas juos sieja? Meilė? Pinigai? Ar galima tikėti jaunos merginos meile pagyvenusiam turtingam vyriškiui? – diskutuos šį ketvirtadienį LNK laidos „Valanda su Rūta“ dalyviai. Neseniai Seimo narys Andrius Šedžius visai Lietuvai pristatė savo naują draugę, aštuoniolikmetę  Moniką.  Seimo narys neslepia, kad mergina gyvena jo namuose, važinėja jo pirktu prabangiu BMW.
Tarp Radži ir Anos – romanas?
Tarp Radži ir Anos – romanas? (1) 2010.10.21 10:11 Jau kuris laikas „Kviečiu šokti“ dalyviai pastebi, kad Radži su savo partnere Ana Kapustina sieja vis šiltesni jausmai. Pora projekto užkulisiuose ne kartą buvo pastebėta meiliai besiglaustanti, jiedu vis dažniau susikimba už rankų belaukdami savo pasirodymų šokių aikštelėje. Peržiūrėjusi poros horoskopą, žinoma būrėja Vaiva Budraitytė tarp Radži ir Anos įžvelgia romaną. „Radži ir Anos gimtadienius skiria vos dvi dienos.