be kelnaiciu

Sekso istorija: Viskas dėl tavęs
Sekso istorija: Viskas dėl tavęs 2015.01.19 13:34 Kai grįžau namo, manoji jau miegojo – buvau prašęs nelaukti. Aš tyliai nuėjau į vonios kambarį ir tikėjausi po dušu nusiplauti viską: alkoholio kvapą, svetimus kvepalus, gašlius pokštus ir bereikšmį flirtą. Nusiplovė ir nuovargis, ir lengvas girtumas. Visas gaivus, žvalus ir nusiteikęs pasigerinti nutipenau į miegamąjį. Palindau po antklode, bet niekaip negalėjau sumerkti akių. Įsijungiau naktinę lempą ir tylomis ją stebėjau gulinčią ant pilvo, nedrįsau žadinti.
Atvira Rihannos fotosesija: atlikėja pozavo be kelnaičių
Atvira Rihannos fotosesija: atlikėja pozavo be kelnaičių (1) 2014.04.11 09:29 Atlikėja Rihanna yra žinoma dėl savo ekstravagantiško stiliaus pasirodymų metu. Tačiau šį kartą net ir patys ištikimiausi atlikėjos gerbėjai gali likti šokiruoti. Fotosesijoje Los Andžele, skirtoje vienam prancūzų žurnalui, Rihanna pozavo be apatinių kelnaičių. Tuo tarpu merginos stilistas, Melas Ottenbergas, fotosesijos metu nesitraukė nuo atlikėjos, pilstydamas ant jos vandenį.
2013-ųjų skaitomiausieji: beprotiškiausios ir daugiausia dėmesio sulaukusios įvairenybės
2013-ųjų skaitomiausieji: beprotiškiausios ir daugiausia dėmesio sulaukusios įvairenybės 2013.12.27 18:00 Viščiukus skaičiuoja rudenį, o ryškiausius įvykius ir svarbiausias naujienas – metų gale. Siūlome Jums prisiminti 10 populiariausių praėjusių metų naujienų iš „Įvairenybių“ skyrelio. Kas labiausiai domino, stebino ir juokino balsas.lt skaitytojus 2013-aisiais? 10. Šviesiaplaukės vargai: „per daug graži“ mergina skundžiasi, kad patrauklumas griauna jos gyvenimą Būti gražiam – tikrai nelengva. Bent jau taip tikina 21-erių metų Dana Adiva.
Lyg raudonai baltos kumelės sapnas
Lyg raudonai baltos kumelės sapnas (13) 2013.10.15 17:18 Linas V. Medelis Ne naujiena, kad pasitaiko ganėtinai keistų (negražu būtų sakyti – kvailų) įstatymų. Pavyzdžiui: JAV Oklahomos valstijoje šunys, norintys burtis į didesnę nei trijų gaują, privalo gauti raštišką miesto mero sutikimą; Viskonsino valstijoje vyrui, mylintis su partnere, draudžiama šaudyti pistoletu ar kitu šaunamuoju ginklu; Džordžijoje įstatymas draudžia rišti žirafą prie telefono stulpo arba gatvės šviestuvo.
Tai galima išvysti tik Azijoje: intymu ir ne tik (N-18)
Tai galima išvysti tik Azijoje: intymu ir ne tik (N-18) 2013.09.09 18:17 Kad Azijoje gyvena įvairių keistuolių, žino visi, bet šie keistuoliai tikrai stebina! Geišos su peniais, besimeldžiantys šunys, moksleivės be kelnaičių ir t. t... Tai išvysite žemiau pateiktame laaaabbbbaaaaiii pikantiškame albume.
Moteris ir ekshibicionizmas (N-18)
Moteris ir ekshibicionizmas (N-18) (2) 2013.07.13 19:14 Ar ekshibicionizmas pasireiškia tarp moterų, kol kas aiškios nuomonės nėra. Kai kurie seksologai linkę manyti, kad jis pasireiškia švelnesnėmis formomis nei tarp vyrų, pavyzdžiui, kai kurios moterys apsinuogindamos striptizo metu gali patirti stiprų lytinį susijaudinimą ar net orgazmą, o daliai moterų tiesiog patinka apnuoginti savo krūtis, tačiau ar visa tai gali būti vertinama kaip ekshibicionizmas, nėra aišku.
Subtilus reikalas: 5 dalykai, kuriuos verta žinoti apie kelnaites
Subtilus reikalas: 5 dalykai, kuriuos verta žinoti apie kelnaites 2013.05.11 10:10 Kelnaitės – dalykas, apie kurį paprastai daug nekalbame, bet kartais verta padaryti išimtį ir aptarti šiuos subtilius reikalus: nuo besikeičiančios apatinių mados iki sveikatos klausimų.
Prekybos centro keistuoliai: pirkėjai su bikini, be kelnaičių ir plaukais iki žemės
Prekybos centro keistuoliai: pirkėjai su bikini, be kelnaičių ir plaukais iki žemės (10) 2013.02.03 10:37 Prekybos centre per dieną apsilanko daugybė žmonių. Visi jie perka tą patį: maistą, gėrimus, buities prekes ar higienos reikmenis. Tačiau atsiranda tokių pirkėjų, kurie patraukia dėmesį tikrai ne savo pirkinių krepšeliu.  Nuotraukų galerijoje rasite prekybos centro klientus, kurie atėjo apsipirkti tikrai atrodydami labai keistai.
Be kelnaičių į filmo premjerą atėjusi J. Lopez ir įspūdingoji Coco varžėsi savo apvalumais (apklausa)
Be kelnaičių į filmo premjerą atėjusi J. Lopez ir įspūdingoji Coco varžėsi savo apvalumais (apklausa) (1) 2013.01.25 11:50 Per filmo „Parkeris“ (angl. „Parker“) premjerą ketvirtadienio vakarą Las Vegase vyrukams tikrai buvo į ką paganyti akis. Dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez, filme atlikusi vieną iš pagrindinių vaidmenų, renginyje pasirodė vilkėdama baltą, visus figūros linkius išryškinančią dizainerių Keno Kaufmano ir Isaaco Franco suknią. 43 metų J. Lopez su jaunesnėmis pramogų pasaulio žvaigždutėmis gali varžytis ne tik grožiu ir talentu, bet, pasirodo, ir drąsa.
Bekingemo rūmų košmaras tęsiasi: paviešintos nuotraukos, kuriose hercogienė Kate – be kelnaičių
Bekingemo rūmų košmaras tęsiasi: paviešintos nuotraukos, kuriose hercogienė Kate – be kelnaičių (9) 2012.09.29 19:12 Danų leidinys „Se Og Hor“ dar kartą smogė Britanijos karališkajai šeimai, išpublikuodamas naujų princo Williamo žmonos Kate nuotraukų, kuriose ji be apatinės maudymosi kostiumėlio dalies. Prieš kelias savaites dėl karališkosios poros atostogų metų padarytų nuotraukų buvo kilęs didelis skandalas, mat išspausdintos fotografijos, kur hercogienė užfiksuota be liemenėlės. Šaltiniai teigia, kad pastabus paparacas galėjo padaryti apie 200 nuotraukų.
Italijos sekso simbolis į kino filmų festivalį atvyko be kelnaičių
Italijos sekso simbolis į kino filmų festivalį atvyko be kelnaičių (8) 2012.08.30 16:39 Valeria Marini yra Italijos modelis, aktorė ir dizainerė. Įspūdinga blondinė taip pat tituluojama Italijos sekso simboliu. „Playboy“ modelis pasirodžiusi „Venecijos kino festivalio“ atidarymo programoje sukėlė tikrų tikriausią apkalbų audrą. Moteris, nors pati yra dizainerė, tačiau savo apranga persistengia jau ne pirmą kartą. Vos pasirodydama viešuose renginiuose, moteris kaip įmanydama stengiasi atrodyti seksualiau.
Psichologas pataria: „Mano dukra – paleistuvė“
Psichologas pataria: „Mano dukra – paleistuvė“ (1) 2012.08.27 07:30 Sveiki, nors visi tėvai turi vienokių ar kitokių problemų su savo vaikas, bet man atrodo, kad mūsų bėdos tikrai didelės. Su vyru auginame dukrą, kuriai neseniai suėjo 18. Dukra iki 14 metų mokėsi gerais pažymiais, buvo gera mergaitė, bet perėjus į naują mokyklą prasidėjo problemos su berniukais. Iš pradžių kompleksavusi dėl apkūnumo dukra pradėjo iššaukiančiai rengtis, dažytis, atsikalbinėja ir bendrauja su neaiškiais vyrais.
Pašėlusios senutės: joms amžius – ne riba
Pašėlusios senutės: joms amžius – ne riba (1) 2012.07.22 07:15 Ar vyresnis amžius – mažiau judesio, sumažėjusios galimybės gražiai ir įdomiai atrodyti, prastesnė išvaizda, silpnesnė sveikata? Ogi nieko panašaus! Štai puikus pavyzdys – pašėlusios senutės, kurios galimybėmis ir sugebėjimais perspjauna ne vieną jauną! Senutė prie pulto 69 metų Ruth Flowers turbūt labiausiai pašėlusi Anglijos šokių ir muzikos vakarų vedėja. Iš jos spinduliuote spinduliuoja gyvas charakteris, temperamentas ir charizma.
M. Cyrus viešumoje rodosi be kelnaičių ir liemenėlės
M. Cyrus viešumoje rodosi be kelnaičių ir liemenėlės (14) 2012.06.21 10:04 Amerikoje tarp paauglių itin populiari atlikėja Miley Cyrus išgarsėjo atlikusi vaidmenį seriale „Hana Montana“. Tada merginai buvo vos vos 12 metų. Nors Miley suėjo devyniolika, tačiau daugelis ją įpratę vis dar laikyti vaiku. Pastaruoju metu aktorė ir dainininkė vis dažniau šokiruoja visuomenę. Štai savo gimtadienį ji šventė pozuodama prie falo formos torto, apstulbino savo gerbėjus pareiškusi, kad susižadėjo su vaikinu Liamu Hemsvortu.
P. Hilton į vakarėlį atvyko be kelnaičių
P. Hilton į vakarėlį atvyko be kelnaičių (27) 2012.02.10 09:55 Vakarėlių liūtė ir turtingoji paveldėtoja Paris Hilton visuomet mokėjo atkreipti į save dėmesį. Jos kelias į geltonuosius spaudos puslapius prasidėjo tuomet, kai internete išplito suaugusiems skirtas filmukas, kuriame pagrindinė veikėja buvo pati Paris. Po to sekė tai didesnis, tai mažesnis skandalas, o P. Hilton iš savo vardo sugebėjo pati susikrauti milijonus.
Padaugėjo lytinės prievartos atvejų
Padaugėjo lytinės prievartos atvejų (4) 2011.09.02 11:45 Paskutinėmis vasaros dienomis policija sulaukė ypač daug skundų iš moterų, patyrusių lytinę prievartą. Dažniausiai moterys ir merginos nukenčia nuo sugėrovų, kurie apsvaigę bet kokiu būdu siekia patenkinti savo aistras. Kai neranda moterų, girti iškrypėliai prievartauja... gyvūnus. Posakis „Bijai vilko – neik į mišką“ labai tiktų alytiškei Laimai (31 m.). Tiesa, ji nieko nebijojo ir į mišką su mažai pažįstamu Vytautu V. (30 m.) sutiko eiti ilgai nesvarsčiusi.
Paparaciai pagavo Britney Spears be kelnaičių
Paparaciai pagavo Britney Spears be kelnaičių (36) 2010.05.12 22:13 Pop scenos įžymybė Britney Spears itin vengia apatinių kūno apdarų- neperseniausiai ji buvo paparacių užfiksuota be liemenėlės, o štai dabar viską matanti fotografų optika užfiksavo ją be kelnaičių. Tai jau ne pirmas kartas, kai fotografai įamžina Britney tarpkojį. Įdėmiau fotografijų failus nagrinėję "The Sun" ekspertai net nustatė, kad Britney bikinio zona yra sužalota.Esą matomos kraujosrūvos ir mažos žaizdelės.
Oksana Pikul krūtimis sužavėjo Van Damą
Oksana Pikul krūtimis sužavėjo Van Damą (194) 2010.03.01 12:00 "Olialia pupytėms" išbalinti tuoj reikės daug daugiau peroksido nei įprastai: mergiotės tiek giriasi, kad pajuos kaip tas puodas iš senolių patarlės. Kol tuštutės Lietuvai skelbia, kad tuoj dainuos be kelnaičių (dovanok, Oksana, bet viską mes ten jau matėm, gal tikrai nereikia...), joms po kojomis krenta visas užsienio žvaigždynas (nenuostabu, kai sijonai tokio ilgio, o kelnaičių nėra.
Lady GaGa nedėvi apatinių kelnaičių
Lady GaGa nedėvi apatinių kelnaičių (21) 2009.09.17 09:47 Lady GaGa mano, kad vilkėti apatines kelnaites "nėra prasmės". Dainininkė prisipažino, kad ji nuolat vaikšto be kelnaičių, nes taip labiau tinka prie jos aprangos stiliaus - aptemptų, atvirų drabužių. "Aš nevilkiu kelnaičių, nes tai neturi prasmės. Labai retas atvejis, kad jas užsimaučiau. Ir man visai dėl to negėda", - sakė dainininkė.
B.Spears nori pasimažinti krūtis
B.Spears nori pasimažinti krūtis 2008.12.09 12:15 Daininikė Britni Spyrs nebemėgsta savo krūtų ir norėtų jas sumažinti, kad galėtų vilkėti ankstesnius scenos drabužius. B. Spyrs, kuri per gimtadienio vakarėlį vilkėjo itin atvirą suknelę, teigia: "Tai nekenčiu, tai mėgstu savo krūtis. Šiuo metu nepakenčiu, noriu mažesnių. Nebegaliu vilkėti senesnių kostiumų, pavyzdžiui, iš "Oops I Did It Again" vaizdo klipo. Nesijaučiu gerai. Kyla pagunda susimažinti krūtis, kad galėčiau pasipuošti dailiais sceniniais drabužiais.
Pankė, virtusi „Olialia pupyte“
Pankė, virtusi „Olialia pupyte“ (5) 2008.10.20 09:16 2009 metų „Vakaro žinių“ kalendoriui, be kitų gražuolių, pozavo ir „Olialia pupytė“ Marina Daščenka. Jeigu kas nors jai - merginai su spygliuotomis apyrankėmis - būtų tai pranašavęs mokykloje, nieku gyvu nebūtų patikėjusi. Bet štai vieną dieną ji pasišviesino plaukus ir... Kai susiruošėme Mariną pakalbinti apie gyvenimo vingius, ji susirgo gripu. Tad pokalbis vyko telefonu. Šalia pašnekovės zujo dėmesingas vyras. Kaip premiją už paslaugumą jis gavo pasiklausyti žmonos paslapčių.
Kevinas Federline įspėjo Paris Hilton
Kevinas Federline įspėjo Paris Hilton (13) 2008.09.18 21:36 Kevinas Federline (30) įspėjo Paris Hilton (27) nesiartinti prie Britney Spears (26). Dainininkės buvęs vyras teigia, kad Paris jai daro blogą įtaką. Kevin, kaip kalbama, aukštuomenės damai restorane ir klube „Lavo“ patarė nelįsti prie Brit, kad ji visiškai grįžtų į normalų gyvenimą. Šaltinis sakė: „Tai buvo ganėtinai šaltas įspėjimas.
G. Paltrow ragina nesureikšminti jos erotiškų nuotraukų
G. Paltrow ragina nesureikšminti jos erotiškų nuotraukų (1) 2008.05.13 14:02 Gwyneth Paltrow labai nori išvengti prieštaringų vertinimų dėl to, kad britų žurnalo GQ nuotraukoms pozavo beveik nuoga, ir tvirtina, kad tos nuotraukos yra nekaltos, o ji visiškai neišsirengusi. Aktorė gundomai pozuoja su paklode, panašiai, kaip „Vanity Fair“ nuotraukose 15-metė Miley Cyrus, kuri šio mėnesio pradžioje dėl to turėjo tam tikrų problemų. Tačiau G. Paltrow tvirtina, kad nebando išprovokuoti prieštaringų vertinimų ir kad tai tik nekaltos fotografijos.
Gęstančios žvaigždės fotografus prisivilioja nuogais tarpukojais
Gęstančios žvaigždės fotografus prisivilioja nuogais tarpukojais 2008.01.07 12:08 "Kapt, kapt", - kapsi mūsų televizijų ką tik sukurtų, tačiau iš realybės šou per anksti išdrėbtų estrados žvaigždžių ašaros. Kad vėl pasišildytų populiarumo spinduliuose, Lietuvos estrados liūtai ir liūtės tesugalvoja sukelti skandalą, išpūstą meilės, skyrybų ar sužeidimo istoriją, kurią neva netyčia išpliurpė žurnalistams. Milžiniškoje Vakarų šalių pramogų industrijoje ašarėlėmis žurnalistų tikrai neprisiviliosi - jiems reikia patiekti tikrai dar nematytą dalyką.
Gęstančios žvaigždės fotografus prisiviliojo nuogais tarpukojais
Gęstančios žvaigždės fotografus prisiviliojo nuogais tarpukojais 2008.01.04 13:36 Sigitas Stasaitis Be kelnaičių - ne iš taupumo Kapt kapt kapsi šalies televizijoje šviežiai iškeptų, tačiau iš realybės šou per anksti išdrėbtų estrados žvaigždžių ašaros. Norėdamos vėl pasišildyti populiarumo spinduliuose, Lietuvos estrados liūtai ir liūtės tesugalvoja sukelti skandalą, išpūstą meilės, skyrybų ar sužeidimo istoriją, kurią neva netyčia išpliurpė žurnalistams.
Už dešimtmečio moterys vaikščios be kelnaičių
Už dešimtmečio moterys vaikščios be kelnaičių 2007.07.25 10:28 Remiantis matavimais, per pastarąjį šimtmetį Žemės atmosferos prie paviršius ir vandenynų vidutinė pasaulinė temperatūra pakilo tik nepilnu vienu laipsniu. Panašiai temperatūra per tą šimtmetį kilo ir Lietuvoje. Bet kaip visada, atrodo, kad mokslo teorija smarkiai atsiliko nuo praktikos. Apie klimato atšilimą geriausiai galima sužinoti vien tik pažiūrėjus į moteriškas kelnaites.
Įžymybių rabinas suabejojo B. Spears motinystės įgūdžiais
Įžymybių rabinas suabejojo B. Spears motinystės įgūdžiais 2007.02.13 17:41 Vienas įžymybių rabinas suabejojo popmuzikos žvaigždės Britney Spears (Britni Spirs) motinystės sugebėjimais, teigdamas, kad nuolatiniai jos šėliojimai vakarėliuose daro neigiamą įtaką jos dviem mažiems vaikams.
Iš "pragaro" -  į kalėjimą
Iš "pragaro" - į kalėjimą 2007.02.08 12:19 Vida KRUČKIENĖ Alytaus rajono apylinkės teismas 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę paskyrė 29 metų Ramunei Tamulionytei, itin įžūliai apvogusiai moterį, su kuria ir savo bendrais girtavo miesto centre, statybvietėje. R.Tamulionytė už grotų pateko jau ketvirtąjį kartą. Praėjusių metų rugsėjo 6 dieną nuobodžiaujanti Ramunė klaidžiojo Alytaus centre. Ugniagesių gatvėje, prie kompiuteriais prekiaujančios parduotuvės, jos dėmesį patraukė trijulė - du vyrai ir moteris, kurie gėrė vyną.
Blogiausia šunų savininkė ir interneto pajuokų karalienė
Blogiausia šunų savininkė ir interneto pajuokų karalienė 2006.12.22 09:42 Viena Amerikos leidybinė grupė, leidžianti keletą žurnalų apie šunis, savo internetinėje svetainėje atliko apklausą. Jie norėjo išsiaiškinti, ką žmonės mano apie įžymybes, auginančias keturkojus, ir ar jos tinkamai jais rūpinasi. Paaiškėjo, kad prasčiausiai šuneliais rūpinasi Britni Spyrs. Mat anksčiau popdainininkė augino net tris čichuaua veislės šuniukus, juos labai mylėjo ir be jų iš namų niekur neidavo. Tačiau po vedybų su Kevinu ir susilaukus pirmagimio tie šunyčiai tiesiog išgaravo.
Savo paslaptis nusinešė į kapą
Savo paslaptis nusinešė į kapą 2006.07.26 11:49 Mantas Lideikis Lazdijų rajono Seirijų miestelio gyventojai tyliai tarpusavyje pasišnabžda, jog mirus Irmai Kivarienei (40 m.) drauge su ja palaidotos ir visos šios moters paslaptys, ne vienerius metus buvusios vietinių gyventojų apkalbų objektu. I. Kivarienė mirė praėjusių metų gruodžio 28-ąją, nuo prieš porą dienų iki mirties pasidaryto aborto, kuris komplikavosi pūlingu gimdos uždegimu. Tačiau kai kuriems seirijiškiams Irmos mirtis atnešė ir palengvėjimą.