atviru duru diena

KTU „Technorama 2015“ pristatys itin daug inovatyvių idėjų
KTU „Technorama 2015“ pristatys itin daug inovatyvių idėjų 2015.05.19 13:33 Gegužės 21 dieną Kauno technologijos universiteto (KTU) „Santakos“ slėnyje vyksiančios tarptautinės jaunųjų mokslininkų parodos-konkurso KTU „Technorama 2015” lankytojai galės pamatyti ir įvertinti rekordiškai daug – 78 – inovatyvias ir pritaikytas verslui idėjas, technologinius sprendimus ir prototipus. Kartu su „Technorama“ KTU „Santakos“ slėnyje vyks naujo formato moksleiviams skirta atvirų durų diena „Nuotykių diena su KTU“. Antrą kartą organizuojamas renginys nuo 11 val.
KTU kviečia į „Technoramą 2015“ ir „Nuotykių dieną su KTU“
KTU kviečia į „Technoramą 2015“ ir „Nuotykių dieną su KTU“ 2015.04.28 12:17 Gegužės 21 d. viename moderniausių mokslo ir verslo centrų Baltijos šalyse KTU „Santakos“ slėnyje vyks net du grandioziniai renginiai: KTU „Technorama 2015“ ir „Nuotykių diena su KTU“, pranešė Kauno technologijos universiteto atstovai.
„A.C. Milan“ specialistas: geras treneris užtikrina įvairiapusį vaikų tobulėjimą
„A.C. Milan“ specialistas: geras treneris užtikrina įvairiapusį vaikų tobulėjimą 2015.02.05 11:45 Futbolo klubo „A.C. Milan“ mokyklų techninis direktorius bei treneris Antonio Corbellini jau antrą kartą vieši Lietuvoje. Pernai lapkritį savaitę vedęs mokymus Talentų futbolo akademijos treneriams bei auklėtiniams, jis sugrįžo ir tęsia pradėtą darbą. Italas dalysis patirtimi iki pat šeštadienio, kai vyks atvira akademijos treniruotė visiems norintiems vaikams.
„AC Milan“ treneris mokys, kaip ugdyti futbolo asmenybes
„AC Milan“ treneris mokys, kaip ugdyti futbolo asmenybes 2014.11.12 13:38 Futbolo klubo „AC Milan“ mokyklų techninis direktorius bei treneris Antonio Corbellini visą savaitę dalysis savo patirtimi su Talentų futbolo akademijos specialistais. Pirmadienį Italijos futbolo specialistas užsiėmė stebėjimu – buvo žiūrima į bendrą vaikų lygį, trenerių darbą per užsiėmimus. Italo teigimu, Lietuvoje vaikai turi potencialo, bet iš esmės reikėtų atkreipti dėmesį į treniravimo metodiką – ją būtina keisti.
VU atvirų durų dienoje – naujausios mokslo tendencijos
VU atvirų durų dienoje – naujausios mokslo tendencijos 2014.09.18 08:55 Rugsėjo 19 d. Vilniaus universitetas visus besidominčius studijomis ir naujausiomis mokslo tendencijomis pakvietė į atvirų durų dieną, vyksiančią VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC, Saulėtekio al. 5). Pasak VU atstovų, dalyvių lauks mokslo populiarinamosios paskaitos, įvairios mokslo ir kalbų dirbtuvės, laboratorijos, eksperimentai, organizuojami skirtingų fakultetų.
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia į atvirų durų dieną
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia į atvirų durų dieną 2014.09.03 10:52 Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras rugsėjo 5 dieną kviečia į atvirų durų dieną. Čia ne vienas ras atsakymus į įvairius klausimus ir apsispręs, kokį būrelį būtų įdomiausia lankyti: techninės ar mokslinės pakraipos, o gal meninės raiškos? Mokiniai ir jų tėveliai galės susipažinti su centro veikla, pasikonsultuoti su karjeros specialistais, susitikti su būrelių ir neakivaizdinių mokyklų vadovais. Nuo 15 val.
FK „Trakai“ žvaigždės aplankė „Milan Junior Camp 2014“ stovyklą Trakuose
FK „Trakai“ žvaigždės aplankė „Milan Junior Camp 2014“ stovyklą Trakuose 2014.08.21 11:58 Trakuose vykstančioje A.C. Milan futbolo ir anglų kalbos stovykloje apsilankė FK „Trakai“ žvaigždžių desantas. Stovykloje savo futbolo įgūdžius besitobulinantys vaikai turėjo galimybę susitikti su vyriausiuoju FK „Trakai“ komandos treneriu Edgaru Jankausku bei žaidėjais Vytautu Lukša, Dariumi Miceika bei Pauliumi Grybausku, teigiama pranešime spaudai. Futbolo mokyklos „Talentų futbolo akademija“ organizuojamoje stovykloje futbolo žvaigždės bendravo su vaikais bei dalinosi savo patirtimi.
 Tavo piloto karjera: leisk jai skrieti!
Tavo piloto karjera: leisk jai skrieti! 2014.07.01 11:10 Aviacijos industrija auga kiekvieną dieną, o Baltic Aviation Academy padvigubėjęs lėktuvų parkas yra neginčijamas to įrodymas. Liepos 5-ą dieną, Baltic Aviation Academy kviečia aviacijos entuziastus į atvirų durų dieną. Renginys vyks Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome, o jo metu bus pažymėtas penkių naujų orlaivių įsigijimas. Atvirų durų dienos metu, kiekvienas atvykęs turės unikalią galimybę apžiūrėti visą Baltic Aviation Academy lėktuvų parką.
„Nuotykių diena su KTU“ renginyje – rekordinis moksleivių skaičius
„Nuotykių diena su KTU“ renginyje – rekordinis moksleivių skaičius 2014.05.22 14:27 Brėkštant ankstyvam gegužės 20 d. rytui, KTU atvirų dienų organizatoriai Laisvės alėją papuošė 2 tūkst. pakabų su kvietimais, raginančiais moksleivius „padžiauti“ uniformas ir atvykti į „Nuotykių dieną su KTU“. Pažinti mokslą per pramogą gegužės 21 d. „Santakos“ slėnyje panoro beveik tūkstantis moksleivių iš visos Lietuvos.
„LitSat-1“ misijos pabaigą vainikuos krentančios žvaigždės žybsnis danguje
„LitSat-1“ misijos pabaigą vainikuos krentančios žvaigždės žybsnis danguje 2014.05.21 12:39 Jau po kelių savaičių Kauno technologijos universiteto (KTU) sukurtas lietuviškas palydovas „LitSat-1“ taps krentančia žvaigžde danguje, prieš tai paskutinį kartą ištransliavęs lietuvių tautos žinutę iš kosmoso „Lietuva myli laisvę“. Jo kūrėjai pirmosios lietuviškos kosminės misijos protokoluose jau konstatavo: visi iškelti uždaviniai 100 proc. įvykdyti ir svarbiausia – pasiruošta kitam svarbiam žingsniui, 2015 m. pjezoreakcijos įrangos eksperimentui.
Patarimas mokiniams, kur stoti, o kokias profesijas „aplenkti”
Patarimas mokiniams, kur stoti, o kokias profesijas „aplenkti” 2014.04.10 12:05 Lietuvoje veikia daugiau kaip 70 profesinių mokyklų, kurios siūlo apie 400 įvairių profesinio mokymo programų. Verslo atstovai pabrėžia, kad profesinės mokyklos nespėja koja kojon su rinkos tendencijomis. Esą, ypač regionuose, jos ne visada geba parengti reikiamų darbuotojų. Daugelyje profesinių mokyklų šiandien vyks atvirų durų diena. Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus ragina jaunus žmones atidžiai domėtis įsidarbinimo galimybėmis.
Patarimai: kaip apsaugoti paauglį nuo netinkamos elgsenos
Patarimai: kaip apsaugoti paauglį nuo netinkamos elgsenos 2014.04.02 11:01 Paauglystė yra vienas sudėtingiausių laikotarpių žmogaus gyvenime. Šiuo metu formuojasi žmogaus asmenybė, nuostatos, vertybės. Dažnai jos nekinta visą gyvenimą ir lemia jauno žmogaus ateities pasirinkimus ir svarbiausius sprendimus. Tinkamai bendraudami su paaugliais tėvai gali apsaugoti juos nuo netinkamo elgesio ir abejotinų pasirinkimų. Tačiau tai būtina daryti ne moralizuojant, draudžiant ar baudžiant, o užimant stebėtojo vaidmenį.
Vaikystėje patiriamos patyčios – natūralus augimo etapas?
Vaikystėje patiriamos patyčios – natūralus augimo etapas? 2014.03.24 16:29 LRT.lt Patyčios tarp vaikų – problema, kurią sprendžiant labai svarbus suaugusiųjų vaidmuo. Naujausio tyrimo duomenimis, dauguma respondentų (74 proc.) pritarė teiginiui, kad į patyčias tarp vaikų būtinai turi reaguoti suaugusieji, likusieji manė, kad tai vertingas patyrimas, natūralus raidos etapas ar nekalti pajuokavimai. „Vaikas negimsta su gebėjimu tyčiotis – to išmokstama iš suaugusiųjų, – sako Vilniaus universiteto profesorius, vaikų psichiatras dr. Dainius Pūras.
Iškeisti pamokas į paskaitas panoro beveik 1000 moksleivių
Iškeisti pamokas į paskaitas panoro beveik 1000 moksleivių 2013.11.25 16:06 Klaipėdos universitetas (KU) uostamiesčio moksleiviams šią savaitę siūlo trumpam tapti studentais ir iš arčiau susipažinti su akademinio gyvenimo subtilybėmis. Klaipėdos universitetas kviečia moksleivius iškeisti pamokas į paskaitas. Tai puiki proga mokiniams papildyti savo žinių bagažą, daugiau sužinoti apie dominančius dalykus, pabendrauti su studentais ir pabūti vienu iš jų. Moksleiviams paskaitas ves žymūs profesoriai, docentai, kiti savo srities profesionalai.
Sekmadienį greitųjų autobusų keleiviai sostinėje bus vežami nemokamai
Sekmadienį greitųjų autobusų keleiviai sostinėje bus vežami nemokamai 2013.09.22 08:17  Sekmadienį, Tarptautinę dieną be automobilio, greitųjų maršrutų autobusais keleiviai Vilniuje bus vežami nemokamai, pranešė savivaldybė. Keliauti nemokamai bus galima visais šešiais greitaisiais maršrutais 1G Stotis–Kalvarijų g.–Santariškės, 2G Santariškės–Laisvės pr.–Stotis, 3G Fabijoniškės–Centras–Oro uostas, 4G Pilaitė–Konstitucijos pr.–Saulėtekis, 5G Pašilaičiai–Ozo g.–Saulėtekis ir 6G Parko–Olandų g.–Žaliasis tiltas.
FKE akademija atvirų durų dienoje vilniečius mokė futbolo paslapčių
FKE akademija atvirų durų dienoje vilniečius mokė futbolo paslapčių 2013.08.27 14:29 "Ekrano" futbolo akademija Vilniuje visus miestiečius pakvietė į atvirų durų dieną. Jos metu svečiai galėjo ne tik susipažinti su akademijos veikla, išgirsti apie treniruotes, pamatyti „Ekrano“ komandos iškovotus trofėjus, nusifotografuoti prie žaismingo futbolininko stendo, bet ir sužaisti draugiškas rungtynes su akademijos auklėtiniais ir tėveliais, teigiama pranešime spaudai.
„Ekrano“ akademija futbolo paslapčių mokys nuotaikingoje futbolo šventėje
„Ekrano“ akademija futbolo paslapčių mokys nuotaikingoje futbolo šventėje 2013.08.23 13:44 Prieš beveik trejus metus sostinėje duris atvėrusi futbolo klubo „Ekranas“ akademija visus vilniečius ir miesto svečius sekmadienį kviečia į atvirų durų dieną. Jos metu vaikai ir jų tėveliai galės susipažinti su FKE akademijos veikla, treniruočių subtilybėmis ir patys sužaisti draugiškas rungtynes, teigiama pranešime spaudai. Sekmadienį, sostinės Vingio parke, priešais vasaros estradą FK „Ekranas“ akademija organizuoja atvirų durų dieną ir kviečia apsilankyti nuotaikingoje futbolo šventėje.
 Fotografas, padaręs V. van Gogho nuotrauką: nenoriu būti vieno hito autoriumi
Fotografas, padaręs V. van Gogho nuotrauką: nenoriu būti vieno hito autoriumi (1) 2013.07.07 19:39 Jolanta Jurkūnienė, LRT radijo laida „Žinių amžius“, LRT.lt „Aš savęs nestatau ant pjedestalo. Norisi dar labai daug nuveikti, vienas ar du projektai nieko nepasako. [...] O dėl pasaulinės šlovės, taip jau būna – iš pradžių žiniasklaida užkelia ant pjedestalo, o po to pati kaltina, kad atsistojau“, – sako Tadas Černiauskas, dar žinomas kaip TadaoCern, garsiojo projekto „Blow Job“ ir Vincento van Gogho nuotraukos autorius.
„LL investicijos“ gręš žvalgomąjį gręžinį
„LL investicijos“ gręš žvalgomąjį gręžinį (5) 2013.06.14 11:41 Lietuvos naftos bendrovė „LL investicijos“, kurios 50 proc. akcijų valdo amerikiečių bendrovė „Chevron“, netrukus pradės žvalgomąjį gręžimą prie Stemplių kaimo Šilutės rajone. Vietos bendruomenei šiandien surengta atvirų durų diena.   Tai yra pirmasis gręžinys, įrengtas po to, kai „Chevron“ pernai spalį įsigijo dalį „LL investicijų“ akcijų. Gręžimo duomenys padės geologams geriau išanalizuoti vietovės geologines struktūras.
Klaipėdoje ekspromtu susikūrusi grupė pribloškė „X Faktoriaus“ komisiją
Klaipėdoje ekspromtu susikūrusi grupė pribloškė „X Faktoriaus“ komisiją 2013.05.29 17:06 Vos vakar Klaipėdoje prasidėjusios TV3 populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ antrojo sezono atvirų durų dienos jau stebina kūrėjus naujų talentų gausa. Pirmajame projekto sezone džiuginę savo dainingumu uostamiesčio gyventojai nenusileidžia ir šiemet. Palikti komisiją be žado pavyko ekspromtu prieš pat atvirų durų dieną susikūrusiai trijų merginų grupei.
Lietuvos kariuomenės mokyklos Kazlų Rūdos poligone – atvirų durų diena
Lietuvos kariuomenės mokyklos Kazlų Rūdos poligone – atvirų durų diena 2013.05.28 12:50 Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla skelbia atvirų durų dieną ir gegužės 30 d. kviečia visus norinčius apsilankyti Kazlų Rūdos poligone. Lankytojai bus susipažinti su Lietuvos kariuomenės technika ir ginkluote, galės apžiūrėti kareivines, gyvai stebėti karinę operaciją, dalyvauti kovinės savigynos instruktorių pamokoje ir šaudymo iš pneumatinių šautuvų varžybose.
Šalies profesinėse mokyklose – atvirų durų diena
Šalies profesinėse mokyklose – atvirų durų diena 2013.05.20 11:51 Gegužės 21 d. daugumoje profesinių mokyklų vyks atvirų durų diena. Jos tikslas – supažindinti 9-12 kl. mokinius, jų tėvus, mokytojus su šių mokyklų galimybėmis: ko ir kaip galima mokytis, kokia įranga ir technika naudojama mokantis amato, kur atlikti praktikas ir kur įsidarbinti. 9.30 val.
Pareigūnų pastangos ugdytis naują kartą: komisariate surengta atvirų durų diena
Pareigūnų pastangos ugdytis naują kartą: komisariate surengta atvirų durų diena (2) 2013.04.03 07:20 Į Šiaulių rajono policijos komisariate vykusią atvirų durų dieną buvo pakviesti jo darbuotojų vaikai, jų draugai bei pažįstami, besidomintys policijos pareigūno profesija ir norintys savo ateitį susieti su teisėtvarka. Šiaulių rajono policijos vadovas Ričardas Šiumberevičius pasidžiaugė, kad susirinko toks didelis būrys jaunuolių, kurie nori tapti policijos pareigūnais, ir išreiškė viltį, kad jie bus geriausi savo profesijos žinovai ir sukurs policijos ateitį.
Vaikai turi žinoti, kad pinigai savaime neatsiranda
Vaikai turi žinoti, kad pinigai savaime neatsiranda 2013.03.15 13:01 Rūta Grigolytė, LRT.lt Kovo 15 d. pasaulyje minima Vaikų finansinio švietimo diena. Per pastaruosius kelerius metus apie tai, kad reikia vaikus mokyti perprasti finansinius dalykus, kalbama vis daugiau. Svarbūs švietimo rezultatai Lietuvos bankui prisijungus prie Tarptautinės vaikų ir jaunimo finansų organizacijos, Lietuvoje ši diena švenčiama pirmąkart.
Būsimiesiems studentams: 4 naujos programos Vilniaus dailės akademijoje
Būsimiesiems studentams: 4 naujos programos Vilniaus dailės akademijoje 2013.03.14 10:38 2014 m. savo veiklos 40-metį minėsiantis VDA Klaipėdos skyrius šiemet tampa fakultetu, būsimiems studentams pasiūlysiančiu keturias naujas studijų programas: Grafinį dizainą, Interjero dizainą, Šiuolaikinį meną ir medijas, Urbanistinį projektavimą. Naujasis fakultetas įsikurs renovuotose buvusios Vydūno vidurinės mokyklos patalpose Klaipėdos Senamiestyje.
Studijų mugė kviečia moksleivius „pasimatuoti“ profesiją
Studijų mugė kviečia moksleivius „pasimatuoti“ profesiją 2013.02.07 13:01 Šiandien „Litexpo“ parodų centre atidaryta tarptautinė paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera“. Parodą atidarė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. “Tikriausiai nesuklysiu parodą pavadindamas pasirinkimų muge ar didžiąja atvirų durų diena.
Susipažinti su loftais – ir Vilniuje, ir Niujorke
Susipažinti su loftais – ir Vilniuje, ir Niujorke 2012.10.09 14:29 Sparčiai Lietuvoje populiarėjanti loftų kultūra gimė Niujorke, garsiajame Manheteno rajone, XX a. 3-iajame dešimtmetyje. Mūsų šalį šio modernaus būsto idėja pasiekė praėjusio amžiaus pabaigoje, bet daugeliui žodis „loftas“ vis dar nenusako gyvenimo lofte esmės.
Festivalio „Sostinės dienos 2012“ programą paįvairins šokiai iš Afrikos ir Karibų salų
Festivalio „Sostinės dienos 2012“ programą paįvairins šokiai iš Afrikos ir Karibų salų (2) 2012.08.29 17:10 Vilniuje rugpjūčio 31 - rugsėjo 2 dienomis jau aštuonioliktą kartą organizuojamas tūkstančius žmonių  iš visos Lietuvos pritraukiantis festivalis „Sostinės dienos 2012“. Prie programos prisideda ir Afrolatin šokių studija „Souls“ mokslo ir žinių dieną - rugsėjo 1- ąją- šokdinsianti vilniečius ir Vilniaus miesto svečius Afrikos ir Karibų salų šokių ritmu.
„Skalvijos“ kino akademija atveria duris moksleiviams
„Skalvijos“ kino akademija atveria duris moksleiviams 2012.08.16 10:26 „Skalvijos“ kino akademijos (SKA) prie „Skalvijos“ kino centro studentai, vos prieš kelias dienas grįžę iš vasaros kino stovyklos Nidoje, dienas-naktis leidžia montažinėje. Netrukus „Skalvijos“ kino ekrane jie pristatys savo sukurtus trumpametražius filmus. Rugpjūčio 20 d., 17 val., „Skalvijoje“ rengiama atvirų durų diena, kurios metu kinu besidomintys vyresnių klasių moksleiviai ne tik išvys bendraamžių sukurtus trumpametražius filmus, bet ir galės pabendrauti su Akademijos dėstytojais.
Rinkodaros specialistams – atvirų durų diena
Rinkodaros specialistams – atvirų durų diena 2012.07.04 17:47 Įpusėjus vasarai, dauguma rinkodaros  specialistų jau galvoja apie ateinantį rudens ir žiemos sezoną, kuomet daugumoje prekybos sričių yra pats darbo įkarštis. Norint deramai pasiruošti ir reprezentuoti įmonę, organizaciją ar įstaigą įvairiose parodose, susitikimuose su klientais būtina nepamiršti ir verslo suvenyrų, kurie primins klientui apie Jus. „Mama reklama“ kviečia visus besidominčius reklamos paslaugomis apsilankyti atvirų durų dienoje, kuri vyks 2012 m. liepos 31 dieną.