beglobiai sunys

Rūtą ir Giedrę Zambijoje pribloškė trylikametės afrikietės žodžiai
Rūtą ir Giedrę Zambijoje pribloškė trylikametės afrikietės žodžiai 2014.08.14 12:34 „Trys vyrai geriau nei dvidešimt!” Ši frazė ilgam įstrigo žurnalistėms Rūtai Mikelkevičiūtei ir Giedrei Talmantienei. Ją lietuvėms ištarė trylikametė Afrikos mergaitė. Kunigas ir vaikų globos namų įkūrėjas Rubenas Sambo lydėjo lietuvių žurnalistes po naktinę Zambijos sostinę Lusaką. Lietuvės, kurdamos filmą apie sunkų Zambijos vaikų gyvenimą, norėjo nufilmuoti, kaip gyvena vaikai gatvėje.
Beglobiai šunys ir katės pasmerkti gyventi tik dešimt dienų
Beglobiai šunys ir katės pasmerkti gyventi tik dešimt dienų (1) 2014.07.10 07:52 Šiaulių rajone sugaunami beglobiai šunys ir katės pasmerkti gyventi tik dešimt dienų, nes rajone nėra gyvūnų globos namų. Savo dienas jie baigia Karantinavimo tarnyboje. Šiaulių rajono savivaldybė susizgribo padarytas klaidas taisyti. Kaip? Kačiukai, sugauti Šiaulių kaimiškoje seniūnijoje, gyvena paskutines savo gyvenimo dienas. Mažųjų gyvūnėlių likimas nulemtas Šiaulių rajono savivaldybės, kuriai pavaldi Gruzdžiuose esanti beglobių gyvūnų karantinavimo tarnyba.
Antro šanso gyventi laukia beglobiai šunys
Antro šanso gyventi laukia beglobiai šunys (8) 2010.07.09 07:02 „Gyvybės vagonėliai“, įsikūrę Vilniuje, šalia gyvūnų karantinavimo centro „Grinda“, priglaudė ir antrą šansą gyventi suteikė ne vienam gyvūnui. Dabar „Gyvybės vagonėliuose“ glaudžiasi ir naujų namų, mylinčių šeimininkų laukia ne vienas šunelis. Trolė Draugiška 6 metų kalytė. Labai nori būti prie žmogaus (kaip ir visi baimės patyrę jos kaimynai). Visada trokšta būti paglostyta. Storo kailio, tad galėtų gyventi lauke.
Kauno savivaldybė nebemoka už benamių gyvūnų priežiūrą
Kauno savivaldybė nebemoka už benamių gyvūnų priežiūrą 2009.04.23 10:06 Kauną netrukus gali užplūsti beglobiai šunys ir katės. Savivaldybė beveik pusmetį nesumoka už benamių gyvūnų priežiūrą ir registravimą, tad privačios įmonės ketina nebeteikti šių paslaugų. "Savivaldybė nuo praėjusių metų lapkričio liko mums skolinga apie 60 tūkst. litų. Dirbti mes jau neturime iš ko", - pykčio neslėpė "Nuaro" direktorė Jurgita Gustaitienė, rašo "Lietuvos rytas". Per mėnesį miesto gatvėse "Nuaro" darbuotojai sugauna apie 100 benamių šunų ir 60 kačių.
Beglobiai šunys pjauna vilniečių gyvulius
Beglobiai šunys pjauna vilniečių gyvulius 2007.11.09 10:09 Valkataujantys šunys sostinės priemiesčiuose puldinėja ir žmones, ir gyvulius, praneša „Sostinė“.„Baisu. Greitai išbadėję valkataujantys šunys ims pulti ne tik gyvulius, vištas, bet ir žmones. Eis vaikas iš parduotuvės batonu nešinas ir jį užpuls. Ką žinai, ko galima tikėtis iš perkarusių, gaujomis lakstančių šunų?“ – baisėjosi sostinės pakraštyje, Svirno gatvėje, gyvenantis Valentinas Čiplys.
Sveikatos psl.
Sveikatos psl. 2005.05.20 16:04 Pasiutligė - visai šalia... Virginija GRIGALIŪNIENĖ Nors daugelyje Europos šalių pasiutligė laikoma užmiršta liga, Lietuvoje tokių susirgimų pasitaiko gana dažnai, o pastaraisiais metais ypač pagausėjo. Antai nuo metų pradžios jau nustatyta per 300 gyvūnų pasiutligės atvejų, arba kone trečdaliu daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį.
Kauno beglobiai šunys turi savo kavinę
Kauno beglobiai šunys turi savo kavinę 2004.09.15 13:37 Remigijaus RAINIO ir Rolando ŠMIGELSKIO fotoreportažas Norite tikėkite, norite - ne, tačiau ir mūsuose kai kurie beglobiai šunys pradėjo gyventi beveik europietiškai, o kauniškiai kiemo terjerai ir kitokie mišrūnai įsitaisė net savo kavinę. Žinoma, šuneliai į vidų per daug nesiveržia, mieliau laigo po kiemą ar treniruočių aikštę.